Bitcoin Forum
April 26, 2024, 02:47:09 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 [245] 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 ... 304 »
  Print  
Author Topic: Українська (Ukrainian)  (Read 3412176 times)
MadeInUkraine
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 396
Merit: 258


View Profile
November 17, 2018, 12:31:32 PM
 #4881

Blockchain.com використовую ще з 2013 року і до сих пір ніяке падло в мене ще нічого не вкрало ... дивно ...  Grin

Я також дуже сумніваюся, що Blockchain гаманець просто взяли і зламмали...скоріше за все, володар просто засвітив свій ключ і пароль.

Або ПК не захищений антивірусом і фаєрволом, або публічний Вай-Фай використовував, або, або ... багато варіантів може бути. Теж схиляюся, що не в сайті проблема. Інакше вже б на всіх кутах про це кричали ...

█████▄▄██████████▄▄█████
███▄████████████████▄███
████████████████████████
██████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
  · Anonymity by CryptoNote
· Zero premine & instamine
· Low transaction fee
1714142829
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714142829

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714142829
Reply with quote  #2

1714142829
Report to moderator
1714142829
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714142829

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714142829
Reply with quote  #2

1714142829
Report to moderator
1714142829
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714142829

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714142829
Reply with quote  #2

1714142829
Report to moderator
According to NIST and ECRYPT II, the cryptographic algorithms used in Bitcoin are expected to be strong until at least 2030. (After that, it will not be too difficult to transition to different algorithms.)
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714142829
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714142829

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714142829
Reply with quote  #2

1714142829
Report to moderator
1714142829
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714142829

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714142829
Reply with quote  #2

1714142829
Report to moderator
Docent85
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 832
Merit: 250


View Profile WWW
November 17, 2018, 12:42:05 PM
 #4882

Blockchain.com використовую ще з 2013 року і до сих пір ніяке падло в мене ще нічого не вкрало ... дивно ...  Grin

Я також дуже сумніваюся, що Blockchain гаманець просто взяли і зламмали...скоріше за все, володар просто засвітив свій ключ і пароль.
Можливо і засвітив, але ж в мене плюс до цього вхід через почту спочатку, а потім через код з телефону, як це взломати можливо

MadeInUkraine
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 396
Merit: 258


View Profile
November 17, 2018, 12:45:26 PM
 #4883

Blockchain.com використовую ще з 2013 року і до сих пір ніяке падло в мене ще нічого не вкрало ... дивно ...  Grin

Я також дуже сумніваюся, що Blockchain гаманець просто взяли і зламмали...скоріше за все, володар просто засвітив свій ключ і пароль.
Можливо і засвітив, але ж в мене плюс до цього вхід через почту спочатку, а потім через код з телефону, як це взломати можливо
Якщо засвітив ключ, то ніякий телефон чи пароль не допоможе. Засвітіть мені свій ключ хто-небудь на 100-200 бітків  Grin Дякую!  Grin Grin Grin

█████▄▄██████████▄▄█████
███▄████████████████▄███
████████████████████████
██████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
  · Anonymity by CryptoNote
· Zero premine & instamine
· Low transaction fee
sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
November 17, 2018, 01:11:04 PM
 #4884

Засвітіть мені свій ключ хто-небудь на 100-200 бітків  Grin Дякую!  Grin Grin Grin

Тримати на гаманці blockchain.com 100-200 бітків можут тільки ... нерозумні люди. Де б собі взяти стільки бітків? Smiley
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
November 18, 2018, 08:38:53 AM
 #4885

Біткоїн то є, але ніхто не застрахований від кражі монет!
2 дні тому мої всі бітки якесь падло вкрало, і це при тому що вхід на сйт blockchain.com, де я зберігав монети, виключно через 2FA  авторизацію, і так само виводити, короче стояли всі захисти крім IP, бо він в мене динамічний!
Як би не старався зберігати, найдуться ублюдки які зроблять все щоб вас обікрасти, це стосується і інших популярних монет!

То може розкажете якісь ще деталі як це могло статись? Можно ж глянути гаманець куди відправляли - можливо це щось прояснить
І взагалі може хтось отримав доступ до комп'ютера, телефону?
Якщо нова локація то так, треба е-мейл підтверджувати
В мене з Блокчейн.Ком не виникало проблем, ну це ще міг бути фішинг

Nikivanov346
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 14
Merit: 0


View Profile
November 19, 2018, 07:44:09 AM
 #4886

Ребят это подработка, мы тут как на птичих правах, ты переводишь целый день проклятые картинки за 20 уе , а их через день удаляют. Почему в русской ветке есть своя тема у нас нет, что за??

this is some kind of discrimination. Or in the rules indicated that what does not give us the opportunity to create this branch, maybe we are not enough? Let's overtake a million people here
So why in English? This is Ukrainian branch or what? Smiley But I'm agree, that couple more branches are required here, cause this is only one topic, not a subforum.
Anarxist
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 23
Merit: 0


View Profile WWW
November 19, 2018, 10:44:57 AM
Last edit: November 19, 2018, 10:56:02 AM by Anarxist
 #4887

Біткоїн то є, але ніхто не застрахований від кражі монет!
2 дні тому мої всі бітки якесь падло вкрало, і це при тому що вхід на сйт blockchain.com, де я зберігав монети, виключно через 2FA  авторизацію, і так само виводити, короче стояли всі захисти крім IP, бо він в мене динамічний!
Як би не старався зберігати, найдуться ублюдки які зроблять все щоб вас обікрасти, це стосується і інших популярних монет!

То треба розбиратись. В ФБ є група наша bitzoneua і там історія про людину яка в шоці була від того, що все тупо зникло з блокчаін.ком за мить. Написала скрінів купу, жалілась в службу підтримки і т.п. казала что все було тіп-топ і всі заходи безпеки були увімкнені.

Виявилось, просто зайшла на фішинговий сайт і сама ввела все, що потрібно для того щоб її обікрали.

Тобто мова про те, що немає ніякої магії в тому, що крадуть біткоїни. Є неуважність, необізнаність з правил безпеки зберігання та користування біткоїнами. Тому варто шукати інформацію про безпеку зберігання та користування біткоїнами.
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
November 19, 2018, 11:19:44 AM
 #4888

То треба розбиратись. В ФБ є група наша bitzoneua і там історія про людину яка в шоці була від того, що все тупо зникло з блокчаін.ком за мить. Написала скрінів купу, жалілась в службу підтримки і т.п. казала что все було тіп-топ і всі заходи безпеки були увімкнені.

Виявилось, просто зайшла на фішинговий сайт і сама ввела все, що потрібно для того щоб її обікрали.

Тобто мова про те, що немає ніякої магії в тому, що крадуть біткоїни. Є неуважність, необізнаність з правил безпеки зберігання та користування біткоїнами. Тому варто шукати інформацію про безпеку зберігання та користування біткоїнами.

Так, фішинг є хоч один з найпростіших методів, але судячи зі статистики він результативний
Мені як і напевне майже всім в цій гілці постійно приходять фішингові повідомлення..
Загалом їх неважко розпізнати
А тут в зв'язку з ейрдропом Stellar, можливо придумали новий фішинг-лист саме для Блокчейн.Ком

Anarxist
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 23
Merit: 0


View Profile WWW
November 19, 2018, 05:39:04 PM
 #4889

Так, фішинг є хоч один з найпростіших методів, але судячи зі статистики він результативний
Мені як і напевне майже всім в цій гілці постійно приходять фішингові повідомлення..
Загалом їх неважко розпізнати
А тут в зв'язку з ейрдропом Stellar, можливо придумали новий фішинг-лист саме для Блокчейн.Ком

А що з ейдропом? Роздають стеллари?
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
November 19, 2018, 06:56:23 PM
 #4890

Blockchain.com використовую ще з 2013 року і до сих пір ніяке падло в мене ще нічого не вкрало ... дивно ...  Grin

Я також дуже сумніваюся, що Blockchain гаманець просто взяли і зламмали...скоріше за все, володар просто засвітив свій ключ і пароль.

Використовую цей гам ан. В мене ПК не подягне наразі повний на ПК.
Ніяких нарікань не маю.
Скорійше за все - фішинг чи веб-браузер з вірусом.
Користуюсь по крипті лише з ПК.

Поради по фішингу писав тут колись - https://golos.io/ru--akademiya/@mir/kak-bezopasno-khranit-i-ispolzovat-kriptovalyuty-ch-1-fishing-i-antifishing-or-or-kriptopraktika-ot-mir
Yuliya2404
Member
**
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 43


View Profile
November 19, 2018, 09:01:37 PM
 #4891

Цікаво, цікаво, невже це правда. Знайдено творця Біткоїна і виявляється він помер 26 квітня 2013р.
Вже було стільки версій, але аргументи наведені переконливі

https://ammo1.livejournal.com/994398.html
Yuliya2404
Member
**
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 43


View Profile
November 19, 2018, 09:13:38 PM
 #4892

Як майнити криптовалюти не купуючи обладнання?



Відомо, що майнінг — це процес вирішення криптографічних задач, який супроводжується записом історії всіх транзакцій у блоки. Кожен новий блок містить інформацію про попередній і набір спеціальних параметрів, які дозволяють передати його далі. Майнер — учасник процесу «видобутку» криптовалют, який отримує свою винагороду за формування нових блоків. Здавалося б, звучить не дуже складно. Так і було, коли майнінг як професія лише зароджувався. Буквально два роки тому для знаходження блоків достатньо було мати потужний комп’ютерний процесор та відеокарту. Сьогодні існують цілі об’єднання майнерів (пули), майнінг-ферми, а власне процес видобутку криптовалют поділився на окремі напрямки. Поговоримо про один з них — хмарний майнінг.

Що таке хмарний майнінг?
Якщо коротко, хмарний майнінг дозволяє орендувати обладнання Data-центру. Таким чином, існує можливість майнити, не купуючи спеціальної техніки. Останнім часом хмарний майнінг став дуже популярною темою в криптосвіті, але й тут є свої підводні камені. Хмарний майнінг виявився не тільки можливістю отримувати дохід, не докладаючи особливих зусиль, а й справжнім раєм для шахраїв.

Повна стаття: http://cryptotexty.com/cloud-mining/
Я купувала долю в такому майнінгу. Насправді ці проекти, як і типові ДУ, закриваються з часом. Вигідно заходити на самому старті, в іншому випадку ви не встигните окупити свій вклад і вас кинуть.
Проект, в якому я купувала долю, пропрацював рік і соскамився
rentgen79
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 90
Merit: 0


View Profile
November 20, 2018, 08:48:10 AM
 #4893

Всім привіт. Нещодавно натрапив  на один, на мій погляд, перспективний проект, Agora platform, може хтось чув. Вони вирішили зробити мультивалютну торгову площадку для бізнесу на смартконтрактах з 1% комісією, з якої формується Гарантійний фонд, для страхування угод. Реалізація цієї ідеї істотно заощадить фінанси і продавця і покупця. Вони передбачають рівні права обом сторонам угоди. Виходячи з вищесказаного, я зробив висновок, що інвестори знайдуться, для здійснення цієї ідеї, а отже і у нас є можливість заробити на цьому проекті.
З плюсів - хороша ідея, гарантія, мультивалютність, юридична особа (в планах).
З мінусів - невідома команда, хоча багато гідних проектів робилося саме невідомими людьми.
http://www.agoraplatform.online/
3acaga
Member
**
Offline Offline

Activity: 462
Merit: 12


View Profile
November 20, 2018, 03:40:40 PM
 #4894

Всім привіт!
Хто що закуповує при нинішніх цінах?
Я схиляюся до Cardano та XRP...

Ваші думки?

Привіт!
Сьогодні пограв на ціні НЕО - купив по 0,00192 зранку і продав недавно по 0,00201, прибуток = 0,00369 бітка.
Та і взагалі зараз дуже добре виходить кількість біткоіна собі добавляти в кошель Wink 
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
November 20, 2018, 03:45:46 PM
 #4895

Ваші думки?

Це ще не дно. Smiley

Можливо, якраз дно... кілька годин тому як пройшли.
Хоча - далі видно буде.
Але весь цей час - вчора та сьогодні докуповував. Шкода, що на "копійки". Наразі - все "десь". Тому викуповував до початку торгів у США на все, що міг.
RichMonk
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 44
Merit: 1


View Profile
November 20, 2018, 04:47:47 PM
 #4896

Давненько не заходив у кріпту, але сьогодні як побачив ціну, був вражений. Щось таке відчуття, ніби біток йде на дно, хоча хочеться вірити у краще
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
November 20, 2018, 04:51:01 PM
 #4897

Я - за. Про це з 1-х своїх постів казав.
+

______

(це великий мінус). Ну окрім того що він певні речі непогані робить, наприклад купив біткойн по 20, підтримав біткойн в своїх виступах, проплатив участь на криптоконференції... суто політично для мене він швидше ворог України
Тут вже згадували його пост про Донбас
тому я звісно ж -
але суто політогічно це непогана що його партія балотуватиметься - заберуть голоса у частини "вати" які б проголосували за опоблок, рабіновічєй
Так само і гарна новина - що регіонали які орієнтуються на Ахметова будуть йти окремо, а ті група впливу Медведчука - окремо

...

УВАГА, ДОВГИЙ ПОСТ!

Доброго дня! Дякую за відповідь. Але Ви несправедливі. Я нагадую - я писав про моє відношення до основних ідей 5.10.
Я - за поступове переведення економіки на "рельси вільної економіки". Так я за податкове спрощення. Так, я за скорочення витрат.

Повторюю вкотре, що моє відношення до Балашова нейтральне, але я схиляюсь до ідей 5.10, оскільки Балашов єдиний кандидат, який планує робити те, що призведе до скорочення державного апарату, а тому і державних витрат.
Це, доречі, вкрай непопулярна ідея, але я бачу майбутнє України саме у скороченні чиновницьких посад.


Чи може вона краще? https://www.youtube.com/watch?v=SzscDBsQpis
Коли нічого не розуміючи в ІТ несе такі дурниці - https://youtu.be/zs6Gr_07Brg

Про колишніх "підПРників" ("банда") я взагалі мовчу, бо вони підтримували інтереси з іншої країни.

Чи може наш нинішній Гарант, який обіцяв закінчити війну за який термін? Забули? Пам"ять коротка в нашого народу... Армія, Віра, Мова? Ні, це точно не популізм... Чи популізм?

Чи може розберемо "народного Ляшка"? Не популізм з вилами та з підставними кадрами з АТО? А хто стоють за ним? Чи "веселого Вову"? А за ним хто стоїть? Хоча він хоча б каже правильні речі.
...

Це все ПОПУЛІЗМ. Коли кажуть - піднімемо пенсії, а ПФ - "в дірках", то це що? Популізм. Але він подобається людям і люди голосують. А потім, якщо пенсії і піднімуть, тою.. шляхом "друку" грошей. А після такої емісії гривня знову девальвує. Це справедливо? Це не чесно...

А я не буду казати й писати "красиві слова" з метою, щоб мене обрали!  Я не буду "підстроюватись під кон"юктуру"! Я не хочу обіцяти те, що не змінить державу, але так подобається людям!
Я кажу, що нам потрібно створити систему, коли кожен громадянин, якщо хоче змінити державу, має брати і контролювати владу! Коли кожен громадянин має діяти відповідаль! КОЖЕН!


Це не подобається? Тоді ми дійсно, як народ, ще діти.. Саме тому я свої ідею пополяризую! А обіцяти щастя без праці є не буду! Чому? Бо я не хочу брехати.. навіть, якщо ця "приємна брехня" приведе мене до влади. Бо тоді я не зміню державу. Державу (як систему) можно змінити лише знизу - з основи механізму. З цінностей!
Я не хочу брехати, бо мені не байдуже, що про мене думає Бог (саме Бог, а не священники й інші, часто нечесні люди, які ніякого відношення до Бога не мають, а просто заробляють на релігії або використовують як політичний важель).

Так...
За ними стоять олігархи.. тому ЗМІ про них говорять. За мної - тільки ви можете стати. Тому я і кажу: або разом змінити Україну, або вона така сама і буде....

В мене для цього є декілька років.. і я прикладу для того зусилля.


Я зрозумів, що мені потрібно самому робити свій імідж, бо, коли я пишу про якогось кандидата, мене автоматично та несправедливо сприймають за підтримку цього кандидата.
Отже буду більше писати про себе.
Хоча повторюсь - моя мета змінити ставлення кожного громадянина до економіки (регулювання економ. процесів, до пенсійної системи, як до системи власного накопичення), до законотворочсті (максимально можлива пряма демократія після перехідного періоду), ставлення до ресурсів, що нас оточують, до свого життя (свідоме розуміння кожного громадянина про свою участь у громадських процесах).

Крім того, я досі впевненний, не дивлячись на майбутні виплати по міжнародним боргах України (саме тому в наступні 2 роки нам потрібно триматись, про що я писав вчора), поки ще не пізно провести таку реформацію, коли міжнародні інвестиції зайдуть в нашу державу і не буде інвестиційного дефіциту, як це є зараз.
Гроші (за виключенням грошей працюючих у ЕС, Слава Богу за яких) наразі стрімко покидають Україну. Це називається відтік капіталу. Але саме капітал є кров"ю держави.

Україна зміниться лише з децентралізацією влади, коли владні функції будуть не у монополіста (ВРУ, Президент), а всього населення, коли люди будуть намагатися створити достойні умови у своєму домі, на своїй вулиці, у своєму місті.
Ось приклад децентралізації влади - коли звичайні люди змінюють ДЕРЖАВУ, а не чекають від "вождів": https://www.youtube.com/watch?v=zs6Gr_07Brg&t=1843s

Ось за що я!


Також я виступаю за "податковий рай". Саме тому я написав вище "+". Так, 5.10 не ідеальна, але замість популіських лозунгів, якщо заплановане спрацює, Україна розквітне.

Нажаль, я погоджуюсь з тими, хто мені вище писав, що поки такі ідеї не для України - так, нажаль, ми ще не "наїлись обіцянок популістів".

Але я не припиню розповсюдження ідей, які мені подобаються, які принесуть реальні позитивні зміни в державі.
З Вашого посту зрозумів, що мені більше треба просувати свої ідеї, хоча повторюсь, вони - не мої - ці ідеї створені задовго до мого народження, створенні лібертаріанцями (якими є найвідомійші криптоентузіасти). Ці ідеї допомогли створенню та існуванню у ранніх роках США. Наразі я не можу погодитись, що у США ринкова економіка. Якби це було так, то не було б тих "вливань" - кількісних пом"якшень ФРС за рахунок звичайних американців, коли доллар девальвацію переніс (під час 1 хвилі минулої кризи).
Саме тому я - за крипту та дорогоційні метали, за бартер та приватні валюти, оскільки гроші - це теж "товар". І вони мають конкурувати між собою.
Саме тому біткоін та декілька десятків валют у світі з часом будуть мати ще більше попиту. І саме тому з часом біткоін буде мати таку ціну, про яку дехто навіть боїться помріяти. Це закон попиту-пропозиції.

Так, я буду більше тепер відокремлено від будь-яких ПІБ та партій говорити про політику, але 5.10, недивлячись ні якихось особистостей - це звичайні люди, підприємці, активісти, з ідеями яких (не всіх) я погоджуюсь.
Саме тому я за їх перемогу. За перемогу ідей, які, я впевненний, змінять систему в Україні.

Тому - дякую за підтримку!

Створимо нову та процвітаючу Україну разом! Create a new and prosperous Ukraine together! Создадим новую и процветающую Украину вместе!

Погоджуюсь. Або ми - або за нас для себе.
Зараз більше почав слухати Потапенка, Балашова та БізнесАрену.
epidemia
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 330



View Profile
November 20, 2018, 05:14:34 PM
 #4898

Можливо, якраз дно... кілька годин тому як пройшли.
Хоча - далі видно буде.
Але весь цей час - вчора та сьогодні докуповував. Шкода, що на "копійки". Наразі - все "десь". Тому викуповував до початку торгів у США на все, що міг.

Я сьогодні трішки (на 200 баксів) Трона прикупив - по такій ціні думаю нормально буде! Можливо ринок ще просяде, але згодом вийдемо в прибуток Smiley
Anarxist
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 23
Merit: 0


View Profile WWW
November 20, 2018, 05:17:39 PM
 #4899

Давненько не заходив у кріпту, але сьогодні як побачив ціну, був вражений. Щось таке відчуття, ніби біток йде на дно, хоча хочеться вірити у краще

У 2014-2015 з 1200 на 200 в 6 разів. А до цього теж купка стрибків/провалів була. Нічого дивного. Ті хто хочаб з 2013 з бітком вже звикли і розмови про смерть бітка і все пропало чули неодноразово.

Так шо спокуха пацани, все буде Ок з бітком.  Wink
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
November 20, 2018, 06:02:39 PM
 #4900

Можливо, якраз дно... кілька годин тому як пройшли.
Хоча - далі видно буде.
Але весь цей час - вчора та сьогодні докуповував. Шкода, що на "копійки". Наразі - все "десь". Тому викуповував до початку торгів у США на все, що міг.

Я сьогодні трішки (на 200 баксів) Трона прикупив - по такій ціні думаю нормально буде! Можливо ринок ще просяде, але згодом вийдемо в прибуток Smiley

Таки просяде..
Остання новина.
Запуск криптовалютної платформи Bakkt, першими продуктами якої повинні стати ф'ючерсні контракти на біткоін з фізичною поставкою активу, відбудеться не раніше 24 січня 2019 року. Про це сьогодні повідомив оператор платформи компанія Intercontinental Exchange (ICE).

Раніше ICE заявила, що запуск цієї орієнтованої на великих інвесторів криптовалютной платформи відбудеться 12 грудня 2018 року, проте тепер ця дата перенесена.

Що це означає?

Хтось докуповує. Дуже багато докуповувати планує.
Pages: « 1 ... 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 [245] 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 ... 304 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!