Bitcoin Forum
June 15, 2024, 03:25:29 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: Neden her 2 konudan ve 2 yorumdan biri Waves Alın ?  (Read 8455 times)
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1142

View Profile
October 13, 2017, 09:49:12 PM

Eger boyle genis kitlelere acik yerlerde "Sunu mutlaka alin" v.s. gibi seyler duyarsaniz bilin ki o coin coktan tepe noktasina cikmistir ve sizin uzak durmaniz gerekir.

Yukarida cumle bir "Yatirim Tavsiyesidir"  Wink

Ben 2 yıla yakındır bu forumu takip ediyorum. Geçen sene bu forumda en fazla konuşulan altcoin ethereum'du. Ethereum 10 dolar olduktan sonra tüh be treni kaçırdım artık girilmez diyordum çoğu kişi gibi. Şuanki rakamda ortada. Sizin mantığınıza göre geçen sene herkes forumda konuştuğu için 10 dolar'dan ethereum filanda almamak gerekirdi. Bu mantık kriptopara piyasasında tamamen hatalı, başka piyasalarda işleyebilir ama burda işlemediği çok bariz.

Çok yakında olabilecekleri düşününce Waves şuan pahalı değil, ucuz.
Zaten uzun vadeli yatırım yaptım diyen kişinin grafiğe, fiyata falan bakıp kafayı takmaması lazım.
Haberleri takip edersin, projenin gelişimini takip eder sevinirsin. Fiyata kafayı takıpta üç kuruş düştü diye tırlatmanın alemi yok. Projenin iyi yönetildiğini ve iyi yolda olduğunu düşünüyorsan zaten zamanı gelince ederini bulacaktır. Aksini düşünüyorsan da sat çık zaten, inanmadığın projelere paranı yatırıp sonrada burda ağlamakta iş değil.

Hocam bende de firstblood var az bişi, istediğiniz kadar olumlu-olumsuz görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Size olcakları söyliym, tamamen tahmindir: waves 80-90k'ları görecek, "tüh satmadık" diyenler çıkacak. Sonra 110k'yı görecek "aha artıyor" diyecekler. Sonra tekrar 80'lere gelecek "lan biraz bekliyelim" diyecekler. Derken 60-70 olacak biraz da buralarda takılacak. Ardından en son 35k'ya kadar inecek. Sonra tekrar toparlanacak bi 60-70k olacak geri 40-50'ye inecek. Filmin devamını ripple'dan izleyebilirsiniz. Çünkü "satış stratejisi" genelde aynıdır.  (dolar bazında fiyatı btc'nin hareketi belirler)
Bakın aynı hareketi tenx de yapıyor ve daha hızlı, sadece bazıları yawaş hareket ediyor. O da hacim ile alakalı. Almayın diyen yok, shit coin bile alırım sadece doğru yerden alıp doğru yerden satmak mesele.
Walla bu saatten sonra bi daha yazmam 80'leri görene kadar(cevap hakkı doğuracak bir sataşma olmazsa) 80'lerde bu yazıyı gösteririm. Selametle

80'ler geldi "lan biraz bekliyelim" kısmında.  ytd

"Derken 60-70 olacak" kısmında.ytd

tahmininiz isabetli olmuş gibi gözüküyor lafım yok. Ancak bitcoin böyle deli gibi artmasa bahsettiğiniz fiyat hareketleri yine olacak mıydı?
35k'lara inecek demişsiniz ama ben bunun tutacağını hiç sanmıyorum. 55k'ya kadar gelir en fazla tahminim. bitcoin 7500 dolar falan olursa düşebilir belki 35'lere.

sabreden her türlü kazanacak, bitcoin'e giren para altcoinlere geçecek er ya da geç.

bitcoin 1k'ya da düşse 10k'ya da çıksa 4k'da sabit de dursa bu hareket olacaktı ve olmaya devam ediyor. yavaş yavaş olması hacminin azlığındandır hacim artsaydı çok daha hızlı inerdi tenx gibi...bu hareketin aynısı rippleda oldu tenx'de oldu (uyardım) waves'te olmaması için bir neden yok hatta birçok neden var: btc artıyor, putin'in beyanaaatı, dex yine gecikti....

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
October 13, 2017, 09:57:57 PM

waves baya düştü gerçi tüm coinler baya düştü ama waves şuan alım için güzel fırsat biraz zamana daha ihtiyacı var şu dex falan güncellemesi gibi güzel haberlerle yıl sonu 10 doları bulabilir diye düşünüyorum takip etmekte fayda var asıl hareketini 2018 itibari ile yapmasını bekliyorum

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
Spack17
Sr. Member

Activity: 1652
Merit: 273

View Profile
October 18, 2017, 10:09:47 AM

Wavese güvenen çok kişi vardı. Ben de güveniyordum açıkçası uzun vadede. Hatta biraz waves de almıştım. Ama artık umudum kalmadı. Sildim kafamdan tamamen wavesi. Çok da artacağını düşünmüyorum artık.
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 311

View Profile
October 18, 2017, 11:01:46 AM

Wavese çok güvenenlerden biriydim ben de. Ama sonu hüsran oldu. Zarar etmeden sattım çok şükür bir süre önce. Kurtulun şu wavesten bir şey olmayacak bu saatten sonra. Ben unuttum bile. Değeri artacak yorumlarına kanmayın artık.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3164
Merit: 1517

View Profile WWW
October 18, 2017, 11:27:00 AM

Wavese çok güvenenlerden biriydim ben de. Ama sonu hüsran oldu. Zarar etmeden sattım çok şükür bir süre önce. Kurtulun şu wavesten bir şey olmayacak bu saatten sonra. Ben unuttum bile. Değeri artacak yorumlarına kanmayın artık.

Ne bekliyordunuz? bu gün alacağım 1 ay sonra 3 katına satacağım diye mi düşündünüz?
sizde hayal kırıklığı yaratan neydi?
Maşallahı var waves'in aslında.
1 Ocak 2017 de 0.221322 USD
1 Mayıs 2017 de 0.597523 USD
1 Haziran 2017 de 3.44 USD
1 Temmuz 2017 de 3.70 USD
1 Ağustos 2017 de 3.01 USD
1 Eylül 2017 de 5.74 USD
1 Ekim 2017 de 4.96 USD
dün 3.92 USD

bir ara yazın 7 dolara dayandı fiyatı. daha ne yapacaktı?

samuel3414
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
October 18, 2017, 01:54:37 PM

Çünkü Wavese herkes çok güveniyordu. Ama beklenen artışı bir türlü yapamadı. Bundan sonra da yapması zor bence. Çok umut bağlamayın derim ben.
casty3000
Full Member

Activity: 532
Merit: 100

View Profile
October 18, 2017, 02:32:43 PM

Wavesin olayı sabır. Şimdiye kadar spekülasyonlardan uzak, yaptıkları işleri haberlerle çalkalandırmadan verdikleri için fiyatı da doğal olarak arttı anlık pumplar yemedi kolay kolay. Blockchainle yapılabilecek hemen hemen herşeyi bünyesinde bulunduruyor. Yabancı forumlardan wavesi takip etmiyorum lokal forumda zaten kaliteli yazılar yazılıyor, ve herkes isyan etmiş durumda. Lakin sabırlı olmazsanız wavesten ekmek yiyemezsiniz.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 18, 2017, 02:36:24 PM

Boş konuşuyorsunuz, fiyatın artacağını düşündüğün için değil siz fiyatın kısa sürede artacağını düşünerek hareket ettiğiniz ve umduğunuzu bulamadığınız için boş konuşuyorsunuz. Başka bir şey yazmaya gerek duymuyorum zaman her şeyi gösterecek. Fiyatın artması değil de sizin sabırsızlığınız için yazıyorum size tecrübe olacak eğer fiyat yükseldiğinde buralarda olursanız. Başka coin alır kısa zamanda kar ederim diyorsanız söyleyin ayrıca ondan alayım. Yatırım için sermayeniz az ise evet waves alın bekleyin diyemem güvendiğiniz hangisiyse onu alırsınız.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
October 18, 2017, 02:46:50 PM

Arkadaşlar bu olay herzaman böyledir. Bir anda 5x - 10x yapacak olsa zaten pump coini olması gerekirdi. Normal bir hızda ilerliyor, tahminen böyle ilerlemeye devam edecektir.

Bir de Etherium, Bitcoin hepsi böyle milletin tam yıldığı an da çıkış yapmışlar. Birileri pes edecek ki, dirayetli olanlar kazansın.
oharac
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
October 18, 2017, 04:03:54 PM

okudugum iyi oldu. hep arada kaldigim bir coin

omerchip
Full Member

Activity: 268
Merit: 109

View Profile WWW
October 18, 2017, 04:33:13 PM

valla 4-5 ay önce waves aldılar şuanda millete aldırmaya çalışıyolar fiyat yükselsin diye diyenleri anlamıyorum zaten almışlar 1-2 dolardan benim gibi onlarda herkes karda ayrıca ona buna waves al demekle waves fiyatı yükselmez.Taşıma suyla değirmen dönmüyor.Kendi blockchaini olduğu sağlam bir proje olduğu özellikle geliştiricisi team leaderi sasha muthis bir adam oldugu için waves alın derim ben eğer uzun dönem tutmak isterseniz.ben bi coin alıcam 1 yıl dokunmayacağım diyosanız wavesden iyi bir proje oldugunu düşünmüyorum

mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
October 18, 2017, 05:02:41 PM

evet temel sebep ethereumun yaptığını yapma adaylarından biri olması. ancak ben wavesle beraber omg, qtum ve kmd'nun da benzer potansiyel taşıdığını düşünüyorum. wavesçiler beklerken arada neleer neler oldu Smiley romantikliğe yer yok
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
October 18, 2017, 05:21:20 PM

waves=biraz sabır = bol kazanç Smiley
mtmitat
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 265

View Profile
October 18, 2017, 07:45:46 PM

valla 4-5 ay önce waves aldılar şuanda millete aldırmaya çalışıyolar fiyat yükselsin diye diyenleri anlamıyorum zaten almışlar 1-2 dolardan benim gibi onlarda herkes karda ayrıca ona buna waves al demekle waves fiyatı yükselmez.Taşıma suyla değirmen dönmüyor.Kendi blockchaini olduğu sağlam bir proje olduğu özellikle geliştiricisi team leaderi sasha muthis bir adam oldugu için waves alın derim ben eğer uzun dönem tutmak isterseniz.ben bi coin alıcam 1 yıl dokunmayacağım diyosanız wavesden iyi bir proje oldugunu düşünmüyorum

Hocam yanlış anlama beni benimde en favori koinim waves ve gelecekte yatırımcılarına çok güzel kazançlar sağlayacağını düşünüyorum fakat Sasha nın müthiş biri olduğuna nasıl kanaat getirdiniz ? belkide doğrudur çok yetenekli müthiş biridir ama ben daha önce neler yaptığını hangi başarılara imza attığını bilmiyorum. Sasha hakkında bizide bilgilendirebilir misiniz ?
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
October 18, 2017, 07:57:01 PM

Ya
Vaat ettiklerine göre fiyatının düşük olduğu düşünülüyor.
Ya da
Yapılan yatırıma göre fiyatın düşük olduğu düşünülüyor ve artması isteniyor.

Smiley
sokusimafuckusima
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 250

View Profile
October 18, 2017, 07:58:38 PM

Ya
Vaat ettiklerine göre fiyatının düşük olduğu düşünülüyor.
Ya da
Yapılan yatırıma göre fiyatın düşük olduğu düşünülüyor ve artması isteniyor.

Smiley
ya da ellerinde kaldı bize kakalamaya çalışıyorlar. forumda waves konuşulmaya başlandıgından beri fiyatı yarı yarıya düştü. ne fırsatlar kaçtı bu sırada.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
CryptoTalk.org| 
MAKE POSTS AND EARN BTC!
🏆
garipbiri
Member
**

Activity: 105
Merit: 10

View Profile
October 18, 2017, 08:02:38 PM

Ben de aldım baya bir miktar bekliyoruz bakalım. Çok bekleteceğe benziyor. Bitcoin zıplaya zıplaya yükselirken biz bakıyor asıl zoruma giden de bu.
crazyhashmanz
Sr. Member

Activity: 303
Merit: 250

View Profile
October 18, 2017, 08:12:20 PM

Bizim millet waves'e taktı kafayı valla Cheesy 1 yıldır aynı konu hani birşey olmadı waves'ten
waves güzel proje tamam da 4 5 dolardan başını kaldıramıyor.

THRIVE            ▄█▄
        ▄▄█████
   ▄▄██████████
 ▄███████████▀

████████▀▀▀
████▄▄  ▄▄██▄
▀████████████
  ▀█████████▀
  ▐██████▀▀
  ▐███▄▄▄▄
   ▀▀████
    █████▀▀
    ▀█
THE PREMIUM
DECENTRALIZED
AD MARKETPLACE
███████████████████████████
██████████████▀▀▀▀▀████████
████████████░░░░░░░████████
███████████░░░░▄███████████
███████████░░░░████████████
████████░░░░░░░░░░░████████
████████▄▄▄░░░░▄▄▄█████████
███████████▄▄▄▄████████████
█████░████████▀░░░░▀▀▄█████
█████░░▀▀████░░░░░░░░▄█████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░██████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░░░░░████████
████████▄░░░░░░░░▄█████████
████▄▀░░░░░░░░▄▄███████████
████▀░░▀███████████████████
████▄░░▄███████████████████
████░░░░██░░░░▀░░░░░░▀█████
████░░░░██░░░░░▄▄▄░░░░▀████
████░░░░██░░░░█████░░░░████
███████████▀▀▀▀▀███████████
███████▀▀░░░░░░░░░▀▀███████
█████▀░░░░░░░░░░░░░░░▀█████
████░░░░░░░░░░░░▄▄░░░░░████
███░░░░░░░░▄▄██▀██░░░░░░███
███░░░░▄███▀▀▄▄███░░░░░░███
███░░░░░░░░▄█████░░░░░░░███
████░░░░░░░█▀░▀██░░░░░░████
█████▄░░░░░░░░░░░░░░░▄█████
███████▄▄░░░░░░░░░▄▄███████
███████████▄▄▄▄▄███████████
█████▄░░░░███████▀░░░▄█████
███████░░░░█████▀░░░░██████
███████░░░░░███▀░░░░░██████
███████░█░░░░█▀░▄░░░░██████
███████░██░░░░░▄█░░░░██████
███████░███░░░▄██░░░░██████
█████▀░░░▀██░▄██▀░░░░▀█████
kekrops
Full Member

Activity: 238
Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
October 18, 2017, 08:15:13 PM

Bizim millet waves'e taktı kafayı valla Cheesy 1 yıldır aynı konu hani birşey olmadı waves'ten
waves güzel proje tamam da 4 5 dolardan başını kaldıramıyor.
etherium gibi olursa o baş bi daha inmez hocam. zamanında kriptopara vardı etherium 100 dolar olacak diyordu herifle dalga geçiyorduk.

avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
October 18, 2017, 08:32:25 PM

waves a saydıranlar bir anda durmadan ve sürekli olarak yükselmesini bekleyen coin dünyasını anlayamamış kişiler...bana göre...
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: