Bitcoin Forum
April 27, 2024, 09:18:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 »
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] COSS Token Takası  (Read 15919 times)
TroubleMaker
Sr. Member

Activity: 355
Merit: 250

blockchaintr.net

View Profile WWW
September 03, 2017, 05:42:03 PM

Şurada dönen muhabbeti anlamıyorum. Coss projesi gelirinden kar payı dağıtacak, neden satıyorsunuz ki elinizdeki tokenleri ? Satacaktınız madem neden aldınız ?

Borsa işlem ücretleri, Pos vesaire tüm gelirin yarısını token tutuculara dağıtacaklar ve bu dağıtım haftalık olacak.

Coss ekibi salak değilse 1-2 sene içerisinde hacmini Liqui' nin civarına çıkartır. O durumda aylık gelecek kar payı ortalama bir işcinin maaşı değerinde olur.

Amacınız pump' dan kar etmek de olabilir, anlıyorum ama ileride çok üzülürsünüz.

%4 bonusla aldım ben yaklaşık 0.62 USD' ye geldi tokenin tanesi. Satılmayanlar da büyük ihtimalle yakılacak. Ekip çalışır da Coss sistemini oturtursa (doğru reklam politikası izlemeleri yeterli olur) 1 seneye fiyat kesin olarak 5 USD üzerinde olur. (ytd)

Dağıtılacak kar payının tutuculara nasil geçtiği konusunda bir kaynak var mi? Bu konuyu merak ediyorum ve elimdeki COSSu nerede tutarsam kar payi alabiliyorum? Ssistem nasil çalışıyor? Token'ı Bittrex cuzdaninda tutarsam da kar payi alacak miyim yani?
The trust scores you see are subjective; they will change depending on who you have in your trust list.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714252685
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714252685
Reply with quote  #2

1714252685
Report to moderator
1714252685
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714252685
Reply with quote  #2

1714252685
Report to moderator
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
September 03, 2017, 05:47:27 PM

Herkes projenin 6k yatırım aldığından bahsediyor

pre-sale döneminde 25 milyon token satılmış
pre saleye göre 33 bin ethereum ediyor bu yani projenin 39 bin ether toplamış olması gerekiyor?
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
September 03, 2017, 07:48:05 PM

pre saleye göre 33 bin ethereum ediyor bu yani projenin 39 bin ether toplamış olması gerekiyor?

nerde gördünüz hocam pre-sale de 33.000 ether topladığını? aradım ama bulamadım.
Lethapudi
Sr. Member

Merit: 257

View Profile
September 03, 2017, 07:51:30 PM

nerde gördünüz hocam pre-sale de 33.000 ether topladığını? aradım ama bulamadım.

25.000.000 coss token presalede satılmış?

1 eth karşılığında 600 + %25 bonustan
1 eth 750 coss token

33.333 eth ediyor

Ben mi yanlışım presale de satış yapamadı mı bu adamlar?

edit: hoaydaa 1300 eth toplanmış, bir ara dedikodu çıkmıştı hepsi satıldı diye? scam iddiaları bundan dolayı mı çıktı acaba?
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
September 03, 2017, 09:12:22 PM

2 gün sonra ico bitiyor.Son günler artık. Yatırım az gibi görünse de iyi topladılar yinede. Bountyden gelenleri bekleyeceğim artık .

yobit.net is banned from signatures
Jakez
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
September 04, 2017, 08:26:06 PM

ICO süreci beklediğimden başarılı geçti bountycileri üzmeyecek sanırım, fakat piyasadaki kara haberler yüzünden exchange'e girince bi dump görebiliriz, işte o zaman bi miktar stoklayıp uzun vadeli beklenebilir. ileride prim yapacak gibi hissediyorum
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
September 04, 2017, 09:08:47 PM

3 milyon ekibin beklentisinin çok çok altında bi rakam.umarım iyi kullanırlar bu miktarı.
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
September 04, 2017, 10:51:06 PM

3 milyon ekibin beklentisinin çok çok altında bi rakam.umarım iyi kullanırlar bu miktarı.
Evet yazık ki, istenildiği gibi gitmedi ico umarım herkes karlı çıkar bu işten.

İmzasına da bir anlam veremedim, benden haftalar sonra giren aynı rütbe yada altı adama da aynı stake verilmiş.
İmza kampanyasını yöneten kim, PM mi atsam bilemedim?
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
September 05, 2017, 04:21:41 AM

Evet yazık ki, istenildiği gibi gitmedi ico umarım herkes karlı çıkar bu işten.

İmzasına da bir anlam veremedim, benden haftalar sonra giren aynı rütbe yada altı adama da aynı stake verilmiş.
İmza kampanyasını yöneten kim, PM mi atsam bilemedim?

Daha 1 günden fazla zaman var. Ne olacağı belli olmaz. Kendini sona saklayan yatırımcılar çıkabilir. Kaldı ki 3 Milyon $ orta ölçekli global bir borsa işletmek için yeterli bir sermaye. Yatırımın düşük olması yatırımcının payını arttıran bir etken. O pencereden de bakmak lazım.
Gatotare
Sr. Member

View Profile
September 05, 2017, 06:53:26 AM

sistemleri hazır herşey kurulu, 3 milyon dolar hazır işleyen bir proje için fena degil ama slack kanallarına bakarsanız  adamlar 10 milyonu kesin geceriz diye düşünüyorlardı.son 1 hafta kala  gene belirttiler belkedigimiz rakamları alamadık ama bu toplanan rakamlar şu an için yeterli diye.

ticari işletmeler listesinde türkiyeden;

hakan sigorta

gökdelen rent a car

aycha organizasyon

köylüm süpermarket

ve bi kaç tane daha degişik e-ticaret siteleri var.sanırım ortaklık kurdukları bi şirket bu firmalara sanal pos vs saglamış. ordanda kendilerine ekmek çıkar diye görüp merchant liste eklemişler.maksat liste uzun olsun..
exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
September 05, 2017, 07:44:25 AM

Aynen öyle maksat liste uzun olsun yoksa türkiyeden kimsenin ben eticaret olarak kripto para kullanarak işlem yapacağını düşünmüyorum özellikle çok ufak çaplı böyle firmalar la
Druvax
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
September 05, 2017, 09:30:24 AM

Cossun altyapisi gayet iyi gorunuyor ama ico surecini pek saglikli yuruttuklerini dusunmuyorum. Zaten ortam gergin. Hertarafta borsa icolari kart icolari falan var. Hedeflerine ulasmalari zor artik.
Gatotare
Sr. Member

View Profile
September 05, 2017, 12:45:21 PM

satılmayan koinler için 3 şık belirlemişler;

bayaa karışık 50 milyonu yakıp satılan koin miktarını 6-8-10 ile çarpmak üzerine.

1 etherlik aldınız diyelim. 1 ethere 600 koin alabiliyordunuz.yakıldıktan sonra elinizdeki koin sayısı 3.600 olacak.

diger şıkta 6 katı yerine 8 katı

3. şıktada 50 milyon yakıldıktan sonra bu sefer elinizdeki koinin 10 katı kadar koin verelim diyorlar.tabii bir çok ek detay var dev ekibe nekadar kalacagı,promosyon ve bonuslara ne kadar dagıtılacagı ile ilgili.

https://cosstokenswap.slack.com/ yatırım yapanlar bu 3 şıktan birine oyunu kullanacak.
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1664
Merit: 271

View Profile
September 06, 2017, 12:40:09 AM

sanırım bitmiş kaçırdık mı?

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
September 06, 2017, 12:43:54 AM

Daha 11 saat var .Icoya katılabilirsiniz. 8 bin 196 eth  toplanmış bugün biraz daha yatırım alır 8.5k ile bitirir diye düşünüyorum.

yobit.net is banned from signatures
ap3311
Sr. Member

Merit: 300

View Profile
September 06, 2017, 11:01:50 AM

signature listteki stakeler silinmiş localde konu üstünden msj atmişlar colorless bakiyor bountye adamda stake hesaplamalari yapildi vs bişiler demiş ama tam olarak neden bahsettiğini anlayamadim acaba biz kendimiz alicaz tokenleri site üzerinden swap mwap bişiler demiş fakat cokta aciklayici değil gibi geldi takipte olan arkadaşlardan birileri bize de durumu acıklayabilirmi acaba  ne yapilcak yada  yapmayip beklicez mi konusunda

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
September 06, 2017, 01:21:25 PM

ICO süreci beklediğimden başarılı geçti bountycileri üzmeyecek sanırım, fakat piyasadaki kara haberler yüzünden exchange'e girince bi dump görebiliriz, işte o zaman bi miktar stoklayıp uzun vadeli beklenebilir. ileride prim yapacak gibi hissediyorum

Hocam bir Bittrex yada Polo vesaire beklemeyin COSS tokenleri için.

Ancak Tidex, Liqui gibi borsalara dahil olabilir ilk etapta. Sonra orta vadede kabul görürse belki Kraken.

Bilmeyenler için yazıyorum: Bittrex, Poloniex gibi borsalar kar payı dağıtan tokenleri eklemiyorlar.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
September 06, 2017, 01:26:59 PM

Şurada dönen muhabbeti anlamıyorum. Coss projesi gelirinden kar payı dağıtacak, neden satıyorsunuz ki elinizdeki tokenleri ? Satacaktınız madem neden aldınız ?

Borsa işlem ücretleri, Pos vesaire tüm gelirin yarısını token tutuculara dağıtacaklar ve bu dağıtım haftalık olacak.

Coss ekibi salak değilse 1-2 sene içerisinde hacmini Liqui' nin civarına çıkartır. O durumda aylık gelecek kar payı ortalama bir işcinin maaşı değerinde olur.

Amacınız pump' dan kar etmek de olabilir, anlıyorum ama ileride çok üzülürsünüz.

%4 bonusla aldım ben yaklaşık 0.62 USD' ye geldi tokenin tanesi. Satılmayanlar da büyük ihtimalle yakılacak. Ekip çalışır da Coss sistemini oturtursa (doğru reklam politikası izlemeleri yeterli olur) 1 seneye fiyat kesin olarak 5 USD üzerinde olur. (ytd)

Dağıtılacak kar payının tutuculara nasil geçtiği konusunda bir kaynak var mi? Bu konuyu merak ediyorum ve elimdeki COSSu nerede tutarsam kar payi alabiliyorum? Ssistem nasil çalışıyor? Token'ı Bittrex cuzdaninda tutarsam da kar payi alacak miyim yani?

Ekstra bir açıklamada bulunmazlarsa şayet, muhtemelen private keyi elinizde olan herhangi bir ETH adresinde saklıyor olmanız yeterli olacaktır. Fakat tabi COSS ekibi çıkıp "coss.io' da tutacaksınız" vesaire de diyebilir. Belli olmaz. Açıklamaları takip etmekte fayda var.

Bu arada ico tamamlandı sanıyorum.

Son güncel durum: 8,230.446 ETH  3,168,721.608 USD
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
September 06, 2017, 01:28:44 PM

Hocam bir Bittrex yada Polo vesaire beklemeyin COSS tokenleri için.

Ancak Tidex, Liqui gibi borsalara dahil olabilir ilk etapta. Sonra orta vadede kabul görürse belki Kraken.

Bilmeyenler için yazıyorum: Bittrex, Poloniex gibi borsalar kar payı dağıtan tokenleri eklemiyorlar.

Yeri gelmisken yazayim. Bittrex'in ve ozellikle Polo'nun aciklamalari her ne kadar 'kar payi dagitan' tokenleri ya da coinleri eklemiyoruz olsa da, bu konuda aslinda cok iki yuzluler. Cunku kar payi dagitan tokenleri ve coinleri gayet de islerine geldiklerinde eklediler, ekliyorlar da. Ama taboo COSS'un girecegini zannetmiyorum.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
September 06, 2017, 02:09:52 PM

Liqui yine iyi borsa ben oraya girerse başarılı bulurum açıkcası ama son zamanların gözdesi etherdeltaya talim bence
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 »
  Print  

Jump to: