Bitcoin Forum
June 24, 2024, 09:54:26 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 »
  Print  
Author Topic: Monetha'yı takibe alın  (Read 8488 times)
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
November 10, 2017, 10:03:40 PM

aslında insanlar tarafından çok tutulan projeler nedense yerlerde sürünüyor anlamadım gitti bu işten proje sağlam diyon ekipte güzel bir bakıyorsun fiyat ico altı

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
zenfon6
Member
**

Activity: 148
Merit: 10

View Profile WWW
November 11, 2017, 10:25:33 AM

yanlış bilmiyorsam monetha paypal gibi olmak istiyor...birkaç yerde okuduğma göre icoya çıktığı gibi baya yüksek bir rakamı çok kısa sürede toplamış...bu kadar iyi para toplayan bir proje için en az 1-2 sene daha beklenilecek olması üzücü

Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
November 11, 2017, 12:42:24 PM

Developer ekıbıne adamlar alıyorlar, gecen hafta artık yazılımla ılgılı bıseyler ortaya cıkmalı dıye soylemıstım guzel baslanmıs. Paraya kıyıp saglam tecrubelı adam getırıyorlar para bol nasıl olsa, toplasınlar hızlıca yazsınlar artık, gıthubda kodlar cıktıkca takım calısıyor havasını daha ıyı yansıtacaktır. Hodl'a bır yıl devam.
Afandoras
Member
**

Activity: 98

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
November 11, 2017, 01:21:20 PM

Zaten 97.00 stokta beklemedeyim. 2020e kadar unuttum.

PokerStein1
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
November 11, 2017, 01:34:55 PM

Zaten 97.00 stokta beklemedeyim. 2020e kadar unuttum.

2019 bence Monetha için güzel bir tarih. Bu projeye scam diyenler gerçekten crypto dünyasından çekip gitsinler boşuna durmasınlar burada çünkü bu kafadaki sabırsız insanlar para kaybetmeye mahkumlar , bir proje 3 ayda gerçekleşmedi diye kaldı ki adamlar road map'i çok önceden yayınladılar 1.5 2 yıllık bir geliştirme süreci olduğunu bilerek girdiniz bu projeye ama ona rağmen halen bir gelişme olmayınca scam diyebiliyorsunuz. Eric Duprat , Kellogg Fairbank bu adamlar ödeme sektöründe rockstar diye tabir edilebilecek kalitede adamlar scam bir proje ile adlarını aynı yere koyup kariyerlerini riske edeceklerini düşünebiliyormusunuz gerçekten ? OMG Asya bölgesinde ödeme sistemleri geliştiren bir proje olarak milyar dolar market cap'leri gördüyse Monetha tüm dünya genelini hedefleyerek nerelere gelebilir bir düşünün ? Ayrıca Eric Duprat 1 saatlik ropörtajda Ebay ile çok iyi ilişkilerinin olduğunu Ebay'i çok iyi bildiğini söyledi yani bir nevi oraya girebiliriz mesajı verdi böyle gelişmeler olduğunda Monetha'nın ulaşabileceği fiyatları bir hayal edin...

uniquehero
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
November 11, 2017, 01:49:39 PM

İmza kampanyasına katıldığınız projelerden gelen miktarı unutun. Bunun dışında ciddi kazanç sağladınız ise imza da bir kısmını satıp başka altcoine yatırın bölüştürün felan uzun vadeci olun
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
November 11, 2017, 02:15:10 PM

Şu an zaten monetha satmak saçmalık 5 te 1 fiyatına gelmiş 1 ayda btc olarak bu dakikadan sonra satılmaz bekleyelim arkadaşlar acele etmeyin
Eflatun
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
November 11, 2017, 02:52:39 PM
Last edit: November 11, 2017, 03:40:27 PM by Eflatun

Bir başka konu başlığı açmıştım ama Burası daha önceden açıldığı için buradan devam edelim. Smiley

Bu ICO olayı yanlış anlaşılıyor sanırsam. Bir grup insan bir fikir sunar ortaya. Bu fikir için görücüye çıkar ve bu fikrin hayata geçirilmesi için yatırımcılardan para talep eder. Yani herkes bu projeye parası oranında ortak olur.
Sonrasında toplanan paralarla Bu fikir hayata geçirilmeye çalışılır. Ama bir haftada, Bir ayda değil! Bizler 1 gün bile beklemeye tahammül edemiyoruz. böyle bir şey yok.

Monetha ne yaptı Fikir mükemmeldi bunun için aslında çok az bir meblağ talep etti. İstese 100 milyon $ bile toplayabilirdi. ( 37 milyonu 18 dak. topladığına göre ) sonrasında ekibi kurmaya girişti ve mükemmel bir biçimde ilerliyor. Ekibe katılan kişiler alanlarında gerçekten birer dahiler. Kelime anlamıyla iş bitirici. Ama zamana ihtiyaç var.

Fakat bu borsa öyle bir şeydir ki Projenin iyi gidiyor kokusunu aldığında hemen bunu fiyatlar. Projenin tamamlanmasını beklemez. Görelim bakalım hele bir ürün çıksın, Bu ürün satılsın vs. diyenler o gün, bugünkü fiyatın 100 katını görünce çok güzel alırlar... Şu an 20 milyon bile piyasa değeri olmayan bu şirket o kadar ucuz ki. Hiç bir ürün ortaya koyamayan coinlerin 2 -3 milyar $ olduğu bu piyasada Monethanın fiyatını 100le çarpmanız lazım arkadaşlar...

Ama gerçekten çalışacak bir ekip varsa ve bir ürün ortaya konup bu ürün pazarlanacaksa...

Diyelim ki bu adamlar sadece herkesi aldattılar diyorsunuz ya, çöp bir proje, adam sahtekar, spriztipçi, Doğru olabilir mi ?
Eğer doğru ise niçin piyasaya sadece bu coinlerin yarısı sürüldü diğer yarısının da ICO dan sonra fiyat şişirilip milletin eline verilmesi gerekmiyor muydu.
Şu anda piyasadaki coinlerin tamamının küçük yatırımcının elinde olması gerekmez miydi. Oysa piyasadaki coinlerin yarısı tek bir hesapta bulunuyor. Artık o hesap hangi enayininse  Grin Yoksa akıllı mı demem lazımdı.

Peki o zaman niçin bu kadar aşağı vurdular malı. Onca yıllık borsacı olarak şunu diyim Proje de Çok büyük paralar bekleniyorsa millete kötü haberleri pompalarsın. Milletin elindeki mala, çok daha aşağı fiyatlara gelecek çöp olacak diye algı yaratırsın. Ve yok pahasına toplarsın malı. Mal kötü diye değil, çok daha iyi olduğu için.

Aynen monethada yapılan budur. Bu proje Çok fazla ileriye gidecektir. Mallarını zararına elinden çıkaranlar. Bir taraftan bu mala imkanı olduğu halde bulaşamayanlar. Çok fazla üzülecekler sonrasında.

Bana bu yazıyı yazmam ve Monethayı övmem için hatırı sayılır bir meblağ ödediler.  Grin Kusura bakmayın. o yüzden bu yazıyı kaleme alıyorum.  Grin Yoksa bana ne yurdum insanının bilgilenmesinden...  Huh

Bu yazıyı kaleme aldığım bu gün fiyat Monetha : 0.08$
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 11, 2017, 03:03:45 PM

Bir başka konu başlığı açmıştım ama Burası daha önceden açıldığı için buradan devam edelim. Smiley

Bu ICO olayı yanlış anlaşılıyor sanırsam. Bir grup insan bir fikir sunar ortaya. Bu fikir için görücüye çıkar ve bu fikrin hayata geçirilmesi için yatırımcılardan para talep eder. Yani herkes bu projeye parası oranında ortak olur.
Sonrasında toplanan paralarla Bu fikir hayata geçirilmeye çalışılır. Ama bir haftada, Bir ayda değil! Bizler 1 gün bile beklemeye tahammül edemiyoruz. böyle bir şey yok.

Monetha ne yaptı Fikir mükemmeldi bunun için aslında çok az bir meblağ talep etti. İstese 100 milyon $ bile toplayabilirdi. ( 37 milyonu 18 dak. topladığına göre ) sonrasında ekibi kurmaya girişti ve mükemmel bir biçimde ilerliyor. Ekibe katılan kişiler alanlarında gerçekten birer dahiler. Kelime anlamıyla iş bitirici. Ama zamana ihtiyaç var.

Fakat bu borsa öyle bir şeydir ki Projenin iyi gidiyor kokusunu aldığında hemen bunu fiyatlar. Projenin tamamlanmasını beklemez. Görelim bakalım hele bir ürün çıksın, Bu ürün satılsın vs. diyenler o gün, bugünkü fiyatın 100 katını görünce çok güzel alırlar... Şu an 20 milyon bile piyasa değeri olmayan bu şirket o kadar ucuz ki. Hiç bir ürün ortaya koyamayan coinlerin 2 -3 milyar $ olduğu bu piyasada Monethanın fiyatını 100le çarpmanız lazım arkadaşlar...

Ama gerçekten çalışacak bir ekip varsa ve bir ürün ortaya konup bu ürün pazarlanacaksa...

Diyelim ki bu adamlar sadece herkesi aldattılar diyorsunuz ya, çöp bir proje, adam sahtekar, spriztipçi, Doğru olabilir mi ?
Eğer doğru ise niçin piyasaya sadece bu coinlerin yarısı sürüldü diğer yarısının da ICO dan sonra fiyat şişirilip milletin eline verilmesi gerekmiyor muydu.
Şu anda piyasadaki coinlerin tamamının küçük yatırımcının elinde olması gerekmez miydi. Oysa piyasadaki coinlerin yarısı tek bir hesapta bulunuyor. Artık o hesap hangi enayininse  Grin Yoksa akıllı mı demem lazımdı.

Peki o zaman niçin bu kadar aşağı vurdular malı. Onca yıllık borsacı olarak şunu diyim Proje de Çok büyük paralar bekleniyorsa millete kötü haberleri pompalarsın. Milletin elindeki mala, çok daha aşağı fiyatlara gelecek çöp olacak diye algı yaratırsın. Ve yok pahasına toplarsın malı. Mal kötü diye değil, çok daha iyi olduğu için.

Aynen monethada yapılan budur. Bu proje Çok fazla ileriye gidecektir. Mallarını zararına elinden çıkaranlar. Bir taraftan bu mala imkanı olduğu halde bulaşamayanlar. Çok fazla üzülecekler sonrasında.

Bana bu yazıyı yazmam ve Monethayı övmem için hatırı sayılır bir meblağ ödediler.  Grin Kusura bakmayın. o yüzden bu yazıyı kaleme alıyorum.  Grin Yoksa bana ne yurdum insanının bilgilenmesi...  Huh

Hay ağzın bal yesin hocam ,

2019 Gibi okulum bitiyor . Atama falan derken sürüneceğiz belli . İşte o gün monethalarıma diyeceğim ki kurtarın beni . Okulum bitecek belki arabam belki bir evim olacak.

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
oinokhoe
Member
**

Activity: 140

View Profile
November 11, 2017, 04:33:36 PM

2019 yılına kadar benımde unuttugum bir miktar monetham var. Ayırdım kenara.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
November 11, 2017, 05:04:39 PM

Cok olmasa da bir miktar monetham var. Elinde monethasi olanlar bence en erken 2018 bahari yada 2018 yazina kadar sabretsinler... Guzel gelismeler olacagini dusunuyorum. Konferans ve cesitli oturumlarda monetha ekibi cok aktif. Firsat buldukca her ortami degerlendirmeye calisiyorlar. Bence bilinirlik ve guven acisindan guzel hareketler bunlar..
kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
November 11, 2017, 05:19:47 PM

Son konuşulanlara harfiyen katılıyorum. Artık birkaç yıl önceki yatır 1 ayda 3-5 kat kazan devri bitti malesef. Tekno parklardaki kuluçkalıklar misali fikirlere yatırım yapılıyor icolarda. Uzun süreli bekleyişler normal.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
Eflatun
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
November 11, 2017, 06:06:47 PM

2019 'a kadar bekleyeceğimizi sanmıyorum. en fazla 2018  3. çeyreğinde çok tatminkar fiyatlara ulaşacağımızı sanıyorum.

Şu an mal toplama hareketleri  0.08 ile 0.11 arasında  devam ediyor. ama 0.11$ dan sonra bir sıçrama bekliyorum. Bunun için de fazla bekleyeceğimizi sanmıyorum. Her an bir haberle tetiklenebilir.
theory_of_computation
Member
**

Activity: 60

View Profile
November 11, 2017, 07:08:39 PM

Yukarıda da söylendiği gibi, ciddi adamlar var ekipte. Alıp beklemek mantıklı bir yatırım olacaktır.
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
November 11, 2017, 07:57:07 PM

Monetha için uzun vadeli yatırımımızı yaptık bekliyoruz bakalım. Kotu günde herkes öldü bıttı dıye konuşuyordu bıraz topladılar hala zararda olsak da, yuzumuzu kesınlıkle guldurecegıne ınanıyorum bakalım ıns bekledıgımız gıbı olur.
karadeli
Member
**

Activity: 114

View Profile
November 11, 2017, 08:15:59 PM

Yorumlar icin tesekkurler.. uzun vadeli yatirimimi yapıyorum. Hayirlisi olur insallah
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
November 11, 2017, 08:27:18 PM

İlk fırsatta biraz alıp kenara atmayı planliyorum. Umarım ekip yüzüne gözüne bulaştırmaz.
carlzec
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
November 11, 2017, 08:40:51 PM

Ciddi manada fiyatı eridi bir turlu toparlayamıyor. Nasıl toparlayacak merak da ediyorum doğrusu. Fiyat tepkileri de gerçekten çok kısıtlı gözüküyor yani benim anladığım bu yönde.
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
November 11, 2017, 09:26:21 PM

bana göre monetha openax tezos gibi birçok coin için güzel para kaldırmak için en az 2 yıl unutmak lazım kolay değildir öyle katlanmak bir sürecin işlenemsi lazım güven oluşması antlaşmalar yol haritasının gerçekleşmesi gibi birçok şey gerekiyorum sabır edelim ediyoruz

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
November 11, 2017, 09:31:45 PM

Ciddi manada fiyatı eridi bir turlu toparlayamıyor. Nasıl toparlayacak merak da ediyorum doğrusu. Fiyat tepkileri de gerçekten çok kısıtlı gözüküyor yani benim anladığım bu yönde.

Hocam bi dur ya yakma gemileri hemen daha bise oldugu yok gecen ahfta 0.05dolardi bu hatirlamiyormusun. Cheesy

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 »
  Print  

Jump to: