Bitcoin Forum
May 22, 2024, 08:54:35 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] Enigma Catalyst - Kendi Kripto Hedge Fonunu Oluştur - ICO 11 Eylül  (Read 8174 times)
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
August 12, 2017, 10:00:59 AM

nasıl tasklar istiyor enigmarines için örneklendirebilirmisiniz?
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
August 12, 2017, 01:13:35 PM

bende bunun imza kampanyasına katıldım şimdi. katılımcı sayısı az gibi ama sabit ödeme olduğu için tercih edilmiyor herhalde. social medya içinde katılım yapacağım.

Tam aksi yoğun bir talep var fakat herkesi kabul edemiyoruz. Hem bitcoin hem token ile ödeme yapan sayılı kampanya var hatta son zamanlarda hiç yok. Katılımcı sayısının arttırılması için uğraşıyorum.

şimdi hocam biz bunun imzasına kabul edildik mi yoksa kabul edilmedik mi? ben spreadsheets dosyasına baktım ismim yok ve bounty konusundaki mesajıma da herhangi bir cevap yazılmamış. siz talep çok diyince tereddüte girdim. burdan bir dönüş sağlarsanız sevinirim.

birde bu %100 bonus almak için twitter ve facede aktif kullanıcılar istiyorsunuz ama sadece ingilizce sayfalarda mı aktif olmamız gerekiyor yoksa türkçe sayfalarda aktif olmamız yetiyor mu?

Hocam imza kampanyasıyla bizzat ben ilgilenmiyorum ve başlıkta gördüğünüz gibi şuanda alımlar kapalı. Şuan için eğer spredsheet'te kullanıcı adınızı göremiyorsanız malesef imza kampanyasına kabul edilmediniz demektir. Fakat önümüzdeki hafta yüksek katılımcı kabul edeceğimiz bir kampanya yayınlamayı düşünüyoruz. Yeni bir duyuru gelene kadar imzanızı kaldırabilirsiniz ya da biraz daha bekleyebilirsiniz.

Enigmarines için yalnızca twitter ve facebook üzerinde değil aynı zamanda reddit, steemit gibi platformlarda da bizi desteklemeniz gerekiyor. Kampanyanın bu kısmını tor yönetiyor, doğrudan ona mesaj atabilirsiniz

tamam hocam imzayı yükledim ben zaten ve salı günü sanırım güncellemeler yapılıyor. siz yine bir gelişme olursa buradan duyurursanız sevinirim.

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
August 13, 2017, 09:59:22 AM

başvurumu yaptım fakat katılım çok az ve sınırlı 25 mesajı ico sonuna kadar mı haftalık mı atmamız gerekiyor? bounty menager'in türk olması sevindirici Smiley bir kaç gün bekletecem kabul edilmezse değiştiririz.
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
August 13, 2017, 09:02:27 PM

slack te enigmarines uyesiyim ama twitterda hala pending gozukuyorum.ne yapmam gerekiyor?
beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
August 13, 2017, 10:59:09 PM

ben çıkıyorum bundan...
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
August 13, 2017, 11:57:07 PM

ben çıkıyorum bundan...

Neden çıktınız bu kampanyadan hocam  Huh Ben de katılmayı düşünüyordum başlarda ama çok katılan olmamış anladığım kadarıyla.
beyinsi
Hero Member

View Profile
August 14, 2017, 12:03:54 AM

imza yöneticisine pm attım, beyefendi 2gün sonra dönebildi. Çok imza taşıyıcısı varya,yoğunluktan cevap veremiyor sanırım... böyle böyle trde takılıyorum, localde sorun olurmu dedim. localdekilere düşük sayıyormuş vs.
zaten haftada 20post çok abi,uğraşılmaz bununla
mirallas (OP)
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 259

View Profile
August 14, 2017, 05:09:29 AM

başvurumu yaptım fakat katılım çok az ve sınırlı 25 mesajı ico sonuna kadar mı haftalık mı atmamız gerekiyor? bounty menager'in türk olması sevindirici Smiley bir kaç gün bekletecem kabul edilmezse değiştiririz.

Haftalık olarak atılması gerekiyor, her hafta bitiminde bitcoin ödemeleri yapılıyor. Fakat dediğim gibi katılımcı kabul sayısı oldukça düşük, bu kampanya poolunu düşük tuttuk. Şimdilik, büyük bir imza kampanyası olmayacak. Son hafta için belki bir kampanya düzenlenebilir ama kesinliği yok, bu yüzden imza kodlarınızı tutun diyemiyorum kaldırmak isteyen arkadaşlar kaldırabilir.

slack te enigmarines uyesiyim ama twitterda hala pending gozukuyorum.ne yapmam gerekiyor?

Hocam kampanyaya kabul edildiniz bir sorun yok fakat ilk hafta için 10'dan az tweet atmışsınız bu yüzden stake veremedim. 2.Hafta için bu konuya dikkat ederseniz stake kazanabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederim

imza yöneticisine pm attım, beyefendi 2gün sonra dönebildi. Çok imza taşıyıcısı varya,yoğunluktan cevap veremiyor sanırım... böyle böyle trde takılıyorum, localde sorun olurmu dedim. localdekilere düşük sayıyormuş vs.
zaten haftada 20post çok abi,uğraşılmaz bununla

Kendi yönettiğim bir kampanya değil bu yüzden bir şey diyemiyorum. İmza kampanyası yöneticisi malesef bir süre kampanyaya vakit ayıramadı. Enigma'nın duyurulması adına sosyal medya kampanyasıyla hedeflediğimiz rakamlara ulaştık. Şu durumda imza kampanyası katılımcı sayısı arttıralacağını zannetmiyorum. Sosyal medya kampanyasıyla ilgilenirseniz, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. İlginiz için teşekkürler
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
August 14, 2017, 05:42:24 AM

Açıkcası gelecek 3-5 coin için sosyal medya raporlamasıyla ugraşılmaz
yapın hocam bir bounty panel millet baglasın hesabını
ne dandık projeler bile hazır panel kullanıyor yanı çok zor bir işlem degil hazır panel zaten

cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
August 14, 2017, 06:28:46 AM

bu raporlama işi gerçekten tam işgüzarlık. zaten rt edip etmediğinize ait bir link yok. twitin linkini veriyorsunuz kampanya yöneticisi tek tek rt edenler arasından arayıp bulması lazımki ben hic sanmıyorum kontrol edildiğini ayrıca raporlama mesajları spam sayılıyor diye biliyorum. Başlığı heran silebilirler.
mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
August 14, 2017, 06:49:07 AM

Açıkcası gelecek 3-5 coin için sosyal medya raporlamasıyla ugraşılmaz
yapın hocam bir bounty panel millet baglasın hesabını
ne dandık projeler bile hazır panel kullanıyor yanı çok zor bir işlem degil hazır panel zaten

Hocam zaten zorunlu değil, sadece raporlama yapan üyeler %20 ekstra bonus kazanıyor. Rapor yazmayan üyelerin Stakeleri de kampanya bitiminde sayılacak. Zor bir şey değil elbette ama emek veren ilgilenen üyeler var. Bunların diğerlerinden ayrılması lazım elimden geldiğince hassas davranıyorum bu konuda.

bu raporlama işi gerçekten tam işgüzarlık. zaten rt edip etmediğinize ait bir link yok. twitin linkini veriyorsunuz kampanya yöneticisi tek tek rt edenler arasından arayıp bulması lazımki ben hic sanmıyorum kontrol edildiğini ayrıca raporlama mesajları spam sayılıyor diye biliyorum. Başlığı heran silebilirler.

Evet tek tek kontrol ediyorum, spam katılımları tek tek siliyorum, sayım gayet yavaş gidiyor bu yüzden. Raporlama zorunlu değil sadece bu raporu yayınlayan üyeler %20 daha fazla ödül kazanıyor, rapor yollamayanlar da ödül kazanıyor bu konuda bi sorun yok. Zorunlu tutulan bowhead konusu dahi bu konuda bir sorun yaşamıyor, modetatörle bu konuyu görüştük. Şimdilik kampanya gayet iyi gidiyor slackte 2100 katılımcıya telegramda da 900 katılımcıya ulaştık. Büyük ihtimalle bu hafta sonuna kadar ödül havuzumuzu %50 arttıracağız.

Destek olan herkese teşekkür ederiz
Blawpaw
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1027

View Profile
August 14, 2017, 07:27:40 AM

ya şu rt leri yazdıran kampanyalara deli oluyorum,bunda isteğe bağlı sunulmuş ama mecburi olan kampanyalar da azımsanmayacak kadar çok. proje ye gelince takip ettiğim ve başarılı olacağına inandığım proje ve türkleri görmek gerçekten güzel
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
August 14, 2017, 07:38:51 AM

rt linklerini başkalarının kini göndersenizde oluyor yeterki siz zaten rt lemiş olun Smiley buda benden kıyak dikkat etmeyenlere çünkü gönderirci linki yok rt lerde..
mirallas tr sayımlarını sen miyoarsun bravo güzel olmuş mod kendi bölgelerini takip etmede kayıtlarıda ona göre tutuluyormu ki
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
August 14, 2017, 09:24:48 AM

imza kampanyası bir yana,
proje hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum.
Fon kurmak isteyenler için güzel bir altyapı sunacaklar gibi geliyor bana.
Merkezisiz borsa olayından sonra ikinci yükselen değerimiz de bu fonlar olacak gibi.
peş peşe gelmeye başladılar, önce taas sonra monkey capital. Bu proje hayata geçtiğinde bunlar gibi çok proje ortaya çıkacak
mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
August 14, 2017, 04:50:32 PM

imza kampanyası bir yana,
proje hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum.
Fon kurmak isteyenler için güzel bir altyapı sunacaklar gibi geliyor bana.
Merkezisiz borsa olayından sonra ikinci yükselen değerimiz de bu fonlar olacak gibi.
peş peşe gelmeye başladılar, önce taas sonra monkey capital. Bu proje hayata geçtiğinde bunlar gibi çok proje ortaya çıkacak

Ekip ve danışmanları beni çok etkiledi. Ekip gerçekten çok iyi çalışıyor, bunu slack telegram grubunda da görebilirsiniz. Danışmanlar arasında dikkat çeken isimler var ve çoğu proje gibi sadece advisor kısmına resimleri konulmadı tamamen ekibin içerisinde yer alan gerçek kişiler.

Daha şimdiden büyük borsalarla irtibata geçildi. Alfa sürümü de gayet başarılı şu ana kadar bir sorun yaşanmadı. Kampanya yöneticisi olduğum için bunları söylemiyorum, kullanıcılardan güzel geri dönüşler aldık. 2 haftada iyi bir topluluğa sahip olduk, ICO başlangıcı için hedeflediğimiz rakamların üzerine çıktık. Ayrıca pre ico'da 100,000 dolar altı yatırım kabul edilmemesine rağmen, bir çok yatırımcı pre-ico'ya ilgi göstermiş durumda. Hardcap yapabilecek potansiyele sahip bir proje, http://icorating.com/project/178/EnigmaCatalyst adresinden de 21 ağustosta başlayacak ICO yüksek yatırım potansiyeline sahip olarak işaretlendi.
ikm
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
August 14, 2017, 04:58:50 PM

evet botu hacklendi bugün sanırım ve admin 5 dk müdahale etti scam o para yatırmayın diye . mail geldi bana ordan gördüm güzel birdurum umarım pre ico diye atlayan olmamıştır.
mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
August 14, 2017, 06:13:34 PM

Topluluğumuz Telegram'da 1000, Slack'te 2250 kişiye ulaştı! Destek olan herkese teşekkürler

Enigma Telegram: http://t.me/EnigmaCatalyst   |   Enigma Slack: http://slack.enigma.co/
orco#2
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1000

View Profile
August 14, 2017, 08:39:03 PM

Bende takip ediyorum ve başarılı olacağına inanıyorum hardcap potansiyeli var gerçekten, bounty olarakta cömert sayılırlar fakat çok kişi katılmış o yüzden girmedim ico ya 1 2 eth atabilirim ama

▄▄███████▄▄
        ▄███▀▀
▄▄▄▄    ▀▄
     ▄▄█████████████▄▄  ▀▄
  ▄▀▀██▀           ▀▀██▄▄▀▄
▄▀  ██                 ▀██
  ██       ▀▀█▀▀         █
█▀        █ █ █        ▄█▀▄
▀▄         █ █ █       ▄█  █
 ██         █▄▄▄█      ▄█  ▄▀
  ██▄                ▄█▀  ▄▀
  ▀▄▀██▄▄          ▄█▀  ▄▀
   ▀▄ ▀▀███▄▄▄▄▄▄█████▀▀
     ▀▀▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀
.UTRUST.▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
●  Download WHITEPAPER  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ▼ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
facebook      twitter      slack
▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
beyinsi
Hero Member

View Profile
August 14, 2017, 11:40:13 PM

ödül avcılarını çok uğraştırıyor bu proje, aslında para toplar gibime geliyor ne olacak görelim...
USScrypto
Hero Member

Activity: 602
Merit: 500

View Profile
August 15, 2017, 12:03:27 AM

İmza kampanyası btc olarak sanırım kendi tokeninden verse daha güzel olurdu. Ayrıca sonu monkey capital gibi olmaz umarım o ekipte çok övülüyordu.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 »  All
  Print  

Jump to: