Bitcoin Forum
June 17, 2024, 12:21:18 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: █【ANN】【ICO】【BOUNTY】█ 🌟 BLOCKLANCER 🌟 1TRİLYON $'LIK MARKET 🌟 İŞ PLATFORMU  (Read 15601 times)
TroubleMaker
Sr. Member

Activity: 355
Merit: 250

blockchaintr.net

View Profile WWW
August 01, 2017, 02:52:58 PM

Blog/Media kampanyaları (Yani 6. ve 7. başlıklar) arasındaki fark nedir tam anlayamadım. Bizim bir websitemiz var ve günlük 200-250 civarı ziyaretçi çekiyor. Biz bu sitede yayınladığımız yazı ile 6. başlığa mı yoksa 7. başlığa mı girmeliyiz?

Hangisine başvurmam gerektiğini nereden bilebilirim, bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Şimdiden Teşekkürler
hocam ikisinede başvurun hangisini kabul ederlerse artık Smiley

Baya mantıklı ahah, aynen öyle yapayım da sonrasında kara listeye düşersek kötü olur Smiley
exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
August 01, 2017, 06:15:26 PM

Baya mantıklı ahah, aynen öyle yapayım da sonrasında kara listeye düşersek kötü olur Smiley
[/quote]
Yok hocam oyle karaliste falan siz arkadasin dedigi gibi Ikisinede kayit yapin garanti olsun.
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
August 01, 2017, 06:39:15 PM

Uzun zamandır en keyif aldığım bounty gerek twitter facebook olsun gerek imza olsun. Leaderboardda da maşalahım var 900.yüm  Grin

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
August 01, 2017, 06:48:24 PM

Uzun zamandır en keyif aldığım bounty gerek twitter facebook olsun gerek imza olsun. Leaderboardda da maşalahım var 900.yüm  Grin
hey masallah 900 azmıs Cheesy bende 14 ama ılk 10 a sokmazlar herhalde bızden bırını
TurkiyePriest
Full Member

View Profile
August 01, 2017, 06:52:08 PM

hey masallah 900 azmıs Cheesy bende 14 ama ılk 10 a sokmazlar herhalde bızden bırını
Yamyam hintlerle ruslardan zaman kalırsa girersin hocam  Grin

mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
August 01, 2017, 07:14:13 PM

off ulan off 100 yapsaydım iyiydi
grkms
Sr. Member

Merit: 251

View Profile
August 01, 2017, 07:15:29 PM

Gayet iyi gidiyorsunuz . Fırsat ayağa gelmişken geri tepmek olmaz tabi ki . Statümüz düşük getirimiz az Sad . Twitter üzerinden güncellenmeniz yapıldı mı ? 10 K 'lık bir takipçiye sahiptiniz sanırım . Arkadaşların ilgisi sevindirici oluyor . Yalnız Facebook üzerinden ki güncellemeleri bir türlü yansıtmalar benim hesabıma .. Sizde de aynı mı ?
gorkem
Hero Member

View Profile
August 01, 2017, 07:16:51 PM

Gayet iyi gidiyorsunuz . Fırsat ayağa gelmişken geri tepmek olmaz tabi ki . Statümüz düşük getirimiz az Sad . Twitter üzerinden güncellenmeniz yapıldı mı ? 10 K 'lık bir takipçiye sahiptiniz sanırım . Arkadaşların ilgisi sevindirici oluyor . Yalnız Facebook üzerinden ki güncellemeleri bir türlü yansıtmalar benim hesabıma .. Sizde de aynı mı ?
benım twitter stake lerınde bır ıpnelık döndu anlayamadım .pm attım sorun yok normal ekledık dedı ama ınanmıyorum
DarkXen
Sr. Member

Merit: 261

View Profile
August 01, 2017, 07:18:33 PM

Facebook bende de yansıtılmadı . Özelden mesaj attım neden diye ? Arkadaşların görülmesi gerekiyormuş. Yani herkese açık olması gerekiyor. Düzelttiğim de bir sonraki bot un çalışmasında düzelecek diye geri dönüş yapıldı.

Sizin arkadaşlar herkese açık mı?
grkms
Sr. Member

View Profile
August 01, 2017, 07:23:07 PM

Facebook bende de yansıtılmadı . Özelden mesaj attım neden diye ? Arkadaşların görülmesi gerekiyormuş. Yani herkese açık olması gerekiyor. Düzelttiğim de bir sonraki bot un çalışmasında düzelecek diye geri dönüş yapıldı.

Sizin arkadaşlar herkese açık mı?

4 gün öncesinde yazdığımda 12 saat içersinde güncelleneceği söylenmişti . 24 saat sonra sadece twitter güncellemesi yapıldı . Şimdi tekrar kontrol ettim herkese açık gönderilerim . 6 Ağustos ICO ' sunda da %50 daha fazla token verecekler .

ICO su da bounty si gibi rağbet görürse güzel olacaktır . Ekip inşallah ICO ve sonrasında ki süreçte de aynı ilgiyi gösterir .
TurkiyePriest
Full Member

View Profile
August 01, 2017, 09:50:38 PM

Rankım yükseldi ana konuya yazdım ama değiştirirsem imzamı panelden düşer mi acaba ya?

Tobi777
Full Member

Activity: 406
Merit: 121

View Profile
August 01, 2017, 09:53:44 PM

Rankım yükseldi ana konuya yazdım ama değiştirirsem imzamı panelden düşer mi acaba ya?

Benim de rank yükseldi imzayıda değiştirdim bir sıkıntı olmaz umarım..
gorkem
Hero Member

View Profile
August 01, 2017, 10:14:03 PM

olmaz bır sey rahat ol hocam rank atlasanda belirt sadece ımzayı degıstır tamamdır
DarkXen
Sr. Member

Merit: 261

View Profile
August 02, 2017, 07:24:44 AM

Ana konuya yazdıysanız yeter ordan cevap gelmezse özelden mesaj atabilirsiniz. Ama geri dönüşleri çıok hızlı hemen ilgileniyorlar. Umarım yatırım da iyi olur, hem onlar hem biz mutlu oluruz.
grkms
Sr. Member

View Profile
August 02, 2017, 07:45:33 AM

2 hafta öncesinde benim de rank yükseldi . Özel mesaj gönderdim . İmzanı güncellemeniz yeterli cevabını aldım . Fakat panel de tam olarak çözemedim doğru mu geliyor açıkcası . Güncellemeleri çok değişik saatlerde yapılıyor . Sosyal medya ise 48 saat denilmekte fakat sosyal medya daha fazla sürüyor güncellemeleri .

İmzanızı güncellediğiniz zaman otomatik olarak hesaplanıyor denilmekte ..
ikm
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
August 02, 2017, 07:51:49 AM

2 hafta öncesinde benim de rank yükseldi . Özel mesaj gönderdim . İmzanı güncellemeniz yeterli cevabını aldım . Fakat panel de tam olarak çözemedim doğru mu geliyor açıkcası . Güncellemeleri çok değişik saatlerde yapılıyor . Sosyal medya ise 48 saat denilmekte fakat sosyal medya daha fazla sürüyor güncellemeleri .

İmzanızı güncellediğiniz zaman otomatik olarak hesaplanıyor denilmekte ..

bende merak ediyorum imzadan aldığımız stakeler kalması gerek diye düşünüyorum çıkınca ne gelirse kardır olması lazım ama bakalım . ben girdim çıktım stake duruyor bounty panelde .
valley365
Hero Member

Merit: 1003

View Profile
August 02, 2017, 09:08:17 AM

Ana konudaki community manager' e yazın. Konuya da yazabilirsiniz. Mutlaka yardımcı olacaklardır. Dönüşleri hızlı yapıyorlar.
exortis
Sr. Member

View Profile
August 02, 2017, 12:10:52 PM

olmaz bır sey rahat ol hocam rank atlasanda belirt sadece ımzayı degıstır tamamdır
Hocam nasil gidiyor kacincisiniz ilk 10 da bekliyoruz sizi bounty falan umruma degil sirf sizin ne alacaginizi meraktan konuya giriyorum.Ama kesin bir ipnelik yaparlar
gorkem
Hero Member

View Profile
August 02, 2017, 12:17:40 PM

Hocam nasil gidiyor kacincisiniz ilk 10 da bekliyoruz sizi bounty falan umruma degil sirf sizin ne alacaginizi meraktan konuya giriyorum.Ama kesin bir ipnelik yaparlar
16,sıradayım mesaj yazarak ılk 10 a gırmem ımkansız gıbı sankı twitter facebook paylassalar belkı ama onu da paylasmıyorlar .ımza stakesınde de %5 lik bır pay gözukuyor sımdılık
TurkiyePriest
Full Member

View Profile
August 02, 2017, 12:22:15 PM

16,sıradayım mesaj yazarak ılk 10 a gırmem ımkansız gıbı sankı twitter facebook paylassalar belkı ama onu da paylasmıyorlar .ımza stakesınde de %5 lik bır pay gözukuyor sımdılık
Yürü be destekçinim, seni de ilk 10a sokmazlarsa amk onların  Grin Gece gündüz buralardasın hakkın  Grin

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  

Jump to: