Bitcoin Forum
June 17, 2024, 01:37:27 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: domuz eti ?  (Read 8071 times)
CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
July 09, 2017, 08:00:13 PM
Last edit: July 09, 2017, 09:55:41 PM by CryptoBey

Yahu siz asimilasyonun vücut bulmuş halisiniz. Kadına değer veren kaç bin yıllık Türk toplumunun son kaç senesinde Arap kültürü hakim olmuş?

Ayrıca saygı dinlere ya da inançlara değil, kişilere duyulur. Kimse inanca saygı duymak zorunda değil. Eleştirebilir, dalga geçebilir.

İslam'a niye böylesine fobi duyuyorsunuz diye düşünüyorsanız, lütfen kutsal addettiğiniz kitapta inanmayanlar için uygun görülen muameleye tekrar bakın.

İnanmayabilirsin ben de senin inandığına inanmıyorum. Fakat dalga geçmek alay etmek ancak çocuk beyinlilerin işidir. Sadece din ile değil her meselede. Herkes inanmadığı şeyle dalga geçmeye kalkarsa kimin haklı kimin haksız olduğu asla ortaya çıkmaz. Çocuk beyinli seviyesizlerin de seviyesine inmeye gerek yok istediğin kadar dalga geç ancak sıfatını ortaya koyuyorsun.

Tarihte büyük filozoflar bilim insanları inanmadıkları şeylerle dalga geçmemişler. Muhammed'i araştırıp yaptıklarına inanmayan birçok büyük insan var geçmişte, ama onlar dalga geçmediler. Bu büyük insanların davranışıdır.

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
July 09, 2017, 08:24:46 PM

Yemesem de merak ettiğimdir, bir gün tatmak nasip olur umarım allahın izniyle  Grin

seje
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 256

View Profile
July 09, 2017, 09:14:00 PM

Yahu siz asimilasyonun vücut bulmuş halisiniz. Kadına değer veren kaç bin yıllık Türk toplumunun son kaç senesinde Arap kültürü hakim olmuş?

Ayrıca saygı dinlere ya da inançlara değil, kişilere duyulur. Kimse inanca saygı duymak zorunda değil. Eleştirebilir, dalga geçebilir.

İslam'a niye böylesine fobi duyuyorsunuz diye düşünüyorsanız, lütfen kutsal addettiğiniz kitapta inanmayanlar için uygun görülen muameleye tekrar bakın.

İnanmayabilirsin ben de senin inandığına inanmıyorum. Fakat dalga geçmek alay etmek ancak çocuk beyinlilerin işidir. Sadece din ile değil her meselede. Herkes inanmadığı şeyle dalga geçmeye kalkarsa kimin haklı kimin haksız olduğu asla ortaya çıkmaz. Çocuk beyinli seviyesizlerin de seviyesine inmeye gerek yok istediğin kadar dalga geç ancak sıfatını ortaya koyuyorsun.
Kardeşim bunlar da çocuk beyni bile yok. .. Biz işimize bakalim bunlarla ahirette zebaniler iyi eğlenecekler. ..
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
July 10, 2017, 03:23:19 AM

ula ben sizun peygamberinizun arap cötunu sikeyum amuna godumun arap gabileleru xD

ignore butonu bunlar için var.
CryptoBey
Full Member

View Profile WWW
July 10, 2017, 08:16:23 AM

ula ben sizun peygamberinizun arap cötunu sikeyum amuna godumun arap gabileleru xD

ignore butonu bunlar için var.
Bir de sağ altta Report to moderator butonu var.
Gerçek hesabıyla söylemeye yüreği yok yan hesaptan içini dökmüş.

olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
July 10, 2017, 11:42:27 AM

Kardeşim bunlar da çocuk beyni bile yok. .. Biz işimize bakalim bunlarla ahirette zebaniler iyi eğlenecekler. ..

Anlamadığınız şey şu: Benim bir inancım yok.

Yunan ve İskandinav tanrıları ile nasıl filmlerle, espriler ile dalga geçilebiliyor ise; Tevrat, Kuran ve İncil tanrıları ile de dalga geçilebilir. Saygı inanca niye duyulsun? İnanmayan birinin gözünde peygamberlerin ne olduğunu düşünebiliyor musunuz?

Filozoflardan örnek vermişsin... Plato'nun Dilayoglar'ında Sokrates bak bakalım neler diyor tanrılar hakkında, tee ne zaman.

Cehennem tehdidini de yediğimize göre sizle tartışmayı bırakabilirim.
Aiwenor
Newbie
*

Activity: 50
Merit: 0

View Profile
July 11, 2017, 10:06:28 AM

Sağlığa zararı olmadığı kesin. Ucuza mis gibi protein kaynağından oluyoruz. Bu kadar az et ve deniz ürünü yiyen millet de gidip nelere, kimlere inanıyor
hugoworld
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 251

View Profile
July 12, 2017, 05:19:24 AM

Nedenini bilmem ama domuz eti yemekten ölesiye kacınan fakat onun bunun karısına kızına asılan, para çalan, vergi kaçıran , hak yiyen öyle çember sakallılar gördüm ki insanın onların yüzüne keşke domuz eti yesen de erkek çocuklarına hallenmesen diyesi geliyor.

EMP

▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬

ICO START:
10 SEPT 2018
xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
July 12, 2017, 09:33:52 AM

Domuzlar kendi pisliğini yiyor, o yüzden günah-yasak diyen bir kitle var.
Midyeler çok mu sağlıklı?
Hadi onu da geçtim, toplumun yüzde 95'inin tükettiği tavuk? Kendi pisliğini yemiyor mu acaba?

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
CryptoBey
Full Member

View Profile WWW
July 12, 2017, 11:27:32 AM

Nedenini bilmem ama domuz eti yemekten ölesiye kacınan fakat onun bunun karısına kızına asılan, para çalan, vergi kaçıran , hak yiyen öyle çember sakallılar gördüm ki insanın onların yüzüne keşke domuz eti yesen de erkek çocuklarına hallenmesen diyesi geliyor.

Haklısın bilader.

bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
July 12, 2017, 12:35:02 PM

arkadaş şu inanmıyorsan saygı duy denilmesine de deli oluyorum.
hintlinin saygı duyduğu ineği vinçle asıp keserken sorun yok
isanın musanın kitabı değiştirilmiş sahte onlar diye basbas bağırırken sorun yok
ama seninkine herkes saygı duymak zorunda.
smiletyson
Hero Member

Activity: 661
Merit: 509

View Profile
July 12, 2017, 04:43:17 PM

Domuz etini haram helal olayından dolayı değil de; eğer iyi pişirilmezse çok fena tenya yapıyor, bağırsakların içine ediyor.
Bağırsakla kalsa iyi, o tenya yavruladıktan sonra kan sistemine karışırsa beyne kadar ulaşabiliyor, sonrası malum...
seje
Sr. Member

Merit: 256

View Profile
July 12, 2017, 04:53:26 PM

Evet aynen kimse kimsenin inancina saygi duymasin amkodum silahlari alin gotunuz yiyorsa ben ateistim diye bagirin. .. Ulan mal oglu mal yasadigin ulkenin inancina saygili olacaksin gotluk yaparsan gotunden asarlar adami ... BEN KİMSENİN FİKRİNE SAYGİLİ DEİLİM KARDESİM SAYGİ DUYDUGUM FİKRİN YANİNDAYİM ... SİMDİ siktrin gidin amkodum kafir. İbneleri. Sizi memleketini cogu para icin tekedip amcik amcik yurtdisindan konusan gavur yarragi yemis ibneler. Hele hic konusmasin. ..

İste size bu laflar mustehak ... Diger arkadaşlar siz kusura bakmayın. .
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
July 12, 2017, 04:56:14 PM

Evet aynen kimse kimsenin inancina saygi duymasin amkodum silahlari alin gotunuz yiyorsa ben ateistim diye bagirin. .. Ulan mal oglu mal yasadigin ulkenin inancina saygili olacaksin gotluk yaparsan gotunden asarlar adami ... BEN KİMSENİN FİKRİNE SAYGİLİ DEİLİM KARDESİM SAYGİ DUYDUGUM FİKRİN YANİNDAYİM ... SİMDİ siktrin gidin amkodum kafir. İbneleri. Sizi memleketini cogu para icin tekedip amcik amcik yurtdisindan konusan gavur yarragi yemis ibneler. Hele hic konusmasin. ..

ülkenin inancı mı?
HASİKTİR ORDAN
Al bak daha büyük yazıyorum;

TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ LAİK BİR DEVLETTİR, DİNİ YOKTUR.
Götüne Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin anayasasını sokup arabisyana kadar koşabilirsin.

Ayrıca "dinlere saygı duymak zorunda değiliz" bizi öldürmek isteyen, işkencelerle tehtit eden bir dine niye saygı duyalım?
Saygı duyduğum tek şey var; "insanların istediği aptallığa inanma hakkı". Geri kalan her şeye istediğim lafı derim.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

gorkem (OP)
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
July 12, 2017, 05:29:08 PM

senın dinini de sikerim anti kemalist oldugun ıcın butun ATATÜRKÇÜLERDE dogmusundan dogmamaısına kadar senın a.koysun. ülke ınancı dıye bırsey yok dogunca bıze kımse sormadı muslumanı mı sececeksın yoksa baskasını mı dıye ? dunyanın en sacma dini islam bır arastır amk yobazııı
CryptoBey
Full Member

View Profile WWW
July 12, 2017, 06:19:50 PM

Bu konular buralarda tartışılmıyor beyler... Söyleyeceğim şu, elinizden geleni ardınıza koymayın. Her yerde İslam'ı karalayın dalga geçin her çirkefliği yapın. Kısa ömrünüzü böylece tüketin, sonrasını göreceksiniz...

nascasto
Full Member

Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
July 12, 2017, 06:25:34 PM

Çok değişik bi olay. İnanmayanlar bilimsel açıklama yapıyor cümlelerce. İnanlanlar cehennemde ahirette görürsünüz diyor. Ama anayasayı götüne sokup arabistana kadar koş cümlesi beni bitirdi Grin

CryptoBey
Full Member

View Profile WWW
July 12, 2017, 07:32:29 PM

Çok değişik bi olay. İnanmayanlar bilimsel açıklama yapıyor cümlelerce. İnanlanlar cehennemde ahirette görürsünüz diyor. Ama anayasayı götüne sokup arabistana kadar koş cümlesi beni bitirdi Grin
Bilimsel olarak zararını ispat etsem ne yapacaksın ki! Hem böyle çok bilmiş gibi bilimden bahsediyorsunuz ama asla bilime uymuyorsunuz.

Bilim size içkinin zararlı olduğunu söylüyor yine de içiyorsunuz.

Bilim sigara zararlıdır diyor yine de içiyorsunuz.

Bilim Faiz ekonomiyi bozuyor diyor yine de faizle iş yapıyorsunuz.
.
.
.

Aslında sizin Bilim falan umurunuzda değil. Siz sadece ve sadece keyfinize göre yaşamak istiyorsunuz. Bilime aykırı yaşayan varsa sizsiniz. İslâm bilime paralel gidiyor, zararlı şeyleri yasaklıyor, zararsız şeyleri serbest ediyor.

CryptoBey
Full Member

View Profile WWW
July 12, 2017, 07:47:41 PM

Demek Laik Türkiye Cumhuriyeti bilime ve akla göre hareket ediyormuş.. O zaman akıl ve bilim içki sigara vs.. zararlı diyor, neden laik devlet bunlara engel olmuyor? İnadına serbest bırakıyor? Çünkü bunların bilim falan filan umrumda değil, işleri güçleri içmek s.çmak keyfine göre yaşamak.

Bu ülke 90 yıldır Laiklik le yönetiliyor İslâm ile değil. Ülke geri kaldıysa mevcut rejim sorumludur, uygulanmayan değil. 90 yıldır bir tane icat yapamayan Laik rejim, kendi beceriksizliğini örtmek için İslam'a laf atmaya çalışıyor. Siz uçak, bilgisayar, araba vs yaptınız da İslâm mı size engel oldu? Siz uzaya çıktınız da İslâm mi size engel oldu?  Yapsaydınız kardeşim elinizden tutan mı oldu? Hayır, 90 yıldır içip s.çmakla uğraştınız yan gelip yattınız, şimdi de günah keçisi arıyorsunuz.. Gerçekler acıdır.

bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
July 12, 2017, 08:01:25 PM

Demek Laik Türkiye Cumhuriyeti bilime ve akla göre hareket ediyormuş.. O zaman akıl ve bilim içki sigara vs.. zararlı diyor, neden laik devlet bunlara engel olmuyor? İnadına serbest bırakıyor? Çünkü bunların bilim falan filan umrumda değil, işleri güçleri içmek s.çmak keyfine göre yaşamak.

aynen
keyfime göre yaşamak.
keyfime göre yaşamak seni niye rahatsız ediyor.
senin keyfine göre yaşarsam sorun yok ama kendi keyfime göre yaşamak çok günah.
günahsa bana günah amk sana ne oluyor.

tutturmuşsun benim dinime göre bunlar öldürür benim kitabımda böyle yazıyor buna inan saygı duy.
domuz etinde tenya varmış.dünyanın geri kalanı öldü zaten bi siz sağ kaldınız.
tıbbın teknolojinin geliştiğini saymasak bile.adamlar binyıllardır yiyor ama hala bizden daha uzun ömürlü.
şarabı içiyorlar ölmüyor pezevenkler.

al sana canlı belge.
https://tr.wikipedia.org/wiki/Beklenen_ya%C5%9Fam_s%C3%BCresi#/media/File:Life_Expectancy_2008_Estimates_CIA_World_Factbook.svg
bak senin kitabın doğru söylüyor olsa bu adamların benden daha uzun yaşamıyor olması lazım.
sen başkasının dinine saygı duymayı öğrendiğin zaman
inanki bizde ne kadar güzel müslüman bu arkadaşlara saygılı davranalım deriz.ama sen saldırdığın müddetce biz saygı falan duymayız.

Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »  All
  Print  

Jump to: