Bitcoin Forum
April 26, 2024, 07:52:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 62 63 »
  Print  
Author Topic: Slovenija (Slovenia)  (Read 1001492 times)
f3tus
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 317
Merit: 275


View Profile
March 01, 2018, 01:29:14 PM
 #1101

- ne moremo delat ANN prevodov
Seveda lahko: prevedeš in objaviš v tem threadu.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Totscha
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1276
Merit: 622



View Profile
March 01, 2018, 01:53:01 PM
 #1102

- ne moremo delat ANN prevodov
Seveda lahko: prevedeš in objaviš v tem threadu.

Ne moreš narest prevedenega ANN topic-a.
f3tus
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 317
Merit: 275


View Profile
March 01, 2018, 08:55:59 PM
 #1103

Ne moreš narest prevedenega ANN topic-a.
Zakaj bi potrebovali ločen topic za ANN?
amacar1
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 707
Merit: 501


View Profile
March 01, 2018, 09:59:43 PM
 #1104

Ne rabiš več postov, zdaj rabiš merit.
Noobaru
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 504
Merit: 3


View Profile WWW
March 02, 2018, 02:53:14 AM
Last edit: March 11, 2018, 04:36:34 PM by Noobaru
 #1105

Ne rabiš več postov, zdaj rabiš merit.

Ja pa itak, valda ne bom mel 1000 postov pa 0 merita. Kako bo pa to zgledal šlampast... Wink Sicer pa se bom potrudu, kak research naredu in objavlju zadeve, ki so informativne. Pol pa nej stisnejo tist merit, če čjo al pa... Cheesy

"If you post threads outside of your own local thread you will be banned."

Ne vem kaj točno misl s tem... pač sej v tem našem lokalnem threadu itak ne morm threada postat, lahko samo navaden post... a pol sploh nikjer ne smem odpirat novih threadov? Mah, ura je 4 zjutraj, mogoče se mi že mal blede. A kdo ve kaj več glede tega? Cheesy

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■       SKYNET.co       ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
f3tus
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 317
Merit: 275


View Profile
March 03, 2018, 06:38:06 PM
 #1106

Ne vem kaj točno misl s tem... pač sej v tem našem lokalnem threadu itak ne morm threada postat, lahko samo navaden post... a pol sploh nikjer ne smem odpirat novih threadov? Mah, ura je 4 zjutraj, mogoče se mi že mal blede. A kdo ve kaj več glede tega? Cheesy
Ne smeš odpirat novih threadov v "Other languages/locations" sub-forumu. Postaš lahko v tega.
xOdiumNostrumx
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 1064
Merit: 101



View Profile
March 06, 2018, 02:19:05 PM
 #1107

No, evo, v redu. Postal bom samo link do prevoda ANN threada od moje signature kampajne, mislim, da bi moglo zadostovati, ker nočem tule cele limat. Prevedeno ni nevem kako dobro, ker se nanaša na original. Za slike ni nič specifično rekel, da bi moral prevesti, tako da sem pustil v originalu. Kasneje prilimam še whitepaper, ko bo preveden. Smiley


Iz izkušenj lahko povem, da se od ANN prevajalcev pričakuje, da prevedejo tekst na slikcah, četudi to ni specifično omenjeno. Včasih ti bounty managerji zdilajo psd fajle in ti olajšajo delo, dostkrat pa moraš tudi sam editirat slikce. Plus, probaj resajzat slike v BTCGardnu, js uporabljam 850 širino, tko da je vidna cela slika in ni odrezanih nobenih vitalnih informacij (ali pa se širina polja prilagaja velikosti monitorja, kakorkoli, pri meni je vse kar je širše od 850 odrezano). Tko da v izogib kakemu morebitnemu neprijetnemu presenečenju ob koncu kampanje, rajši prevedi slikce, ali pa vsaj vprašaj bounty managerja kako in kaj  Smiley
mrdenis
Member
**
Offline Offline

Activity: 82
Merit: 10


View Profile WWW
March 06, 2018, 07:29:15 PM
 #1108

Pozdravljeni,

vabim vas, da si ogledate projekt EMMARES (Email marketing rewarding system) - https://emmares.io

V prvi fazi želimo s sistemom množične (transparentne) evaluacije, za katero so ocenjevalci nagrajeni, vzpostaviti zaupanja vreden register kvalitete pošiljateljev in njihovih vrst vsebin. Takšen sistem bi vzpodbujal izboljšanje kvalitete vsebin, zmanjšal njihovo frekvenco in "kaznoval" pošiljatelje nezaželene pošte (spam).

V naslednji fazi pa želimo uporabnikom omogočiti prijavo na vsebine iz željenega področja, EMMARES pa bo skrbel za ustrezne prijave in odjave (skladno z novo EU zakonodajo). Če se bo kvaliteta izbranega ponudnika zmanjšala in ga bo drug ponudnik presegel, bo sistem naročniku omogočal menjavo virov. Pri temu naročniku ne bo potrebno iskanje po iskalnikih, ne bo mu nujno predhodno poznati vira ali iskati stik z njim na klasičen način.

Vsako mnenje oz. povratna infomacija ali (dobronamerna) kritika glede projekta je dobrodošla Smiley

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2807216.0
Telegram: https://t.me/emmares


P.s.: se opravičujem, ker sem vskočil med debato...  Smiley

❍ E M M A R E S  ❍              Email as you know it, will never be the same.
EMMARES ICO  |   TELEGRAM  |   REDDIT   |   LINKEDIN   TWITTER  | MEDIUM  FACEBOOK 
Totscha
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1276
Merit: 622



View Profile
March 07, 2018, 08:17:51 AM
 #1109

Pozdravljeni,

vabim vas, da si ogledate projekt EMMARES (Email marketing rewarding system) - https://emmares.io

V prvi fazi želimo s sistemom množične (transparentne) evaluacije, za katero so ocenjevalci nagrajeni, vzpostaviti zaupanja vreden register kvalitete pošiljateljev in njihovih vrst vsebin. Takšen sistem bi vzpodbujal izboljšanje kvalitete vsebin, zmanjšal njihovo frekvenco in "kaznoval" pošiljatelje nezaželene pošte (spam).

V naslednji fazi pa želimo uporabnikom omogočiti prijavo na vsebine iz željenega področja, EMMARES pa bo skrbel za ustrezne prijave in odjave (skladno z novo EU zakonodajo). Če se bo kvaliteta izbranega ponudnika zmanjšala in ga bo drug ponudnik presegel, bo sistem naročniku omogočal menjavo virov. Pri temu naročniku ne bo potrebno iskanje po iskalnikih, ne bo mu nujno predhodno poznati vira ali iskati stik z njim na klasičen način.

Vsako mnenje oz. povratna infomacija ali (dobronamerna) kritika glede projekta je dobrodošla Smiley

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2807216.0
Telegram: https://t.me/emmares


P.s.: se opravičujem, ker sem vskočil med debato...  Smiley

Nice. Vidim, da je spam še živ Smiley
inforocker
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 162
Merit: 0


View Profile WWW
March 11, 2018, 05:56:47 PM
 #1110

Pozdravljeni,

vabim vas, da si ogledate projekt EMMARES (Email marketing rewarding system) - https://emmares.io

V prvi fazi želimo s sistemom množične (transparentne) evaluacije, za katero so ocenjevalci nagrajeni, vzpostaviti zaupanja vreden register kvalitete pošiljateljev in njihovih vrst vsebin. Takšen sistem bi vzpodbujal izboljšanje kvalitete vsebin, zmanjšal njihovo frekvenco in "kaznoval" pošiljatelje nezaželene pošte (spam).

V naslednji fazi pa želimo uporabnikom omogočiti prijavo na vsebine iz željenega področja, EMMARES pa bo skrbel za ustrezne prijave in odjave (skladno z novo EU zakonodajo). Če se bo kvaliteta izbranega ponudnika zmanjšala in ga bo drug ponudnik presegel, bo sistem naročniku omogočal menjavo virov. Pri temu naročniku ne bo potrebno iskanje po iskalnikih, ne bo mu nujno predhodno poznati vira ali iskati stik z njim na klasičen način.

Vsako mnenje oz. povratna infomacija ali (dobronamerna) kritika glede projekta je dobrodošla Smiley

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2807216.0
Telegram: https://t.me/emmares


P.s.: se opravičujem, ker sem vskočil med debato...  Smiley

Nice. Vidim, da je spam še živ Smiley

No zanimivo, da najprej asociacija na spam. Ja odpravljamo tudi spam .. ampak v prvo pojasnilo:

EMMARES
- ne pošilja NOBENEGA maila NIKOMUR!
- ne prodaja nobenega maila ali ga daje nikomur!
- ne sili nobene pošte ali ne vzpoduja siljenja

Ker je EMMARES poponoma nekaj drugega , mi dovolite, da pojasnim na kratko, po naše, za kaj gre zares. Ne me razumeti narobe, ampak zanimivo mi je, da smo dobili vsaj tri take komentarje in to izklučno v Sloveniji. Drugje očitno razumejo EMMARES drugače  in ga ocenjujejo kot zelo dober projekt. Narejenih je bilo tudi precej neodvisnih recenzij (npelačanih) in povsod je EMMARES ocenjen vrhunsko in med temi, ki so dobili na splošno najboljše ocene (primer https://cryptostandard.io/ico/emmares/  ) pa poglejte si celotne review na preko 30 straneh.

Ne nazadnje nas je našel kot perspektiven in izstopajoč projekt, tudi David Drake, ki se je prejšnji petek priključil EMMARESu kot strateški svetovalec.

EMMARES se ukvarja s tem, da s pomočjo prejemnikov (sporočil, ki bi jih v vsakem primeru dobili, torej EMMARESne generiran novih sporočil) ustvarja zaupanja vredne ocene kvalitete pošilajteljev in njihovih vsebin (govorimo o bulk tipu sporočil, kot je npr. Kuponko, Emmirates letalske ponudbe, Mercator ponudbe,....) torej legitimne marketerje, ki zagotavljajo vsebine, ki jih določeni naročniki ŽELIJO in so jih naročili SAMI. Za oceno vsebine so prejemniki nagrajeni z EMA tokeni.
Direktorij ocenjenih pošilajteljev je V POMOČ prejemnikom, ki bi SE SAMI želeli naročiti na top vsebine iz določenega področja. Sami lahko opravijo registracijo, vendar pri takem sistemu vedo, kdo je dober in kdo manj. Če s ene želijo naročiti na nobeno vsebino se pač ne. Vseeno lahko prispevajo v ocenah in s tem dobijo EMA. Višina ocene je seved aneodvisna od nagrade.

Pa smo že pri spammerjih.... teh nihče ne mara in seveda mi še najmanj. Zato bodo lahko prejemniki (mi vsi) na podlagi APIja ki bo vrnil kvaliteto pošilajtelja, izločli vse bulk maile, ki ali niso ocenjeni ali pa so slabe kvalitete. S tem se lahko prejeti spam drastično zmanjša.
Naš epredvidevanje je , da bo nekoč večji del regularnih vsebin ocenjenih z EMMARES. S tem bodo resnično spamerji popolnoma blokirani.

Celote nsistem vzpodbuja zmanjšanje frekvence marketinških sporočil in povečanje kvalitete teh, ki so v obtoku.

No upam, da sem na kratko uspel vseeno razložiti, za kaj zares gre pri EMMARES in upam, da sem spremenil prvotno dojemanje, po katerem naj bi bil EMMARES nek push spam paradise... Je zelo daleč od tega.

Pa seveda dobrodošli in veselo bomo če se pridružite EMMARESu

inforocker
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 162
Merit: 0


View Profile WWW
March 11, 2018, 06:02:16 PM
 #1111

Sicer pa sem zdaj videl preteklo debato.. še moj lonček...  slišal sem iz precej dobrih virov, da naj bi se rešitev preteklih obdavčitev izvedla z neko poravnavo ali nekim 15% davkom, torej sprejemljivo zadevo, ki bi za nazaj uredila davke smiselno.
Počakajmo, da vidimo, kaj se bo izcimilo na koncu, ampak kakor zdaj kaže naj to ne bi bil pogrom ampak neka smislena rešitev.. tako da ni potrebna panika...
Totscha
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1276
Merit: 622



View Profile
March 12, 2018, 07:56:14 AM
 #1112

Pozdravljeni,

vabim vas, da si ogledate projekt EMMARES (Email marketing rewarding system) - https://emmares.io

V prvi fazi želimo s sistemom množične (transparentne) evaluacije, za katero so ocenjevalci nagrajeni, vzpostaviti zaupanja vreden register kvalitete pošiljateljev in njihovih vrst vsebin. Takšen sistem bi vzpodbujal izboljšanje kvalitete vsebin, zmanjšal njihovo frekvenco in "kaznoval" pošiljatelje nezaželene pošte (spam).

V naslednji fazi pa želimo uporabnikom omogočiti prijavo na vsebine iz željenega področja, EMMARES pa bo skrbel za ustrezne prijave in odjave (skladno z novo EU zakonodajo). Če se bo kvaliteta izbranega ponudnika zmanjšala in ga bo drug ponudnik presegel, bo sistem naročniku omogočal menjavo virov. Pri temu naročniku ne bo potrebno iskanje po iskalnikih, ne bo mu nujno predhodno poznati vira ali iskati stik z njim na klasičen način.

Vsako mnenje oz. povratna infomacija ali (dobronamerna) kritika glede projekta je dobrodošla Smiley

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2807216.0
Telegram: https://t.me/emmares


P.s.: se opravičujem, ker sem vskočil med debato...  Smiley

Nice. Vidim, da je spam še živ Smiley

No zanimivo, da najprej asociacija na spam. Ja odpravljamo tudi spam .. ampak v prvo pojasnilo:

EMMARES
- ne pošilja NOBENEGA maila NIKOMUR!
- ne prodaja nobenega maila ali ga daje nikomur!
- ne sili nobene pošte ali ne vzpoduja siljenja

Ker je EMMARES poponoma nekaj drugega , mi dovolite, da pojasnim na kratko, po naše, za kaj gre zares. Ne me razumeti narobe, ampak zanimivo mi je, da smo dobili vsaj tri take komentarje in to izklučno v Sloveniji. Drugje očitno razumejo EMMARES drugače  in ga ocenjujejo kot zelo dober projekt. Narejenih je bilo tudi precej neodvisnih recenzij (npelačanih) in povsod je EMMARES ocenjen vrhunsko in med temi, ki so dobili na splošno najboljše ocene (primer https://cryptostandard.io/ico/emmares/  ) pa poglejte si celotne review na preko 30 straneh.

Ne nazadnje nas je našel kot perspektiven in izstopajoč projekt, tudi David Drake, ki se je prejšnji petek priključil EMMARESu kot strateški svetovalec.

EMMARES se ukvarja s tem, da s pomočjo prejemnikov (sporočil, ki bi jih v vsakem primeru dobili, torej EMMARESne generiran novih sporočil) ustvarja zaupanja vredne ocene kvalitete pošilajteljev in njihovih vsebin (govorimo o bulk tipu sporočil, kot je npr. Kuponko, Emmirates letalske ponudbe, Mercator ponudbe,....) torej legitimne marketerje, ki zagotavljajo vsebine, ki jih določeni naročniki ŽELIJO in so jih naročili SAMI. Za oceno vsebine so prejemniki nagrajeni z EMA tokeni.
Direktorij ocenjenih pošilajteljev je V POMOČ prejemnikom, ki bi SE SAMI želeli naročiti na top vsebine iz določenega področja. Sami lahko opravijo registracijo, vendar pri takem sistemu vedo, kdo je dober in kdo manj. Če s ene želijo naročiti na nobeno vsebino se pač ne. Vseeno lahko prispevajo v ocenah in s tem dobijo EMA. Višina ocene je seved aneodvisna od nagrade.

Pa smo že pri spammerjih.... teh nihče ne mara in seveda mi še najmanj. Zato bodo lahko prejemniki (mi vsi) na podlagi APIja ki bo vrnil kvaliteto pošilajtelja, izločli vse bulk maile, ki ali niso ocenjeni ali pa so slabe kvalitete. S tem se lahko prejeti spam drastično zmanjša.
Naš epredvidevanje je , da bo nekoč večji del regularnih vsebin ocenjenih z EMMARES. S tem bodo resnično spamerji popolnoma blokirani.

Celote nsistem vzpodbuja zmanjšanje frekvence marketinških sporočil in povečanje kvalitete teh, ki so v obtoku.

No upam, da sem na kratko uspel vseeno razložiti, za kaj zares gre pri EMMARES in upam, da sem spremenil prvotno dojemanje, po katerem naj bi bil EMMARES nek push spam paradise... Je zelo daleč od tega.

Pa seveda dobrodošli in veselo bomo če se pridružite EMMARESu



Štekam za kaj se gre. Samo nisem vedel, da se folk še kaj dosti sekira zaradi spam-a. Filtri so precej dobri postal...
Febo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1288



View Profile
March 16, 2018, 01:43:29 AM
 #1113

Glede na to da bodo še malo hitreje volitve kot bi moral biti me zanima koliko se bo kej govorilo v predvolilnem boju o Kriptosvetu.   Špekuliram da bo SMC postavil nekaj takega v njihov program saj je do sedaj vlada vsaj simpatizirala z različnimi slo ICOti.  Lahko da tu totalno špekuliram ij je pobuda prišla iz drugih dveh strank ampak se mi zdi to manj verjetno.

SD bo tudi  po moje imel vsaj nekaj v programu. Dominika Švarc Pipan ki pravno svetuje parim ICOtim in ki je zadnjič v oddaji Akcent http://4d.rtvslo.si/arhiv/akcent/174521109 pokazala nekaj znanja o Kriptosvetu bo kandidirala na njihovi listi.

Kaj bodo naredili Pirati? Stranka ki bi teoretično morala najbolj imeti krito v programu. al bodo sam z konoplju bluzil do onemoglosti.


Bo SDS prepustil prednost levici? Če se ne motim bo Batagelj kandidiral na njihovi listi. On lahko z marsičem presenti.    NSI slovi po gospodarskem programu na predvolitvah. Mogoče je to preveč digitalno za njih.


Še kdo drug?
Totscha
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1276
Merit: 622



View Profile
March 16, 2018, 08:07:55 AM
 #1114

Glede na to da bodo še malo hitreje volitve kot bi moral biti me zanima koliko se bo kej govorilo v predvolilnem boju o Kriptosvetu.   Špekuliram da bo SMC postavil nekaj takega v njihov program saj je do sedaj vlada vsaj simpatizirala z različnimi slo ICOti.  Lahko da tu totalno špekuliram ij je pobuda prišla iz drugih dveh strank ampak se mi zdi to manj verjetno.

SD bo tudi  po moje imel vsaj nekaj v programu. Dominika Švarc Pipan ki pravno svetuje parim ICOtim in ki je zadnjič v oddaji Akcent http://4d.rtvslo.si/arhiv/akcent/174521109 pokazala nekaj znanja o Kriptosvetu bo kandidirala na njihovi listi.

Kaj bodo naredili Pirati? Stranka ki bi teoretično morala najbolj imeti krito v programu. al bodo sam z konoplju bluzil do onemoglosti.


Bo SDS prepustil prednost levici? Če se ne motim bo Batagelj kandidiral na njihovi listi. On lahko z marsičem presenti.    NSI slovi po gospodarskem programu na predvolitvah. Mogoče je to preveč digitalno za njih.


Še kdo drug?

ZL bo podpirala Petro Wink
Noobaru
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 504
Merit: 3


View Profile WWW
March 16, 2018, 01:57:56 PM
 #1115

Glede na to da bodo še malo hitreje volitve kot bi moral biti me zanima koliko se bo kej govorilo v predvolilnem boju o Kriptosvetu.   Špekuliram da bo SMC postavil nekaj takega v njihov program saj je do sedaj vlada vsaj simpatizirala z različnimi slo ICOti.  Lahko da tu totalno špekuliram ij je pobuda prišla iz drugih dveh strank ampak se mi zdi to manj verjetno.

SD bo tudi  po moje imel vsaj nekaj v programu. Dominika Švarc Pipan ki pravno svetuje parim ICOtim in ki je zadnjič v oddaji Akcent http://4d.rtvslo.si/arhiv/akcent/174521109 pokazala nekaj znanja o Kriptosvetu bo kandidirala na njihovi listi.

Kaj bodo naredili Pirati? Stranka ki bi teoretično morala najbolj imeti krito v programu. al bodo sam z konoplju bluzil do onemoglosti.


Bo SDS prepustil prednost levici? Če se ne motim bo Batagelj kandidiral na njihovi listi. On lahko z marsičem presenti.    NSI slovi po gospodarskem programu na predvolitvah. Mogoče je to preveč digitalno za njih.


Še kdo drug?

Sem si pogledal tisto oddajo, hvala. Večinoma stvari, ki sem jih že vedel, sem bil pa presenečen, ko je gospa iz banke rekla, da bojo poleg menjalnic (ki so večinoma že itak regulirane, vsaj tiste bolj resne), regulirali tudi kreiranje denarnic. A to čisto resno? To je najbrž mislila na ponudnike kakih hot/desktop walletov. Ker kako bi regulirali lahko naprimer kreiranje papirnatih denarnic? A ni tako, da se da te denarnice kreirati tudi preprosto preko kode, ki si jo povlečeš recimo iz GitHub-a? Sam zaenkrat uporabljam samo MEW, tako da nevem. Any ideas? Cheesy

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■       SKYNET.co       ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Totscha
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1276
Merit: 622



View Profile
March 16, 2018, 02:04:04 PM
 #1116

Glede na to da bodo še malo hitreje volitve kot bi moral biti me zanima koliko se bo kej govorilo v predvolilnem boju o Kriptosvetu.   Špekuliram da bo SMC postavil nekaj takega v njihov program saj je do sedaj vlada vsaj simpatizirala z različnimi slo ICOti.  Lahko da tu totalno špekuliram ij je pobuda prišla iz drugih dveh strank ampak se mi zdi to manj verjetno.

SD bo tudi  po moje imel vsaj nekaj v programu. Dominika Švarc Pipan ki pravno svetuje parim ICOtim in ki je zadnjič v oddaji Akcent http://4d.rtvslo.si/arhiv/akcent/174521109 pokazala nekaj znanja o Kriptosvetu bo kandidirala na njihovi listi.

Kaj bodo naredili Pirati? Stranka ki bi teoretično morala najbolj imeti krito v programu. al bodo sam z konoplju bluzil do onemoglosti.


Bo SDS prepustil prednost levici? Če se ne motim bo Batagelj kandidiral na njihovi listi. On lahko z marsičem presenti.    NSI slovi po gospodarskem programu na predvolitvah. Mogoče je to preveč digitalno za njih.


Še kdo drug?

Sem si pogledal tisto oddajo, hvala. Večinoma stvari, ki sem jih že vedel, sem bil pa presenečen, ko je gospa iz banke rekla, da bojo poleg menjalnic (ki so večinoma že itak regulirane, vsaj tiste bolj resne), regulirali tudi kreiranje denarnic. A to čisto resno? To je najbrž mislila na ponudnike kakih hot/desktop walletov. Ker kako bi regulirali lahko naprimer kreiranje papirnatih denarnic? A ni tako, da se da te denarnice kreirati tudi preprosto preko kode, ki so jo povlečeš recimo iz GitHub-a? Sam zaenkrat uporabljam samo MEW, tako da nevem. Any ideas? Cheesy

Reguliraš lahko kvečjemu ponudnika web denarnic. Desktop/mobile wallet je kos kode, ki se drži protokola. Tukaj nimaš osnovne možnosti regulacije.
Noobaru
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 504
Merit: 3


View Profile WWW
March 16, 2018, 02:07:38 PM
 #1117

No evo, se mi je zdelo, da bo temu tako, hvala. Hot walletov itak ne uporabljam in jih ne mislim, ker se mi zdi zelo risky. Desktop/mobile walletov pa se zaenkrat še izogibam, bom pa mogoče kaj v prihodnosti. Najboljša opcija je seveda cold storage... listki ali še bolje hardware. Tu si sam potem odgovoren, če gre kaj narobe. Cheesy

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■       SKYNET.co       ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Febo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1288



View Profile
March 16, 2018, 04:38:12 PM
 #1118

Glede na to da bodo še malo hitreje volitve kot bi moral biti me zanima koliko se bo kej govorilo v predvolilnem boju o Kriptosvetu.   Špekuliram da bo SMC postavil nekaj takega v njihov program saj je do sedaj vlada vsaj simpatizirala z različnimi slo ICOti.  Lahko da tu totalno špekuliram ij je pobuda prišla iz drugih dveh strank ampak se mi zdi to manj verjetno.

SD bo tudi  po moje imel vsaj nekaj v programu. Dominika Švarc Pipan ki pravno svetuje parim ICOtim in ki je zadnjič v oddaji Akcent http://4d.rtvslo.si/arhiv/akcent/174521109 pokazala nekaj znanja o Kriptosvetu bo kandidirala na njihovi listi.

Kaj bodo naredili Pirati? Stranka ki bi teoretično morala najbolj imeti krito v programu. al bodo sam z konoplju bluzil do onemoglosti.


Bo SDS prepustil prednost levici? Če se ne motim bo Batagelj kandidiral na njihovi listi. On lahko z marsičem presenti.    NSI slovi po gospodarskem programu na predvolitvah. Mogoče je to preveč digitalno za njih.


Še kdo drug?

ZL bo podpirala Petro Wink


Petro kot Venzuelo al Petro kot Petro Majdič?


Saj itak ne bo ne vem kaj ampak mene zanima ali bo kdo vsaj kej govoru v svojih predvolilnih nastopih. Glede na to da smo vsaj v nečem v špici, se zna zgodit da bo kaj govora. Dobro bi blo met kak Crypto pump v naslednjih dveh mesecih.   Tega se verjetno noben ne bi branu. Tongue

Autorize
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 12
Merit: 0


View Profile WWW
March 26, 2018, 01:18:01 PM
Last edit: March 28, 2018, 01:31:36 PM by Autorize
 #1119

Pozdravljena slovenska skupnost na bitcointalk forumu  Smiley

Radi bi vam predstavili naš projekt autorize in pozvali k diskusiji.

Sharing economy se je v zadnjih letih razširil na vrsto panog, ki so težile k ugodnejši in hitrejši rešitvi, kjer za koriščenje fizične ali intelektualne lastnine lastniška vpletenost ni potrebna. Ideje so bile realizirane, platforme postavljene, tehnologija, ki pa podpira celotno zvrst ekonomije pa do sedaj ni bila razvita. Problem, ki se pojavlja in tako zavira rast, je nezmožnost sledenja uporabniku in hkrati nadzora uporabe lastnine. Na tej točki se v celotno enačbo vstavi blockchain in posledično autorize, ki s svojim protokolom na eni strani omogoča digitalizacijo fizičnih premičnin, na drugi pa community-ju prepušča potrjevanje in vpogled v korektnost predčasno določene uporabe.

Par informacij:

- vabljeni k ogledu našega prvega videa: https://youtu.be/7XMPgx5b96w

- tukaj je naš bitcointalk thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3124966.new#new

- prejšnji teden smo imeli prvi pitch v sloveniji in sicer na sledečem dogodku:https://www.eventbrite.com/e/where-is-the-bottom-tickets-44291427853
( https://youtu.be/sPTuvngbs20 )

- autorize črpa izkušnje iz obstoječega supercarshar modela pri Furlantechu in veliko daje na community.

- vse, ki bi radi izvedeli več o našem communityu, nam lahko pošljete mail na community@autorize.io, kjer se lahko
dogovorimo tudi za obisk naše ekipe



WEBSITE | TELEGRAM | TWITTER | MEDIUM | WHITEPAPER
xOdiumNostrumx
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 1064
Merit: 101



View Profile
March 26, 2018, 04:46:59 PM
 #1120

Je mogoče kdo na tekočem, katere kredibilne e-trgovine na domačih tleh (ali pa širše v EU prostoru) sprejemajo kriptovalute? Zanima me predvsem na področju premičnin, natančneje (zabavne) elektronike. Za zdaj sem našel samo sestavi.si.
Pages: « 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 62 63 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!