Bitcoin Forum
May 02, 2024, 06:08:48 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] EncryptoTel: Güvenli VoIP ve B2B blok-zincir iletişim altyapısı  (Read 9962 times)
1melyun (OP)
Hero Member

Activity: 546
Merit: 501

View Profile
April 18, 2017, 07:04:35 PM
Last edit: April 18, 2017, 08:41:55 PM by 1melyun

The trust scores you see are subjective; they will change depending on who you have in your trust list.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714630128
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714630128
Reply with quote  #2

1714630128
Report to moderator
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
April 19, 2017, 06:17:25 PM

waves platformunda kafama yatan bi ico cikmadi daha. nedir abi bu voip santral kuracak ucreti token ile alacak. b2b iletisim altyapisi vs.

bunun yerine sms gw kursa youtube google fb vsvs gsm aktivasyonu icin numara saglasa daha fazla ragbet gorur spammerlarin ilgisini ceker xd
kaldi ki b2b diyorsun bir sirket kendi iletisim altyapisini baska bir aracidan saglamayi ne kadar guvenli bulur?
waves icoculari cok sig dusunuyor bana kalirsa. zr de cok sig bir dusunceydi
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
April 19, 2017, 06:31:04 PM

Artık 3 rus yanyana gelince nasıl bir ico yapsak diye dusunuyor. Bu sacmalamaların sonu ne olacak merak ediyorum. Bunların hedefide kucuk 100bin dolar verseniz yeter diyorlar bir vurup kacıcaz
jmalkovich
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
April 19, 2017, 06:50:50 PM

Hiç değilse sade ve öz olmuş ama yatırım limiti düşük koymuşlar orası biraz şaibeli  Smiley

retail.global

◣  FACEBOOK
◣  TWITTER
◣  TELEGRAM
◣  MEDIUM
1melyun (OP)
Hero Member

View Profile
April 19, 2017, 08:43:38 PM

Telekomünikasyona ben çok uzağım, ama projeyi gördüğümde heyecanlanmadım değil. Yaratıcı bir fikir fakat olurluğu konusunda hiçbir fikrim yok. Mesajlaşma blok-zincire aktarılırda bunun için program yazılması gerekli, facebook messenger mesajlarını nasıl blok-zincire aktaracaklar veya aramalar nasıl aktarılacak. Konuşmalar kaydedilmeyecek vs. Blok-zincir konuşmaları nasıl iletecek kafamda deli sorular Smiley Merakla beklenen bir Ico daha. Blockchain' mantığını doğru anlamışmıyım diye tekrar düşünüyorum.
bileq
Legendary
*

View Profile
April 19, 2017, 09:01:27 PM

yok yok, isin odeme boyutu blockchain uzerinde saniyorum. skype uzerinde tel no satin aldiginda sana voip bir hat veriyor bu hat aradigin numaraya ya da gelen aramaya kendi santrali uzerinden yonlendiriyor. odeme sn/dk kontor sistemi ile calisiyor. bu asamada blockchain devreye girecek sanirim.

zrcoinde oldugu gibi bunda da teknolojiye degil, kurulacak sirkete yatirim toplaniyor. bu da uzun vadede dusuk kar demek.
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
April 19, 2017, 09:25:38 PM

yok yok, isin odeme boyutu blockchain uzerinde saniyorum. skype uzerinde tel no satin aldiginda sana voip bir hat veriyor bu hat aradigin numaraya ya da gelen aramaya kendi santrali uzerinden yonlendiriyor. odeme sn/dk kontor sistemi ile calisiyor. bu asamada blockchain devreye girecek sanirim.

zrcoinde oldugu gibi bunda da teknolojiye degil, kurulacak sirkete yatirim toplaniyor. bu da uzun vadede dusuk kar demek.

Mesajlaşma uygulamaları dahil messenger vs. izlenemeyeceğini falan söylüyor o nasıl olacak? O hattın sunduğu bir özellik mi? Yani o numara mı bizi anonim yapacak?
bileq
Legendary
*

View Profile
April 19, 2017, 10:06:32 PM

Mesajlaşma uygulamaları dahil messenger vs. izlenemeyeceğini falan söylüyor o nasıl olacak? O hattın sunduğu bir özellik mi? Yani o numara mı bizi anonim yapacak?

detaylarini ya da ne yapacaklarini bilmiyorum ama ornegin whatsapp da da uctan uca sifreleme var. yani isp ya da agindaki verileri yakalayan  biri veriler sifreli gittigi icin disaridan erisemez, ilgili sunucu uzerinde takibi yapilir.
ya da su fetocularin bylock dedikleri zimbirti da orneklenebilir. sunucuya el konamadigi surece senin mesajlarin ancak senin cihazina el kondugunda cihazinda oldugu kadariyla okunabilir. onun disinda isp ya da senin agin uzerindeki sniffer (paket yakalayici zimbirtilar) yakaladiklari paketleri okuyamazlar
1melyun (OP)
Hero Member

View Profile
April 20, 2017, 09:05:10 AM

detaylarini ya da ne yapacaklarini bilmiyorum ama ornegin whatsapp da da uctan uca sifreleme var. yani isp ya da agindaki verileri yakalayan  biri veriler sifreli gittigi icin disaridan erisemez, ilgili sunucu uzerinde takibi yapilir.
ya da su fetocularin bylock dedikleri zimbirti da orneklenebilir. sunucuya el konamadigi surece senin mesajlarin ancak senin cihazina el kondugunda cihazinda oldugu kadariyla okunabilir. onun disinda isp ya da senin agin uzerindeki sniffer (paket yakalayici zimbirtilar) yakaladiklari paketleri okuyamazlar
ağa bağlanıp paket yakalama ayrı bir konu, bunuda uçtan uca şifreleme ile engelleyebiliyorlar diye biliyorum. Ama sorun şu ki facebook'un meşhur sömürme politikası sürekli abd de falan tartışılıyor. Açık kapı bırakıp nsa ya veri sızdırmalar ya da veri depolama işi ile verileri büyük şirketlere satma gibi.
karmenali dediğiniz çok mantıklı kime ait olduğu bilinmeyen numaralar dağıtıp anonimlik sağlayabilirler. istedikleri kadar veri toplasınlar o zaman kime ait olduğunu bilmedikten sonra işlerine yaramaz. Kripto ödeme ile satın alıncada kimin aldığını çözemezler. Güzel fikir eğer projeleri bu değilse biz bunu yapalım Smiley
Böyle hizmet sunan bir firma var mı dünyada, bu alanda bildiğim (aynı kategorideler mi bilmiyorum) en uç örnekler uydunet ile ip tv. Varsa denemek isterim.
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
April 20, 2017, 11:21:08 AM

yaratıcı ve farklı bir projeye benziyor.. özellikle sanal arkadaşlıklar için tam gizlilik imkanı sunuyor.

sanal sohbet hattı olarak da kullanabilirsin, devletler arası kriptolu görüşmelerde de kullanabilirsiniz..  Roll Eyes

tanıtımı güzel yapılırsa ve proje geliştiricileri çok çalışkan olursa talep çok görebilir.  Wink Wink
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
April 24, 2017, 02:02:30 PM

24/04/2017 saat 17 itibariyle toplanan para

1042 ETH, 976.228 Waves ve 530 ETC Toplam = 644.148,89 Dolar. 

Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
April 24, 2017, 02:43:22 PM

24/04/2017 saat 17 itibariyle toplanan para

1042 ETH, 976.228 Waves ve 530 ETC Toplam = 644.148,89 Dolar. 

İyi bir başlangıç yaptı bence bugün 1500$ görür. Proje değişik olmuş Blok zincir iletişim altyapısı altında. Facebook ve twitterı falan nasıl entegre edicek acaba onu merak ediyorum.

torikan
Hero Member

Activity: 518

View Profile
April 24, 2017, 03:09:43 PM

bakalım nasıl bişeymiş giriş yoğunlaşırsa belki bende gönderirim 3 -5 Cheesy boşta kalmayalım
Easy2Mine
Hero Member

Activity: 854

einc.io

View Profile
April 24, 2017, 04:55:30 PM

Özgün proje ama ben ETH mi yoksa Waves tabanlımı anlamadım. Özgün olması çok iyi bence . Sonra zamanlarda çıkan Fon yönetimi ve Süper Süper ötesi bilgisayar girişimlerinden daha iyi.

dakota neat
Hero Member

Activity: 658

View Profile
April 24, 2017, 08:33:25 PM

Özgün proje ama ben ETH mi yoksa Waves tabanlımı anlamadım. Özgün olması çok iyi bence . Sonra zamanlarda çıkan Fon yönetimi ve Süper Süper ötesi bilgisayar girişimlerinden daha iyi.

eth alıyor ama anladığım kadarıyla waves tabanlı bir proje gibi gerçi waves küçümsememek lazım merkezsiz borsasını açtı az da olsa işlem yaplıcan bir sistemleri var
daha satbil hale gelicektir. illa eth diye düşünmemek lazım bence. proje dediğiniz gibi özgün bir tarz . tam inceleyemedim ama görüşmelerde kripto olarak mı yapılcak .
dinleme olayları faln engellemek için! öyle bişeyse uzun vaadede geçerli bir çalışma olma ihtimali daha fazla ico başladı ve 1milyon dolar limitini aştılar gördüğm kadarıyla
Mimar
Sr. Member

Activity: 288

View Profile
April 24, 2017, 08:41:20 PM

biraz kazandırabilir encryptotel imzası aslında bunun imzasına girebilirim. biraz araştırayım, icosuda yeni başlamış
ikm
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
April 25, 2017, 06:05:00 AM

1 milyon doları aştılar ama bitmedi ico neden resimli anlatımda 1 milyondolara empairstate kuruyorlar diyolardı Smiley
ama hala giriş yapılyor. üst limit yok mu icoda çözemedim tam
jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
April 25, 2017, 06:09:44 AM

güzel projeye benziyor. anonimlik adı altında milleti fişlemezler umarım Smiley
srknbyr
Hero Member

Activity: 661
Merit: 581

View Profile
April 25, 2017, 10:46:30 AM

1 milyon doları aştılar ama bitmedi ico neden resimli anlatımda 1 milyondolara empairstate kuruyorlar diyolardı Smiley
ama hala giriş yapılyor. üst limit yok mu icoda çözemedim tam

Eğer 3 milyon dolar toplarlarsa coin miktarı 100 milyon ETT ile sınırlı kalacak, yani 3 milyon dolar toplanana kadar devam, toplanmaz ise toplandığı kadar

.▄███████████████████████▄
███████████████████████████
██████▌       ▀▀▀█████████
█████████▄          ▀██████
██████████▄          ▀█████
██████████           █████
██████████           █████
███████████    ▄██▄   █████
███████████▄▄▄▄████ ▄█████
 ▀███████████████████████▀
.digilira.||||
kriptom
Hero Member

Activity: 644
Merit: 502

View Profile
April 25, 2017, 11:49:01 AM

3 Milyon dolar çok makul bir seviye gerçekten. ETH mi yoksa Waves tabanlımı acaba ?
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: