Bitcoin Forum
July 01, 2024, 01:50:46 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] COBINHOOD - SIFIR işlem ücretli kriptopara borsası  (Read 3132 times)
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
January 14, 2018, 10:06:20 PM

1 milyar toplam token.
sadece üçte biri dolaşımda.
2/3 u develeoper elinde.
neden sıfır komisyon oldugunu anlamışşsnıızdır sanırım.
6 sentten almıştım yoksa su fiyattan almazdım herhalde.

aynen Smiley

bırde fee olmayacaksa coın ne ıse yarayacak merak edıyorum ben. tahmınım fee olmama olayı tanıtım ıcın sadece . hacım kaandıgında cob u fe olarak kullanacaklar.
hocam sashanın  elinde de wavesin yüzde kaçı var? vitalik'in elinde ne kadar eth ve etc var ? binance'nin elinde ne kadar bnb var ? bunlarıda atlamamak lazım.

etherı bılmıyorum ama sashanın elınde ıcodan gelen %15 var. ıcoda kendı almısmıdır bence almıstır. borsada alttan toplamısmıdır bence toplamıstır. bınance zaten muamma
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
January 14, 2018, 10:09:12 PM

1 milyar toplam token.
sadece üçte biri dolaşımda.
2/3 u develeoper elinde.
neden sıfır komisyon oldugunu anlamışşsnıızdır sanırım.
6 sentten almıştım yoksa su fiyattan almazdım herhalde.

aynen Smiley

bırde fee olmayacaksa coın ne ıse yarayacak merak edıyorum ben. tahmınım fee olmama olayı tanıtım ıcın sadece . hacım kaandıgında cob u fe olarak kullanacaklar.
hocam sashanın  elinde de wavesin yüzde kaçı var? vitalik'in elinde ne kadar eth ve etc var ? binance'nin elinde ne kadar bnb var ? bunlarıda atlamamak lazım.

etherı bılmıyorum ama sashanın elınde ıcodan gelen %15 var. ıcoda kendı almısmıdır bence almıstır. borsada alttan toplamısmıdır bence toplamıstır. bınance zaten muamma
adamlar elinde baya bi miktar bulundurmalı ki fiyat için spekülasyon yapmalı bence. yoksa yatırımcıyı pek takacaklarını sanmıyorum.
cenkistan
Member
**

Activity: 152
Merit: 10

ImmVRse | Disrupting the VR industry

View Profile
January 15, 2018, 12:24:31 AM

İlk defa bugğn girdim borsa sitesine aslında güzel ve kullanımı basit olmuş.İlerde dahada değerlenebilir coibnhood.Böyle borsaların büyümesi için bikaç tane sağlam projeyle anlaşıp belli süre kendi borsasında işlem gördürmesi gerekiyor.En iyi strateji bu olur.Misal icosu yeni biten bi sağlam projenin sadece cobinhood da işlem gördüğünün düşünün ve artan talebi görün.Sanırım bu taktiği binance izliyor şuanda

neCrypto
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
January 15, 2018, 08:24:46 AM

İlk defa bugğn girdim borsa sitesine aslında güzel ve kullanımı basit olmuş.İlerde dahada değerlenebilir coibnhood.Böyle borsaların büyümesi için bikaç tane sağlam projeyle anlaşıp belli süre kendi borsasında işlem gördürmesi gerekiyor.En iyi strateji bu olur.Misal icosu yeni biten bi sağlam projenin sadece cobinhood da işlem gördüğünün düşünün ve artan talebi görün.Sanırım bu taktiği binance izliyor şuanda

SophiaTX konusunda sanırım bu dediğinizi yaptılar.
Binance’nin bu günlere gelmesindeki IOTA’nın payı yadsınamaz bir gerçek.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3192
Merit: 1517

View Profile WWW
January 15, 2018, 08:40:12 AM

SophiaTX konusunda sanırım bu dediğinizi yaptılar.
Binance’nin bu günlere gelmesindeki IOTA’nın payı yadsınamaz bir gerçek.

tespitiniz doğru.
yakın zaman da INS binance borsasında listelendi. hacim patladı yine.
bir diğer telegram dedikodusu da spctre nin binance a gireceği yönünde.
9 ay önce bana bir firma çıkacak 9 ayda 5 milyon hesaplı exchange olacak. kendi coin'i olacak ref sistemi yapacak deseler has. oradan derdim.

bnb ve kcs de fırsatı kaçırdım. umarım cob da umduğumuzu bulurum.
social1178
Member
**

Activity: 112
Merit: 11

View Profile
January 15, 2018, 09:32:07 AM

cob aynı sekılde olmayacak bence benım elımde 20bın kadar vardı ucuzdan sattık geçen gun alacaktım ıyıykıde almamısım 1 dolara gerı geldı bence dahada dusecektır
trcoin
Member
**

Activity: 108
Merit: 14

ROBOTINA

View Profile
January 17, 2018, 07:59:28 AM
Merited by denetci (2)

cobinhood iyi düştü, gerçi aldığım fiyatın hala 2 katı seviyesinde. Piyasalardaki sıkıntı geçtikten sonra yukarıya doğru atak yapacağını düşünüyorum.

denetci (OP)
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 278

View Profile
January 31, 2018, 07:34:05 AM

Arkadaşlar merhaba,
Cobinhood elinde cob token bulunanlara yeni airdroplar yapacağını açıkladı telegramda. twitter açıklaması sonrası fiyatının hareketleneceğini düşünüyorum. Değerlendirmek isteyen arkadaşlar araştırabilirler. Ayrıca yeni ico teknik değerlendirmesi de yapacaklarmış önümüzdeki günlerde.
denetci (OP)
Sr. Member

View Profile
February 09, 2018, 06:30:35 AM

arkadaşlar merhaba,

🔥 J Token IEO is ready to go 🔥

Cobbers, COBINHOOD brings you our second ICO Underwriting project – J Token!

J Token is a new platform that serves the entire eSport ecosystem, J Token utilizes the QRC20 standard of the Qtum blockchain. The ticker for J Tokens is JTK and will have a total distribution of 10 billion tokens, 3 billion of which will be allocated to the IEO.

The J Token IEO will be held from February 13, 2018 to March 12, 2018 UTC+8, only Ethereum will be accepted.
The J Token will be listed immediately on the COBINHOOD cryptocurrency exchange.

Cobinhood ikinci destek vereceği icoyu açıkladı. Yukarıdaki duyurudan da göreceğiniz üzere. ilk icodaki başarıyı da göz önünde bulundurursak güzel bir hareketlilik katacağını ve iconun da hardcape ulaşacağıını düşünüyorum.
trcoin
Member
**

ROBOTINA

View Profile
February 16, 2018, 09:01:25 AM

Cobinhood beklenen hareketi yapmadı, önümüzdeki günlerde yapacağını düşünüyorum.

emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
February 16, 2018, 09:52:24 AM

Cobinhood beklenen hareketi yapmadı, önümüzdeki günlerde yapacağını düşünüyorum.

fiyat olarak değil de borsayı baz alırsak oldukça beğendim. özellikle withdraw tarafında birkaç onay istiyor. sms, mail aktivasyonunun ikisini de yapmanız lazım. deposit, withdraw yaptım ve 10 numara site

tek eksiği siyah teması. ayarlardan beyaz olanı var mı pek bakamadım. anlaşılması zor siyah renk ile. monitörü full parlaklığa getiriyorum öyle biraz netleşiyor.  Cheesy
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
February 16, 2018, 03:00:43 PM

Istedikleri hacime ulaşamadılar.Biten bazı büyük bountyleri erken ekleyebilirlerse hacmi bir nebze olsun arttırabilirler .

denetci (OP)
Sr. Member

View Profile
February 20, 2018, 10:52:00 AM

Hacmi arttırmak için çalışmalar yapıyorlar sürekli. Şu aşamada tek handikapları, cobinhood coinin borsada bir işe yaramaması. mesela binance coin bulundurursanız, işlem ücretinin yarısını ödüyorsunuz, ancak cobinhoodda zaten işlem ücreti olmadığı için şu aşamada sadece airdrop yapıyorlar.
Nisan ayında margin tradingi açacaklar, o olduğu zaman cobinhood kendisine gerçek anlamda kullanım alanı bulacak, ondan sonra fiyatta olumlu yönde hareket olacağını düşünüyorum.
trcoin
Member
**

ROBOTINA

View Profile
April 02, 2018, 09:48:43 AM

cobinhoodun fiyatı baya geriledi. alım fırsatı olabilir, piyasalar canlandığında en cok hareket yapacak tokenlerden birisi olduğunu düşünüyorum.

AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
April 02, 2018, 07:52:58 PM

cobinhoodun fiyatı baya geriledi. alım fırsatı olabilir, piyasalar canlandığında en cok hareket yapacak tokenlerden birisi olduğunu düşünüyorum.

fıyat guzel yerlere geldı. pıyasa canlanmaya basladı yavastan.
yicemtipe42
Jr. Member
*

Activity: 95
Merit: 1

View Profile
April 02, 2018, 09:43:24 PM

Sıfır işlem diyor dikkat çekiyor tabi, ne kadar başarılı olur tartışılır
denetci (OP)
Sr. Member

View Profile
April 03, 2018, 06:38:43 AM

hocam portfoyun büyük bir kısmını bu borsaya aktardım. gerçekten çok hızlı bir borsa, şu an için tek handikapları hacmin düşük olması, ama güncel kampanyalara bakarsanız, hacmi arttırmak için sürekli çekiliş, airdrop vb.. şeyler yaptıklarını göreceksiniz.
trcoin
Member
**

ROBOTINA

View Profile
April 12, 2018, 05:50:47 AM

hocam portfoyun büyük bir kısmını bu borsaya aktardım. gerçekten çok hızlı bir borsa, şu an için tek handikapları hacmin düşük olması, ama güncel kampanyalara bakarsanız, hacmi arttırmak için sürekli çekiliş, airdrop vb.. şeyler yaptıklarını göreceksiniz.
dün 2-3 saat erişim sıkıntısı yaşadım cobinhood'a. exchange updatelerini yapıyorlarmış, ama yeni updateler ile çok daha güzel hala geldi. Dediğinize katılıyorum, tek ihtiyaçları biraz hacim.

HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
April 13, 2018, 10:07:51 PM

Cobinhood güzel bir borsa. Borsa içerisinde airdrop falan olayları baya iyi olmuş, işlem yaptıkça coin kazanıyorsun hacim sorununu da çözerseler yürür giderler.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
April 15, 2018, 03:56:35 AM

Hacmi biraz arttırabilirlerse gerçekten kullanışlı bir borsa. Bunun için büyük yatırım almış icolarla anlaşıp hemen onları listelemeleri lazım.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 »  All
  Print  

Jump to: