Bitcoin Forum
July 02, 2024, 08:29:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  
Author Topic: Pundi X fiyat, tartışma ve spekülasyon alanı(PXS, Huobi borsasına girebilir)  (Read 4398 times)
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
October 26, 2017, 09:09:07 AM

pundix in ana türkçe çeviri konusu idi sanırım orada incelediğimde çok güzel ama şöyle böyle diye başlayan yorumlar okumuştum..hardcap in çok yüksek bir sınırı olduğundan yana dem vuruyorlardı...

projelerini ben de çok beğendim 2020 ye kadar sürecek olan bir yol haritaları mevcut.etherum adreslerine oldukça fazla para gelmiş ancak henüz yeterli değil sanırım...bu tip projelerden biri günün birinde patlayacak ve coinler dijital paralar tamamen gerçek hayata geçecek..önemli olan hangi projenin tutacağını öngörüp yatırım yapmak.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
October 26, 2017, 12:18:11 PM

Ekibin telegram kanalında son yayınladığı video https://www.youtube.com/watch?v=Ymo6Hou9SYM&t=133s

Şu adamların yaptıklarını roadmap güncelleyip hayal olarak satanlar 5x yapmıştı. Anlam vermek gerçekten çok zor, dsiplinli ve blockchain teknolojisinin ihtiyaçları doğrultusunda kendini yenileyen genç ve dinamik bir ekibe sahip. Airdrop sistemleride ico sonrasında fiyata etki edecektir.(deeponion, neblio'yu baz alabilirsiniz.) İmza kampanyasından bir kazancımız olmayacak ama herşey yatırımcı endeksli ayarlamış bir proje bounty, airdrop miktarları yürütülen çalışmaları incelersek bunu görüyoruz. Topladıkları yatırıma bakarsak kaçan balık büyük olacak gibi.
bitkointr
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
October 26, 2017, 12:36:44 PM

Proje çok güzel. Sadece fiyat biraz yüksek geldi. Ama takım iyi ve özellikle angel investerları dikkatimi çekti omisego,zcash nerede tutan her türlü fikre yatırım yapan biri.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
October 26, 2017, 12:39:51 PM

Mükemmel bir proje. Ayrıca canlı olarak da çalışıyor. Bir arkadaşın dediği gibi , başkaları bunu yapacağını vaadedip 5x yaparken , bu ekip projeyi hayata geçirmiş olmasına rağmen istenen oranda yatırım alamadı. Ben imza kampanyasına girdim. Ayrıca bir miktarda almayı düşünüyorum. Şahsi fikrim proje sağlam ve bir miktar yatırım yapılabilir.
Herkese bol şans.
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
October 26, 2017, 02:12:36 PM

Şöyle güzelim projeler niye tutmuyor ben anlamış değilim.  İlla ki yağlayıp ballayacaksın insanları anca öyle gözümüz boyanmadan rahat edemiyoruz . Ama ilerleyen senelerde çoğu yer kullanmaya başlayınca en etkili bir şekilde tercih edilecek pundi - X olacaktır bana göre ..
punqpunq
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
October 26, 2017, 03:05:59 PM

mth sonrası icolara katılmayı düşünmüyorum ben. ne olacagı belrsiz kavunda değilki koklayarak anlayalım uzak duracam

Aynen MTH beni de yaktı. ICO'ların ne olacağı belli olmuyor. Çok sağlam gibi duran projeler bile fiyasko çıkabiliyor.
furkantugra
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
October 26, 2017, 03:49:27 PM

arkadaslr bu pundi x'in imzasını newbiler alabilirmi bu konuda aydınlatabilirmisiniz beni
anatolykarpov
Member
**

Merit: 12

View Profile
October 26, 2017, 03:52:26 PM

girilebilir zaten bu forklar yüzünden ico bulmak zorlaşıyor.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk  ■  Facebook   Twitter   Telegram
fernando1905
Newbie
*

Activity: 19

View Profile
October 26, 2017, 08:07:30 PM

arkadaslr bu pundi x'in imzasını newbiler alabilirmi bu konuda aydınlatabilirmisiniz beni

evet şuan girebiliyorsun kabul ediyorlar ve çok fazla da bizim gibi newbie ler var. ama  çok bir şey kazandırmasa da 3-5 ne gelirse dursun kenarda diyip girdim bende.
fosforlucorap
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
October 26, 2017, 08:16:17 PM

pundix benimde cok dikkatimi ceken bir ico cidden.ama bir yandan suan icoların hepsinde riskli bi durumda var gibi.iyi düsünmek gerek
orcuncanli
Member
**

Activity: 112
Merit: 11

View Profile
October 26, 2017, 08:54:11 PM

bence de güzel bir proje ama çıkış fiyatı ico fiyatının altınca olacak bence. pre sale i kaçırdım yeni gördüğüm bir proje zaten bonusu ne kadardı bilmiyorum.exchance e çıkınca almayı planlıyorum
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
October 27, 2017, 12:37:32 PM

Benım de dıkkatımı cekmıstı guzel toplamaya baslamıs bır ayı var kasım sonlarına dogru bıtecek dıye gorunuyor, okadar hayalı projeler 50-100 mılyon toplar, bakalım ortada hazır proje varken neler yapabılcekler bence ıstedıklerı parayı toplarlar. Bounty konusunu ınceleyeyım sosyal medya kampanyalarına katılırım ben de, hala alım yapıyorlarsa

Dipnot : Colorless yonetıyormus kampanyayı, lanet herıf ya onun oldugu tum projelerden ıllallah edıyor mıllet, suan gırsem mı sosyal medyalara bılemedem bu adam cok sıkıntılı.
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
October 27, 2017, 12:38:37 PM

hocam bounty aşamalarında diğer projelerden daha çok kural koyan icolar genelde daha iyi oluyor pundi'de onlardan birisi yatırımcısı hazır diye biliyorum

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
October 27, 2017, 02:53:08 PM

XEM ile de ödeme kabul etmeye başlamışlar güzel şeyler olacak gibi. 11 saat sonra pre-ico bitecek daha fazla token alamamak üzdü. Kısa vadede iyi yerlere gelecekler. Airdrop sistemi ile satışlardanda iyi yatırıkcı çekerler uzun vadede 6-7$ bandına gelebilmesi hayal olmaz.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
October 27, 2017, 03:28:43 PM

Böyle projelerin çıkması çok iyi ancak henüz ciddi anlamda başarılı olan projeleri göremedik. Hepsi bir doğum sancısı içinde bakınız Waves. Bu işin bir kaç bacağı var bunlardan biri kodlama bölümü ancak gerçekten anlamak ta zorluk çekiyorum blockchain e kod yazmak bu kadar zor mu piyasada ne kadar dex, wallet varsa hepsinin de ufak ta olsa bir sorunu var ve kısa zaman da çözümlenemiyor bu neden kaynaklanıyor acaba.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
October 27, 2017, 07:34:25 PM

Proje gerçekten güzel ilk defa bugün inceledim . Ama maşallah dediğimiz 5 dakiya yaşamadığı için .. Umarım planlarını uygulayabilirler .

o konuda haklısın:D teleram kanalını hackletıler bugun. bana bır suphe uyandırdılar dakka 1 gol 1. ıco sonrasına bakacaz. borsaya gırdıgınde nasılsa dumplanacak. guzel projelerın hepsı o sekılde oluyor balınalar daha fazla toplamak ıcın dumplayabıldıgı kadar dumplıyor.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
October 27, 2017, 08:40:32 PM

Telegram hesabını çaldırmaları hoş olmadı insanların güvenini sarsabilir. "Telegram grubuna sahip çıkamayan gönderdiğimiz ethlere btclere nasıl sahip çıkacak" derler ama benim gözümde sıkıntı yok. Güzel proje. İlk entrydeki telegram linkini yenisi ile düzelttim. Daha çaldırmazlarsa güzel olur iyi bir kitle toplanmıştı gruba.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
October 28, 2017, 04:14:08 PM

Ekibin telegram kanalında son yayınladığı video https://www.youtube.com/watch?v=Ymo6Hou9SYM&t=133s

Şu adamların yaptıklarını roadmap güncelleyip hayal olarak satanlar 5x yapmıştı. Anlam vermek gerçekten çok zor, dsiplinli ve blockchain teknolojisinin ihtiyaçları doğrultusunda kendini yenileyen genç ve dinamik bir ekibe sahip. Airdrop sistemleride ico sonrasında fiyata etki edecektir.(deeponion, neblio'yu baz alabilirsiniz.) İmza kampanyasından bir kazancımız olmayacak ama herşey yatırımcı endeksli ayarlamış bir proje bounty, airdrop miktarları yürütülen çalışmaları incelersek bunu görüyoruz. Topladıkları yatırıma bakarsak kaçan balık büyük olacak gibi.
Hiro bu videodaki olay harika. Adamlar kanlı canlı yapmış bunu. Harika...
Telegram olayını yaşamaları büyük talihsizlik. Sağlam giderlerse önleri açık bunların.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
uniquehero
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
October 28, 2017, 05:24:58 PM

Dün telegramı çaldırmalarına rağmen küçük bir yatırım yaptım hemen geldi tokenler. Bir ICO ya 2. Kez yatırım yaptım bakalım borsaya girişi nasıl olacak
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
October 28, 2017, 05:37:34 PM

4m dolar hemen toplamıslar. olur bu proje. tezos gıbı sacma sapan bır rakamda toplamadılar. ekıbe hırs gelır kı zaten herıflerın proje tamam gıbı bırsey onceden yapmıslar herseylerını.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »  All
  Print  

Jump to: