Bitcoin Forum
May 06, 2024, 07:28:22 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 »
  Print  
Author Topic: [ANN][PRE-ICO] 🔵 UTRUST 🔵 Ödemelerde Kriptopara Kullanımı  (Read 15312 times)
mirallas (OP)
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 259

View Profile
September 08, 2017, 07:02:08 AM

UTRUST, Stockholm Blockchain Konferansı'nın resmi online ödeme sponsoru olmanın gururunu yaşıyor! 
1714980502
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714980502
Reply with quote  #2

1714980502
Report to moderator
1714980502
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714980502
Reply with quote  #2

1714980502
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
September 08, 2017, 07:30:45 AM

e-ğer bu tarz bir durum oluşursa aklımda bir proje var bu gerçekleşebilir.
Jakez
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
September 10, 2017, 07:56:07 PM

20 Eylül e az bir süre kaldı ve imza listesi baya kalabalıklaşmış girmeyeli yine, forumda bulunan şu anki konulardan en sağlamı utrust bence, ico yu beklemeye devam ediyorum bi aksilik olmazsa mutlaka katılacağım
jmalkovich
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
September 11, 2017, 12:22:10 AM

Monethaya yatırım yapmıştım bunun imzasına girdim bence hoş bir proje zaten çok kişi katılmış.

retail.global

◣  FACEBOOK
◣  TWITTER
◣  TELEGRAM
◣  MEDIUM
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
September 11, 2017, 06:45:56 AM

Güzel bir proje bu kesinlikle iş yapar,çeviride güzel olmuş
görseller ve renkler çok hoşuma gitti

mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
September 11, 2017, 09:15:08 AM

Güzel bir proje bu kesinlikle iş yapar,çeviride güzel olmuş
görseller ve renkler çok hoşuma gitti

Yorumunuz için teşekkür ederim, forum için bile özenerek bir çalışma hazırlamışlar. Gördüğüm en profesyonel duyuru konularından birisi, projenin iyi bir rakam toplayacağını düşünüyorum zaten şu ana kadar 3,5 milyon dolar topladılar

20 Eylül e az bir süre kaldı ve imza listesi baya kalabalıklaşmış girmeyeli yine, forumda bulunan şu anki konulardan en sağlamı utrust bence, ico yu beklemeye devam ediyorum bi aksilik olmazsa mutlaka katılacağım

Türkçe forumda da globalde de Utrust'a olan ilgi artmış durumda, bu projeye olan güveni de gösteriyor. Eylül ayında elle tutulur 2-3 ICO var, onlardan birisi de bu proje şu an için ilk 3-4 turun hızlıca tükeneceğini düşünüyorum sonrası da piyasanın durumuna kalmış
maxsimus
Newbie
*

Activity: 40
Merit: 0

View Profile
September 11, 2017, 09:30:42 AM

toplamda 7 roundun sonlanması ne kadar sürer acaba?
ICO için genel bir bitiş tarihi var mı?
 yoksa 7 round ne zaman biterse mi?

mirallas (OP)
Sr. Member

View Profile
September 11, 2017, 09:46:00 AM

toplamda 7 roundun sonlanması ne kadar sürer acaba?
ICO için genel bir bitiş tarihi var mı?
 yoksa 7 round ne zaman biterse mi?

Her tur en fazla 7 gün sürecek, 100.000.000 token satıldığı an o tur kapanacak ve bir sonraki tur 24 saat sonra başlayacak. Her tur kapanışında token birim fiyatı da %10 artacak. Her turun hemen satılması durumunda en iyi ihtimalle 14 gün sürecek
orco#2
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1000

View Profile
September 11, 2017, 10:25:26 AM

bence ilk tur önsatış gibi 90 dakikada falan biter,belki daha da kısa sürer, sonrası içinse max 1 ay süreceğini düşünüyorum belki daha kısa sürede de bitebilir.daha öncede dediğim gibi ilk turdan gireceğim ben sürpriz olurda hemen biter yetişemezsem sonradan girmeyi düşünmüyorum

▄▄███████▄▄
        ▄███▀▀
▄▄▄▄    ▀▄
     ▄▄█████████████▄▄  ▀▄
  ▄▀▀██▀           ▀▀██▄▄▀▄
▄▀  ██                 ▀██
  ██       ▀▀█▀▀         █
█▀        █ █ █        ▄█▀▄
▀▄         █ █ █       ▄█  █
 ██         █▄▄▄█      ▄█  ▄▀
  ██▄                ▄█▀  ▄▀
  ▀▄▀██▄▄          ▄█▀  ▄▀
   ▀▄ ▀▀███▄▄▄▄▄▄█████▀▀
     ▀▀▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀
.UTRUST.▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
●  Download WHITEPAPER  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ▼ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
facebook      twitter      slack
▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
mdikmetas
Full Member

View Profile
September 11, 2017, 03:20:14 PM

tr tarafında pek talep yok gibi ama  kendi ana konuları yıkılıyor bounty deyim bakalım ne verecekler pek bounty tarafında umudum yok ama hayırlısı bakalım
Blawpaw
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1027

View Profile
September 11, 2017, 03:43:29 PM

tr tarafında pek talep yok gibi ama  kendi ana konuları yıkılıyor bounty deyim bakalım ne verecekler pek bounty tarafında umudum yok ama hayırlısı bakalım

bizim forum genelde iş işten geçtikten sonra farkında oluyor , enigmaya baksan 3 sayfa yorum var ama dünya para topladı adamlar,aynı şekilde change,blackmoon,indorse bi kaç tane daha vardı aklıma gelmiyor şimdi. yani pek icolardan anlayan adam yok ,anlayanda bilerek başkası yatırım yapmasın diye göze batırmıyor konuları heralde. ben şahsen ico suna gireceğim utrust'ın imzayada girecektim ama çok kalabalık olmuş.şu an beklediğim tek ico diyebilirim bu proje için
Dinct
Full Member

Activity: 434
Merit: 101

View Profile
September 11, 2017, 04:53:46 PM

Enigma'yi kacirdim bunu kacirmam!
mdikmetas
Full Member

View Profile
September 11, 2017, 05:15:13 PM

bounty e girdim ancak dediğim gibi pek bir gelir olmaz ancak tr tarafında kimse birşey söylemiyor öğrenmek için kendini yırtacaksın...
artık direk ana konularına bakıyorum anlayabildiğim kadar anlıyorum yoksa yok
Druvax
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
September 11, 2017, 06:11:07 PM

Gina geldi bunlarin twitter bildirimlerinden artik. Resmen spam yapiyorlar. Kaliteli proje ama reklam stratejilerini sevmedim. Tur usulu ico mantigi da hic hosuma gitmedi. Takip eden zaten ilk turlardan girer . Sonraki turlar icin yatirimci bulmak zorlasiyor. Acacaksin icoyu tek seferde bitireceksin.
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
September 11, 2017, 06:22:09 PM

Gina geldi bunlarin twitter bildirimlerinden artik. Resmen spam yapiyorlar. Kaliteli proje ama reklam stratejilerini sevmedim. Tur usulu ico mantigi da hic hosuma gitmedi. Takip eden zaten ilk turlardan girer . Sonraki turlar icin yatirimci bulmak zorlasiyor. Acacaksin icoyu tek seferde bitireceksin.

iki konuda da hemfikiriz bence de yanlış sistem uygulanıyor güzelim projeyi çöp edecekler diye korkuyorum, çok farklı bir kampanyayla çok daha iyi olabilirdi en azından monetha ve enigma da olduğu gibi satış taktiği izlemeleri gerekirdi.bu sistemle zaten hardcap yaparsa yükselme potansiyeli fazla olan talep edilen bi proje olduğu ortaya çıkar.üstelik bounty hunterlar içinde iyi olur hardcap olursa ödül miktarıda daha fazla olacak
maxsimus
Newbie
*

Activity: 40
Merit: 0

View Profile
September 11, 2017, 06:45:11 PM

iki konuda da hemfikiriz bence de yanlış sistem uygulanıyor güzelim projeyi çöp edecekler diye korkuyorum, çok farklı bir kampanyayla çok daha iyi olabilirdi en azından monetha ve enigma da olduğu gibi satış taktiği izlemeleri gerekirdi.bu sistemle zaten hardcap yaparsa yükselme potansiyeli fazla olan talep edilen bi proje olduğu ortaya çıkar.üstelik bounty hunterlar içinde iyi olur hardcap olursa ödül miktarıda daha fazla olacak

yatırım yapmayı planlıyorum ancak bu tur olayı biraz canımı sıkıyor.
her turun  7 gün sürmesi ve 7 tur olması süreyi uzatabilir.
bu nedenden dolayı Monetha ve Enigma gibi heyecan yaratacağını düşünmüyorum YTD.
stompysteve
Hero Member

Activity: 574
Merit: 500

View Profile
September 11, 2017, 11:49:20 PM

Herkes tur sisteminden yakınmış haliyle haklılar da, açıkçası bana 50 milyon dolar da pek gerçekçi bir rakam gibi gelmedi. Sonradan ekibe birilerini dahil ederler iş değişir bilemeyiz ama şu an için hardcap zor görünüyor ama bu demek değil ki proje kötü, bence bu ayın en sağlam ICO'larından biri olacak. Sadece hardcapa ulaşması zor, ilk turlardan giren arkadaşları ilerleyen zamanlarda üzeceğini sanmıyorum. Ben de ilk turlardan girmeyi düşünüyorum
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
September 12, 2017, 11:14:20 AM

Maşallah projeyi gören herkes imzaya doluşmuş yine sadece bugün 10 kişi girmiş, bundan da fazla beklentiye girmemek gerek imza için ancak hardcap olursa belki bi güzellik görebiliriz yoksa yok

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
September 12, 2017, 11:22:53 AM

Bounty ödüllerinin suyu çıkmaya başladı. Dikkatimi çekti de çok saçma şeyler var kampanya bitmiş girenler mi dersin, haftalar önce kampanyalara katılıp devam eden ama bir şey alamayan mı dersin. 6 hafta katılım yapmış denk geldi gördüm, kurallara uymadığı için hiç stake alamamış.  Cheesy İnsan kontrol eder haftalık! Harbiden bu kadar dilenciliğe gerek var mı, az iş yap sağlam olsun.
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
September 13, 2017, 07:23:05 AM

cointelegraphta haklarında bir yazı daha yayınlanmış.parasını bastırıpmı yaptırıyorlar bu işlemi emin degilim ama bu tarz haberlerin projeye olumlu yansıdıgı gerçek.

yazı şurada :

https://cointelegraph.com/news/blockchain-providing-bridge-for-unbanked-lifting-global-economy

bunun dışında korede ilk kez sadece icolarla ilgili bir dergi basılmaya başlandı.normalde e-zine ama gecen aydan itibaren  kagıda basmaya başladılar. ilk sayı içinde utrust hakkında uzun bir makale var.

bunun dışında hardcap şu an için bence çok iyimser duruyor zaman neleri degiştirecek hep birlikte görecegiz.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 »
  Print  

Jump to: