Bitcoin Forum
June 15, 2024, 03:20:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 »
  Print  
Author Topic: [ANN][BOUNTY] Akche Projesi - Akche, Türkiye'nin Dijital Parası  (Read 24045 times)
MrtShn
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile
November 25, 2017, 04:47:58 PM

merhabalar yatırımcı olmak istiyorum nasıl olabilirim yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar

akche coin nasıl alınıyor ?

Merhaba,

Akche alabilmek için Waves cüzdanı sahibi olmanız ve Waves DeX'te Dor84kmFtyHfTyEdmXoA3DRGGM7PEZEWBvKVfQU3ZqUH varlık kodunu (bazen 2 kere) aratmanız gerekiyor. (Waves, Bitcoin veya Ethereum olarak alım yapabilirsiniz)

waveswallet.io buradan cüzdan açıyorsunuz.
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
November 25, 2017, 04:54:20 PM

merhabalar yatırımcı olmak istiyorum nasıl olabilirim yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar

Bir ico süreci gibi bir durum yok bu yüzden Waves dex borsasından alım yapmanız gerecek. Borsada hiç bakmadım alan satan var mı hacim var mı bakmak lazım.
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
November 25, 2017, 07:31:21 PM

twitterda sürekli denk geliyorum akcheye geçende okulda bitcoinle ilgisi olmayan arkadaşlarım konuşuyorlardı türkiyenin ilk kriptoparası olacak alalım mı falan diyorlardı..
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
November 25, 2017, 07:32:57 PM

twitterda sürekli denk geliyorum akcheye geçende okulda bitcoinle ilgisi olmayan arkadaşlarım konuşuyorlardı türkiyenin ilk kriptoparası olacak alalım mı falan diyorlardı..

tabi ki alsınlar ben geçen gün babama anlattım 62 yaşında adam tutturdu 300-500 koyalım ilerde değerlenir buralar dedi Smiley
cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
November 25, 2017, 07:45:35 PM

Akche giderek daha fazla ilgi çekiyor. Ancak asıl mesele ne kadar alacağı. yabancı yatırımcının ilgi durumu da önemli. İmza da henuz bir yogunluk yok.

onurgozupek
Hero Member

Activity: 1306
Merit: 593

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
November 25, 2017, 10:53:22 PM

Yav yazmayım yazmayım diyorum da, arkadaş bizim memlekette ne kadar çok düşük zekalı insan var ya.

Öyle olmasa, klavye başına geçen herkes mesaj atamazdı.

Arkadaşlar bu bir asset, kendi blokzinciri veya alt yapısı yok. Sizde 1 waves yani 6 dolar verip kendi assetinizi oluşturup bunu piyasaya Türkiye'nin ilk yerli coini diye sürebilirsiniz, enayi ve cahil medyaya da parayı basarsanız haber bile olursunuz  Kiss

E sen de yap o zaman. Neden yapmıyorsun? Ya da neden yapamıyorsun? Ya da daha açık sorayım: Neden Waves platformunda 1 Waves karşılığı oluşturulan her varlık bir değere sahip olamıyor? Waves yazılımcıları bunu bilmiyorlar mıydı sence? Sağa sola laf sokmaya uğraşacağınıza gidin Waves'in yol haritasını okuyun. Ondan sonra gelip ahkam kesin...

Yanlız o değil de Onur Gözüpek yazılım danışmanı olarak tanıtılmış açtım kişisel blogu baktım dakika bir gol bir, site virüslü çıktı. Sonra hakkında kısmını okudum yazılıma dair hiçbir geçmişi yok iletişim fakültesi mezunu linkedine baktım orada da bir şey yok.

Kullandığın kırık antivirüs programı yanılıyor olamaz mı? Yazılım danışmanı olmak için yazılım mezunu olmak gerektiğine dair bir kanun mu var? Doktorluk mu yapıyorum yoksa hakimlik mi? Diploması olmayıp yazılım işi yapan biri olamaz mıyım? (Mesela incoimng yapan turizm acentelerinin kullandığı turizm otomasyon yazılımım var)

Projeyi destekleyen arkadaşları açtım forumdan tek tek okudum, murathanbostanci nickli hocamız Zz'nin multisi sanırım ama kendi isminin bulunduğu yeri alıntılayıp mesaja kimler yok çok sağlam ekip yazıyor.

Ekip üyelerinin desteklediği coinler, projeler şimdiye kadar hiç para kazanmamış doğru dürüst, bakınız: Unify

Ekip üyelerinin desteklediği coinler arasında Bitcoin de var mesela, o ne kazanmış? Waves var, severek kullanıyoruz, o ne yapmış? Unify çıkalı kaç ay olmuş ki "hiç para kazanamamış kategorisine giriyor? Unify'ın para kazanmasından ya da kaybetmesinden biz mi sorumluyuz?

Allah aşkına kurban oluyum bir şey yapıyorsanız, doğru dürüst yapın, doğru dürüst tanıtın. Bir şey yapmak için saçma sapan şeyler yapıpta rezil olmayın.

Rezil olacaksak da bildiğimiz gibi oluruz. Yaptığımız işin arkasındayız. Neden "bu şekilde" yaptığımızı da muhakkak öğrenirsiniz... Eleştirmek kolay tabi. Neden yapmadın diye sorunca kimse cevap vermiyor. Buyur daha iyisini sen yap dense, kem küm edecek adamlar 1 aydır bize ders vermeye kalkışıyor.

Arkadaşlar, ekibi ya da Akche'yi desteklemek mecburiyetinde değilsiniz. Ancak işin ne olduğunu anlamadan, öğrenmeden sadece eleştirmek için eleştirmenize gerek yok. Boşa zaman harcamayın...

Bu arada bi boktan anlamayıpta çok güzel proje destekleyeceğim, konuşuluyorsa Türkiye'nin ilk dijital parası diyen yarım beyinli arkadaşlara Allah akıl fikir versin.

Türkçesi yeterli olmayıp da sağa sola akıl dağıtmaya kalkışan yarım beyinlilere de...

Ha bir de buraya yazdıklarıyla yetinmeyip, hırsını alamayan ve gidip ekşiye yazan arkadaşlar var. Yapmayın. Cevap veremeyeceğimiz platformda projeye ya da ekibe laf atmanız en basit tabirler korkaklıktır. Derdi olan burada yazsın, söylesin. Sorduğunuz tüm sorulara cevap veriyoruz. Bizi eleştirmek için eleştirenlere bile cevap veriyoruz.

Herkese kapımız açık. Gizli saklı bir iş yapmıyoruz. Projeyi duyurduk, arka planda çalışmalara devam ediyoruz. Yeni whitepaper ve web sitesi için çalışılıyor. Şirket kurmak için marka tescil bürosundan onay bekleniyor. Waves platformundan Digilira aracılığıyla TL kullanarak işlem yapabilmek için gün sayıyoruz. Akche'nin Waves platformunda onaylı bir varlık olması için Waves ekibiyle görüşüyoruz ancak şu ara yeni cüzdan ve DeX çalışmaları yüzünden doğrulamayı işlemlerini erteliyorlar. Yakında o da çözülecek.

Akche, Türkiye'de girişimleri desteklemek için kurulmuş bir imece platformudur...
MrtShn
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile
November 26, 2017, 12:26:55 AM
Last edit: November 26, 2017, 02:35:36 PM by MrtShn

Ahahah senin ulasamayacagin, maillerinin ciddiye alinmayacagi projelere ben yazılım destegi veriyorum, buna emin olabilirsin. Solidity ile token create edemyiorsun gelmiş bir de yigitlik tasliyorsun, ne yaman yazilimcisin sen. Tabii dedigin gibi herkes waves asseti olusturup millete ilk yerli coin diye yutturmak icin milliyette tanitim yazisi yayinlatmaz, nasıl olsa bu memlekette enayi cok bir de siz yiyin bakalim.

Harbiden merak ettim bu kadar tecrübe, bilgi birikimi vs vs...Şuraya bir linkedin adresini salla da herkes görsün, faydalansın. Bundan sonra proje yapacaklar da önce bi danışsınlar sana, üstadım nasıl olur diye!

onurgozupek
Hero Member

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
November 26, 2017, 10:13:14 AM

Ahahah senin ulasamayacagin, maillerinin ciddiye alinmayacagi projelere ben yazılım destegi veriyorum, buna emin olabilirsin. Solidity ile token create edemyiorsun gelmiş bir de yigitlik tasliyorsun, ne yaman yazilimcisin sen. Tabii dedigin gibi herkes waves asseti olusturup millete ilk yerli coin diye yutturmak icin milliyette tanitim yazisi yayinlatmaz, nasıl olsa bu memlekette enayi cok bir de siz yiyin bakalim.

Her canı sıkılan Türkiye'nin ilk yerli coini diye coin çıkarıp milleti tokatladığı için senin de böyle bir düşüncede olman gayet normal. Biz bu işi başlatırken amacımız sadece kripto para oluşturmak değildi. Biz girişimlere destek olmaya çalışan bir proje yapıyoruz.

Ama senin gibi at gözlüklüler olaya sadece "e neden waves?" diye baktığı için sürekli geriye dönüp neden Waves'le başladığımızı anlatıyoruz.

O kadar iyi yazilimciysan biraz solidity calisip ethereumdan token create edip projeye daha ciddi bir imaj verebilirdin be abicim, niye bole tatavalar yapipta kendini yüksek bir makamda bulunan sahis gibi gostermeye calisiyorsun. Ayrica virus programi kullanmiyorum Smiley

Bak kardeşim, ERC20 token'ımızı yaptık zaten. Amma velakin Türkiye'deki borsalar ERC20 token'ı borsalarına sokmak istemedikleri için ERC20'yi Türkiye'de sunma imkanımız yoktu.

Waves'ten asset yarattık çünkü Waves'e Digilira TL geçidi gelecek ve insanlar Türk Lirası ile Akche alabilecek.

Waves'ten asset yarattık çünkü 2018 başında Waves'e Akıllı Kontratlar geliyor.

Waves'ten asset yarattık çünkü 2018'de Tokenomica platformu devreye girecek ve Waves Platformu üzerinden ICO yapmak çok daha güvenilir ve kolay olacak.

Üstün yazılım bilginiz ve imaj yaratma kabiliyetinizle bunu anlayamıyor olmanız hayret verici...

Sizin basarisizliginin sadece unifyle degil ki siz hangi coini destekleseniz o batmis, ayrica multi uyeliklerle kendi konunuzu yukarida tutmaniz meselesine cevap vermemenizde cok manidar evet bir kez daha ne kadar vizyoner bir ekip oldugunuzu gosterdiniz.

Bizim desteklediğimiz ve başarısız olmuş 1 tek coin söyler misin? (Unify hala devam eden bir proje, batmış, bitmiş, gitmiş değil!)

Multi üyelik dediğin şey için lütfen forumda "Satılık Nick" başlıklarını bir oku. Zz kullanıcı adı @mhanbostanci'ya ait değil.

Ben sana sizin aklinizda ki akcheyi soyleyim, milletin milli duygularini kullanarak milletin cebinde ki 3-5 kurusu alavere dalavere ilk yerli coin teranesiyle kendi cebinize gecirmek yoksa orta da proje mroje olmadigini zaten kendi multilerinizle konuyu yukarida tutarak kanitliyorsunuz

Bu proje için bir yatırımcıyla anlaşma sağladık. Sadece resmi işlemlerin tamamlanmasını bekliyoruz. Sonrasında, projenin arkasındakilerin neden dolandırıcı olamayacağını öğreneceksiniz.

Bu projede görev alan herhangi birinin dolandırıcı olabileceğini ima etmeniz bile, Türkiye'deki kripto para topluluğundan habersiz olduğunuzun göstergesi...

Eksi de cevap verebilirsiniz, ama eksi de hesabiniz yoksa o da sizin ezikliginiz tabii, ben yazmamistim normalde ekside ki basliginiza ama yakin ara bu mesajlari birebir screenleyip oraya atacagima emin olabilirsiniz.

Ekşi'de hesabım olmak zorunda değil. Ama sen, burada yazamadıklarını Ekşi'de yazıyorsan o senin şahsiyetsizliğinin göstergesidir...

Siz degil misiniz paribu'yla anlastik deyip sonradan yalanci cikan, coin neydi o adamın nick name, oda yatırımcınız erkan sen olsa gerek.

Değiliz, bunu daha önce de söyledik.

sizin bir bok yaptiginiz yok siz sadece insanlari kandiriyorsunuz

Kimin insanları kandırdığını görüyoruz. Benim adım açık, internet sitem, sosyal medya profillerim ortada. Ekipteki diğer arkadaşların da isimleribni görüyorsunuz. Sosyal medya hesaplarına ulaşabilirsiniz. Ama sizin gibiler rumuz ardına saklanıp saydırıp duruyor. Bu nedenle istediğiniz kadar sayıp sövün umurumda değil.

Bu proje Türkiye'den girişimleri desteklemek için başlatıldı ve amacına ulaşması için elimizden geleni yapacağız...
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
November 26, 2017, 10:51:37 AM

Projeyi karalayanlar hatta ciddi bir proje olmadığını söyleyenler var. İthamlar var ama ciddi bir eleştiri olmuyor, hakaret ederek saldırı cinsinden eleştiriler ciddiyetini kaybediyor. Binlerce ethereum tokeni'i var neden waves token'i oluşturdunuz demek ağır eleştirileri haklı göstermez. Waves'in özelliği zaten kolayca token oluşturulmasıdır. İsteyen kişiler sanki ethereum token'i oluşturarak güven sağlayarak bunu kötüye kullanamazlar. İsteyen kişiler derken dolandırıcılardan bahsediyorum. Aynı şeylerin tekrarlanması da evet ne kadar zeki olduğumuzu gösteriyor, cevap verilmiş işte tekrar tekrar.

Lütfen eleştirileriniz yapıcı olsun itham yapacaksanız da kanıtları düzgün şekilde koyun. Şöyle demişler, niyetleri şuymuş, şu kadara herkes token yapabilirmiş gibi söylemler ciddiyetten uzak mesnetsiz iddialar. Rica ederken kendim için ediyorum siz doğru şekilde eleştirin ki bende gelecek yanıtlara bakarak projenin ciddiyetini değerlendireyim. Laf sokma çabalarına ise hiç anlam veremiyorum tarafsız olarak baktığım zaman çamur at izi kalsın düşüncesi uyanıyor. Bir suçluyu ihbar etmek için karakola gittiniz nasıl suçlarsınız, delilleri gösterirsiniz. Arkası olmayan sözler ile kimseyi suçlamaya çalışmazsınız, haklı olsanız bile işlerin nasıl yürüdüğünü bilirsiniz.

Türk projesi denmesi, evet bunu eleştirebiliriz daha doğrusu isteyen eleştirebilir ama sonuçta herkes yaptığı işin reklamını bu şekilde yapabilir. Kesinlikle proje ile buradakiler ile hiç alakam yoktur üyeleri de fazla tanımıyorum konu çok gereksiz yorumlarla dolduğunu düşünüyorum çünkü belli bir sayfadan sonra, epey okuduktan sonra okuyamadım. Az önce son gelişme nedir diye girdiğimde tartışmanın dozunun arttığını gördüm.
unreal41
Member
**

Activity: 910
Merit: 10

View Profile
November 26, 2017, 11:05:42 AM

sanırım bu projeye olan güven yavaş yavaş oluşmaya başlandı ve artık yorumlarda olmaz gibi söylemler unutuldu. bu iyiye gidişatın başlangıcı olur ve güzel bir çıkış ile proje hedefine ulaşır umarım.

Bizim millet bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olduğu için proje sahipleri projeyi anlatmaya çalışırken yüklendiler. zaman geçtikçce proje hakkında bilgi paylaşıldıkça ateşleri düştü sanırım üzerine giderlerse başarlı olmaması için bu projenin engel yok ülkemizde artık dijital paralar gündem de yerini sıkça alıyor bu Akche içinde büyük fırsat.

Ama bu hafta başında çirkin bir twitter girişimi oldu. Bu işlerle hiç alakası olmayıp saçma sapana tweet atanlar oldu. Rahatsız olanlarda var maalesef sanırım.

Kafaları hiç bir balta basmayan yobaz bir kesim var ve anlamıyorlar da bu dünyayı ve bu piyasadan yatırımcılar güzel paralar kazanıyor kedi mundar ciğer hesabı bu başka bir şey değil..
onurgozupek
Hero Member

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
November 26, 2017, 12:12:14 PM

Bounty’ler her hafta pazar günü 23:59’a kadar yapılan işlemleri kapsıyor ve kontrol edilerek liste güncelleniyor. Bu hafta henüz bitmedi. Liste salı gününe kadar güncellenecektir.
vycl87
Hero Member

View Profile
November 26, 2017, 12:37:59 PM

Maalesef bizim ülkemizde çözüm üretmeyen muhaliflik var. Geçenlerde iş yerinde bir arkadaşımız yöneticilerimizin aldığı kararların hepsini tek tek şu şöyle bu böyle diye diye her şeye karşı çıktı. Yine yöneticilerimizden birisi toplantı sonunda peki bu konularla ilgili sen ne olmasını istersin dediğinde bilmiyorum diyecek kadar boş muhabbet yapan biriydi. dünden beri maalesef konu bundan ibaret. Projeye inanmıyorsan, uzak dur girme sayfaya olsun bitsin.

Boş muhabbete gerek yok...
turcalata
Member
**

Activity: 574
Merit: 13

View Profile
November 26, 2017, 01:22:35 PM

Sisteme yeni dahil olan biri olarak rütbem yetmediği için imza kampanyasına katılamıyorum. Başka faydalanabileceğim bir kampanya varmı?
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
November 26, 2017, 01:36:02 PM

Bounty’ler her hafta pazar günü 23:59’a kadar yapılan işlemleri kapsıyor ve kontrol edilerek liste güncelleniyor. Bu hafta henüz bitmedi. Liste salı gününe kadar güncellenecektir.

Bu sayım sadece imza için sanırım? Peki twitter ve diğer alanlarda sayım ne zaman olucak kampanya sonunda mı?

Haftalık sayımlar sadece imza bounty programı için yapılıyor. Geri kalan kategoriler bounty programı sona erdikten sonra tek seferde güncellenecek. Gereklilkleri yerine getirdiğiniz ve kurallara uyduğunuz sürece bir sıkıntı olmayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Sisteme yeni dahil olan biri olarak rütbem yetmediği için imza kampanyasına katılamıyorum. Başka faydalanabileceğim bir kampanya varmı?

Merhabalar, imza kampanyası hariç kalan bütün bounty kategorilerine katılabilirsiniz. Akche Twitter Kampanyası, Akche Blog, Makale ve Video Kampanyası, Akche Telegram Kampanyası, Akche E-mail Bülteni Kampanyası ve Akche Slack Kampanyası şeklinde.
vycl87
Hero Member

View Profile
November 26, 2017, 01:52:39 PM

waves cüzdan ile işlem yapmak biraz uğraştırıcı. Paribu gibi sitelerde direk alım yapılabilse reklamı çok daha kolay olacak bir proje. digilira bu açıdan önemli bir an önce açılırsa faydalı olacağını düşünüyorum.

Ödüller gelene kadar digilira aktif olursa hepimiz için iyi olur.
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
November 26, 2017, 07:02:24 PM

waves cüzdan ile işlem yapmak biraz uğraştırıcı. Paribu gibi sitelerde direk alım yapılabilse reklamı çok daha kolay olacak bir proje. digilira bu açıdan önemli bir an önce açılırsa faydalı olacağını düşünüyorum.

Yanlışım varsa düzeltilsin lütfen. Digilira ile yine Waves üzerinden işlem yapacaksınız. Paribu gibi site üzerinden alım-satım olmayacak yani. Ayrıca sürekli reklamlarını görüyorum Türkiye'de şuan için altcoin borsası yok. Ve biz altcoin borsasıyız diyenlere de lütfen şüpheci yaklaşın. Btctürk bile Ethereum eklemeyi doğru düzgün becerememişken altcoin borsası olduğunu iddaa eden Türk siteler var dikkat edin.
vycl87
Hero Member

View Profile
November 26, 2017, 07:08:02 PM

Yanlışım varsa düzeltilsin lütfen. Digilira ile yine Waves üzerinden işlem yapacaksınız. Paribu gibi site üzerinden alım-satım olmayacak yani. Ayrıca sürekli reklamlarını görüyorum Türkiye'de şuan için altcoin borsası yok. Ve biz altcoin borsasıyız diyenlere de lütfen şüpheci yaklaşın. Btctürk bile Ethereum eklemeyi doğru düzgün becerememişken altcoin borsası olduğunu iddaa eden Türk siteler var dikkat edin.

Eğer bende yanlış anlamadıysam digilira üzerinden Akche alım satımı yapılabilecek. zira şu an digilira sayfasında şu ibare var "Waves, Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Zcash ve daha birçok kripto parayı Türk Lirası ile alıp satabileğiniz Türk Lirası geçidi yakında açılıyor.

Hali hazırda da koineks de btc, eth, dash, ltc ve doge coinleri alım satımı var.
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
November 26, 2017, 07:29:52 PM

Eğer bende yanlış anlamadıysam digilira üzerinden Akche alım satımı yapılabilecek. zira şu an digilira sayfasında şu ibare var "Waves, Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Zcash ve daha birçok kripto parayı Türk Lirası ile alıp satabileğiniz Türk Lirası geçidi yakında açılıyor.

Hali hazırda da koineks de btc, eth, dash, ltc ve doge coinleri alım satımı var.

Nasıl Çalışır?

Digilira, Waves Platform üzerinde çalışacaktır. Digilira Teknoloji A.Ş'nin hesabına gönderilen Türk Lirasına karşılık olarak üretilmiş olan sanal lira adresinize gönderilecektir ve Türk Lirası ile önce Bitcoin alma ve yüksek komisyon ödeme sorunlarına çözüm sunacaktır.

Reel Türk Liralarının sanal karşılığı her zaman 1:1 olacak ve digilira her ikisi arasında geçit görevini üstlenecektir.

Dolar yada Euro gibi Waves üzerinde çalışacakmış. Siz Digilira'ya TL göndereceksiniz. Oradan Waves adresinize TL yada her ne olacaksa (Digilira da olabilir) gönderip Akche'yi rahatlıkla alabileceksiniz. Sonuçta Akche kendi zincirini oluşturup başka borsalara girene kadar bu şekilde devam edecek.
vycl87
Hero Member

View Profile
November 26, 2017, 07:38:21 PM

Nasıl Çalışır?

Digilira, Waves Platform üzerinde çalışacaktır. Digilira Teknoloji A.Ş'nin hesabına gönderilen Türk Lirasına karşılık olarak üretilmiş olan sanal lira adresinize gönderilecektir ve Türk Lirası ile önce Bitcoin alma ve yüksek komisyon ödeme sorunlarına çözüm sunacaktır.

Reel Türk Liralarının sanal karşılığı her zaman 1:1 olacak ve digilira her ikisi arasında geçit görevini üstlenecektir.

Dolar yada Euro gibi Waves üzerinde çalışacakmış. Siz Digilira'ya TL göndereceksiniz. Oradan Waves adresinize TL yada her ne olacaksa (Digilira da olabilir) gönderip Akche'yi rahatlıkla alabileceksiniz. Sonuçta Akche kendi zincirini oluşturup başka borsalara girene kadar bu şekilde devam edecek.

Evet üstad şimdi inceleyince aynen dediğinize benzer bir sistemi anlatıyormuş. Ben direk borsa gibi çalışacağını tahmin etmiştim ana sayfada yer alan yazıdan dolayı.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
November 27, 2017, 12:01:11 AM

Akche İmza Bounty Programı Kapsamında 3. Hafta 20 Kasım - 26 Kasım İçin Sayımlar Yapıldı!

Kurallarla ilgili kafasında soru işareti olan arkadaşların kuralları tekrardan okumasını rica ediyoruz.

Eğer bir hata olduğunu düşündüğünüz durumlar varsa durumu PM yoluyla açıklayabilirsiniz.

Toplamda 10.000 Akche ödüllü blog/makale ödül programına da katılmayı unutmayalım.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 »
  Print  

Jump to: