Bitcoin Forum
June 20, 2024, 08:08:50 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] COBINHOOD - SIFIR işlem ücretli kriptopara borsası  (Read 3128 times)
denetci (OP)
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 278

View Profile
January 11, 2018, 07:26:04 AM

bu coinler eklendikten sonra cobinhood token daha değerlenir mi? yoksa şu anda hali hazırda fiyatlamış mıdır?
Ben değerleneceğini düşünüyorum ama şu anda bitcoinin durumundan dolayı belli olmaz. Altlar şu anda kan ağlıyor. kademeli alım yapılabilir diye düşünüyorum.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
January 11, 2018, 07:38:37 AM

Bunlardan önce major coinleri soksalar da biraz hareket gelse borsaya.
ben 1 haftadır inceliyorum cobinhood'u tip olarak kucoin e benziyor ama ekranları sanırım sistem boş olduğu için hızlı açılıyor.
siteyi yük altında görmek gerek. herşeye rağmen ben fikri orjinal buluyorum. eğer sürdürülebilir bir iş modeli yapabilirler ise gider buda.

aşağıda belirttiğim tarihlerde yeni coinler borsaya eklenecek arkadaşlar.
12 ocak (tahmini)
Augur (REP)
Basic Attention Token (BAT)
EOS (EOS)
Ethos (ETHOS) (the winner of our first token-listing vote!)
Game (GTC) (updated on 8th January)
GOLEM (GNT)
NAGA COIN (NGC)
Omisego (OMG)
Qtum (QTM)
Santiment (SAN)
SophiaTX (SPHTX)
Status Network (SNT)
TenXPay (PAY)
TRON (TRX) (updated on 8th January)

25 Ocak (tahmini)
INS Ecosystem (INS)

tarihi belli olmadan da Raiblocks eklenecek.
Raiblocks (XRB) (exact date TBD)
denetci (OP)
Sr. Member

View Profile
January 11, 2018, 07:53:16 AM

Bunlardan önce major coinleri soksalar da biraz hareket gelse borsaya.
ben 1 haftadır inceliyorum cobinhood'u tip olarak kucoin e benziyor ama ekranları sanırım sistem boş olduğu için hızlı açılıyor.
siteyi yük altında görmek gerek. herşeye rağmen ben fikri orjinal buluyorum. eğer sürdürülebilir bir iş modeli yapabilirler ise gider buda.

Hocam alacakları coinleri hep oylama ile belirledir.

sistemin yükü şüphesiz etken ama cobinhood'un borsa teknolojisinde şöyle bri açıklama var. (whitepaper'dan alıntı ilk sayfada türkçe çevirisi mevcut.

İşlemler ve sipariş defteri güncellemeleri, her onay işaretinde gerçek zamanlı bilgi güncelleme sağlamak için Web Application Messaging Protocol (WAMP) aracılığıyla gönderilir. Stres testlerinde COBINHOOD saniyede 1.154.284 sipariş işleyebiliyor ve ortalama olarak her bir işlem çifti için saniyede 10.142 sipariş defteri güncelleştirmesi yapabiliyor-böylece dünyanın ilk şifreleme alışverişi yüksek frekanslı ticaret yapabiliyor. COBINHOOD'da yazılım geliştirme, test odaklı geliştirme (TDD) 'yi izler. Docker ve kubernet'leri CircleCI, sürekli dağıtım (CD) ve sürekli entegrasyon (CI) ile birlikte kullanarak sistemin kararlılığını ve sağlamlığını sağlayabiliriz.

COBINHOOD’un sipariş eşleştirme motoru  yüksek erişilebilirlik ve yüksek ölçeklenebilirlik elde etmek için, ön uç, API arka uç, sipariş eşleştirme sistemi ve Docker ve Kubernet'lerle birlikte konuşlanan iş / ileti sırası hizmetleri gibi mikro servislerden oluşur.
İşlem kayıtlarının tümü, güçlü tutarlılık ve yatay otomatik ölçeklendirme yapma olanağı
sunan  bir Google Cloud Platform veritabanı ile Spanner DB'de saklanır.
Sipariş defterinin bilgileri, bir bellek içi veritabanı olan Redis kümesinde saklanır.
trcoin
Member
**

Activity: 108
Merit: 14

ROBOTINA

View Profile
January 11, 2018, 12:33:48 PM

ben bir miktar daha cobinhood aldım, umarım yarın borsaya yeni coinleri eklerler.

denetci (OP)
Sr. Member

View Profile
January 12, 2018, 06:25:10 AM
Merited by zonefloor (5)

ben bir miktar daha cobinhood aldım, umarım yarın borsaya yeni coinleri eklerler.
Bugun yeni coinlerin borsaya eklenmesini bekliyoruz, tahmini tarih olarak bugunü belirttiler. Umarım yol haritasından sapmazlar.
denetci (OP)
Sr. Member

View Profile
January 13, 2018, 04:10:37 PM

Evet arkadaşlar dün yeni coinlerin borsaya eklenmesi ile hem borsanın hacmi hem de cobinhoodun fiyatı arttı.
Loto sonuçları da ayın 16sında açıklanacak.
eser4488
Newbie
*

Activity: 11
Merit: 0

View Profile
January 13, 2018, 08:13:22 PM

18 saat gecmesine rağmen acountumu onaylıyamadım. Onay olmadığı içinde içerideki coinlerimi transfer edemiyorum. Onay alan varmı acaba ?
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
January 13, 2018, 08:52:57 PM

Borsa güzel ama hala yetersiz özellikle yatırma ve çekmede süre çok fazla.Zamanla düzeleceği kanısındayım.Yeni coinler eklenip işlem hacmi attığında Cob değerlenecektir.Biraz daha zamana ihityaç var.Hala alım fırsatı devam ediyor.Aldım bir miktar bekletmeyi düşünüyorum.
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
January 13, 2018, 09:03:15 PM

Borsası bayağı hoşuma gitti valla yatırım yapmayı düşünüyorum ama bayağı pahalı geldi sanki bana düşer mi sizce şimdi girmek mantıklı mı
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3178
Merit: 1517

View Profile WWW
January 13, 2018, 09:27:11 PM

Evet arkadaşlar dün yeni coinlerin borsaya eklenmesi ile hem borsanın hacmi hem de cobinhoodun fiyatı arttı.

Loto konusunu birisi bizi anla bilir mi acaba
 Bir şey anlamadım. Bnb ve kcs fırsatlarını kaçıranlar için fiyat ı çok uygun
Uzun vadeli taşımak üzere 1.10 dolardan aldım bi tutam.
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
January 13, 2018, 10:07:47 PM

Bende üyelik açtım ancak kimlik doğrulama istiyorlar. O sebeple çok uğraşmadım. Binance veya Kucoin de ki etki burada da görülebilir. Loto olayını bilmiyorum uzak duruyorum. Dikkatli davranmak lazım. Çeker gider bu borsa kalınır ortada. Bu yerel boesa coinleri başka yerlerde işlem görmüyor.
Turkoin
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 250

View Profile
January 13, 2018, 10:22:56 PM

gerçekten sitesi çok hızlı gibi duruyor bende yeni coinleri ekleyeceği haberine denk gelince bakayım dedim borsasına.

ama altyapıyı henüz tam oturtamadıkları için onaylar geç oluyor. sonuçta o fee oluyor.  aslında yeni işlem hızı projelerinden partner anlaşması yapılabilir.

coininiz bol olsun.
eser4488
Newbie
*

Activity: 11
Merit: 0

View Profile
January 13, 2018, 10:34:38 PM

COB 3-4$ bekliyorum ocak sonuna kadar.Bence alım fırsatı devam ediyor.
georgemamat
Member
**

Activity: 476
Merit: 75

View Profile
January 13, 2018, 11:19:35 PM

Mantar gibi çıkmaya başladı düşük fee yada kendi coinlerini çıkarma etherdelta dahi girişti sayıılır bu işe. Yarın polo yada bittrex böyle bir işe girer mi acaba?
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
January 14, 2018, 02:45:44 AM

Bir borsa isletmek demekki cokda bahali bise degil adamlar ucretsiz yaptigina gore peki bu bittrex ne demeye 0.25 kesinti yapiyor her alisverise yakisirmi bu.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
January 14, 2018, 07:53:47 AM

Bir borsa isletmek demekki cokda bahali bise degil adamlar ucretsiz yaptigina gore peki bu bittrex ne demeye 0.25 kesinti yapiyor her alisverise yakisirmi bu.
aynen hocam merkezsiz bir borsa oluşturmanın zamanı geldi artık. Smiley Türk forum olarak yazılımcılar bunu değerlendirmesi gerekiyor. ama fee siz olmaz bu iş.

çeşitli riskler güvenlik problemleri gibi sistemi tamamen uçurabilir. komisyonsuz iş dönmez. bunu en babalar yapıyorsa vardır giderleri mutlaka. Smiley

proje güzel ama belli bir süreliğinedir zero fee. belki de kendi coininden belli bir miktar tutma zorunluluğu getirebilir ileride.
denetci (OP)
Sr. Member

View Profile
January 14, 2018, 11:08:15 AM

Loto konusunu birisi bizi anla bilir mi acaba
 Bir şey anlamadım. Bnb ve kcs fırsatlarını kaçıranlar için fiyat ı çok uygun
Uzun vadeli taşımak üzere 1.10 dolardan aldım bi tutam.
Loto için snapshot alındı hocam, daha önce trade yapanlar arasından çekiliş yapılacak.
Şu anda yeni bir kampanya yapıyorlar, trade yapıp kazananlara belirli bir oranda coin dağıtacaklar.
Kampanya detayı burada mevcut,  
https://cobinhood.com/campaign/fresh-tokens-alert
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
January 14, 2018, 02:55:25 PM

1 milyar toplam token.
sadece üçte biri dolaşımda.
2/3 u develeoper elinde.
neden sıfır komisyon oldugunu anlamışşsnıızdır sanırım.
6 sentten almıştım yoksa su fiyattan almazdım herhalde.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
January 14, 2018, 09:14:21 PM

1 milyar toplam token.
2/3 u develeoper elinde.

aynen Smiley

bırde fee olmayacaksa coın ne ıse yarayacak merak edıyorum ben. tahmınım fee olmama olayı tanıtım ıcın sadece . hacım kaandıgında cob u fe olarak kullanacaklar.
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
January 14, 2018, 09:46:31 PM

1 milyar toplam token.
2/3 u develeoper elinde.

aynen Smiley

bırde fee olmayacaksa coın ne ıse yarayacak merak edıyorum ben. tahmınım fee olmama olayı tanıtım ıcın sadece . hacım kaandıgında cob u fe olarak kullanacaklar.
hocam sashanın  elinde de wavesin yüzde kaçı var? vitalik'in elinde ne kadar eth ve etc var ? binance'nin elinde ne kadar bnb var ? bunlarıda atlamamak lazım.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: