Bitcoin Forum
May 04, 2024, 04:02:20 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: █【ANN】【ICO】【BOUNTY】█ 🌟 BLOCKLANCER 🌟 1TRİLYON $'LIK MARKET 🌟 İŞ PLATFORMU  (Read 15597 times)
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
July 27, 2017, 09:51:36 AM

sizde burada kasın. yerellerde geçerli.
Bir tek bizim millet biribirini desteklemiyor,adamlar bir ton multi hesapla copy past blog yazarlar biz tek hesapla kendi yorumumuzu katarız gider türk arkadaş şikayet eder
haftalık mesaj sayısını doldurmaya çalışırsın gider türk arkadaş spam yapıyor diye şikayet eder
bizim millet kadar birbirine köstek olan yoktur
benim için ferah herkese elimden gelen destegi yardımı sağlıyorum,elin rus'u kazanacagına vatandaşım kazansın mantığıyla yol almıyoruz

aynen katılıyorum ne yazık ki bizim insanımız kadar birbirine kazık atan başka kimse yok. Ben yapamıyorsam kimse yapmasın mantığı ile hareket ederek bir yere varamayız
1714795340
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714795340
Reply with quote  #2

1714795340
Report to moderator
1714795340
Hero Member
*

Ignore
1714795340
Reply with quote  #2

1714795340
Report to moderator
1714795340
Hero Member
*

Ignore
1714795340
Reply with quote  #2

1714795340
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714795340
Hero Member
*

Ignore
1714795340
Reply with quote  #2

1714795340
Report to moderator
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
July 27, 2017, 10:41:16 AM

Bend ebu projeden ümitliyim adamların bounty paneline bayıldım. Yatırım toplayacağınıda düşünüyorum ben bile girebilirim belki. whitepaperi bi okuyalım daha iyi fikir sahibi oluruz

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
July 27, 2017, 11:41:41 AM

aynen . bakalım ne olcak.zaten her zaman düşmanlar ıcerımızde uzakta degıl turklerden gelıyor hep. bounty panelı kazandırmaz dıyorlar ama bence kazandırcak ban yemedıgımız surece ınsallah yemeyız Cheesy
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
July 27, 2017, 12:11:40 PM

o kadar çok katılımcı var ki artık hiç bişey vereceğini düşünmüyorum.
cok stake toplarsan her turlu verır bence hocam ben rahatım Cheesy

Bancor' a da bir şey vermez diyorduk ama 400 stake ile 2030 bancor aldık. BlockLancer imza kampanyası tüm bounty' lerin %26' sına tekabül ediyor. 20 milyon yatırım toplasa 104 bin dolar dağıtılır. %3 stake alan 3120$ para alır.

hayaller dünyasında yaşıyorsunuz. 2 milyon toplasa bence çok büyük başarı  Smiley

sorun bizde, güzel bir web sitesi görünce tamam işte bu proje ses getirecek falan diyoruz.
gorkem
Hero Member

View Profile
July 27, 2017, 12:18:04 PM

Bancor' a da bir şey vermez diyorduk ama 400 stake ile 2030 bancor aldık. BlockLancer imza kampanyası tüm bounty' lerin %26' sına tekabül ediyor. 20 milyon yatırım toplasa 104 bin dolar dağıtılır. %3 stake alan 3120$ para alır.

hayaller dünyasında yaşıyorsunuz. 2 milyon toplasa bence çok büyük başarı  Smiley

sorun bizde, güzel bir web sitesi görünce tamam işte bu proje ses getirecek falan diyoruz.
tamam hocam hayal alemınde yasıyoruz bız eywallah Cheesy 2 000 000 milyon toplamaz dıyorsunz demek kı ıco sonunda da lutfen yazınız  5 000 tl verse yeter bana stakelerım guzel Cheesy
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
July 27, 2017, 12:32:11 PM

gorkem hocam yanlız bir yerde şaşırıyorsunuz sanırım
o stake mıktarı sadece kendı ıcınde dagılıyor

Bitcointalk Signature Campaign
26 % of the Bounty Tokens are reserved for this category.

yani pastanın sadece %26 lık dilimi üzerinde şu an kasıyorsunuz,mesela 20bın dolar toplam dagıtım varsa ne kadar oldugunu bılmıyorum sadece 5bın$ uzerınde kasıyorsunuz şu an yanı o şekilde hesaplamak gerekiyor sonra hayal kırıklıgı yaşamayın.
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
July 27, 2017, 12:34:11 PM

tamam hocam hayal alemınde yasıyoruz bız eywallah Cheesy 2 000 000 milyon toplamaz dıyorsunz demek kı ıco sonunda da lutfen yazınız  5 000 tl verse yeter bana stakelerım guzel Cheesy

valla umarım kazandırır ben de haksız çıkarım. sadece biraz fazla beklentiye giriliyor diye düşünüyorum.
gorkem
Hero Member

View Profile
July 27, 2017, 12:39:13 PM

gorkem hocam yanlız bir yerde şaşırıyorsunuz sanırım
o stake mıktarı sadece kendı ıcınde dagılıyor

Bitcointalk Signature Campaign
26 % of the Bounty Tokens are reserved for this category.

yani pastanın sadece %26 lık dilimi üzerinde şu an kasıyorsunuz,mesela 20bın dolar toplam dagıtım varsa ne kadar oldugunu bılmıyorum sadece 5bın$ uzerınde kasıyorsunuz şu an yanı o şekilde hesaplamak gerekiyor sonra hayal kırıklıgı yaşamayın.

tamam hocam anlaıyorum zaten toplam bounty % 2 zaten ımzaya da zaten dedıgınız mıktarı vercek.her zaman oldugu gıbı ıco ya gelcek yatırım önemlı degıl mı sonucta ? para toplayabılırse alırız bırseyler toplayamazsa kısmet derız gecerız.zaten bancor dan 2 yıllık bounty kaptık cokta sorun olmz degıl mı Cheesy Cheesy
exortis
Sr. Member

Merit: 250

View Profile
July 27, 2017, 01:32:49 PM

tamam hocam anlaıyorum zaten toplam bounty % 2 zaten ımzaya da zaten dedıgınız mıktarı vercek.her zaman oldugu gıbı ıco ya gelcek yatırım önemlı degıl mı sonucta ? para toplayabılırse alırız bırseyler toplayamazsa kısmet derız gecerız.zaten bancor dan 2 yıllık bounty kaptık cokta sorun olmz degıl mı Cheesy Cheesy
[/quote]
Tamam o zaman ben beklentiyi yüksek tutmayın diye dedim biliyormusşunuz zaten durumu
Hadi o zaman kasmaya devam inşallah güzel birşeyler alırsınız
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
July 27, 2017, 01:38:17 PM

Şunun imzasını alamadım bi ya. Beynim bulamaca döndü. Ne yapmam gerekiyor şöyle minicik kısacık söyliyebilecek var mı  Huh

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
grkms
Sr. Member

Merit: 251

View Profile
July 27, 2017, 03:21:02 PM

Şunun imzasını alamadım bi ya. Beynim bulamaca döndü. Ne yapmam gerekiyor şöyle minicik kısacık söyliyebilecek var mı  Huh

Almış gibi duruyorsun . Smiley

ana konuya ' da ID ' ini belirteceksin . Sonrasında işlemin tamamlanmış oluyor .
tlcash
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 256

View Profile
July 27, 2017, 03:34:18 PM

Güzel kampanya. Projede çok iyi. Bu ico nun imzasına girenler bence güzel kazanç sağlayacak herkesi kazandığı ölçüde mutlu edeceğini düşünüyorum.

A revolutionary decentralized digital economy 
Join us:██`Twitter  ◽  Facebook  ◽  Telegram  ◽  Youtube  ◽  Github
.ATHERO
.Internet 3.0 solution
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
July 27, 2017, 04:20:11 PM

Aldım ya bu kadar kolay olacağını sanmamıştım paneller falan. Dumur oldum alana kadar teşekkürler  Grin

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
July 27, 2017, 04:30:19 PM

16 stakes ne demek bende suan durum bu
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
July 27, 2017, 04:47:11 PM

Güzel kampanya. Projede çok iyi. Bu ico nun imzasına girenler bence güzel kazanç sağlayacak herkesi kazandığı ölçüde mutlu edeceğini düşünüyorum.

bende beğendim. blogda yazdım. admine özelden mesaj yazdım 5 dakika içinde geri döndü. bu kadar ilgili olmaları güzel. icoda iyi para toplarsa iyi bounty dağıtacak.
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
July 27, 2017, 04:58:46 PM

Site üzerinden kayıt oldum 10 dakika once. Ama bir türlü aktivasyon maili gelmedi. Aktive etmedende login olamadım. Kayıtlar mı durduruldu acaba bilgisi olan var mı ?
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
July 27, 2017, 05:33:31 PM

Allah alla bir benmiyim bu projenin is yapmayacagini dusunen.Hazirda bu tarz siteler var zaten bana sacma geliyor,tek artisi kendi ulken disindakilere is verip ucuza yaptirabilirsin onun haricinde bu kadar stake ile millete sakiz parasi verir bu
gorkem
Hero Member

View Profile
July 27, 2017, 05:36:50 PM

Allah alla bir benmiyim bu projenin is yapmayacagini dusunen.Hazirda bu tarz siteler var zaten bana sacma geliyor,tek artisi kendi ulken disindakilere is verip ucuza yaptirabilirsin onun haricinde bu kadar stake ile millete sakiz parasi verir bu
aga tamam sakız parası versın razıyız ıkı de bır yuzumuze vurup durmayın yahu ayıp ayıp Cheesy Cheesy
grkms
Sr. Member

Merit: 251

View Profile
July 27, 2017, 08:47:13 PM

aga tamam sakız parası versın razıyız ıkı de bır yuzumuze vurup durmayın yahu ayıp ayıp Cheesy Cheesy

Adaş üstüne çok geliyorlar . Sakız parası da olsa unutur gideriz dert değil Smiley

Sen bu gerçi bu hızla gelecek parayla şeker fabrikası bile kurar gibisin Smiley)
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
July 27, 2017, 08:58:10 PM

Hocam kusura bakmayin dikkat etmedim,konuya bakinca bounty icin big hunter olmussunuz.Ico dan ziyade sizin ne kadar bounty kazanacaginiz merak konusu olacak gibi.Bol kazançlar
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  

Jump to: