Bitcoin Forum
April 22, 2019, 11:08:30 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 0.17.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 [245] 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 »
  Print  
Author Topic: Українська (Ukrainian)  (Read 570510 times)
Ukraine2020
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 284

CAT.EX Exchange

View Profile
November 14, 2018, 09:48:29 PM

Тут нещодавно підіймалася тема щодо зникнення професій, так от свіжа інфо від Грефа: "70% менеджерів Сбербанку замінили штучним інтелектом". Початок покладено, вже банкіри не потрібні, хоча я сама банкір, треба перекваліфіковуватись))

Щось мені підказує, що навіть якщо б 99% менеджерів Сбербанку замінили, це б нічого не змінило. Для банка, звичайно. Smiley

Не має значення, що за банк, навіть наш державний Ощад чи рос. "Сбер". Навіть неповороткі "мастадонти" все одно шукають підвищення прибутковості. А це - або підвищити дохід, або знизити витрати. А краще - все одразу.
Тому все до того йтиме.
Можу допомогти, якщо потрібна будь-яка допомога можемо якось зконтактувати на форумі, або тут обговорити, чим можна допомогти, для початку!
Використовувати нашу вже готову українську платформу суперова штука тим більше нею користується велика кількість українців, отож можем зконтаувати по можливості!

Доброго вечора!
Дякую!
Яка суть платформи?

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
1555931310
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1555931310
Reply with quote  #2

1555931310
Report to moderator
PLAY NOW
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1555931310
Hero Member
*

Ignore
1555931310
Reply with quote  #2

1555931310
Report to moderator
1555931310
Hero Member
*

Ignore
1555931310
Reply with quote  #2

1555931310
Report to moderator
1555931310
Hero Member
*

Ignore
1555931310
Reply with quote  #2

1555931310
Report to moderator
Ukraine2020
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 284

CAT.EX Exchange

View Profile
November 14, 2018, 09:50:09 PM

Мої думки щодо падіння біткоіна - https://golos.io/ru--bitkoin/@mir/nakonec-to-cena-btc-nizhe-5577-plokho-ili-khorosho-kriptonovosti
Теж вважаю, що скоро все полетить вгору. Там буде видно. Але докуповую прямо зараз.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
Flodner
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 271

View Profile WWW
November 15, 2018, 09:10:02 AM

Де зберігати криптовалюти: холодні та гарячі гаманці

Багато новачків на криптовалютному ринку задаються питанням, де зберігати свої біткоїни і альткоіни, адже існує величезний вибір гаманців і платформ. Безпечне і захищене зберігання криптовалют зараз актуально як ніколи. У розпорядженні користувачів є безліч різних рішень, тому сьогодні поговоримо про гаманці та методи зберігання цифрових валют.

Вся Стаття: http://cryptotexty.com/hot-vs-cold-wallet/

buharikx31
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 257

View Profile
November 15, 2018, 08:34:03 PM
Last edit: November 15, 2018, 10:29:51 PM by buharikx31

Тут нещодавно підіймалася тема щодо зникнення професій, так от свіжа інфо від Грефа: "70% менеджерів Сбербанку замінили штучним інтелектом". Початок покладено, вже банкіри не потрібні, хоча я сама банкір, треба перекваліфіковуватись))

Щось мені підказує, що навіть якщо б 99% менеджерів Сбербанку замінили, це б нічого не змінило. Для банка, звичайно. Smiley

Не має значення, що за банк, навіть наш державний Ощад чи рос. "Сбер". Навіть неповороткі "мастадонти" все одно шукають підвищення прибутковості. А це - або підвищити дохід, або знизити витрати. А краще - все одразу.
Тому все до того йтиме.
Можу допомогти, якщо потрібна будь-яка допомога можемо якось зконтактувати на форумі, або тут обговорити, чим можна допомогти, для початку!
Використовувати нашу вже готову українську платформу суперова штука тим більше нею користується велика кількість українців, отож можем зконтаувати по можливості!

Доброго вечора!
Дякую!
Яка суть платформи?
Хотілось відписати до того, що ви хотіли створити своє ICO, якось так вийшло що відписав не до того повідомлення, то можна буде якось зконтактувати нарахунок вашого проекту

imusify
.
  FacebookTwitterTelegramRedditANN  ❱ MediumGitHubYouTubeLinkedIN 
Award-Winning Blockchain Music Platform
                                             Presale starts March 1, Get 30% OFF on IMU tokens
.
.

.

.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
   ▄██▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▄
 ▗██▘                                        ▝██▖
 ██                                            ██
▐█▌                                            ▐█▌
██   █▌            ▐███▄▄                       ██
██                 ▐█▌ ▀██▄▄                    ██
██   █▌            ▐█▌    ▀▀██▄▄                ██
██   █▌            ▐█▌       ▄███               ██
██   █▌            ▐█▌   ▄▄██▀▀                 ██
██   █▌            ▐█▌▄███▀                     ██
██   ▀▘            ▐██▀▀                        ██
▐█▌                                            ▐█▌
 ██                                            ██
 ▝██▄                                        ▄██▘
   ▀███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███▀
      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
Explainer
Video
Direwolve735
Full Member

Activity: 448
Merit: 231

View Profile
November 16, 2018, 08:14:37 AM

"Знайшов статю про появлення в Україні Union Pay хто має якусь інформацію що з нею можна зробити окрім того що має Visa і Mastercard. 100% не PayPal, але нові платіжні системи це вже добре"

https://news.finance.ua/ua/news/-/438615/stalo-vidomo-koly-v-ukrayini-zapratsyuye-unionpay  
Карти китайської платіжної системи UnionPay почнуть приймати в українських банкоматах і терміналах   

"На першому етапі платіжна система UnionPay International надаватиме в Україні послуги еквайрингу, видачі готівки та оплати товарів і послуг за платіжними картками UnionPay. Надалі передбачається і здійснення емісії платіжних карток UnionPay банками України" (https://bank.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=81593882&cat_id=55838)

Як на мене, головна перевага UnionPay полягає у знижках для мандрівників. Під час подорожей можна скористуватися різноманітними бонусами більш ніж у 20 країнах світу. Звичайно ж, найбільші переваги можна отримати у Китаї (до речі, у Китаї UnionPay - монополіст, приймаються лише їхні картки) та Південно-Східній Азії загалом (до 30% знижок на товари й послуги). До того ж UnionPay має доволі прозору систему тарифікації послуг, вигідний валютний курс та невисокі комісії за міжнародні перекази.
Anarxist
Newbie
*

Activity: 23
Merit: 0

View Profile WWW
November 16, 2018, 09:23:36 AM

Не варто користуватись ніякими платіжними системами! Варто використовувати біткоїн як альтернативу платіжним системам. Домовлятись про купівлю/продаж товарів за біткоїни в обхід державному регулюванню.

От на днях Томі Робінсон був заблокований в одній з систем під назвою, якщо хтось може чув, PayPal.  Wink
И що, які його дії були? Як ви думаєте?..

http://bitcoinzone.com.ua/2018/11/13/vidomyj-zhurnalist-tomi-robinson-obyraye-bitcoin-zamist-paypal/

Так що отак. Нафіг платіжні системи бо є біткоїн.

А отак китайці обходять заборони і блокування з боку держав:

https://telegra.ph/Bitkojn-na-mezhgosudarstvennom-optovom-rynke-03-15
epidemia
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
November 16, 2018, 03:01:33 PM

Всім привіт!
Хто що закуповує при нинішніх цінах?
Я схиляюся до Cardano та XRP...

Ваші думки?

△ M!R△CLE TELE   ▌  BRINGING MAGIC TO THE TELECOM INDUSTRY  ▐   JOIN US NOW!
▐▐   40% Biweekly Rewards     ▬▬▬   Calls at €0.2   ▬▬▬     Traffic from €0.01 worldwide   ▌▌
▬▬▬▬▬▬   ANN  Lightpaper  Bounty  Facebook  Twitter  Telegram   ▬▬▬▬▬▬
sla1925
Full Member

Activity: 490
Merit: 106

Bethereum

View Profile
November 16, 2018, 05:48:17 PM

Ваші думки?

Це ще не дно. Smiley

Bethereum
     Join our F2P platform!     

PLAY FOR FREE in our biggest Gaming Contest ever. Massive prizes and a welcome bonus are waiting for you at Bethereum!
epidemia
Member
**

View Profile
November 16, 2018, 06:09:31 PM

Це ще не дно. Smiley

Думаєте біток буде по 4 000? Чув я такі думки...але все можливо!
В такому разі треба інвестувати в XRP, в майбутнього номер 1 Grin

▐▐   40% Biweekly Rewards     ▬▬▬   Calls at €0.2   ▬▬▬     Traffic from €0.01 worldwide   ▌▌
sla1925
Full Member

Bethereum

View Profile
November 16, 2018, 07:01:43 PM

Думаєте біток буде по 4 000? Чув я такі думки...але все можливо!
В такому разі треба інвестувати в XRP, в майбутнього номер 1 Grin

Очікую ~4500. Але це не точно. Smiley

XRP для мене незрозуміла монета, якась вона штучна. Тому я пас.

Bethereum
     Join our F2P platform!     

PLAY FOR FREE in our biggest Gaming Contest ever. Massive prizes and a welcome bonus are waiting for you at Bethereum!
yurimir
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1043

View Profile
November 16, 2018, 11:47:00 PM

Як майнити криптовалюти не купуючи обладнання?

Що таке хмарний майнінг?
Якщо коротко, хмарний майнінг дозволяє орендувати обладнання Data-центру. Таким чином, існує можливість майнити, не купуючи спеціальної техніки. Останнім часом хмарний майнінг став дуже популярною темою в криптосвіті, але й тут є свої підводні камені. Хмарний майнінг виявився не тільки можливістю отримувати дохід, не докладаючи особливих зусиль, а й справжнім раєм для шахраїв.

Повна стаття: http://cryptotexty.com/cloud-mining/

Ще один варіант як майнити криптовалюти не купуючи обладнання  Grin Grin - McAfee Labs попереджає про нову російську шкідливу програму «WebCobra»

Провайдер інтернет-безпеки і дослідницька лабораторія McAfee Labs виявила нову шкідливу програму, яка таємно використовує пристрої користувачів для майнінгу Monero (XMR), згідно з повідомленням опублікованому в блозі 12 листопада.

Програма походить з Росії і названа «WebCobra»,  завантажує одного з двох майнінг клієнтів виробників і використовує потужність процесора зараженого пристрою для виробництва монет для злочинців.

WebCobra поводиться більш «класично», ніж шкідливе ПО, і працює майже без сліду, каже McAfee Labs, єдина помітна відміна для кінцевого користувача в зниженні продуктивності апаратного забезпечення.

«Шкідливий майнінг монет важко виявити. Коли комп’ютер зламаний, шкідливий додаток працює тихо в фоновому режимі за допомогою всього лише однієї ознаки: погіршення продуктивності, – пишуть дослідники, додаючи:

«Коли шкідливе ПО збільшує споживання енергії, машина сповільнюється, залишаючи власника з головним болем і небажаним рахунком».

Кількість таких шкідливих програм в 2018 році збільшилася майже на 500 відсотків, і провідні коментатори попереджають про епідемію. Повідомляється, що Monero, як криптовалюта, орієнтована на анонімність і конфіденційність, є популярною метою для майнінгу.

http://gesellberg.com/mcafee-labs-%D0%BF%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B6%D0%B0%D1%94-%D0%BF%D1%80%D0%BE-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D1%83-%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%83-%D1%88%D0%BA%D1%96%D0%B4/
Docent85
Sr. Member

Activity: 669
Merit: 250

50x - лучшая &

View Profile WWW
November 17, 2018, 11:36:39 AM

Не варто користуватись ніякими платіжними системами! Варто використовувати біткоїн як альтернативу платіжним системам. Домовлятись про купівлю/продаж товарів за біткоїни в обхід державному регулюванню.

От на днях Томі Робінсон був заблокований в одній з систем під назвою, якщо хтось може чув, PayPal.  Wink
И що, які його дії були? Як ви думаєте?..

http://bitcoinzone.com.ua/2018/11/13/vidomyj-zhurnalist-tomi-robinson-obyraye-bitcoin-zamist-paypal/

Так що отак. Нафіг платіжні системи бо є біткоїн.

А отак китайці обходять заборони і блокування з боку держав:

https://telegra.ph/Bitkojn-na-mezhgosudarstvennom-optovom-rynke-03-15

Біткоїн то є, але ніхто не застрахований від кражі монет!
2 дні тому мої всі бітки якесь падло вкрало, і це при тому що вхід на сйт blockchain.com, де я зберігав монети, виключно через 2FA  авторизацію, і так само виводити, короче стояли всі захисти крім IP, бо він в мене динамічний!
Як би не старався зберігати, найдуться ублюдки які зроблять все щоб вас обікрасти, це стосується і інших популярних монет!

50x - ЛУЧШАЯ ДЕЦЕНТРАЛИЗОВАНАЯ КРИПТОБИРЖА З ЧЕЛОВЕЧЕСКИМ ЛИЦОМ. ОБМЕН КРИПТОВАЛЮТ ПО 10000 ПАРАМ
sla1925
Full Member

Bethereum

View Profile
November 17, 2018, 12:01:09 PM

2 дні тому мої всі бітки якесь падло вкрало, і це при тому що вхід на сйт blockchain.com, де я зберігав монети, виключно через 2FA  авторизацію, і так само виводити, короче стояли всі захисти крім IP, бо він в мене динамічний!
Як би не старався зберігати, найдуться ублюдки які зроблять все щоб вас обікрасти, це стосується і інших популярних монет!

Отакої.  Huh Все ж таки правду казали, що blockchain.com - г...

Bethereum
     Join our F2P platform!     

MadeInUkraine
Sr. Member

Activity: 374

View Profile
November 17, 2018, 12:22:49 PM

Blockchain.com використовую ще з 2013 року і до сих пір ніяке падло в мене ще нічого не вкрало ... дивно ...  Grin

█████▄▄██████████▄▄█████
███▄████████████████▄███
████████████████████████
██████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
  · Anonymity by CryptoNote
· Zero premine & instamine
· Low transaction fee
epidemia
Member
**

View Profile
November 17, 2018, 12:27:03 PM

Blockchain.com використовую ще з 2013 року і до сих пір ніяке падло в мене ще нічого не вкрало ... дивно ...  Grin

Я також дуже сумніваюся, що Blockchain гаманець просто взяли і зламмали...скоріше за все, володар просто засвітив свій ключ і пароль.

MadeInUkraine
Sr. Member

View Profile
November 17, 2018, 12:31:32 PM

Я також дуже сумніваюся, що Blockchain гаманець просто взяли і зламмали...скоріше за все, володар просто засвітив свій ключ і пароль.

Або ПК не захищений антивірусом і фаєрволом, або публічний Вай-Фай використовував, або, або ... багато варіантів може бути. Теж схиляюся, що не в сайті проблема. Інакше вже б на всіх кутах про це кричали ...

█████▄▄██████████▄▄█████
███▄████████████████▄███
████████████████████████
██████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
· Low transaction fee
Docent85
Sr. Member

Activity: 669
Merit: 250

50x - лучшая &

View Profile WWW
November 17, 2018, 12:42:05 PM

Можливо і засвітив, але ж в мене плюс до цього вхід через почту спочатку, а потім через код з телефону, як це взломати можливо

50x - ЛУЧШАЯ ДЕЦЕНТРАЛИЗОВАНАЯ КРИПТОБИРЖА З ЧЕЛОВЕЧЕСКИМ ЛИЦОМ. ОБМЕН КРИПТОВАЛЮТ ПО 10000 ПАРАМ
MadeInUkraine
Sr. Member

View Profile
November 17, 2018, 12:45:26 PM

Можливо і засвітив, але ж в мене плюс до цього вхід через почту спочатку, а потім через код з телефону, як це взломати можливо
Якщо засвітив ключ, то ніякий телефон чи пароль не допоможе. Засвітіть мені свій ключ хто-небудь на 100-200 бітків  Grin Дякую!  Grin Grin Grin

█████▄▄██████████▄▄█████
███▄████████████████▄███
████████████████████████
██████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
· Low transaction fee
sla1925
Full Member

Bethereum

View Profile
November 17, 2018, 01:11:04 PM

Засвітіть мені свій ключ хто-небудь на 100-200 бітків  Grin Дякую!  Grin Grin Grin

Тримати на гаманці blockchain.com 100-200 бітків можут тільки ... нерозумні люди. Де б собі взяти стільки бітків? Smiley

Bethereum
     Join our F2P platform!     

Flodner
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 271

View Profile WWW
November 18, 2018, 08:38:53 AM

То може розкажете якісь ще деталі як це могло статись? Можно ж глянути гаманець куди відправляли - можливо це щось прояснить
І взагалі може хтось отримав доступ до комп'ютера, телефону?
Якщо нова локація то так, треба е-мейл підтверджувати
В мене з Блокчейн.Ком не виникало проблем, ну це ще міг бути фішинг

Pages: « 1 ... 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 [245] 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 »
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.