Bitcoin Forum
March 19, 2019, 12:45:08 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 0.17.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 [249] 250 251 252 253 254 255 256 257 »
  Print  
Author Topic: Українська (Ukrainian)  (Read 567340 times)
Anarxist
Newbie
*

Activity: 23
Merit: 0

View Profile WWW
November 24, 2018, 02:32:29 PM

За все хороше проти всього поганого. Вже проходили, це не працює. Поки існують держави, як інституції, абсолютної свободи не буде.

Сама суть держави, її призначення, функція - пограбувати людей і лишити їх права приватної власності. Держава це як паразит, її будова заточена на висмоктування з людей їх життя.

І сьогодні, в вечір голодомору 32-33 років, треба пам'ятати, що не лише сталін, чи росія винні (звісно вони винні), винна сутність системи державного регулювання. Бо голодомор в Україні був по закону, голодомор відбувався за розпорядженням чиновників і виконувався й...ми б....ь активіздами.  Angry Кожна держава вбиває людей, бо то її суть - вбивати, грабувати, перетворювати на рабів!

І після цього ви будете казати що не тих обрали, підете голосувати за державних сук?  Embarrassed Angry Angry Angry

Тому так важлива ідеологія біткоїна - економічна свобода від державного свавілля! Семе ідеологія криптовалют є першочерговою при виборі купити чи не купити біткоїн. Якщо ви розумієте, що вам потрібна свобода, якщо ви розумієте паразитичну сутність держави, якщо ви вільна людина і прагнете позбутись кайданів рабів - ви обираєте біткоїн! Обираєте біткоїн не для того щоб купити державні гривні чи долари, а для того, щоб використовувати біткоїн замість державних грошових сурогатів, щоб бути вільною людиною, щоб державний паразит здох.
1552956308
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1552956308
Reply with quote  #2

1552956308
Report to moderator
1552956308
Hero Member
*

Ignore
1552956308
Reply with quote  #2

1552956308
Report to moderator
1552956308
Hero Member
*

Ignore
1552956308
Reply with quote  #2

1552956308
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
sla1925
Full Member

Activity: 462
Merit: 106

GameX – NextGEN Gaming Cryptocurrency

View Profile
November 24, 2018, 06:11:48 PM

Сама суть держави, її призначення, функція - пограбувати людей і лишити їх права приватної власності. Держава це як паразит, її будова заточена на висмоктування з людей їх життя.

І сьогодні, в вечір голодомору 32-33 років, треба пам'ятати, що не лише сталін, чи росія винні (звісно вони винні), винна сутність системи державного регулювання. Бо голодомор в Україні був по закону, голодомор відбувався за розпорядженням чиновників і виконувався й...ми б....ь активіздами.  Angry Кожна держава вбиває людей, бо то її суть - вбивати, грабувати, перетворювати на рабів!

І після цього ви будете казати що не тих обрали, підете голосувати за державних сук?  Embarrassed Angry Angry Angry

Тому так важлива ідеологія біткоїна - економічна свобода від державного свавілля! Семе ідеологія криптовалют є першочерговою при виборі купити чи не купити біткоїн. Якщо ви розумієте, що вам потрібна свобода, якщо ви розумієте паразитичну сутність держави, якщо ви вільна людина і прагнете позбутись кайданів рабів - ви обираєте біткоїн! Обираєте біткоїн не для того щоб купити державні гривні чи долари, а для того, щоб використовувати біткоїн замість державних грошових сурогатів, щоб бути вільною людиною, щоб державний паразит здох.
В першу чергу, важливі елементарна логіка і здоровий глузд. Все інше - чим би дитя не тішилось... Smiley

Yuliya2404
Member
**

Activity: 420
Merit: 29

View Profile
November 24, 2018, 11:29:25 PM

Я теж прийняла участь у близько 500-600 дропів, 30% це сками, інші виплатили копійки. Лише 2 дропи насипали мені по 400 дол кожний і досі активні проекти, тому їх держу. Перейшла на баунті, подивимося, поки що нічого не продаю, чекаю на зростаючий ринок

На жаль така зараз статистика...
Але 400 дол за дроп - це багато, цікаво навіть спитати що це за проекти?)) Навіть рідко на якому баунті стільки можна заробити (особливо зараз)

Перший проект - Hydro, другий - EXRN.
EXRN вважається самим щедрим дропом за всю історію)) вони дропнули 80% своїх токенів
Звичайно зараз такого вже не буде, напевно тільки з підписної можна так заробити, і то якщо ранг нормальний

Docent85
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 250

50x - лучшая &

View Profile WWW
November 25, 2018, 06:36:16 AM

В першу чергу, важливі елементарна логіка і здоровий глузд. Все інше - чим би дитя не тішилось... Smiley

Люди які правлять цим світом як тільки захочуть то і біткоїн знищать, для них то раз плюнути.

50x - ЛУЧШАЯ ДЕЦЕНТРАЛИЗОВАНАЯ КРИПТОБИРЖА З ЧЕЛОВЕЧЕСКИМ ЛИЦОМ. ОБМЕН КРИПТОВАЛЮТ ПО 10000 ПАРАМ
Flodner
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 271

View Profile WWW
November 25, 2018, 08:51:47 AM

EXRN вважається самим щедрим дропом за всю історію)) вони дропнули 80% своїх токенів
Звичайно зараз такого вже не буде, напевно тільки з підписної можна так заробити, і то якщо ранг нормальний

Дякую, цікаво, не чув про них раніше.
Глянув на Coinmarketcap то вони досить дешево коштують, це ж скільки токенів вони мали надсилати щоб 400 баксів було)))
В ейрдропах найбільше бісить коли надсилають 1 або пару токенів, який потім висить "мертвим вантажем"
З мого досвіду лише в ейрдропі Datum прийшло токенів на доларів 20, більшість інших коштувала не те що центи, а якісь долі центів))
Але звісно я не пройшов 700 як дехто, якби пройшов хоча б 100 то може потрапив би на інші гарні

sla1925
Full Member

View Profile
November 25, 2018, 09:45:18 AM

Глянув на Coinmarketcap то вони досить дешево коштують, це ж скільки токенів вони мали надсилати щоб 400 баксів було)))
То було рік тому. Особисто мені дали 10 млн. токенів EXRN. Не пам'ятаю, скільки вони тоді коштували, зараз вони коштують приблизно $160. А ще в мене є SGR, рік тому вони коштували ~$1000, зараз $10. Так що, іноді краще одразу продавати ніж ходлити. Smiley Але зараз це вже немає ніякого значення, бо я тоді не продав. Sad

Flodner
Sr. Member

View Profile WWW
November 25, 2018, 09:55:52 AM

То було рік тому. Особисто мені дали 10 млн. токенів EXRN. Не пам'ятаю, скільки вони тоді коштували, зараз вони коштують приблизно $160. А ще в мене є SGR, рік тому вони коштували ~$1000, зараз $10. Так що, іноді краще одразу продавати ніж ходлити. Smiley Але зараз це вже немає ніякого значення, бо я тоді не продав. Sad

Цікаво, просто навіть в підписних кампаніях, які тривають місяцями рідко коли бувають виплати такого рівня)
Лишається лише чекати наступного підйому ринку)

Ukraine2020
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 284

CAT.EX Exchange

View Profile
November 25, 2018, 06:38:58 PM

То трохи не те. Буде трошечки інакше - коли в біржі на вивід поставлять контроль - вони будуть до ДФС подавати автоматом всі вихідні фіатні тх.
ДФС, у свою чергу, автоматом нараховуватиме % на приріст капіталу.
В свою чергу, якщо Ви пишите в "джерело походження" - крипта, то доведіть.
І навпаки.

Саме в цьому ризик електронних систем - тоталіті біг бразерс. Тому повні анонімні валюти також мають перспективу.
Що значить - доведіть? Презумпцію невинуватості ще ніхто не відміняв. Це податківцям треба доводити, що ваші гроші якісь не такі, а не вам.

Привіт!

Не плутайте AML зі звичайними процедурами фіскалів.
Ви приходит в банк з 1млн. готівки і кажете - хочу покласти на рахунок.
Вгадайте, яке перше питання Вам буде дано?

Я вже мовчу про держ.служб. - в анкеті на депо чи відкриття банк. р/р там окремі галочки.

Та по запланованому ЗУ навіть фіскали будуть вимагати доказів, що, наприклад купили по ціні 100 000 за біток, а не по ціні 5000 за біток. Не зможете довести? Тоді сплатите % на всю суму виводу. А якби довели, то тільки на різницю приросту капіталу.

Щось нове хіба?

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
sla1925
Full Member

View Profile
November 26, 2018, 07:53:56 AM

Ще раз. Smiley Щоб купити квартиру в новобудові, треба відкрити рахунок в банку і покласти туди гроші. Хоч мільйон, хоч скільки хоч.

- Звідки гроші?

- Накопичення минулих років.

Для банка достатньо.

Чи буде потім чіплятися податкова? Якщо ви не держслужбовець чи політик? Хто зна. Мені про такі випадки поки що не відомо. Зате точно відомо, що деякі держслужбовці реєструють придбану нерухомість на свої родичів, і нікого це не хвилює, і ніяких зайвих питань ніхто нікому не ставить. Чи буде так завжди? Навряд чи. Але поки що так.

Ukraine2020
Sr. Member

CAT.EX Exchange

View Profile
November 26, 2018, 10:05:01 AM
Last edit: November 26, 2018, 10:28:46 AM by Ukraine2020

Ще раз. Smiley Щоб купити квартиру в новобудові, треба відкрити рахунок в банку і покласти туди гроші. Хоч мільйон, хоч скільки хоч.

- Звідки гроші?

- Накопичення минулих років.

Для банка достатньо.

Чи буде потім чіплятися податкова? Якщо ви не держслужбовець чи політик? Хто зна. Мені про такі випадки поки що не відомо. Зате точно відомо, що деякі держслужбовці реєструють придбану нерухомість на свої родичів, і нікого це не хвилює, і ніяких зайвих питань ніхто нікому не ставить. Чи буде так завжди? Навряд чи. Але поки що так.

Нажаль, все йде лише до максимальної фіксації джерел походження та контролю за тх.

Я вже мовчу про введення ВП (його тре було вводити ще в 2014, якщо хтось не розуміє... а зараз вводити - просто під вибори... мабудь хтось боїться програти їх).

Нажаль "гайки крутять" по всьому світу. Під б.-яким приводом....

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
)
sla1925
Full Member

View Profile
November 26, 2018, 12:03:41 PM

Нажаль, все йде лише до максимальної фіксації джерел походження та контролю за тх.
Гаразд. Але як? Біткойну 10 років. За цей час: майнінг, крани, трейдінг... Для цього його можна було навіть не купувати. Як можна підтвердити джерела?

Ukraine2020
Sr. Member

CAT.EX Exchange

View Profile
November 26, 2018, 02:26:20 PM

Гаразд. Але як? Біткойну 10 років. За цей час: майнінг, крани, трейдінг... Для цього його можна було навіть не купувати. Як можна підтвердити джерела?

Це не до мене питання)
Я не фіскал.
Взагалі законодавство завжди запізнюється за технологіями.
Те саме було з автівками.

По першим правилам перед автівкою мав бігти чоловік з ліхтарем/прапором і кричав щось. =)

Наприклад, Монеро... та інші анонімні валюти. Як контролювати тх з ними?
Мене це не обходить. Бо вони й потрібні для уникнення контролю =)

Я про те, що такі питання виникнуть.
В мене позиція проста - "вільний ринок в маси". Всі типи грошей мають конкурувати на рівних, а не тільки фіатні (декретні) валюти.
Тоді переможе найсильнійший (біткоін, деякі інші крипти) та, можливо, метали.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
)
Yuliya2404
Member
**

View Profile
November 26, 2018, 10:38:02 PM

В ейрдропах найбільше бісить коли надсилають 1 або пару токенів, який потім висить "мертвим вантажем"
З мого досвіду лише в ейрдропі Datum прийшло токенів на доларів 20, більшість інших коштувала не те що центи, а якісь долі центів))
Але звісно я не пройшов 700 як дехто, якби пройшов хоча б 100 то може потрапив би на інші гарні
Гідро заплатили 400к токенів, потім росли в ціні до 200 сатош, що було 0,8 бітка!!! І жадність перемогла, я не продала Cry Але пізніше все ж таки частково продала по 100 сатош
EXRN дали 10млн токенів, росли до 2 тиис доларів, частково продала

epidemia
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
November 27, 2018, 04:24:41 PM

Гідро заплатили 400к токенів, потім росли в ціні до 200 сатош, що було 0,8 бітка!!! І жадність перемогла, я не продала Cry Але пізніше все ж таки частково продала по 100 сатош

Дуже серйозні суми, дуже! Зараз і близько таких виплат ніхто не отримує...нажаль.
І я б не говорив що це людська жадність, адже в цьому випадку ніхто на 100% не може бути впевненим що до майбутньої ціни тієї чи іншої монети.

David Coulthard
Copper Member
Member
**

Activity: 252
Merit: 12

View Profile
November 27, 2018, 09:07:11 PM

Теж до речі маю певний досвіт у притриманні монет, надіючись на шалений ріст, а зараз просто кусаю локті, але здається мені, що щастя десь близько)
Flodner
Sr. Member

View Profile WWW
November 27, 2018, 09:20:19 PM

Принаймні отримані з баунті монети не так шкода, як коли дехто вкладав останні гроші (є ж такі люди в усьому світі)

Нове відео, цього разу з Вінниці:

NEM Ukraine: про мітапи, вибори та бачення майбутнього

https://www.youtube.com/watch?v=ctlOCZbTxJo

Yuliya2404
Member
**

View Profile
November 27, 2018, 11:06:32 PM

Дуже серйозні суми, дуже! Зараз і близько таких виплат ніхто не отримує...нажаль.
І я б не говорив що це людська жадність, адже в цьому випадку ніхто на 100% не може бути впевненим що до майбутньої ціни тієї чи іншої монети.
Так, можливо, я теж себе заспокоюю, що ніколи не знаєш як правильно вчинити. Але тримаю ці монетки і вірю, що вони мені ще принесуть прибуток Wink По крайній мірі команди в них активні і є реальні продукти, туземун попереду. Взагалі помічаю, що крипта навчила мене бути більш терплячою)) великих прибутків ще не отримала, але вклад в розвиток особистості вже є))

buharikx31
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 257

https://i.imgur.com/nDGTBjp.png

View Profile
November 28, 2018, 07:56:23 PM

Вивчи його програму з початку, звідки він взяв ці цифри, вони не з стелі взяти, як ти думаєш, це цифри обґрунтовані економічними програмою Стенфордського університету Полом Ромером, що займається питаннями економічного розвитку країн які мають проблеми в економіці, він також створив податкову систему для Гондурасу, яка приблизно так само називається 5/12. І давно нікому ця система не відома, ти запитай любого з чого 5% а з чого 10% тоді ти побачиш, що 98% населення нічого не знає і в економіці не розбирається. 5/10 і те що він крім того пропонує закриття державних установ які розкрадають бюджетні гроші, забрати податок на додану вартість ПДВ 20%, який нас розкрадає, вільне використання любої зручної валюти, головне щоб дві сторони були згідні, вільне володіння зброєю, повністю відкрита економіка для інвесторів, спрощене оподаткування і зменшене, до такого рівня щоб навіть мала дитина могла пояснити за що вона заплатила в магазині і які податки ідуть державі, вільних рух людей і капіталу, заплатив податок користуйся і передай скільки потрібно, а не питай в Центрального банку чи можна тобі більше передати за день чим 5000$, бо такі в нас ліміти а якщо хочеш купити квартиру то треба 10-15 днів виводити кошти ітд

За все хороше проти всього поганого. Вже проходили, це не працює. Поки існують держави, як інституції, абсолютної свободи не буде.

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Гондурас — одна з найвідсталіших країн Північної Америки.
Smiley

Це політики за яких ти будеш голосувати, за все хороше, то що він розповідає це зовсім інше, якби Геннадій Балашов говорив за все хороше всі б тоді за нього голосували, щось ніхто не голосує за нього, означає що пустословиш і не можеш обгрунтувати свою думку, говорячи завчиними фразами. Анархія- до твого відома це не вихід із ситуації, всі тоді будуть грабувати один в одного, ні в кого немає права власності на конретний, обєкт, а держави  забезпечують тобі право жити в своїй квартирі і мати на неї повне право, а без держави і права властності, який затвердженний нотаріусом  ти нікому не докажеш, що це твоя квартира, а просто хтось прийде і її просто забере. Абсолютної свободи немає ні в одній країні, а зняття податкого навантаження для покращення економічної ситуації це то що треба народу, а не платити 90%, хочеш плати і далі просто викидуй гроші в сміття те що заробив, ефект буде один і той же, але що з тобою говорити..
Ми вже Гондурас пенсії в 70$ і зарплати в 100$, про що ти говориш ?

JUST  $1 YOU CAN PLAY
▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄
    WIN FROM  10 CORRECT

❏ Telegram
❏ Facebook
❏ Twitter

REGISTER NOW
Flodner
Sr. Member

View Profile WWW
November 28, 2018, 09:28:07 PM

не розумію тут захоплення Балашовим

от наприклад (інфа звідси): https://www.chesno.org/politician/21712/

Верховна Рада 3
12 травня 1998 - 14 травня 2002
Фракція "Яблуко"
12 травня 1998 - 14 травня 2002
Фракція Народно-демократичної партії

Треба нагадати що НДП була партія влади на той час) як пізніше "Партія регіонів" і зараз БПП
Так от Балашов пройшов у ВР по мажоритарці і вступи в партію влади)
Є звісно люди, які захоплюються Кучмою і вважають його найкращим президентом, але навряд чи таких людей багато тут в гілці))

Але бути в партії влади завжди краще для бізнесу, так от чому ви думаєте що Балашов зараз не вступив би в БПП в цьому скликанні?) А якщо фракцію провести то можна й міністерську посаду отримати)

Тому для мене він є якимось новим політиком, він є продовженням тієї бюрократичної системи проти якої ж він і виступає на словах (але всі проти неї на словах виступають). Ніхто ж не каже прямо - я йду у ВР щоб вкласти 1 мільон в вибори, а отримати 10, ну якщо пощастить то може 20 + різні бонуси у вигляді недоторканості, але для багатьох ця мотивація основна

sla1925
Full Member

View Profile
November 29, 2018, 09:19:41 AM

але що з тобою говорити..

От і добре. А то мені ця дурня вже реально набридла. Ніколи ваш Балашов не буде президентом. І це добре. На тому і закінчимо.

Pages: « 1 ... 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 [249] 250 251 252 253 254 255 256 257 »
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.