Bitcoin Forum
March 22, 2019, 07:30:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 0.17.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 [248] 249 250 251 252 253 254 255 256 257 »
  Print  
Author Topic: Українська (Ukrainian)  (Read 567622 times)
sla1925
Full Member

Activity: 462
Merit: 106

GameX – NextGEN Gaming Cryptocurrency

View Profile
November 23, 2018, 09:14:15 AM

Так і не зупиняюся. В третьому проекті беру учась вже. Правда ше слабо розбираюся як правильно проект вибрати. Хоча підписуюся тільки на ті проекти де нема KYC процедури  хоча інколи думаю що ті проекти де потрібен KYC яво добротніші і монети їхні будуть дорожчі)
Я приймав участь у більше ніж 700 аірдропах та баунті-компаніях. І що ви собі думаєте? Правильно думаєте: більшість з тих проектів вже зникли, або зникнуть в недалекому майбутньому, і я на них нічого не заробив. Smiley Деякі проекти, які обіцяли золоті гори, дали копійки. Деякі проекти, які не висували ніяких особливих вимог для участі, потім почали вимагати проходження KYC. От така фігня, малята. Так що не засмучуйтеся, якщо є час та бажання, для досвіду згодиться. Smiley

1553283012
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1553283012
Reply with quote  #2

1553283012
Report to moderator
Your Bitcoin transactions
The Ultimate Bitcoin mixer
made truly anonymous.
with an advanced technology.
Mix coins
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1553283012
Hero Member
*

Ignore
1553283012
Reply with quote  #2

1553283012
Report to moderator
1553283012
Hero Member
*

Ignore
1553283012
Reply with quote  #2

1553283012
Report to moderator
ShadowPresidentOfUkraine
Jr. Member
*

Activity: 57
Merit: 5

View Profile
November 23, 2018, 11:05:48 AM

Правильна позиція Балашова. Тепер я не розумію тих, хто його не розуміє. https://www.youtube.com/watch?v=BdD69hBxPrg

Не проблема його розуміти, він завжди просто говорить (часто лозунгами), річ в тому що у я думаю що для нього (як і для більшості), політика - це бізнес
Він прийде і буде продавати голоси, свої і своєї фракції яку він сподівається провести
Він же з сам часто казав "Зарабативайтє", ну так і буде заробляти))
Хоча навіть одних антиукраїнських заяв його достатньо для мене щоб не підтримувати.

Але до речі те що він балотуватиметься - непогано, забере трохи голосів у рабіновічей, бойків, муратових

Але саме ви можете познайомитись з ним, може партія 5/10 дасть вам якийсь округ де можна буде балотуватись

Най так. Але він єдиний, хто каже "неприємні, непопулярні" речі зараз.
В його словах немає приємного популізму. Тому я схильний довіряти йому. Хоча б зараз.
На відміну від таких осіб, що вже були при владі: https://www.youtube.com/watch?v=lkLA8Ex4Ewg

Може саме тому на журналістів Седлецької "полювали"?
corrado25
Full Member

Activity: 599
Merit: 100

View Profile
November 23, 2018, 11:19:03 AM

Так і не зупиняюся. В третьому проекті беру учась вже. Правда ше слабо розбираюся як правильно проект вибрати. Хоча підписуюся тільки на ті проекти де нема KYC процедури  хоча інколи думаю що ті проекти де потрібен KYC яво добротніші і монети їхні будуть дорожчі)
Я приймав участь у більше ніж 700 аірдропах та баунті-компаніях. І що ви собі думаєте? Правильно думаєте: більшість з тих проектів вже зникли, або зникнуть в недалекому майбутньому, і я на них нічого не заробив. Smiley Деякі проекти, які обіцяли золоті гори, дали копійки. Деякі проекти, які не висували ніяких особливих вимог для участі, потім почали вимагати проходження KYC. От така фігня, малята. Так що не засмучуйтеся, якщо є час та бажання, для досвіду згодиться. Smiley
Багатий у вас досвід. Я теж в багатьох дропах і баунті приймав участь.40 токенів різних маю а продати нема шо.В підписній на цьому форумі почав приймати участь недавно.Тільки 3 проект проходжу зараз
sla1925
Full Member

View Profile
November 23, 2018, 11:52:08 AM

В його словах немає приємного популізму. Тому я схильний довіряти йому. Хоча б зараз.
Довіряти треба тому, хто викликає довіру, а не тому, хто каже те, що ви хочете почути. Smiley

buharikx31
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 257

https://i.imgur.com/nDGTBjp.png

View Profile
November 23, 2018, 01:02:44 PM

Довіряти треба тому, хто викликає довіру, а не тому, хто каже те, що ви хочете почути. Smiley
Він якраз тим і займається, що говорить те що люди не хочуть чути! Про те що всі бідні і потрібні гроші, а не все те що говорять по телевізору. Тому краще його слухати чим когось іншого

JUST  $1 YOU CAN PLAY
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄
    WIN FROM  10 CORRECT

❏ Telegram
❏ Facebook
❏ Twitter

REGISTER NOW
Prospector_AU
Newbie
*

Activity: 43
Merit: 0

View Profile
November 23, 2018, 01:50:11 PM

Чому ніхто не запропоную децентралізовану і прозору систему виборів в Україні? Наш кадастр вже на блокчейні, а отже перший крок зроблений. Потрібно підіймати тему про те, як цю систему змусити працювати на людей. Голосувати потрібно тільки "проти всіх". Дуже здивований і розчарований тим, що люди на такому форумі, спілкуються про вибори у звичайнісінькому руслі.
У наших руках філософський камінь, а ми ним горіхи дробимо.
sla1925
Full Member

View Profile
November 23, 2018, 02:03:53 PM

Він якраз тим і займається, що говорить те що люди не хочуть чути! Про те що всі бідні і потрібні гроші, а не все те що говорять по телевізору. Тому краще його слухати чим когось іншого

Окрім ідеї про 5/10 (цифри, які взяті зі стелі), він нічого принципово нового не каже. Все, що він розповідає, давно всім відомо, але він видає це знання, як якусь істину. Ніякої істини в його словах та ідеях немає. Він звичайний авантюрист, таких людей цікавить процес, а не результат. Особисто мене цікавить результат, а не щось таке зробити, щоб потрапити в історію.

Ukraine2020
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 284

CAT.EX Exchange

View Profile
November 23, 2018, 02:06:06 PM

В октябре власти Испании одобрили законопроект, согласно которому, граждане обязаны раскрывать информацию о своих криптовалютных сбережениях.

А в апреле Налоговое агентство Испании запросило у местных коммерческих компаний и финансовых организаций имена и информацию о торговых сделках покупателей криптовалют.

То я так зрозумів таку практику будуть намагатись проштовхнути і в наших краях...

Прапор в руки і купу транспарантів. Як то кажуть, борги повертають тільки боягузи, інформацію про свої кріптовалютні заощадження розкривають тільки перелякані. Smiley
Привіт! =)
Давайте подумаємо)
Трохи інша в мене думка пісдя прочитаного з*явилась: планують вводити оподаткування на прирост капіталу. Таким чином податковими агентами скорійш за все будуть виступати біржі. Отже біржі крипта-фіат (централізовані вони) будуть подавати інфу про виведення з криптив фіат.
Тоді у фіскалів логічне питання: а звідки у Вас, пане, крипта була, якщо Ви її не декларували?

Ось про що я.
Щодо мене. За всю історію моїх покупок крипти - в мене жодного виводу з крипти в фіат не було. Так, я чекаю часів, коли зможу розрахунки робити напряму у крипті.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
Flodner
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 271

View Profile WWW
November 23, 2018, 02:30:34 PM

Привіт! То ти дивився курс по Пєйтомату?

Ось тут в їх блозі детальніше розписано https://medium.com/paytomat/an-important-announcement-from-paytomat-a15b383cdc6a

До речі саме Пейтомат і дозволяє користуватись не виводячи в фіат

Ось я наприклад вчора кави випив: https://steemit.com/paytomat/@flodner/paid-with-crypto-zen-in-the-center-of-kyiv-with-the-help-of-paytomat

А так назбираєш криптовалюти, коли буде tothemoon, то зможеш в балашова квартиру купити за біткойн))
Я колись дивився, щоправда в нього ціни завищені були, але він же ж позиціонує як "елітне житло", урядовий квартал, і т д
А так навіть в цій гілці 2-3 людей його підтримують, не більше, отже цю тему облишаю, тим більше на наступних виборах буде з-десяток "блокчейн-френдлі" кандидатів))

sla1925
Full Member

View Profile
November 23, 2018, 03:07:54 PM

Привіт! =)
Давайте подумаємо)
Трохи інша в мене думка пісдя прочитаного з*явилась: планують вводити оподаткування на прирост капіталу. Таким чином податковими агентами скорійш за все будуть виступати біржі. Отже біржі крипта-фіат (централізовані вони) будуть подавати інфу про виведення з криптив фіат.
Тоді у фіскалів логічне питання: а звідки у Вас, пане, крипта була, якщо Ви її не декларували?

Ось про що я.
Щодо мене. За всю історію моїх покупок крипти - в мене жодного виводу з крипти в фіат не було. Так, я чекаю часів, коли зможу розрахунки робити напряму у крипті.
Так, і зараз при купівлі, наприклад, квартири в новобудові покупці повинні вказати джерело походження грошей. Що пишуть? Накопичення минулих років. Все, питань більше нема. Smiley Головне, не бути держслужбовцем чи політиком. А доходи інших поки що ніхто не перевіряє.

А з криптою ще складніше, джерел її надходження може бути багато. Задовбаються перевіряти. Smiley Та і як це перевірити?

Ukraine2020
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 284

CAT.EX Exchange

View Profile
November 23, 2018, 07:05:28 PM

Привіт! То ти дивився курс по Пєйтомату?

Ось тут в їх блозі детальніше розписано https://medium.com/paytomat/an-important-announcement-from-paytomat-a15b383cdc6a

До речі саме Пейтомат і дозволяє користуватись не виводячи в фіат

Ось я наприклад вчора кави випив: https://steemit.com/paytomat/@flodner/paid-with-crypto-zen-in-the-center-of-kyiv-with-the-help-of-paytomat

А так назбираєш криптовалюти, коли буде tothemoon, то зможеш в балашова квартиру купити за біткойн))
Я колись дивився, щоправда в нього ціни завищені були, але він же ж позиціонує як "елітне житло", урядовий квартал, і т д
А так навіть в цій гілці 2-3 людей його підтримують, не більше, отже цю тему облишаю, тим більше на наступних виборах буде з-десяток "блокчейн-френдлі" кандидатів))

Щодо кави - круть! Де?

Щодо Балашова - не поганий тіп, хоча є ще дві кандидатури в мене на приміті.
Щодо нерухомості за крипту - мені шо робити нема що? Купувати нерухомість у місті? ВОна на той час буде дешевшати.
Я ж писав вже про кілька разів. Ось останній раз - сюди кидав посилання - https://golos.io/ru--yekonomika/@mir/zaklyuchitelnaya-chast-mir-na-poroge-novogo-mira-moya-veroyatna-versiya-po-ukraine-i-mirovoi-ekonomike-futurologiya
То нашо за ростучий актив (біткоін) купувати падаючий (нерухомість)?

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
AlexBlock
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
November 23, 2018, 07:51:59 PM

Всім привіт! а підскажіть чи є в нашій гілці добра людина яка робе реаудит твіттеру?
sla1925
Full Member

View Profile
November 23, 2018, 09:42:53 PM

То трохи не те. Буде трошечки інакше - коли в біржі на вивід поставлять контроль - вони будуть до ДФС подавати автоматом всі вихідні фіатні тх.
ДФС, у свою чергу, автоматом нараховуватиме % на приріст капіталу.
В свою чергу, якщо Ви пишите в "джерело походження" - крипта, то доведіть.
І навпаки.

Саме в цьому ризик електронних систем - тоталіті біг бразерс. Тому повні анонімні валюти також мають перспективу.
Що значить - доведіть? Презумпцію невинуватості ще ніхто не відміняв. Це податківцям треба доводити, що ваші гроші якісь не такі, а не вам.

Yuliya2404
Member
**

Activity: 420
Merit: 29

View Profile
November 23, 2018, 10:12:38 PM

Я теж прийняла участь у близько 500-600 дропів, 30% це сками, інші виплатили копійки. Лише 2 дропи насипали мені по 400 дол кожний і досі активні проекти, тому їх держу. Перейшла на баунті, подивимося, поки що нічого не продаю, чекаю на зростаючий ринок

epidemia
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
November 24, 2018, 05:32:23 AM

Я теж прийняла участь у близько 500-600 дропів, 30% це сками, інші виплатили копійки. Лише 2 дропи насипали мені по 400 дол кожний і досі активні проекти, тому їх держу. Перейшла на баунті, подивимося, поки що нічого не продаю, чекаю на зростаючий ринок

Цей відсоток напевно вже в рази гірший! Зараз зі ста проектів добре як 1-2 вистрелить, інші - або скам, або їхні монети коштують декілька центів.

Flodner
Sr. Member

View Profile WWW
November 24, 2018, 07:20:10 AM

На жаль така зараз статистика...
Але 400 дол за дроп - це багато, цікаво навіть спитати що це за проекти?)) Навіть рідко на якому баунті стільки можна заробити (особливо зараз)

Anarxist
Newbie
*

Activity: 23

View Profile WWW
November 24, 2018, 08:07:41 AM

Прапор в руки і купу транспарантів. Як то кажуть, борги повертають тільки боягузи, інформацію про свої кріптовалютні заощадження розкривають тільки перелякані. Smiley

Держслужбовці мають здавати декларації, ну і ми знаємо що багато з них не записують все що є
в НАЗК (Агенство запобігання корупції) фізично немає часу перевірити навіть всіх чиновників, тому навряд чи будуть вимагати та ще й активно перевіряти декларації всіх громадян

Щоправда ШедовПрезиденту доведеться розкрити свою інформацію про криптовалюти, адже кандидати теж подають декларацію
Звісно,

Давайте візьмемо Китай. В Китаї біткоїн суворо заборонений, але...

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/46508517_2262253064019898_78717782643965952_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_eui2=AeH5qh_YAch1o6ykNV-j4p4nO77CMyirpJR0g0uyXMhUtjp4H0Er60vry8hKFYu0hrIea5q-PUYyyTstOH_XYTV285E-L-PIOLrPjE2THmosrw&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=034d699a02bf7914a71ee8a1c3c09db4&oe=5C639450

То виникає питання: Чи може то такий фарс державний, заявляти про заборони, забороняти, щоб виправдати мету свого паразитичного існування? Бо по фактам, нічого ці паразити довбані заборонити не здатні, тільки на папері.
Flodner
Sr. Member

View Profile WWW
November 24, 2018, 10:20:41 AM

Щодо кави - круть! Де?

Щодо Балашова - не поганий тіп, хоча є ще дві кандидатури в мене на приміті.
Щодо нерухомості за крипту - мені шо робити нема що? Купувати нерухомість у місті? ВОна на той час буде дешевшати.
Я ж писав вже про кілька разів. Ось останній раз - сюди кидав посилання - https://golos.io/ru--yekonomika/@mir/zaklyuchitelnaya-chast-mir-na-poroge-novogo-mira-moya-veroyatna-versiya-po-ukraine-i-mirovoi-ekonomike-futurologiya
То нашо за ростучий актив (біткоін) купувати падаючий (нерухомість)?

Robert Doms Шато на Хрещатику, я зазвичай там криптовалютою розраховуюсь. Звісно в такий час це не дуже вигідно, але все-одно думаю непогано щоб підвищувати статистику використання криптовалюти)
Бо наприклад інший заклад Песто кафе на Майдані хоч теж приймає, але виявився не крипто-френдлі, та й персоналу було плювати на розрахунки в криптовалюті - це для них був як зайвий напряг

Цікаві думки в пості, але я думаю дефолту не буде. Це дискусійне питання, але якщо й оголошувати дефолт то треба було зробити це в 2014
Щодо цін на нерухомість - то я переконаний, що в Києві вони будуть зростати, в деяких локаціях, нових будинках вони і зростають. Але це питання часу, поки ціни ще трохи падають, особливо на вторинному ринку
В Києві набагато дешевша нерухомість ніж в багатьох інших столицях (в принципі загалом Київ одна з найдешевших столиць), знаю не одного іноземця, який тут обзавелись нерухомістю саме з інвестиційною метою - щоб здавати в оренду))

Щодо двох кандидатур на приміті то можете озвучити)

buharikx31
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 257

https://i.imgur.com/nDGTBjp.png

View Profile
November 24, 2018, 10:21:36 AM

Окрім ідеї про 5/10 (цифри, які взяті зі стелі), він нічого принципово нового не каже. Все, що він розповідає, давно всім відомо, але він видає це знання, як якусь істину. Ніякої істини в його словах та ідеях немає. Він звичайний авантюрист, таких людей цікавить процес, а не результат. Особисто мене цікавить результат, а не щось таке зробити, щоб потрапити в історію.
Вивчи його програму з початку, звідки він взяв ці цифри, вони не з стелі взяти, як ти думаєш, це цифри обґрунтовані економічними програмою Стенфордського університету Полом Ромером, що займається питаннями економічного розвитку країн які мають проблеми в економіці, він також створив податкову систему для Гондурасу, яка приблизно так само називається 5/12. І давно нікому ця система не відома, ти запитай любого з чого 5% а з чого 10% тоді ти побачиш, що 98% населення нічого не знає і в економіці не розбирається. 5/10 і те що він крім того пропонує закриття державних установ які розкрадають бюджетні гроші, забрати податок на додану вартість ПДВ 20%, який нас розкрадає, вільне використання любої зручної валюти, головне щоб дві сторони були згідні, вільне володіння зброєю, повністю відкрита економіка для інвесторів, спрощене оподаткування і зменшене, до такого рівня щоб навіть мала дитина могла пояснити за що вона заплатила в магазині і які податки ідуть державі, вільних рух людей і капіталу, заплатив податок користуйся і передай скільки потрібно, а не питай в Центрального банку чи можна тобі більше передати за день чим 5000$, бо такі в нас ліміти а якщо хочеш купити квартиру то треба 10-15 днів виводити кошти ітд

JUST  $1 YOU CAN PLAY
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄
    WIN FROM  10 CORRECT

❏ Telegram
❏ Facebook
❏ Twitter

REGISTER NOW
sla1925
Full Member

View Profile
November 24, 2018, 12:35:51 PM

Вивчи його програму з початку, звідки він взяв ці цифри, вони не з стелі взяти, як ти думаєш, це цифри обґрунтовані економічними програмою Стенфордського університету Полом Ромером, що займається питаннями економічного розвитку країн які мають проблеми в економіці, він також створив податкову систему для Гондурасу, яка приблизно так само називається 5/12. І давно нікому ця система не відома, ти запитай любого з чого 5% а з чого 10% тоді ти побачиш, що 98% населення нічого не знає і в економіці не розбирається. 5/10 і те що він крім того пропонує закриття державних установ які розкрадають бюджетні гроші, забрати податок на додану вартість ПДВ 20%, який нас розкрадає, вільне використання любої зручної валюти, головне щоб дві сторони були згідні, вільне володіння зброєю, повністю відкрита економіка для інвесторів, спрощене оподаткування і зменшене, до такого рівня щоб навіть мала дитина могла пояснити за що вона заплатила в магазині і які податки ідуть державі, вільних рух людей і капіталу, заплатив податок користуйся і передай скільки потрібно, а не питай в Центрального банку чи можна тобі більше передати за день чим 5000$, бо такі в нас ліміти а якщо хочеш купити квартиру то треба 10-15 днів виводити кошти ітд

За все хороше проти всього поганого. Вже проходили, це не працює. Поки існують держави, як інституції, абсолютної свободи не буде.

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Гондурас — одна з найвідсталіших країн Північної Америки.
Smiley

Pages: « 1 ... 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 [248] 249 250 251 252 253 254 255 256 257 »
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.