Bitcoin Forum
May 22, 2024, 03:52:31 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11]  All
  Print  
Author Topic: [ANN] Enigma Catalyst - Kendi Kripto Hedge Fonunu Oluştur - ICO 11 Eylül  (Read 8174 times)
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
October 19, 2017, 08:06:40 AM

artık herkes ico bittikten sonra borsaya çıkığı gibi satıyor ico ilk girenler yüzde 10 uygun alıyor onu kar belliyorlar sonra düşüten sonra tekrar alıyor birde ordan kar ediliyor. hızlı olan kazanıyor.
bu durum içinde zaten bu işin başında olan bir durumda çalışmalısın yoksa el yanında çalışan biri bunları takip edebilmesi çok kolay değil .
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
October 19, 2017, 07:38:31 PM

ico fiyatlarından şu anda binancete işlem görüyor bu fiyatın %20 altına kademeli olarak alış emirleri  verdim fork tarihine kadar bu fiyatlara düşmesini bekliyorum. bu arada binance varken liquinin sitesine bakılmaz bence heyecana gerek yok binance yeter.

Demek ki tek akıllı ben değilmişim Smiley Doğru bir yaklaşım olmuş. Bende aynı şekilde pusuya yattım bekliyorum.
Bakalım istediğimiz rakamlara alabilecek miyiz.
aslında şu hali ile bile arbitraj imkanı veriyor binance - liqui arasında bir iki çevirdim ama çok stresli.

fiyat 9000 dolaylarında dolanıyor,8000 leride yakın zamanda görecegine inanıyorum hala alım yapmadım ama 8000 lere kadar düşerse küçük küçük alım yapmaya başlıyacagım.7000lere kadar düşecegine inanıyorum.

binanceta 8200lerden işlem görüyor 6.000e kadar düşecek gibi, ufaktan çok fazla riske atmadan toplamaya başladım.
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
October 23, 2017, 05:10:36 PM

6800lerde şu anda.
6000e düşerse alım yapacagım, benden başka bu tokenla ilgilenen kimse yok sanırım tek başıma takılıyorum konusunda.
Meteeray
Sr. Member

Activity: 329

View Profile
October 24, 2017, 10:32:27 AM

6800lerde şu anda.
6000e düşerse alım yapacagım, benden başka bu tokenla ilgilenen kimse yok sanırım tek başıma takılıyorum konusunda.

Hocam ismini baya duymuştum ama ico'suna katılmadım. Ico fiyatı neydi, ico fiyatının altında ise bir miktar yatırım yapabilirim.

░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄▄░░░░░░░░░░▄▄██▄▄
░░░░░░░░░░░▄▄██████▄▄░░░░░░▄▄██████▄▄
░░░░░░░░░▄████████████▄░░▄████████████▄
░░░░░░░░█▄▀█████████████████████████▀▄█
░░░░░░░░███▄▀█████████████████████▀▄███
░░░░░░░░█████▄▀█████████████████▀▄█████
░░░░░░░░███████▄▄▀███████████▀▄▄███████
░░░░░░░░██████████▄▄▀█████▀▄▄██████████
░░░░░░░░█████████████▄▀█▀▄█████████████
░░░░░░░░▀▀█████████████░░████████████▀▀
░░░░░░░░░░░▀▀██████████░░██████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░▀▀████████░░████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░░░▀███████░░███████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░███████░░███████
░░░░░░░░░░░░░░░░▀██████░░██████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀███░░███▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀█░░█▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░

.

TEMCO

.
.
...
...
.
.
.

██████████
█░░░░░░░░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀░░░░█
██████████

.
.

░░░░░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄
░░░░░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░██
░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░░░░█▌
░░░░░▄▄█▀▀░░░▄▀░░░██
░░▄▄█▀▀░░░░▄█▀░░░▐█
░██░░░░░░▄██▀░░░█▌
░▀▀█████▀░░░░░░██
░░░██▀▀█▄▄░░░░█▌
░░░█▄░░██▀▀▀▄██
░░░█▄█▀
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 24, 2017, 10:27:15 PM

O kadar iyi para toplamasına rağmen fiyatı çatır çatır aşağıya düşüyor. Artık bir anda hardcap yapan icolar kazandırmıyor bu piyasa neye göre dönüyor anlamadım. Zaten bence bütün parayı tüm ekibim MITli olması topladı

Meteeray
Sr. Member

Activity: 329

View Profile
October 25, 2017, 11:06:17 AM

Her proje 30 milyon dolar sabit para belirlemiş icolarda bunu topluyorlar sürekli. Projenin böyle bir kaynağa ihtiyacı var mı? Çoğunun yok. Zaten vermeye hazır bir ton insan var neden toplamayalım mantığı bu. Sonrasında da böyle dip yapıyor işte projeler.

░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄▄░░░░░░░░░░▄▄██▄▄
░░░░░░░░░░░▄▄██████▄▄░░░░░░▄▄██████▄▄
░░░░░░░░░▄████████████▄░░▄████████████▄
░░░░░░░░█▄▀█████████████████████████▀▄█
░░░░░░░░███▄▀█████████████████████▀▄███
░░░░░░░░█████▄▀█████████████████▀▄█████
░░░░░░░░███████▄▄▀███████████▀▄▄███████
░░░░░░░░██████████▄▄▀█████▀▄▄██████████
░░░░░░░░█████████████▄▀█▀▄█████████████
░░░░░░░░▀▀█████████████░░████████████▀▀
░░░░░░░░░░░▀▀██████████░░██████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░▀▀████████░░████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░░░▀███████░░███████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░▀██████░░██████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀███░░███▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀█░░█▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░

.

TEMCO

.
.
...
...
.
.
.

██████████
█░░░░░░░░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀░░░░█
██████████

.
.

░░░░░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄
░░░░░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░██
░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░░░░█▌
░░░░░▄▄█▀▀░░░▄▀░░░██
░░▄▄█▀▀░░░░▄█▀░░░▐█
░██░░░░░░▄██▀░░░█▌
░▀▀█████▀░░░░░░██
░░░██▀▀█▄▄░░░░█▌
░░░█▄░░██▀▀▀▄██
░░░█▄█▀
kirkcoin
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
October 25, 2017, 11:10:02 AM

Her proje 30 milyon dolar sabit para belirlemiş icolarda bunu topluyorlar sürekli. Projenin böyle bir kaynağa ihtiyacı var mı? Çoğunun yok. Zaten vermeye hazır bir ton insan var neden toplamayalım mantığı bu. Sonrasında da böyle dip yapıyor işte projeler.

Görüşünüze tamamen katılıyorum. Bunu yapmak yerine projenin ihtiyacı olan fonu belirleyen bir çizelgeyle yatırımcıya sunsalar 1'se 1 10'sa 10 milyon dolarlık yatırım toplasalar çok daha itibarlı olur bana göre yatırımcının gözünde. Ama malesef developerlar önce kendi ceplerini doldurmanın hesaplarını yapıyor. Sonrasında da fiyat düştükçe düşüyor.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
mirallas (OP)
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 259

View Profile
November 30, 2017, 07:34:14 AM

Enigma bittrexte listelendi: https://bittrex.com/Market/Index?MarketName=BTC-ENG

slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
November 30, 2017, 12:09:12 PM

Vay arkadaş ödülü biraz beklettim baktım artacağı yok Enigma'nın sattım şimdi de Bittrex'e girmiş gerçi kısa süreli pump olmuş geri düşmüş baya.
zenfo
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
November 30, 2017, 10:03:33 PM

millet bittrexe girmek icin kirk takla atiyor. nerde beklemedigimiz bir coin varsa aniden hoooop bittrexte tabi biz haberi alincaya kadar pumplamis oluyorlar. gunun bombasi enigma oldu.
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
December 01, 2017, 01:29:38 AM

bu adamlar ilk hacklendiklerinde bende  hacklenmis oldum.haklarinda cok fazla kotu yorum yapilmisti ama hacklenen miktari odeyeceklerine dair soz vermislerdi. ico bittikten sonra zarar gorenleri es gecmediler kim ne kadar zarar gorduyse hepsini geri odediler.  sirf bu yuzden icosuna tekrardan girmistim.bittrexe artik kolay kolay koin listeleme olmuyor sirf bu basarilari bile ekibin  nasil calistigini gozler onune seriyor.nerde monethat change nerde enigma bi nevi fanboylari oldum adamlarin. umarim daha iyi yerlere gelir fiyati.
beatecoin
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
December 01, 2017, 06:23:33 AM

Bittrexe girmesine rağmen öyle ahım şahım bir artış göremedim, bu tokende yolunda gitmeyen bişeyler var. Dolandırma olayına maruz kalanların ahı mı tutuyor acaba Smiley
whiteblack1274
Member
**

Activity: 83
Merit: 10

View Profile
December 01, 2017, 12:23:45 PM

Bittrexe girmesine rağmen öyle ahım şahım bir artış göremedim, bu tokende yolunda gitmeyen bişeyler var. Dolandırma olayına maruz kalanların ahı mı tutuyor acaba Smiley

EVet o dönemi hatırlıyorum gerçekten çok fazla insanı zarara uğrattılar, sadece düşük zarar gören birkaç kişiye geri ödeme yapıp zedelenen güvenlerini düzeltmeye çalıştılar ama başlangıcı falso Smiley

TWITTER ◢                    ☆✩✩✩✩ FTEC ☆✩✩✩✩                      ◢ WHITEPAPER  ◢       24
   WEBSITE ◢                 First Trading Ecosystem                    ◢ MEDIUM          ◢     April     
TELEGRAM ◢                For Traders ✧ By Traders                    ◢ FACEBOOK     ◢    Public Sale     
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
December 01, 2017, 01:37:18 PM

6k sattan topladım biraz bekliyorum 6600 sata verdim orderı gelir birazdan %10 alıyım bari keyif yapıyım

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
December 11, 2017, 08:32:52 PM

bunun twitterına katıldım diye hatırlıyorum ama gelen giden bişey olmadı, tablolara nerden bakabiliriz?
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
December 15, 2017, 06:42:10 AM

Enigma Catalyst i takip eden var mı?
iki hacimli borsaya girince bitcoin in yükselmesi ile birlikte fiyatı btc olarak üçte birine inmiş durumda olsa da dolar olarak değerini koruyor.
Catalyst i ürün olarak kullan var mı aranızda? Ben linux üzerinde pyhthon pimp vs kurulumu ile uğraşıyorum. güzel birşeyler çıkmış ortaya. inceleyip izlenimlerimi paylaşacağım sizlerle.
bence sizde bir inceleyin https://enigmampc.github.io/catalyst/beginner-tutorial.html
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
December 15, 2017, 07:10:34 AM

enigma içler acısı durumda bu kadar iyi bir proje nasıl boyle surunuyor anlamıyorum, yatırımcısı varsa aramızda btc olarak son 2 haftada yarı yarıya dustu zaten, cok zarar ettırdı
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
December 20, 2017, 07:52:09 AM

Yüzde 50 nin satılıp kalan yüzde 50 nin 25 er lik iki dilim halinde ayrılması sadece bana mı ters geliyor. Miktar çok yüksek değil mi?
yakuzabilgic
Member
**

Activity: 81
Merit: 10

View Profile
December 20, 2017, 07:03:08 PM

bunun twitterına katıldım diye hatırlıyorum ama gelen giden bişey olmadı, tablolara nerden bakabiliriz?

Valla gelmediyse gelmez hocam üzgünüm ama. Ekip üç kuruşun hesabını yapıyor ve bounty parasının da üstüne yatmak için ellerinden geleni yapacaklarına eminim.

TWITTER ◢                    ☆✩✩✩✩ FTEC ☆✩✩✩✩                      ◢ WHITEPAPER  ◢       24
   WEBSITE ◢                 First Trading Ecosystem                    ◢ MEDIUM          ◢     April    
TELEGRAM ◢                For Traders ✧ By Traders                    ◢ FACEBOOK     ◢    Public Sale    
Outlaw79
Jr. Member
*

Activity: 46
Merit: 6

View Profile
January 20, 2018, 12:13:14 PM

Son durumlardan bilgisi olan var mı?
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11]  All
  Print  

Jump to: