Bitcoin Forum
May 06, 2024, 12:54:18 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 »
  Print  
Author Topic: [ANN][PRE-ICO] 🔵 UTRUST 🔵 Ödemelerde Kriptopara Kullanımı  (Read 15312 times)
_gavaraci_
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
November 11, 2017, 12:22:12 PM

Hi,

You will be able to withdrawal your UTRUST tokens once the ICO closes and the KYC validation. You will have full instructions on how to do so at that time.
The KYC process is only after the ICO. At the time you will receive instructions about how to do it. Just make sure that you have the documents required. You can review the list of accepted ID documents here. For Turkey the document required is passport. The KYC will last at least for 30 days. We strongly advise to do an urgent passport.

All the best,
Júlia
The UTRUST Team

Arkadaşlar UTRUST diyolar ama sakın güvenmeyin. Paramı geri istediğim halde git ne yap ne et pasaport al diyolar. Paranı verelim mağdur olma demiyolar. Bunlar mı bir de alıcıyı satıcıyı güvenceye alacaklar. Nerde hani daha benim gibi kaç kişi var kim bilir. Bana destek olursanız belki bir şeyler yapabiliriz. Ben o parayı alamazsam forumda UTRUST hakkında bir sürü konu açarım marka değeri kalmaz. -Trade vericem zaten.

Hocam bişeyler yapalım ya biz de pre icoya katıldık şimdi pasaportumuz yok diye çekemiyecekmiyiz? Üstelik daha önce böyle bir kural da yoktu bilseydik girmezdik. Aylardır resmen paramıza kondular şimdi iade bile rahatlatmaz beni. Size sonuna kadar destek veririz hocam böyle saçmalık olmaz gerçekten slackden falan iletişime geçelim de çözsünler şu durumu.
TalkImg was created especially for hosting images on bitcointalk.org: try it next time you want to post an image
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715000058
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715000058
Reply with quote  #2

1715000058
Report to moderator
_gavaraci_
Full Member

View Profile
November 11, 2017, 12:44:26 PM

Arkadaşlar ben telegram gruplarında sordum legal@utrust.io şu adrese mail atın dediler benim gibi pre-icoya giren varsa mail atsın çözelim şu durumu yoksa başımız ağıracak.
GaMeOveR-xD
Member
**

Activity: 95
Merit: 10

View Profile
November 11, 2017, 02:10:19 PM

Arkadaşlar ben telegram gruplarında sordum legal@utrust.io şu adrese mail atın dediler benim gibi pre-icoya giren varsa mail atsın çözelim şu durumu yoksa başımız ağıracak.

Bana da mail de bu adrese mail atın dediler cevap veren olmadı 2 gündür.

Hi,

Please send an email to refunds@utrust.io.
Meteeray
Sr. Member

Activity: 329
Merit: 250

View Profile
November 11, 2017, 04:03:12 PM

Ekip güvenli bir görünüm çizmiyor. Umarım Ethbooks ekibi gibi bir anda ortadan yok olup onlarca kişiyi mağdur etmezler. Böyle tipler icoların itibarını aşırı zedeliyor.

░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄▄░░░░░░░░░░▄▄██▄▄
░░░░░░░░░░░▄▄██████▄▄░░░░░░▄▄██████▄▄
░░░░░░░░░▄████████████▄░░▄████████████▄
░░░░░░░░█▄▀█████████████████████████▀▄█
░░░░░░░░███▄▀█████████████████████▀▄███
░░░░░░░░█████▄▀█████████████████▀▄█████
░░░░░░░░███████▄▄▀███████████▀▄▄███████
░░░░░░░░██████████▄▄▀█████▀▄▄██████████
░░░░░░░░█████████████▄▀█▀▄█████████████
░░░░░░░░▀▀█████████████░░████████████▀▀
░░░░░░░░░░░▀▀██████████░░██████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░▀▀████████░░████████▀▀
░░░░░░░░░░░░░░░▀███████░░███████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░███████░░███████
░░░░░░░░░░░░░░░░▀██████░░██████▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀███░░███▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀█░░█▀
░░░░░░░░░░░░░░░░░░

.

TEMCO

.
.
...
...
.
.
.

██████████
█░░░░░░░░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀▀▀▀░█
█░▀▀▀░░░░█
██████████

.
.

░░░░░░░░░░░░░░░░░▄▄██▄
░░░░░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░██
░░░░░░░░░▄▄█▀▀░░░░░█▌
░░░░░▄▄█▀▀░░░▄▀░░░██
░░▄▄█▀▀░░░░▄█▀░░░▐█
░██░░░░░░▄██▀░░░█▌
░▀▀█████▀░░░░░░██
░░░██▀▀█▄▄░░░░█▌
░░░█▄░░██▀▀▀▄██
░░░█▄█▀
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 11, 2017, 04:45:57 PM

Ekip güvenli bir görünüm çizmiyor. Umarım Ethbooks ekibi gibi bir anda ortadan yok olup onlarca kişiyi mağdur etmezler. Böyle tipler icoların itibarını aşırı zedeliyor.

Monethaya sallayıp bu ekibi öven arkadaslar vardı göremiyorum onları Smiley

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
beatecoin
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
November 11, 2017, 05:08:10 PM

Aynen o söylentileri bende hatırlıyorum yok monetha ceo'su eski dj'miş vs vs. Söylentilerle hareket etmeye bayılıyor bazı insanlar ve neredeyse hepsi bu piyasada kayboluyor. Mth ekibi gayet ciddi devam ediyor yoluna, utrust ekibi de umarım yok olmamıştır.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 11, 2017, 05:44:30 PM

Aynen o söylentileri bende hatırlıyorum yok monetha ceo'su eski dj'miş vs vs. Söylentilerle hareket etmeye bayılıyor bazı insanlar ve neredeyse hepsi bu piyasada kayboluyor. Mth ekibi gayet ciddi devam ediyor yoluna, utrust ekibi de umarım yok olmamıştır.

İlk güven çok önemli . Örnek olarak UTrust ekibi berbat bi ICO yönetimi yaptı . İnsanlara pasaport şartı var demedi pasaport şartı koştu . Hala geri ödeme yapmadı .

Change ekibi vaad ettikleri bounty miktarının % 10 unu verdi . Şuan scam diye bağırmaya başladı bile insanlar .

Monetha ne yaptı ? Muazzam bir bounty dağıttı . Fazla gelen ödemeleri gün içinde çaat diye geri ödedi . Ama neymiş . Adam DJ miş Cheesy

6 Tane konferansa katıldı adamlar harıl harıl çalışıyor .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Bitinator
Sr. Member

Activity: 746
Merit: 251

View Profile
November 11, 2017, 06:26:56 PM

Ben Monetha ile Utrust'un neden karşılaştırıldığını anlamıyorum. Birisi e-ticaret platformu diğeri ise daha çok escrow görevi görüyor. Her iki projeninde kendi çapında potansiyeli var fakat bana göre hiçbiri bu kadar çok para toplamayı haketmiyordu. Umarım yatırımcısını üzmez.

INVALID BBCODE: close of unopened tag in table (1)
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
November 11, 2017, 06:34:35 PM

Kim ne derse desin gayet iyi bir para topladı ve adamlar bu işi biliyor. Gerçekten reklam kampanyası yürütmeyi bilmeselerde bu kadar çok yatırımı toplayamazlardı. Ödül avcılarına yaptıkları yamuğu unutmayacağız ödüller yarı yarıya düşürülse bile önemli olan proje yöneticilerinin adil ve merhametli olmasıdır. Hem ödül avcılarına hemde yatırımcılarına kazandırması gerekiyor.
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
November 12, 2017, 03:35:52 PM

bittimi ne oldu şimdi.
bitcoinsay
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

Presale starts on 28th of April!

View Profile
November 12, 2017, 03:37:40 PM

bittimi ne oldu şimdi.

Satılması gereken 70kk token var veya 7 gün süre var ICO nun bitmesine.

▄▄███████▄▄
▄▄██▄▄ ▀▀   ▀▀ ▄▄██▄▄
▄████████▄     ▄████████▄
███████▀▀  ▄   ▄  ▀▀███████
██████▀  ▄█████████▄  ▀██████
██████  ▄█████████████▄  ██████
█████  █████████████████  █████
██████  █████████████████  ██████
█████  ███████████████████  █████
█████  ███████████████████  █████
████  ███████████████████  ████
▀▀█▀   ▀███████████████▀   ▀█▀▀
▄      ▀█████████████▀      ▄
█▄   ▄    ▀▀▀▀▀▀▀    ▄   ▄█
▀  ████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄████  ▀
▀█████████████████▀
▀▀▀███████▀▀▀
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
               ▄▄▄
         ▄▄▄██████
   ▄▄▄███████▀████
▀█████████▀ ▄████
   ▀████▀ ▄██████
      ▀ ▄███████
        ██▀█████
        █   ▀██

▄▄▄▄
      ▄█████
      ███
    ▄▄███▄▄
    ███████
      ███
      ███
      ███
           ▄▄▄
 █▄       █████▄▀
 ███▄▄ ▄▄██████▀
  ▀█████████████
   █████████████
    ▀██████████
    ▄████████
▄▄████████▀▀

██▄     ▄██▄
 ████▄  ▄█████
 ███████████ █
 ██████████ ██
 █████████ ███
 ████▀███ ████
 ████  ▀ █████
 ▀███     ▀▀██
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
GaMeOveR-xD
Member
**

View Profile
November 12, 2017, 07:47:16 PM

Mail atanlar cevap aldımı paraları geri alma ile ilgili?
_gavaraci_
Full Member

View Profile
November 13, 2017, 02:09:05 PM

Yok hocam herhangibir geri dönüş olmadı burnuma pis kokular geliyor telegramdan slackdan soruyorız ordan yazma mail at diyorlar ama cevap veren olmuyor. Nerden katıldım şu projeye ya haftalardır beklettiler bizi o yüzden iade yapalım falan da demesinler hiç.
GaMeOveR-xD
Member
**

View Profile
November 13, 2017, 04:12:35 PM

Yok hocam herhangibir geri dönüş olmadı burnuma pis kokular geliyor telegramdan slackdan soruyorız ordan yazma mail at diyorlar ama cevap veren olmuyor. Nerden katıldım şu projeye ya haftalardır beklettiler bizi o yüzden iade yapalım falan da demesinler hiç.

Pasaport yoksa iade tek çaremiz, yoksa Tokenları da vermeyecekler. Anlayacağın para da onlarda kalacak.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
November 13, 2017, 04:41:33 PM

Ne Ico'ymuş para yatıran ayrı bir sorunla karşılaşıyor biz imzadayız 3 ay olacak ödüller yarı yarıya düşmüş.Şu işten kazasız belasız bir sıyrılalım da hayırlı olur inşallah.
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
November 13, 2017, 05:05:51 PM

hangisine girsem ya eriyor yada illa bir sorun oluşuyor la arkadaş bu ne şans bendeki
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
November 13, 2017, 06:46:35 PM

Şu bitsede bi önümüzü görsek icocular olarak. Hepten soğuttular icolardan.

aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
November 14, 2017, 05:45:09 AM

neler oldu böyle scam kokusumu yayılıyor arkadaşlar, geri iade için neden pasaport şartı koyuyorlar yatırımı alırken şart değil ama iade ederken şart demek resmen düzenbazlıktır
GaMeOveR-xD
Member
**

View Profile
November 14, 2017, 08:12:07 AM
Last edit: November 14, 2017, 08:24:48 AM by GaMeOveR-xD

UTRUST SCAM BEYLER PASAPORTUNUZ YoKSA PARANIZ GİTTİ
BEN - TRADE VERİYORUM.

Bu konuda bana destek verirseniz belki geri adım attırırız.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2400831

dumbdragon
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 354

View Profile
November 14, 2017, 11:11:50 AM

Adamlar yasa gereği pasaport isteniyor diyor . Pre Ico dan sonra kural değiştirmeleri tam bir mallık . Birisinden bulup hallederim ama bundan sonrada direk zararrına satar bir daha bakmak UNtrust'a.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 »
  Print  

Jump to: