Bitcoin Forum
June 23, 2024, 09:58:54 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  
Author Topic: [BOT] ████ traderinfo.net ████ Traderinfo Otomatik Trader Botu [Kullanımada]  (Read 16256 times)
traderinfo
Newbie
*

Activity: 58
Merit: 0

View Profile
June 10, 2017, 11:18:19 AM

Merhaba arkadaşlar, bu gönderimi ilgilenen herkesin okumasını istiyorum. Çoğumuzun bildiği üzere yakın zaman içinde traderinfo markası adı altında otomatik alış satış yapan bir yazılım geliştirdim ve ücretsiz kurulum olarak sizlerin kullanımına sundum. Geçtiğimiz günlerde diğer gönderilerimin yorumlarında belirttiğim gibi bu proje yeterli desteği görmesi durumunda ofis ortamında ve takım arkadaşlarımla sizlere destek olacağımı ve hizmet vereceğimi belirtmiştim.

Yaklaşık 1 aylık kullanım sonucunda projemiz yeterli desteği gördü ve  gün geçtikçe de görmeye devam ediyor. Şu anda traderinfo'nun bitcoin kasasında ortalama 120 bitcoin bulunmaktadır ve bu biriken bitcoinleri sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için harcayacağımı bilmenizi isterim. Şu anki en büyük sorunumuz zaman sorunudur, tek başıma artık bütün gidişatı takip edemiyorum, yeni talepleri karşılamam imkansızlaşıyor ve destek mesajlarına cevap verememeye başladım.

Bu zaman zarfında gecikmelerden ötürü bütün arkadaşlarımızdan özür dilerim. Bundan sonraki süreçte her şeyi resmileştirmek ve sizlere daha kaliteli hizmet sunmaya çalışmak istiyorum. Oluşturacağım takımda aramızda bulunan tecrübeli arkadaşlarımızın da olacağı muhtemeldir. Şu anda çekirdek kadro oluşturma aşamasındayım. Bu oluşacak yenilikler esnasında yeni talepleri karşılayamayacağım, bot kurulumları geçici olarak durdurulacak ve herşey belirli düzene oturana kadar mevcut kullanıcılarımız ile devam edeceğiz. Bu geçici bir süreç olacaktır.

Kullanıcılarımızın hakkını gözetmek adına belirli kurallar oluşturulacak, her hangi bir olumsuzluk durumunda yasal haklarınızı kullanabilmenizin önünü açacağız. Kuracağımız şirket tamamen yasal olacaktır, sisteme bitcoin bakiyesi yükleyen bütün kullanıcılarımıza, yükledikleri kredi tutarının TL karşılığı kadar hizmet faturası kesilecektir. En önemli detayımız ise; yazılımda önerilen ayarları kullanan kullanıcılarımızın uğrayacağı bütün zararları karşılamayı ümit ediyoruz. Tabi bunun için belirli koşullar olacaktır. Mesela borsa sitesi üzerinde manuel işlem yapılmaması durumunda gibi.

Herşeyi sizin daha avantajlı çıkacağınız pozisyona getirmek için çaba göstereceğim. İlerleyen dönemlerde çok daha fazla araçlar geliştirip yazılım olarak sizin beğeninize sunmayı hedefliyorum. Daha önce defalarca belirttiğim üzere; benim bu proje üzerinden bir kazanç elde etmeme gerek yoktur. Zaten ben kendim bitcoin ve altcoin ticareti yapıp yeterli derecede kazanç sağlıyorum. Bu projedeki asıl amaç kazanamayan kişilere destek olmak, en azından kaybetmemeleri için fırsatlar sunmaktır. Çünkü projenin detayına indiğimizde, zararına hiç birşey satmaz isek zararımız olmuyor, yazılım sizin zarar etmenize izin vermiyor. Sabredip vadeyi uzun tuttuğumuz sürece hep kazançlı çıkacağız inşallah.

Bot kurulumu için borsa hesabınızda 0.1 btc olma koşulu bulunmaktadır, ama bu tutar efektif olarak kazanç sağlamanıza yetmeyecektir. Şu anda yazılımı 8-10 btc ile kullanan kullanıcılarımız bulunmaktadır ve gayet mutlu olduklarını ifade etmektedirler. Gireceğimiz bu oluşum sürecinde aşırı ve gereksiz sorular soran kişilere dönüş yapamamamız muhtemeldir. Cevap veremediğimiz kişilerden şimdiden özür dilerim. Bu oluşum ortalama 1-2 ay kadar sürebilir, belirttiğim gibi şu anda yeni trader botu kurulumları almayacağız, mevcut kullanıcılarımızın desteği ile devam edeceğiz. Gelişmeleri takip etmenizi öneriyorum. Herkese gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür eder, bol kazançlı günler dilerim.
bitcamilo
Full Member

Activity: 602
Merit: 122

View Profile
June 10, 2017, 11:41:28 AM

Çok güzel bir hizmet ben de faydalanmak isterim, ne zaman yeni üyelikleri açacaksınız?
traderinfo
Newbie
*

Activity: 58

View Profile
June 10, 2017, 11:46:39 AM

Çok güzel bir hizmet ben de faydalanmak isterim, ne zaman yeni üyelikleri açacaksınız?
Endişenizi anlıyorum fakat mesajımı tamamen okusaydınız cevabı vardı zaten: Bu oluşum ortalama 1-2 ay kadar sürebilir, belirttiğim gibi şu anda yeni trader botu kurulumları almayacağız, mevcut kullanıcılarımızın desteği ile devam edeceğiz.
vincetcm (OP)
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
June 15, 2017, 09:08:15 AM

15/05/17 - 15-06-17 Arası net %28 kar (2 hafta çalışmadık, btc yükselişinde terste kaldık.)
guwera
Legendary
*

Activity: 1153
Merit: 1001

Coin-Turk.com

View Profile WWW
June 15, 2017, 09:19:17 PM

bu forumda BTC temelli fon işine giren herkese destek verdik ve makul olanlarına isterlerse ortak çalışma teklif ettik

vincent eğer istersen Cryptomerian olarak birlikte çalışabilirsek memnun oluruz

vincetcm (OP)
Hero Member

View Profile
June 15, 2017, 10:30:54 PM

bu forumda BTC temelli fon işine giren herkese destek verdik ve makul olanlarına isterlerse ortak çalışma teklif ettik

vincent eğer istersen Cryptomerian olarak birlikte çalışabilirsek memnun oluruz

Sahsen ben de anlamlı anlamsız bir çok girişime destekte bulundum, kazançları paylaşmaktan her zaman mutluluk duymuşumdur ama insanların vebalini alamam.
BOtu oluşturan arkadaşımızı forum dışından tanıdım ve çok kısa zamanda çok güzel işler yaptığını gördüm, faydalı şeyler yaptığını görünce paylaşma gereği duydum.
Dileyen bottan kendisi de faydalanabilir.
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
June 19, 2017, 11:37:52 AM

Bir ara pasifleştirilmişti sistem. Yeni üye de kabul etmiyordunuz. Şu an güncel durum nedir ? Eğer yeni üye alımı yapılabiliyorsa ben de katılmak isterim. @vincetcm: Sizi Bitcoin Türkiye üzerinden de takip ediyorum. Başarılı bir iş çıkarttınız fakat sistemde en son üye alımı yoktu. Bu konuda bir bilgi paylaşırsanız sevinirim. Ne zaman yeni üye kabul etmeye başlayacak ve sistemi aktifleştireceksiniz ?

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
vincetcm (OP)
Hero Member

View Profile
June 19, 2017, 11:44:47 AM

Bir ara pasifleştirilmişti sistem. Yeni üye de kabul etmiyordunuz. Şu an güncel durum nedir ? Eğer yeni üye alımı yapılabiliyorsa ben de katılmak isterim. @vincetcm: Sizi Bitcoin Türkiye üzerinden de takip ediyorum. Başarılı bir iş çıkarttınız fakat sistemde en son üye alımı yoktu. Bu konuda bir bilgi paylaşırsanız sevinirim. Ne zaman yeni üye kabul etmeye başlayacak ve sistemi aktifleştireceksiniz ?

Merhaba hocam Bitcoin Türkiye grubunda varım ama övgülerine mazhar olan maalesef ben değilim, Ben de Resul Bey'i forum dışından tanıdım, kullanmaya başlayınca paylaşma gereği duydum.

Evet, bir ekip kuruluncaya kadar mevcut üyelerle devam ediliyordu en son, bugun Resul bey ile görüşüp, yeni üye kabul konusunu konuşacağım.
Yusufmet
Newbie
*

Activity: 35

View Profile
June 27, 2017, 04:09:39 PM

Merhaba arkadaşlar,

Adım Resul, tanıtımı yapılan traderinfo.net bana aittir, yani her hangi bir durumda muhatabınız benim.
Arkadaş sağolsun benden önce davranıp konu açmış. Kendisine teşekkür ederim. Açıklamalarda olduğu gibi sistemin çalışma mantığını az çok tahmin edebilirsiniz.
Kullanmak isteyen arkadaşlar kolayca kayıt olup kullanmaya başlayabilir. Her hangi bir sorunda veya görüş ve önerilerde bulunursanız memnun olurum.
Karşılıklı saygı çerçevesinde sistem eleştirilere tamamen açıktır.

Bol kazançlı günler dilerim.

Resul bey merhaba,
Sisteme en azindan pump alert icin uye olmak istedim ama uyelik sms i gondermiyor. Sistem tamamen kapali degilse yardimci olur musunuz
vincetcm (OP)
Hero Member

View Profile
June 27, 2017, 05:45:31 PM

Merhaba arkadaşlar,

Adım Resul, tanıtımı yapılan traderinfo.net bana aittir, yani her hangi bir durumda muhatabınız benim.
Arkadaş sağolsun benden önce davranıp konu açmış. Kendisine teşekkür ederim. Açıklamalarda olduğu gibi sistemin çalışma mantığını az çok tahmin edebilirsiniz.
Kullanmak isteyen arkadaşlar kolayca kayıt olup kullanmaya başlayabilir. Her hangi bir sorunda veya görüş ve önerilerde bulunursanız memnun olurum.
Karşılıklı saygı çerçevesinde sistem eleştirilere tamamen açıktır.

Bol kazançlı günler dilerim.

Resul bey merhaba,
Sisteme en azindan pump alert icin uye olmak istedim ama uyelik sms i gondermiyor. Sistem tamamen kapali degilse yardimci olur musunuz

Sitede böyle bir bilgi mevcut şu anda

Bilgilendirme !

SMS sinyal sisteminde güncellemeler yapılmaktadır. Güncellemeler bitene kadar sinyal bilgisi gönderilmeyecektir.
vincetcm (OP)
Hero Member

View Profile
July 28, 2017, 04:16:35 PM

UYARI !

Değerli Üyelerimiz,
Bilindiği üzere 1 Ağustos öncesi ve sonrası Bitcoin camiası için önemli bir zaman dilimi. Traderinfo olarak biz 1 Ağustos ve sonrasında sistemimizle entegre çalışmakta olan Bitcoin (BTC) ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Sistemimize Bitcoin Cash (BCC) cüzdanı ilave etmeyi planlamamaktayız. Traderinfo üzerinde bulunan Bitcoin bakiyeleriniz daima Traderinfo güvencesi altındadır ve her hangi bir kayıp söz konusu olmayacaktır.

Otomatik trader botu kullanan kullanıcılarımızın dikkatine,
Poloniex ile yaptığımız görüşmeler neticesinde, API üzerinden Bitcoin ile alış satış işlemlerinde her hangi bir aksama yaşanmayacaktır. Hali hazırda bulunan açık emirler iptal edilmeyecek, satış olması durumunda kazanç sağlanan tutarlar Poloniex bakiyenize Bitcoin (BTC) olarak yansıyacaktır. 1 Ağustos belirsizliği sebebi ile lütfen botun satın aldığı altcoinleri zararına satıp Bitcoin olarak bakiyenizi çekmeyin. Traderinfo'nun Poloniex'e sağlamış olduğu yüksek hacim dolayısıyla bütün bot hesapları güvence altındadır ve mevcut bitcoin bakiyeleri zarar görmeyecektir. Bu zaman zarfında bizden istenen, ilerleyen günlerde her hangi bir altyapı çalışması olması durumunda bot hesabınıza bağlı Poloniex hesabınıza Bitcoin göndermemek ve almamaktır. İlerleyen günlerde Poloniex tarafından Traderinfo'ya yapılacak açıklamalarla sizi bilgilendireceğiz.

Bol kazançlar,
Traderinfo Ekibi

emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
July 29, 2017, 02:56:24 PM

Botu denemek istiyorum. Yeni kurulumlar ne zaman açılacak?
Red John
Full Member

Activity: 163
Merit: 100

View Profile
July 29, 2017, 06:16:55 PM

Siteniz çok yavaş giremiyorum
BuyBitcoinTR
Member
**

Activity: 196
Merit: 29

W12 – Smart contract technology for business for b

View Profile
July 29, 2017, 06:19:09 PM

Siteniz çok yavaş giremiyorum

Yorumunuzu gördükten sonra denedim bir sıkıntı görünmüyor. (21:18)

Netten kaynaklı olabilir.

Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
July 29, 2017, 07:09:18 PM

Site falan çok hoş duruyor ya baya profesyonel iş çıkartmışlar.
vincetcm (OP)
Hero Member

View Profile
August 02, 2017, 02:45:16 PM

Evet arkadaşlarımız son derece profesyonel çalışıyor,  yakında çok faklı özellikler eklenecek.
Prosedürler tamamlandığında çok daha profesyonel hizmetlerin verilmesi söz konusu.
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
August 02, 2017, 05:20:04 PM

Evet arkadaşlarımız son derece profesyonel çalışıyor,  yakında çok faklı özellikler eklenecek.
Prosedürler tamamlandığında çok daha profesyonel hizmetlerin verilmesi söz konusu.

ne zaman kullanabilirim, bir bilgi var mı?
vincetcm (OP)
Hero Member

View Profile
August 02, 2017, 05:51:34 PM

ne zaman kullanabilirim, bir bilgi var mı?
Enson resmi prosedürlerle uğraşıyordu, bu nedenle halen askıda yeni kurulumlar.
vincetcm (OP)
Hero Member

View Profile
August 02, 2017, 11:44:24 PM

Duyuru!

Poloniex te yaşanan erişim problemlerinden dolayı bot siteden veri çekemiyor ve bu da botun çalışmasını aksatıyor.
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
August 03, 2017, 08:48:35 AM

Anladığım kadarıyla halen beta aşamasında sayılacak bir proje bu. Fakat Alp' i grubundan da hatırladığım kadarıyla Resul bey bu konuda çok profesyonel. Yakın zamanda tam stabil bir sistem haline getirilecektir. Şüphem yok.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  

Jump to: