Bitcoin Forum
May 03, 2024, 04:12:41 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: █【ANN】【ICO】【BOUNTY】█ 🌟 BLOCKLANCER 🌟 1TRİLYON $'LIK MARKET 🌟 İŞ PLATFORMU  (Read 15597 times)
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
August 07, 2017, 05:30:44 PM

endonezyalılar yuzunden ilerki ICO larda twitter bountyleri kalkarsa sasırmam.proje ye yatırılan miktar 300 ethereum degil her tweetin altında en cok yatırımı endonezyalılar yaptı diye goy goy donduruyolar.yemek muhabbeti felan yapıyolar.

zaten buyuk caplı dusunen  projeler sosyal medya bountylerini pek sallamıyor gibi adamlarda biliyor ne kadar suistimale acık oldugunu.
Hocam günde 1000 tane post atabilen adamlar bunlar. Sadece twitter değil signature campaignleri bile kapattırabilir ayı oğlu ayılar.

"There should not be any signed int. If you've found a signed int somewhere, please tell me (within the next 25 years please) and I'll change it to unsigned int." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714752761
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714752761
Reply with quote  #2

1714752761
Report to moderator
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
August 07, 2017, 05:39:16 PM

endonezyalılar yuzunden ilerki ICO larda twitter bountyleri kalkarsa sasırmam.proje ye yatırılan miktar 300 ethereum degil her tweetin altında en cok yatırımı endonezyalılar yaptı diye goy goy donduruyolar.yemek muhabbeti felan yapıyolar.

zaten buyuk caplı dusunen  projeler sosyal medya bountylerini pek sallamıyor gibi adamlarda biliyor ne kadar suistimale acık oldugunu.
Hocam günde 1000 tane post atabilen adamlar bunlar. Sadece twitter değil signature campaignleri bile kapattırabilir ayı oğlu ayılar.

son cümlen yardı Grin az kalsın ekrana püskürtüyodum içtigim kahveyi. boyle bir kufuru en son  cocuklugumda duymustum sanırım nerden geldiyse aklına..
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
August 07, 2017, 07:31:12 PM

proje ilk cıktığında sanırım bountysine de ilk girenlerdenim 10 - 11 tane blog yazdım bunlara hepsini kabul ettiler sonra baktım aynı adreste yanlışlıkla atmışım 2 kere birine daha düşük diğerine nerdeyse öbürünün 2 katı stake vermiş bounty hunterlar zaten projeye hücum etmiş şu şartlarda sizcede yatırım yapmak mantıklımı değil tabi ki yani insanlar iconun projenin reklamını yapmadı ki bounty uğruna yardırdı herkes team de iyi yönetemedi süreci proje sürecini belki fakat bounty olayı o kadar büyüdü ki kimse zaten hayvan gibi yardırdıgı proje için ekstra elindeki eth yi bağlayipta token almak istemez ben mesela ulan bi sürü blog yazdık gönderdik illa bişiler gelir neden para baglayayım diye düşünüyorum coğu insanda benim gibi düşünüyor ki olay bu kim ne derse desin para burda dönüyor bitcointalk halkını yanına almak için cok uğraşti proje ama asıl yatırım alacağı yerin burası oldugunu da göz ardı etti bence. kasmaya gerek yoktu yüzde 0.75  projeden onunda yüzde 30 u signature vs dağitacakti emin olun bundan daha fazla yatırım alırdı . bu kadar sacma konuların ve postların arasından hiçbir kullanici banlanmiyor forum çöplüğe dönebiliyosa demek ki birileri bu sistemin tepesinde theymos dan habersiz bunlar olamaz şuan piyasa bounty vs kaynıyor ve yüzde 90 çöp
sepely
Member
**

Activity: 115
Merit: 100

View Profile
August 07, 2017, 08:16:17 PM

asrın fail i oldu valla.  Grin adamlarda da beklenti yüksekti hüsrana uğradılar.
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
August 07, 2017, 08:31:09 PM

yanlış zaman yanlış insan..

ödül programı için kayıt oldugumda leaderboard ta 4000 kusuruncu sıradaydım.sadece bu rakam bile boutynin nasıl suistimal edildigini gosteriyordu.buna ragmen imzam bosta kalmasın diye katıldım twitter ve 2 blog yazısı+ imzayla ilk 300 e kadar cıktım.icosunda da 0.5 ether yolladım.

görünen o ki adamların morali sıfır olmus twittera bakmıyorlar bile.her proje tutacak diye bi kural yok ama su projenin hak ettigi yatırım bu kadarda kotu olmamalıydı.abuk subuk projeler neler topluyor.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
August 07, 2017, 08:40:35 PM

İmkansız gibi bir şey 1000 ether falan toplaması şu an için toplasa bile bountyden yine bir şey düşmez aslında bizde bounty paneli güzel diye girmiştik. Grin
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
August 07, 2017, 08:44:35 PM

Bounty paneli su ana kadar gördğüm en hızlı panel. Sorun olmuyor muydu oluyordu ancak panel çok güzel ve işlevsel ve büyük oranda doğruluğa sahipti, projede çok uçuk kaçık gibiydi ama ekibin akraba olması sanki aile şirketi gibi bir izlenim veriyordu. Adminler ilgiliydi.

Ancakkkk demek ki yanlış zaman ve yeteri kadar güven vermemelerinden doalyı yeteri kadar yatırım almadılar bence en büyük hata bonty de değil sözü geçen birini  projeye yatırım yapmaya ikna edemediler.
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
August 08, 2017, 06:52:50 AM

Demekki neymiş? Ekip ve advisor yoksa whitepaper hazırlamak yetmiyormuş. Toplarlarsa 500 ether toplarlar. Onu da alıp kaçarlar artık. Cümlemize hayırlı olsun.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
gogo1903
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
August 08, 2017, 07:09:23 AM

bounty girenlerin sayisina ve en cok stake alanlarad bakilirsa zaten binlerce kisi gorunuyor sosyal medya listesinde cok iyi para dahi toplasa yine pek birsey degismez. leadboarda girin bakin ilk 10 kisi zaten binlerce stake bounty toplamis. bekleyin bakalim ne olacak

ikm
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
August 08, 2017, 07:30:31 AM

Demekki neymiş? Ekip ve advisor yoksa whitepaper hazırlamak yetmiyormuş. Toplarlarsa 500 ether toplarlar. Onu da alıp kaçarlar artık. Cümlemize hayırlı olsun.

bende öyle düşünüyorum allahtan son anda çıktımda stox geçtim Cheesy yoksa ağlardım sanırım. çok güzel bir projeydi ama hazırlık olarak ama balina bulamazsan toplucağın para bukadar kullanıcılar balinanın girmediği prjelere girmiyor
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
August 08, 2017, 07:32:55 AM

Eğer ki asgari ücrete ulaşamazlarsa alınanları geri dağıtacaklarını yazmışlar Ana konuda . Eylül ayında tekrar görüşürüz demeye getiriyorlar .

İnsanlar daha çok ayaklanacak Smiley
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
August 08, 2017, 07:44:00 AM

Çıktım ben kampanyadan bunlar için boşa uğraşacağıma başka projeye geçmek daha mantıklı geldi. Monetha' yı tercih ediyorum. Bunların 3 günde aldığı yatırımı 1 dakikada alacak proje bana göre.

@Gorkem bayağı kasmıştı, inanın kendi emeğime değil ona üzülüyorum Sad
Jackling
Sr. Member

Activity: 357

View Profile
August 08, 2017, 07:58:25 AM

twitterları hala suskun bi silkelenmeleri lazım.en cok ilk 10a girmeye calısan arkadasın cabasına uzuldum.
exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
August 08, 2017, 09:14:15 AM

Adım gibi biliyordum yatırım almayacagını kimseye lafım yok ama resmen kurt sürüsü gibi doluştuk bounty için ama kimse yatırım yapmadı
aynı minexcoin gibi olacak kaderi gerçi onların presale ile guzel bir satış rakamı vardı.
Projede çığır falan açmıyor zaten tırt bir projeydi bana göre
hchc
Hero Member

Activity: 504
Merit: 500

View Profile
August 08, 2017, 09:32:28 AM

yine bir şarkı geldi aklıma konuya girince sesini açıp dinlemenizi tavsiye ederim seviyorum bu şarkıyı cuk oturacak bence

Mustafa Ceceli - Hüsran

https://www.youtube.com/watch?v=xU6fbWlV3Fg

............
.           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
   ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

..           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

.............
gorkem
Hero Member

Merit: 502

View Profile
August 08, 2017, 09:51:06 AM

su ıpnelerın ımzasından cıkmalı herkes göt gıbı kalsınlar.dalga gectıler resmen ıco tarıhıne kadar her mesaja cevap varken sımdı takmıyorlar.en uyuz oldugum sey anında ımzasından cıktım.ınsallah toplayamzlarda paraları gerı verırler.ıco basladıgından berı bounty sayfası 1 kere guncellenmedı
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
August 08, 2017, 10:37:05 AM

@Gorkem hocam sırf sizi merakımdan konuya bakıyorum yoksa bu iconun başarılı olmayacağını düşünüyordum
siz şimdi imzadan neden çıktınız bu kadar kastıgınızı vermezlerse yazık olur
ilk 10 a girebildinizmi
merakla bekliyorum
gorkem
Hero Member

Merit: 502

View Profile
August 08, 2017, 10:39:20 AM

@Gorkem hocam sırf sizi merakımdan konuya bakıyorum yoksa bu iconun başarılı olmayacağını düşünüyordum
ilk 10 a girebildinizmi
merakla bekliyorum

yok hocam ne ılk 10 ya. devamlı 10.sıradakıyle aram acıldı durdu bı ara 100 stake falan vardı fark. en son guncellemede 3000 stakeye cıktı.zaten yatırım almıyor verse ne olur vermese ne olur. 5000 kişi katılmıs kıme ne vercek hocam ya
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
August 08, 2017, 10:56:31 AM

sizde imzasından çıktığınıza gore  bu proje bitmiştir diyebiliriz sanırım!
valley365
Hero Member

Merit: 1003

View Profile
August 08, 2017, 11:28:56 AM

ilk 10 a girebildinizmi
merakla bekliyorum

yok hocam ne ılk 10 ya. devamlı 10.sıradakıyle aram acıldı durdu bı ara 100 stake falan vardı fark. en son guncellemede 3000 stakeye cıktı.zaten yatırım almıyor verse ne olur vermese ne olur. 5000 kişi katılmıs kıme ne vercek hocam ya

Neyse her şeyde vardır bir hayır. Bu vesileyle en azından bir miktar daha tecrübe kazanmış olduk. Ekibi olmayan uyduruk kofti projelerin imza kampanyalarına katılmamayı öğretmiş oldu BlockLancer bize. Emeğimize yazık oldu ama sağlık olsun.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 »  All
  Print  

Jump to: