Bitcoin Forum
April 30, 2024, 04:12:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] [TRST] [TOKEN SALE] WeTrust.io CROWDSALE: Sona Erdi! $4M+ Toplandı  (Read 21940 times)
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
July 12, 2017, 04:40:27 PM

Gordugum kadar başarılı bir ico olmuş wetrust ama sonrası pek iç açıcı degil,bunun ana başlıgında çok fazla kişi 30-40k bandına çıkacagını düşünüyor.Sizce neden boyle duşunuyorlar şu seviyeler güzel o zaman alsammı bıraz

Fiyat çakıldıkça çakılıyor. Bir ara hacimsizlikten Bittrex' de 790 sathoshi gördüm. Daha sonra 6000' lere kadar toparladı. Bundan sonrasında bir dump dalgası daha gelirse neler olacağını düşünmek bile istemem. Hepimizi ağlatacak gibi duruyor. Tekrar toparlanması ne kadar sürecek onu da tahmin edemiyorum.
Ben bundan çok çektım sonra 17k gıbı sattım ne var ne yoksa,zarar ettırdı benı,çok uüzdü yıprattı
size tavsıyem ana başlıgındakı uçacak yok 35-40k olacak diyen denyolara kulak asmayın
bunun en iyi ihtimalle kaderi waves gibi olur 1 yıl surunur sonra belki hareketlenır
ama bu fıyatlar giriş için güzel
1714493577
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714493577
Reply with quote  #2

1714493577
Report to moderator
1714493577
Hero Member
*

Ignore
1714493577
Reply with quote  #2

1714493577
Report to moderator
1714493577
Hero Member
*

Ignore
1714493577
Reply with quote  #2

1714493577
Report to moderator
Remember that Bitcoin is still beta software. Don't put all of your money into BTC!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
July 13, 2017, 02:54:48 PM

Şuan 6k satoshi civarlarında geziniyor yine, sabah 5 bin civarındaydı coinler arasında en fazla dalgalananlar arasında sanırım bu da gelir, ben açıkçası waves gibi 5 dolar felan olmasını beklemiyorumda 1 dolar olursa yine bir sürü para kazandırır. Yatırım yaptım bekliyorum.
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
July 13, 2017, 02:57:08 PM

Şuan 6k satoshi civarlarında geziniyor yine, sabah 5 bin civarındaydı coinler arasında en fazla dalgalananlar arasında sanırım bu da gelir, ben açıkçası waves gibi 5 dolar felan olmasını beklemiyorumda 1 dolar olursa yine bir sürü para kazandırır. Yatırım yaptım bekliyorum.

Slack' de Patrick' i yayınladığı güzel güncellemeler var. 2 PDF yayınlamışlar ve rosca' nın örnek ui' lerini gösteriyor. Web sitesinin muhtemel arayüzünün farklı versiyonlarını da yayınlamışlar. Ekip geliştirme üzerinde çalışıyor. Sağlam bir haber beklentiyi arttırır. Biraz uzun sürecek ve bizi üzecek ama finalde 1 dolar hayal değil gibi.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
July 13, 2017, 04:08:20 PM

fiyatın uygun oldugunu düşündüm ve 7bin adet token aldım attım kenara
çok olmayan geçmiş bir zamanlarda 15-18k aralıgında 2 sefer pumplanmış
1 sefer daha yapsa yeter bana gayet guzel marjımızı alır yolumuza bakarız
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1507

View Profile
July 13, 2017, 04:11:48 PM

fiyatın uygun oldugunu düşündüm ve 7bin adet token aldım attım kenara
çok olmayan geçmiş bir zamanlarda 15-18k aralıgında 2 sefer pumplanmış
1 sefer daha yapsa yeter bana gayet guzel marjımızı alır yolumuza bakarız

Aynı tarihlerde çıkan tüm ICO coinleri benzer şekilde yükseltildi. Eğer yine öyle bir yükseliş dalgası olursa coin fark etmeden hepsini olumlu yönde etkileyecektir. Özellikle şu anda fiyat olarak Matchpool'a çok yakın seyrediyor Trust. Humaniq de o seviyelerde. Tek bir coine bağlı kalmak yerine bu üç coinden güzel bir sepet oluşturulabilir.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
Riskylisk
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 257

View Profile
July 13, 2017, 07:42:20 PM

Ico bitti markete girdi ama pek harici haber gelmiyor. Matchpool alphayı yayınladı suan o bile fiyatı etkileyemedi. Bundan beklentisi olan varmı? Suan ico fiyatının az üstünde geziniyor
anu
Legendary
*

View Profile
July 17, 2017, 11:18:51 PM

Ico bitti markete girdi ama pek harici haber gelmiyor. Matchpool alphayı yayınladı suan o bile fiyatı etkileyemedi. Bundan beklentisi olan varmı? Suan ico fiyatının az üstünde geziniyor

Şu piyasadan beklentisi olan varsa, kafasını en çok duvara vuran örnekler, bu asset'e yatırım yapmayanlar olacaktır diyemem. ROSCA gerçek olursa fiyat 50 katı artacak diyemem. Söylediklerim gerçekleşse de gerçekleşmese de üzüleceksiniz diyemem. Anlayan anlamayanlara anlatsın diyemem. Araştırın diyemem. Diyemem.

▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.GET WHITELISTED.
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
July 22, 2017, 05:54:54 AM

düşük kurdan biraz toparladım ben. yakında kendini toparlayacaktır. gelecek yeni haberlere göre bakacağız duruma. artık george' un yeni bir açıklama yapması zamanı da geldi geçiyor sanki.
grkms
Sr. Member

Merit: 251

View Profile
July 22, 2017, 07:37:52 AM

düşük kurdan biraz toparladım ben. yakında kendini toparlayacaktır. gelecek yeni haberlere göre bakacağız duruma. artık george' un yeni bir açıklama yapması zamanı da geldi geçiyor sanki.

Söylediği tarihte yaparsa tabi o da açıklamayı ..

Dayanamayıp erken yapıyor açıklamaları malum ..
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
July 22, 2017, 09:06:55 AM

Şu piyasadan beklentisi olan varsa, kafasını en çok duvara vuran örnekler, bu asset'e yatırım yapmayanlar olacaktır diyemem. ROSCA gerçek olursa fiyat 50 katı artacak diyemem. Söylediklerim gerçekleşse de gerçekleşmese de üzüleceksiniz diyemem. Anlayan anlamayanlara anlatsın diyemem. Araştırın diyemem. Diyemem.

WeTrust'ı güzel özetlemişsiniz Smiley 6000 seviyeleri dip gibi. Bu seviyelerden alanların zarar etmeleri çok zor diye düşünüyorum.

WeTrust biraz sabır işi en nihayetinde.
valley365
Hero Member

View Profile
July 22, 2017, 11:30:42 PM

Söylediği tarihte yaparsa tabi o da açıklamayı ..

Dayanamayıp erken yapıyor açıklamaları malum ..

Adamlarda ticaret zekası yok kardeşim. Bak Qtum'a? Edgeless' e. Bunların takımları da işi bilen kesim. Ne nasıl yapılır çözümlemişler demekki. Bizim TRST takımı da ancak Slack'den duyuru yapsın. Whitepaper'i şişirip pişirip, önümüze koyuyorlar ama umarım gerçekten çalışıyorlardır ve ileride yüzümüz güler.
anu
Legendary
*

View Profile
July 28, 2017, 03:39:06 AM

İlk pump trenini fena kaçırdık. Bari sonrakileri kaçırmayalım mantığıyla 9K' dan yüklü girdim, son olumsuzluklarda elimde patladı. 5.5K civarlarında yaprak kımıldamıyor. Hacim de yok garip bir şey oldu çıktı bu Trust.

▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.GET WHITELISTED.
grkms
Sr. Member

View Profile
July 28, 2017, 06:31:09 AM

İlk pump trenini fena kaçırdık. Bari sonrakileri kaçırmayalım mantığıyla 9K' dan yüklü girdim, son olumsuzluklarda elimde patladı. 5.5K civarlarında yaprak kımıldamıyor. Hacim de yok garip bir şey oldu çıktı bu Trust.

17 K seviyelerinden sattıktan sonra dayanamayıp tekrar almıştım . Bir miktar mevcut elimde . Bu sene içersinde 0.50 cent olacaktır diye tahmin ediyorum ..
valley365
Hero Member

View Profile
July 28, 2017, 06:39:25 AM

17 K seviyelerinden sattıktan sonra dayanamayıp tekrar almıştım . Bir miktar mevcut elimde . Bu sene içersinde 0.50 cent olacaktır diye tahmin ediyorum ..

Bu gidişle ico fiyatından satacağız.
grkms
Sr. Member

View Profile
July 28, 2017, 06:43:22 AM

Aman hocam az daha bekleyin derim . ROSCA sistemini başarıyla işleteceklerdir de ne zaman olur bilmiyorum . İco fiyatından giriş yaptıysanız dolar kurundan kazancınız mevcuttur yine hüsran olacak bir durum söz konusu değil aslında .
valley365
Hero Member

View Profile
July 30, 2017, 05:22:17 AM

Aman hocam az daha bekleyin derim . ROSCA sistemini başarıyla işleteceklerdir de ne zaman olur bilmiyorum . İco fiyatından giriş yaptıysanız dolar kurundan kazancınız mevcuttur yine hüsran olacak bir durum söz konusu değil aslında .

Baba vanga gibiyim, İco fiyatını gördük göreceğiz. George' den Pattrick' den bir hamle lazım bu aralar yoksa paralar pul olacak.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
July 30, 2017, 09:31:09 AM

Evet wetrust almıştım geçenlerde 3000 adet aldıktan sonra epey bır dustu sımdı elımde 0.12 btc cıvarı bırsey var bancoramı yoksa wetrustamı gırsem karar veremedım alıp maliyetmi düşürsem acaba
aliyagiz207
Full Member

View Profile
July 30, 2017, 01:01:47 PM

Bende biraz aldim bugun hazir piyasalar yesilleniyorken ufak bir yatirim yaltim.Kisa donemde yine 8k uzerine atar kendisini gerci o sekilde neredeyse %100 kar yapmis sayiliriz.Umut ediyorum diyelim o zaman
grkms
Sr. Member

View Profile
July 30, 2017, 02:42:31 PM

Bende biraz aldim bugun hazir piyasalar yesilleniyorken ufak bir yatirim yaltim.Kisa donemde yine 8k uzerine atar kendisini gerci o sekilde neredeyse %100 kar yapmis sayiliriz.Umut ediyorum diyelim o zaman

Tam alım fiyatlarında . İyi yapmışsınız hocam . Bakalım şu ağustos mevzuları geçsin belki WeTrust ekibi de biraz kendini gün yüzüne çıkartır . Daha aktif olsalar bir nebze fiyatlarını toparlayacaklar .
aliyagiz207
Full Member

View Profile
July 30, 2017, 03:09:10 PM

Tam alım fiyatlarında . İyi yapmışsınız hocam . Bakalım şu ağustos mevzuları geçsin belki WeTrust ekibi de biraz kendini gün yüzüne çıkartır . Daha aktif olsalar bir nebze fiyatlarını toparlayacaklar .
Bunun anakonusunu sürekli inceliyorum bir grup var zaman zaman gelip çok ucuz 30 ve 40 bin olması gerekiyor diyorlar ve ben manipüle ettiklerini düşünüyorum aklımı karıştırıyorlar sürekli.Yavaş yavaş almak lazım diye düşünüyorum
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 »  All
  Print  

Jump to: