Bitcoin Forum
May 03, 2024, 07:41:50 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: Türkiye’den Bitcoin’e büyük ilgi  (Read 3718 times)
edora
Full Member

Activity: 314
Merit: 101

View Profile
November 04, 2017, 02:49:33 PM

ben sahsen biraz daha ogrenmeseler de olur modundayim. biz yeteri kadar btc biriktirdikten sonra bu isi kavrarlarsa daha iyi olur. eninde sonunda kavrayacak herkes.
1714765310
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714765310
Reply with quote  #2

1714765310
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714765310
Hero Member
*

Ignore
1714765310
Reply with quote  #2

1714765310
Report to moderator
1714765310
Hero Member
*

Ignore
1714765310
Reply with quote  #2

1714765310
Report to moderator
TheSpark
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

View Profile
November 04, 2017, 03:48:53 PM

bence bu ilgi cok iyi şeylerin habercisi yani normal ülkelerde.fakat ben yine de bizim ülkeden bi bokluk bekliuorum acıkcası devlet bunu bile kendi yararına kullanabilir.ama benc umut var ülkedeki ilginin artması bizim hertürlü işimize gelir gibime geliyor.
haskizilcik
Member
**

Activity: 160
Merit: 10

View Profile
November 04, 2017, 08:25:58 PM

Ben de büyüyen sanal dünyada kripto paralarda büyük patlama olacağını düşünüyorum

✘  EXCOLONY   |▌  YOUR PLEASURE IS OUR INNOVATION
|███   White Paper  [  JOIN our ICO  ]  ANN Thread   ███|
Twitter  |  Facebook  |  Telegram  |  Medium  |  Github  |  Reddit
blablablabla
Member
**

Activity: 154

View Profile WWW
November 05, 2017, 04:01:53 AM

Bitcoinle ilgilenmemek mümkün mü, bir tanışan bir daha ayrılamıyor kendisinden. Yıllardır  sakin sakin yola devam eden bitcoin bizim ilgimiz sayesinde bu yıl coşmuş olmasın   Grin
minldem
Member
**

Activity: 252

View Profile
November 05, 2017, 01:00:45 PM

yıllardır biliyordum bitcoin ancak doğruya doğru, ancak geçtiğimiz yaz tam anlamıyla dahil olup araştırmaya başladım. sanırım haberlerin çoğalması paylaşımların ve kazancın artmasıyla daha çok doğru orantılı. korkum, dolandırıcılığın artarak olumsuz bir algı oluşabileceği ve yasaklamanın gündeme gelebileceği. dilerim böyle bir algı operasyonuna kurban gitmez.
aborjin
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
November 07, 2017, 06:41:36 PM

Bitcoin ve kripto paralara ben de çok güveniyorum fakat gördüğüm kadarıyla insanların farkındalığı çok az ve kredi çekip bitcoin alacağım tarzı saçma sapan şeyler ile geliyorlar.Ne olursa olsun bu tarz bir riske girilmemeli.

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
NEJLA
Member
**

Activity: 179

View Profile
November 10, 2017, 03:43:59 PM

Türkiye nin btc ye ilgisinin artması beni sevindirdi..dünyaya ayak uydurmamız gerekiyor şuan dünya btc ile çalkalanıyor bu işe geç kalırsak treni kaçırırız...o yüzden dünyadaki hertürlü gelişmeyi ve yeniliği takip etmeliyiz. Cheesy Cheesy
TrolWolf
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
November 10, 2017, 04:10:02 PM

Bitcoine ilgi türkiyede artmaya davam edecektir.Bu biraz ülkemizim ekonomisini kötü olması ile alakalı herkes bütçesini düzeltmek için bir yol arıyor bitcoin de buna bir örnek.

☁   Casper API   ☁
Platform for DApp developers for decentralized data storage around the world
Telegram Facebook www.casperproject.io Github Twitter ANN

Senior Member
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
November 10, 2017, 07:50:29 PM

Türkiye’nin bitcoine ilgisi gün geçtikçe artacaktır ve artmalı da. Gün geçtikçe yayılıyor ve bitcoin kullanan insan sayısı artıyor ülkemizde. Keşke devlet de biraz destek verse btc ile ticarete de daha çok insan kullanmaya başlasa.
Ketea
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 2

View Profile
November 10, 2017, 08:42:35 PM

Güzel olan her şey rağbet görüyor sonuçta. Bitcoin de oldukça fazla güzelliklerle dolu ve oldukça yeni bir sistem aslında. Gelişim aşamasında ve bu süreçte kullanıcılarını da geliştirmekte. Türkiye de bundan nasibini almakta elbette ama dünyaya oranla çok da fazla bir büyüklüğü yok.

Böyle olması güzel aslında ne kadarda dünyaya oranla küçükde olsak topluluk olarak birleşince bilgilerimizi paylaşıp kendimizi geliştirebilme olasılığımız çok yüksek şuan. O yüzden Bitcoin'in herkesin bildiği bir şey olmasını istemezdim heralde.  Grin
ZENC
Full Member

Activity: 336
Merit: 154

View Profile
November 11, 2017, 11:20:27 AM

Ülkemizde ilgi büyük fakat dolandırıcılık işleri de son sürat devam ediyor. Facebook reklamlarında karşılaşıyorum bazen yazılan yorumlar hiç de iç açıcı değil. Tamamen bilgisizlik ve cahillik yüzünden dolandırılanlar var. Bu konuda Bitcoin'in kötü yorumlanmasına sebep oluyor. Birine Bitcoin diyince dolandırıcı gözüyle bakıyor sana Smiley Ama hiç üzülmüyorum böyle adamlara. Elbet bir gün biz ne yaptık ya diyecekler.
afmfk
Member
**

Activity: 271
Merit: 12

XMONETA ICO

View Profile
November 11, 2017, 12:33:12 PM

Aslında devlet düzenleme yapıp alt yapısını kursa, ciddi ve somut projeler  yapılsa bizim gibi sermayesi yetersiz ülkeler için işletme sermayesinin temininde önemli bir araç olarak kullanılabilir. Ama gel gör ki bu pazarın profili yatırımcılar açısından da pek uygun değil.

Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: