Bitcoin Forum
May 04, 2024, 09:43:44 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 »  All
  Print  
Author Topic: Pundi X fiyat, tartışma ve spekülasyon alanı(PXS, Huobi borsasına girebilir)  (Read 4389 times)
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
April 27, 2018, 08:08:02 PM

Güzel para kazandırdı fakat son 1 haftadır hızı kesildi grafiği durağanlaştı. Belki biraz daha artar fakat beklemeye değer mi onu iyi analiz etmek lazım.
Sürekli mi artsaydı? Arada düşecek yükselecek, yükselecek yine düşecek. Sürekli yükselen bir şey için uzun döneme bakmak lazım. Son 8 yıldır btc mesela.
Sureklı artmasına gerek yok tabı, su borsa haberını acıklıcaklarsa acıklasınlar da sonra kacabılırım, bıyerden cıkmayı bılmek lazım, nasıl olsa tekrar ayı sezonu gelır yarı fıyatları ceyrek fıyatları goruruz, ozaman gırerız tekrar, tabı bır cıkabılsek borsaya cıkıs olursa x2 daha yapar dıye henuz beklıyorum.
1714859024
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714859024
Reply with quote  #2

1714859024
Report to moderator
1714859024
Hero Member
*

Ignore
1714859024
Reply with quote  #2

1714859024
Report to moderator
"The nature of Bitcoin is such that once version 0.1 was released, the core design was set in stone for the rest of its lifetime." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714859024
Hero Member
*

Ignore
1714859024
Reply with quote  #2

1714859024
Report to moderator
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
April 27, 2018, 09:39:16 PM

Pundi X şu an yerini sabitliyor.Bu fiyatlardan yavaş yavaş istikrarlı artması ve güç toplaması daha sağlıklı olur.Fiyat kendini buluyor.Büyük bir  borsa haberi gelirse artış biraz daha hızlanır.Projeye ilgi büyük.Zamanla daha güzel bir yere gelecektir.
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
April 27, 2018, 10:09:55 PM

bu coin ne kadar cok gitti ama değişimi yapmadım bi türlü bekliyorum bakalım elimdekiler cüzdanıma giriş yapcagına değecek kadar beklicem 1milyar doları görse bari Smiley)
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
April 27, 2018, 10:56:22 PM

benım ıcın bu fıyatta yeterlıdır sonucta alış fıyatım
2018-04-03 15:21:56   buy    0.00000203  eth .yanı sabıt  bıle kalsa carpı 3 eth arttı btc arttı 5 e katladım hayatta satmam . bole bole her 3 ay da bır artta bana yeterlıdır sımdılık Cheesy  btc 2 ye katlasa eth 2 ye katlasa pundı x de 15 e katlasa ben emeklı olacam yetmez mı Cheesy sonucta bu ppıyasa da cokta ucuk degıl yanı
tallbutshort54
Full Member

Activity: 280
Merit: 102

View Profile
April 27, 2018, 11:34:12 PM

pundix gene Allah berekt versin yatırımcısına kazandırdı, ben yatırım yapmamıştım, bence buralardan biraz kar satışı yapmak lazım diye düşünüyorum
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
April 28, 2018, 01:30:43 AM

Hiç unutmam Colorleskin Hero kampanyasındaydım. ICO ertlendi,Uzadı da uzadı. Sonra Allahtan ekip serbest bıraktı çıktım. Sonra Pundixe girdim. Hatta ICOya bile katılacaktım. ICO ertelendi,saydım dövdüm çıktım imzadanSonra Napoleonx e girdim.  ICO'su ertelendi. Ordanda çıktım. Sonra Enviona girdim,hardcap yaptı.
Bu süreçte ne mi kazandım söyleyeyim.

Pundix Twitter kampanyasından yaklaşık 500$
Napeleonx Twitter kampanyasından yaklaşık 400$
Enviondan ise coin of the baş kazandım.
Hero Tokendan ise ne kazandığımı bilmiyorum.CMC de yoklar. QRyptos diye borsa olduğunu iddaa eden borsadan başka bir yerde işlem görmüyor.Orayada üye olmadan bakılmıyor.

PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
April 28, 2018, 07:53:35 AM

Hiç unutmam Colorleskin Hero kampanyasındaydım. ICO ertlendi,Uzadı da uzadı. Sonra Allahtan ekip serbest bıraktı çıktım. Sonra Pundixe girdim. Hatta ICOya bile katılacaktım. ICO ertelendi,saydım dövdüm çıktım imzadanSonra Napoleonx e girdim.  ICO'su ertelendi. Ordanda çıktım. Sonra Enviona girdim,hardcap yaptı.

Hero Tokendan ise ne kazandığımı bilmiyorum.CMC de yoklar. QRyptos diye borsa olduğunu iddaa eden borsadan başka bir yerde işlem görmüyor.Orayada üye olmadan bakılmıyor.

Hero'nun ne olacağı belirsiz gerçekten. Doğru düzgün hiç bi yerde yok. Ekipten ses yok. Kendi halinde takılıyor token öyle bi başına Cheesy

Cryptos'ta üyeliğim vardı durum şu. Hacim yok gerçi ama Cheesy

https://i.hizliresim.com/1J595N.png

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
April 28, 2018, 10:37:00 AM

Hiç unutmam Colorleskin Hero kampanyasındaydım. ICO ertlendi,Uzadı da uzadı. Sonra Allahtan ekip serbest bıraktı çıktım. Sonra Pundixe girdim. Hatta ICOya bile katılacaktım. ICO ertelendi,saydım dövdüm çıktım imzadanSonra Napoleonx e girdim.  ICO'su ertelendi. Ordanda çıktım. Sonra Enviona girdim,hardcap yaptı.

Hocam geçmiş olsun baya sıkıntılı projelere girmişsin gerçekten, hele envion sanki gelmicek gibi forumdan okuduğum kadarıyla, bunlara soyal medyada vesaire bişeyler yapılmalı en azından sonrakiler bu takımın ne olduğunu görmeli.

Pundix konusuna gelirsek nezaman gerçekten borsaya giricekler anlaşılmıyor beklenti yarattılar bukadar ama.
sgi02
Sr. Member

Activity: 542
Merit: 250

View Profile
April 29, 2018, 10:07:05 PM

Pundix ten beklenti çok büyük her ay verilen %7 airdrop için elinde tutan çok sayıda, umarım projede söylenen her şey aynen devam eder aksi takdirde bayağı can yanacak ümit bağlayan çok.
ysakay
Sr. Member

Merit: 259

View Profile
April 29, 2018, 10:19:00 PM

Hocam geçmiş olsun baya sıkıntılı projelere girmişsin gerçekten, hele envion sanki gelmicek gibi forumdan okuduğum kadarıyla, bunlara soyal medyada vesaire bişeyler yapılmalı en azından sonrakiler bu takımın ne olduğunu görmeli.

Pundix konusuna gelirsek nezaman gerçekten borsaya giricekler anlaşılmıyor beklenti yarattılar bukadar ama.

Teşekkürler hocam.
Yazmadığım birde Sapien var. Adamlar 15 adet vericez diyip 1 adete döndüler. Saydık sövdük 2 tane verdiler. Üstüne birde ICO'yu iptal edi,kalan tokenları pre-sale ye katılanlara dağıttılar hepten sıçtılar bountycilerin ağzına.

Hiç unutmam Colorleskin Hero kampanyasındaydım. ICO ertlendi,Uzadı da uzadı. Sonra Allahtan ekip serbest bıraktı çıktım. Sonra Pundixe girdim. Hatta ICOya bile katılacaktım. ICO ertelendi,saydım dövdüm çıktım imzadanSonra Napoleonx e girdim.  ICO'su ertelendi. Ordanda çıktım. Sonra Enviona girdim,hardcap yaptı.

Hero'nun ne olacağı belirsiz gerçekten. Doğru düzgün hiç bi yerde yok. Ekipten ses yok. Kendi halinde takılıyor token öyle bi başına Cheesy

Cryptos'ta üyeliğim vardı durum şu. Hacim yok gerçi ama Cheesy

https://i.hizliresim.com/1J595N.png

En yüksek emirden satsam 400$ ediyor rezalet gerçekten.
hdtshare
Newbie
*

Activity: 35
Merit: 0

View Profile
April 29, 2018, 11:55:16 PM

Pundix ten beklenti çok büyük her ay verilen %7 airdrop için elinde tutan çok sayıda, umarım projede söylenen her şey aynen devam eder aksi takdirde bayağı can yanacak ümit bağlayan çok.

herkese her ay %7 verecekler ve 2021 e kadar Smiley. bence bu iyi bir şey değil yani. çok büyük beklenti içine girmemek lazım. herkes elinde milyonlar tutacak, çok değerleneceğini sanmıyorum. Öyle olursa herkes CEO olur o zaman başımıza  Smiley
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
April 30, 2018, 12:11:50 AM

herkese her ay %7 verecekler ve 2021 e kadar Smiley. bence bu iyi bir şey değil yani. çok büyük beklenti içine girmemek lazım. herkes elinde milyonlar tutacak, çok değerleneceğini sanmıyorum. Öyle olursa herkes CEO olur o zaman başımıza  Smiley
  her ay degıl % 7 -  9ay daha verılecek 2019 ta 2 - 2020 de 0,88 oranında verırcek ...
 amk tron u bıle 6 ay da butun borssalara gırmıs 3 ay ıcınde bu da gırerse sasırmam.butun borsalara gırdıgı an bu rakamlar komık kalacaktır.en az tron kadar iş yapacaktır
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
April 30, 2018, 08:12:52 AM

herkese her ay %7 verecekler ve 2021 e kadar Smiley. bence bu iyi bir şey değil yani. çok büyük beklenti içine girmemek lazım. herkes elinde milyonlar tutacak, çok değerleneceğini sanmıyorum. Öyle olursa herkes CEO olur o zaman başımıza  Smiley

Aniden panik satışlar olmasın diye önlem almaya çalışsalar da bu iş böyle yürümez. Daha mantıklı bir sistem getirmeleri gerekiyor. Millet bu kadar uzun süre bir tokeni elinde bulundurma rsikini göze alamyabilir.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
April 30, 2018, 09:04:40 AM

trpn örneğinden gidecek olursak kısa süre içinde bende bu projenin artık büyük borsalardan birine gireceğine inanıyorum. kucoine girmesin yeter. ekip borsa konusunda hiç spekülasyon yapmıyor. sadece i,co döneminde bir dönem binance söylentisiçıkmıştı. şu an ki gidişat yani ekibin bu konuları hiç gündeme getirmemesi binance gibi bir borsa ile görüştüklerini düşündürüyor bana
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
April 30, 2018, 09:06:07 AM

trpn örneğinden gidecek olursak kısa süre içinde bende bu projenin artık büyük borsalardan birine gireceğine inanıyorum. kucoine girmesin yeter. ekip borsa konusunda hiç spekülasyon yapmıyor. sadece i,co döneminde bir dönem binance söylentisiçıkmıştı. şu an ki gidişat yani ekibin bu konuları hiç gündeme getirmemesi binance gibi bir borsa ile görüştüklerini düşündürüyor bana
Ekibe ne zaman sorsak "çalışıyoruz, bizim bekleyin" gibisinden şeyler söylüyorlar. Dediğiniz gibi hiç spekülasyona mahal verilmiyor.  Bu çok iyi bir şey. Ya gerçekten bi gelişme yok giremeyecekler Cheesy Ya da gerçekten görüşmeleri var sağlam bir yere aniden girecekler. Umarım ikincisi olur Cheesy

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
scholes83
Newbie
*

Activity: 195

View Profile
April 30, 2018, 09:25:21 AM

Crypterium ile cok benzer proje fakat cok daha iyi bir giris yapti dedigin gibi hazir bir proje ile baslamalari etkili oldu. Ben CRPT nin daha iyi oldugunu dusunuyorum ve bu ozellige benzer diger  tokenler arasindan siyrilarak ilk 20 ye girecegini dusunuyorum.
gileri
Sr. Member

Merit: 342

View Profile
April 30, 2018, 10:00:03 AM

uzun zamandan beridir en güzel kazandıran kampanyalardan birisiydi. sadece twitter kampanyasına katıldım projeye güvenmedim 4 hafta ya yaptım ya yapmadım o halde güzel bir kar bıraktı. ekip projenin arkasında ilerleyen aylarda daha da fazla prim yapacak gibi. büyük borsa haberine bakar hepsi.
TurkSec
Newbie
*

Activity: 15

View Profile
May 01, 2018, 12:21:30 AM

geç de olsa ufak bir miktarla girdim bakalım daha ne kadar çıkacak Smiley
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
May 01, 2018, 07:00:18 AM

Airdrop dağıtımıundan sonra düşme bekleniyordu Mayıs'ın ilk günleri.Öyle fazla bir düşme yaşamadı.Büyük borsa haberi gelirse tekrar atağa  geçer Pundi X.
Mayıs ayında büyük bir borsa haberinin açıklanması bekleniyor.
acmrl
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
May 01, 2018, 08:34:37 AM

900lerde bir miktar kar realizasyonu yapmıştım iyi ki yapmışım, eğer borsa haberi olmazsa düşüş devam edebilir tek bir şeye bel bağlamamak gerekir, umarım çıkar da biraz daha kazandırır herkese beklemedeyiz haberleri.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 »  All
  Print  

Jump to: