Bitcoin Forum
June 20, 2024, 08:17:04 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] COBINHOOD - SIFIR işlem ücretli kriptopara borsası  (Read 3128 times)
denetci (OP)
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 278

View Profile
October 09, 2017, 09:06:50 AM

Arkadaşlar merhaba, anketi doldurana 100 COB veriyorlar, slack kanalında yayınladılar az önce.

Your opinions mean a lot to us because you are a soon-to-be COBINHOOD exchange user. Today we will be gaining your thoughts and opinions in order to better serve you in the future, and we would like to offer 100 COB to express our sincere gratitude when you answer this quick survey.

https://www.surveymonkey.com/r/cobinhood_survey

This survey should only take 1 to 2 minutes to complete. Be assured that all answers you provide will be kept in the strictest confidentiality.

*Please fill in the correct wallet address. COBINHOOD has the right not to send COBs if the wallet address is invalid or with bad intent. Filling in the wallet address will be treated as agreed that COBINHOOD retain the right to submit COBs.*

Thanks for @everyone helping us grow. (edited)
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
October 09, 2017, 10:09:53 AM

Arkadaşlar merhaba, anketi doldurana 100 COB veriyorlar, slack kanalında yayınladılar az önce.

Your opinions mean a lot to us because you are a soon-to-be COBINHOOD exchange user. Today we will be gaining your thoughts and opinions in order to better serve you in the future, and we would like to offer 100 COB to express our sincere gratitude when you answer this quick survey.

This survey should only take 1 to 2 minutes to complete. Be assured that all answers you provide will be kept in the strictest confidentiality.

*Please fill in the correct wallet address. COBINHOOD has the right not to send COBs if the wallet address is invalid or with bad intent. Filling in the wallet address will be treated as agreed that COBINHOOD retain the right to submit COBs.*

En son 6 centlerdeydi. 100 tanesi 6 dolar yapacak. Projenin kendisi borsa olduğu için bunu diğer borsaların eklemesi cok zor.

denetci (OP)
Sr. Member

View Profile
October 09, 2017, 10:37:29 AM

En son 6 centlerdeydi. 100 tanesi 6 dolar yapacak. Projenin kendisi borsa olduğu için bunu diğer borsaların eklemesi cok zor.
şu anda etherdelta'da işlem görüyor, ama onun dışında muhtemelen hiç bir borsada işlem görmeyecek, o konuda kesinlikle haklısınız.
kendi borsası 20 gün sonra açılıyor, açılışla birlikte biraz daha artabilir fiyatı.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
October 09, 2017, 12:33:11 PM

Hocam bu anket için istedikleri correct adres dedikleri eth adresimi sitelerine üye olayım dedim bulamadım bir yer Cheesy Kasımda açılacak galiba.

denetci (OP)
Sr. Member

View Profile
October 09, 2017, 01:30:57 PM

Hocam bu anket için istedikleri correct adres dedikleri eth adresimi sitelerine üye olayım dedim bulamadım bir yer Cheesy Kasımda açılacak galiba.
evet hocam eth adresi, myetherwallet adresinizi göndererek doldurabilirsiniz anketi, diğer cüzdanlardan oluşturduğunuz adreslerde olur, ancak exchange sitelerinin verdiği eth adresleri olmaz.
trcoin
Member
**

Activity: 108
Merit: 14

ROBOTINA

View Profile
October 11, 2017, 11:53:52 AM

hocam, myetherwallet kullanmayı bilmiyorum, bununla ilgili yardımcı olur musunuz acaba?

SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
October 12, 2017, 05:22:37 AM

guzel olmus bu verdikleri tokenlar para etmiyor ben bu projeye yatirim yaptim ama anket baya kisa 2 dakika surmeden doldurabiliyorsunuz. tesekkurler paylasim icin burda ne kadar fazla insan faydalanirsa o kadar iyi. proje bitince yollicaz diyorlar ben etherdeltadan aldim tokenlari ico fiyatindan daha ucuza satiliyor Cheesy
trcoin
Member
**

ROBOTINA

View Profile
October 12, 2017, 01:45:35 PM

guzel olmus bu verdikleri tokenlar para etmiyor ben bu projeye yatirim yaptim ama anket baya kisa 2 dakika surmeden doldurabiliyorsunuz. tesekkurler paylasim icin burda ne kadar fazla insan faydalanirsa o kadar iyi. proje bitince yollicaz diyorlar ben etherdeltadan aldim tokenlari ico fiyatindan daha ucuza satiliyor Cheesy
myetherwallet adresini kopyalayıp yapıştırdığınız adres kısmına değil mi hocam?

denetci (OP)
Sr. Member

View Profile
October 12, 2017, 01:51:27 PM

evet arkadaşlar iconun bitmesine 10 gün 10 saat kaldı.
şu an için 38.600 ETH toplanmış durumda. 1 eth karşılığı 4000 COB dağıtılıyor şu anda.
Anceluss
Member
**

Activity: 264
Merit: 12

View Profile
October 12, 2017, 06:58:09 PM

binance gibi bir strateji belirlemek lazım
trcoin
Member
**

ROBOTINA

View Profile
October 13, 2017, 05:13:49 AM

binance gibi bir strateji belirlemek lazım
nasıl bir strateji belirlemeli hocam? biraz daha açar mısın? bu coinden biraz almak istiyorum ama kararsız kaldım

denetci (OP)
Sr. Member

View Profile
October 16, 2017, 08:30:25 AM

Merhaba Arkadaşlar,
iconun bitimine 6 gün 15 saat kaldı, şu anda toplanan miktar 39100 eth, son 3-4 sadece 500 eth yatırım alabilmişler. altcoinlerdeki kötü gidişatın bunda etkili olduğunu düşünmekteyim.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
October 16, 2017, 12:21:28 PM

Benzer bir proje daha gördüm ismi soferox tu galiba onlarda sıfır kesinti diyorlardı. Hatta 40$lık bir yatırım yapmıştım. Suanki değeri 80$ olmuş. Daha önceden haberim olsa bir miktar da buna yapardım. Bonuslar bitti herhalde.

denetci (OP)
Sr. Member

View Profile
October 16, 2017, 02:46:39 PM

Benzer bir proje daha gördüm ismi soferox tu galiba onlarda sıfır kesinti diyorlardı. Hatta 40$lık bir yatırım yapmıştım. Suanki değeri 80$ olmuş. Daha önceden haberim olsa bir miktar da buna yapardım. Bonuslar bitti herhalde.
evet hocam şu an itibariyle bonus roundlar bitti.
icodan alırsanız 1 eth karşılığı 4000 cob gelecek .
https://etherdelta.com/#COB-ETH adresinde de fiyat hemen hemen aynı, alacağınız zaman kontrol etmekte fayda var, etherdeltada daha uygun olduğu zamanlar oluyor. ona göre karar verebilirsiniz alıp almamaya.
inanc
Member
**

Activity: 113
Merit: 10

View Profile
October 16, 2017, 09:40:45 PM

güzel fikir aslında komısyonlar can yakıyor

denetci (OP)
Sr. Member

View Profile
October 19, 2017, 07:30:46 AM

Arkadaşlar merhaba
ico'nun bitmesine 3 gün 16 saat kaldı. Şu an itibariyle 40.111 eth yatırım aldılar.
Bu saatten sonra hardcape ulaşmaları zor gözüküyor. Ama yine de iyi yatırım topladıklarını düşünüyorum.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
October 19, 2017, 07:35:29 AM

çok güzel yatırım aldılar umuyorum buda diğer merkezsiz borsayız diye proje yapanlar ama ortalıkta hala gorunmeyenler gibi olmaz
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
October 19, 2017, 07:37:01 AM

Arkadaşlar merhaba
ico'nun bitmesine 3 gün 16 saat kaldı. Şu an itibariyle 40.111 eth yatırım aldılar.
Bu saatten sonra hardcape ulaşmaları zor gözüküyor. Ama yine de iyi yatırım topladıklarını düşünüyorum.

yahu bu hardcape ulaşma muhabbeti nedir? deli gibi para toplamışlar zaten. ulaşsa ne olur, ulaşmasa ne olur.
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
October 19, 2017, 07:58:02 AM

Arkadaşlar merhaba

yahu bu hardcape ulaşma muhabbeti nedir? deli gibi para toplamışlar zaten. ulaşsa ne olur, ulaşmasa ne olur.

hard cap olayı yol haritalarının yapılacak kısımlarıyla alakalı olyur genelde hard cap yapan brojeler 2 yılda yapacaklarını kadme kademe olarak 1.5 yıla 1 yıl 6 ay diye kısalıyor hard cap yapması en azında  1yıl öne atıyor porjeleri gereken ama firma ipnelik yaparak örnek veriyorum hard cap olmasına 1k eth kaldı yapmadı 49k eth eopladı adam yol haritasına göre seni 6 ay daha projenin gelişmesi için bekletir o 6 ayda olaşacak durumları beklemek zorunda bırakır.
denetci (OP)
Sr. Member

View Profile
October 21, 2017, 04:22:46 PM

Arkadaşlar merhaba

hard cap olayı yol haritalarının yapılacak kısımlarıyla alakalı olyur genelde hard cap yapan brojeler 2 yılda yapacaklarını kadme kademe olarak 1.5 yıla 1 yıl 6 ay diye kısalıyor hard cap yapması en azında  1yıl öne atıyor porjeleri gereken ama firma ipnelik yaparak örnek veriyorum hard cap olmasına 1k eth kaldı yapmadı 49k eth eopladı adam yol haritasına göre seni 6 ay daha projenin gelişmesi için bekletir o 6 ayda olaşacak durumları beklemek zorunda bırakır.
çok güzel açıklamışsınız hocam teşekkür ediyorum, arkadaşlar iconun bitmesine 1 gün 7 saat kaldı.
Toplanan yatırım miktarı 43572 eth.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: