Bitcoin Forum
June 08, 2024, 12:52:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 »  All
  Print  
Author Topic: 106 milyon dolarla hardcap yapan Qash token hakkında  (Read 8129 times)
perfectinvest3
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile WWW
December 28, 2017, 05:34:34 PM

Beta haberi prim yapar borsada.
tinywestler
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
December 28, 2017, 07:14:13 PM

qash token bence uzun süre buralarda kalır sonrasında bir den fırlar diye düşünüyorum.
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1667
Merit: 271

View Profile
December 28, 2017, 08:11:47 PM

tüm konuyu baştan sona hatim ettim, aklıma  girdiniz diyebilirim, bir miktar alıp kenara atmak mantıklı gözüküyor, aslında tüm coinler yükselirken, bir coinin yükselmemesi benim için daha sağlam geliyor, emin adımlarla ilerleyen kendi yağında  kavrulan gibi, bakınız waves, litecoin, hep bu tarz coinlerdir.

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
Hc01 (OP)
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
December 30, 2017, 10:53:36 AM

tüm konuyu baştan sona hatim ettim, aklıma  girdiniz diyebilirim, bir miktar alıp kenara atmak mantıklı gözüküyor, aslında tüm coinler yükselirken, bir coinin yükselmemesi benim için daha sağlam geliyor, emin adımlarla ilerleyen kendi yağında  kavrulan gibi, bakınız waves, litecoin, hep bu tarz coinlerdir.
Goruslerınıze katılıyorum hocam, takım tokenların cogunu elınde tutuyor, elınde bı ton da para var okadar exchangeı vesaıre var, ısteseler anında x2 x3 yaptırırlar cok kolay sekılde, ama boyle bısey yapıp dump yedıgınde guven kaybedıcek bır sırket degıl bu Quoıne, her konuda cok tıtız davranıyorlar.
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
December 30, 2017, 12:59:23 PM

bir fiyat fazla oynamıyorsa o coini kesinlikle satmamak lazım. tecrübeyle sabittir, bir anda öyle bir noktaya geliyor ki bu tip coinler agzımız açık kalıp izlemekle yetiniyoruz. gayet büyük bir para toplayan projelerden biri bu. sonuna kadar güvenmek lazım. daha sonra üzülmemek adına.
Hc01 (OP)
Sr. Member

View Profile
December 30, 2017, 01:59:48 PM

bir fiyat fazla oynamıyorsa o coini kesinlikle satmamak lazım. tecrübeyle sabittir, bir anda öyle bir noktaya geliyor ki bu tip coinler agzımız açık kalıp izlemekle yetiniyoruz. gayet büyük bir para toplayan projelerden biri bu. sonuna kadar güvenmek lazım. daha sonra üzülmemek adına.
Elde tutuyoruz bakalım, ocak ve mart sonlarında buyuk gelısmelerı var, asıl olay mart sonunda tabı. Umarım fıyata guzel etkılerı olur takım fazlasıyla calısıyor ve basaracaklarına ınanıyorum.
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
December 30, 2017, 06:56:02 PM

Hangi cüzdanı kullanıyorsunuz arkadaşlar?

Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
December 30, 2017, 06:59:58 PM

Yav bu qash tokeninden bir yol olmaz gibi görünüyor bugün gideyim satılan borsalardan alayım dedim quoine dur nedir qash ın kurucularının borsasıymış alayım dedim almak dert borsadan çıkmıyor oda dert
Hc01 (OP)
Sr. Member

View Profile
December 30, 2017, 08:30:31 PM

Yav bu qash tokeninden bir yol olmaz gibi görünüyor bugün gideyim satılan borsalardan alayım dedim quoine dur nedir qash ın kurucularının borsasıymış alayım dedim almak dert borsadan çıkmıyor oda dert
Haftasonları borsalarından cekemezsınız, adamlar hacklenme gıbı bır durumla karsılasmamak ıcın cold walletta tutuyorlar, haftaıcı onaylanıyor ve gonderılıyor. Borsada 2 gun durmasının bır zararı yok, arbıtrajı da onluyorlar ben bu yonden sevıyorum, bıtfınexten ucuza alıp buraya gelıp satmak ısteyen cok olurdu malum.
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
December 31, 2017, 08:18:51 AM

Arbitrajı önlemeseler daha iyi aslında arbitrajlar sayesinde fiyatlar dengeye oturuyor.Arbitraj olmayınca saçma sapan fiyatlar oluşabiliyor mesela binanceda 8k oluyorsa fiyatı bittrexde 11k gibi bir fiyattan satılabiliyor aynı coin.
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
December 31, 2017, 08:28:12 AM

Haftasonları borsalarından cekemezsınız, adamlar hacklenme gıbı bır durumla karsılasmamak ıcın cold walletta tutuyorlar, haftaıcı onaylanıyor ve gonderılıyor. Borsada 2 gun durmasının bır zararı yok, arbıtrajı da onluyorlar ben bu yonden sevıyorum, bıtfınexten ucuza alıp buraya gelıp satmak ısteyen cok olurdu malum.
Hocam ne demek borsada iki gün durmasının zararı yok. Öyle saçma şey mi olur. Nerede hız nerede güven. Bountylerden gelenleri ancak 4 günde alabildim. Eth ağı yoğundu heriflerde bekletti baya.
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
December 31, 2017, 08:31:53 AM

Hocam ne demek borsada iki gün durmasının zararı yok. Öyle saçma şey mi olur. Nerede hız nerede güven. Bountylerden gelenleri ancak 4 günde alabildim. Eth ağı yoğundu heriflerde bekletti baya.

Zaten sırf böyle düşünen insanlar yüzünden ico sürecinde bu kadar para toplayan projeler saçma sapan davranabiliyorlar.Benzini hep 50 liralık alıyorum diyen insan grubuyla bu insan grubunun birbirinden çok bir farkı olmadığını düşünüyorum.
Hc01 (OP)
Sr. Member

View Profile
December 31, 2017, 08:36:04 AM

Kardesım herkesın yogurt yıyısı farklıdır, hacklenme gıbı bır durumla hıcbır zaman karsılasmak ıstemıyoruz bu yuzden de boyle yapıyoruz dedıler, normalde ılk tokenlar geldıgınde sıkıntı olmasa obur gun cekmıs olucaktık, hem haftasonu hem eth agındakı kedıcıkler yuzunden oyle bısey oldu ben de 3 gun cektım. Begenmeyen kullanmasın ılla borsalarını kullanacaksınız dıye bısey yok:) Hatta qash alacaksınız dıye de bısey yok, almazsınız olur bıter:)
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
December 31, 2017, 08:37:26 AM

Zaten sırf böyle düşünen insanlar yüzünden ico sürecinde bu kadar para toplayan projeler saçma sapan davranabiliyorlar.Benzini hep 50 liralık alıyorum diyen insan grubuyla bu insan grubunun birbirinden çok bir farkı olmadığını düşünüyorum.
Ne alaka hocam. Ben kârıma bakarım. 1.2 dolardan bitfinexte satıp daha ucuza almak varken onların keyfi yüzünden niye kârımdan oluyum. Bu token çekme olayıda borsaya özel bountylere özel değil.  
gvnsrbtc
Sr. Member

Activity: 523
Merit: 285

View Profile
December 31, 2017, 08:40:28 AM

Kardesım herkesın yogurt yıyısı farklıdır, hacklenme gıbı bır durumla hıcbır zaman karsılasmak ıstemıyoruz bu yuzden de boyle yapıyoruz dedıler, normalde ılk tokenalr geldıgınde sıkıntı olmasa obur gun cekmıs olucaktık, hem haftasonu hem eth agındakı kedıcıkler yuzunden oyle bısey oldu ben de 3 gun cektım. Begenmeyen kullanmasın ılla borsalarını kullanacaksınız dıye bısey yok:) Hatta qash alacaksınız dıye de bısey yok, almazsınız olur bıter:)

Hocam böyle demeniz de arkadaşın verdiği örnek üzerinden gidecek olursak.Benzine zam geliyorsa kullanma araç filan demek ile aynı mantık değil mi Huh Güzel bir çözüm yolu üzerinde çalışmak bence daha iyi olur.Projenin bir hatasını söyleyince almayın demek çok şık değil bence.
Hc01 (OP)
Sr. Member

View Profile
December 31, 2017, 08:46:55 AM

Ne alaka hocam. Ben kârıma bakarım. 1.2 dolardan bitfinexte satıp daha ucuza almak varken onların keyfi yüzünden niye kârımdan oluyum. Bu token çekme olayıda borsaya özel bountylere özel değil.  
Kardesım bıtfınex de 1 gun suruyor, ona neden bısey soylemıyorsun? Smiley ceo bu konuda cok net, bu process boyle ısleyecek, emrı verırsın obur gun cekmıs olursun dıyor. 3-4 gun surme olayı normal bır durumda yok, eth agında hıcbısey gıtmedı bır hafta resmen, tam o ana denk geldı sımdı her zaman boyleymıs gıbı konusmaya gerek yok, 1 gunde cekıyorsun paranı.

@gvnsrbtc hocam burda ınsanlara qash alın dedıgımde dıkkate alan olmadı, 0.3 dolardan 1.45e cıkınca hepsı kactı gıttı bıdaha cevap vermedıler proje ıcın mılletın elıne verır bunlar dedıler, ondan mıllet alsın almasın umrumda degıl acıkcası artık:) Ben 1400 adet cıvarı hodl yapıyorum cogu bountyden gelen, bakalım 1 yıla asıl yerını bulucak dıyorum.
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
December 31, 2017, 09:03:40 AM

Kardesım bıtfınex de 1 gun suruyor, ona neden bısey soylemıyorsun? Smiley ceo bu konuda cok net, bu process boyle ısleyecek, emrı verırsın obur gun cekmıs olursun dıyor. 3-4 gun surme olayı normal bır durumda yok, eth agında hıcbısey gıtmedı bır hafta resmen, tam o ana denk geldı sımdı her zaman boyleymıs gıbı konusmaya gerek yok, 1 gunde cekıyorsun paranı.

@gvnsrbtc hocam burda ınsanlara qash alın dedıgımde dıkkate alan olmadı, 0.3 dolardan 1.45e cıkınca hepsı kactı gıttı bıdaha cevap vermedıler proje ıcın mılletın elıne verır bunlar dedıler, ondan mıllet alsın almasın umrumda degıl acıkcası artık:) Ben 1400 adet cıvarı hodl yapıyorum cogu bountyden gelen, bakalım 1 yıla asıl yerını bulucak dıyorum.
çok net para döndürüyorlar. bitfinexide bu borsayıda kullanmam ben. ben paramı anında çekmek için altcoine çeviriyim bi deheriflerin keyfi yüzünden bi gün bekliyim. insanlara ekstra bi şey katmadıktan bu borsa tutmaz.
Hc01 (OP)
Sr. Member

View Profile
December 31, 2017, 09:14:18 AM

Tamam arkadaslar borsa da tutmaz, token da tutmaz bosverın, benım soyledıgım de bu zaten:) Inanan begenen alır begenmeyen almaz, baslıgı ben actım dıye ınsanlara zorla bısey aldırmaya calısmıyorum kı, ben sadece fıkrı sevdım actım bukadar basıt, sız sevmedınız ozaman almayın:)
erikliwater
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

The future is your Genome

View Profile
December 31, 2017, 01:02:21 PM

Tamam arkadaslar borsa da tutmaz, token da tutmaz bosverın, benım soyledıgım de bu zaten:) Inanan begenen alır begenmeyen almaz, baslıgı ben actım dıye ınsanlara zorla bısey aldırmaya calısmıyorum kı, ben sadece fıkrı sevdım actım bukadar basıt, sız sevmedınız ozaman almayın:)

Hocam anlayışınızda biraz sıkıntı var kimse proje tutmaz v.s diye yazmamış sadece eksik gördükleri yanları söylemiş arkadaşlar siz de o zaman almayın diye triplere girmişsiniz zaten proje zaten kusursuz olsa ve qash tokenın fiyatı böyle olsa büyük sıkıntı.

Hc01 (OP)
Sr. Member

View Profile
December 31, 2017, 04:22:36 PM

Hocam anlayışınızda biraz sıkıntı var kimse proje tutmaz v.s diye yazmamış sadece eksik gördükleri yanları söylemiş arkadaşlar siz de o zaman almayın diye triplere girmişsiniz zaten proje zaten kusursuz olsa ve qash tokenın fiyatı böyle olsa büyük sıkıntı.
Hocam anlayısımda sıkıntı yok, sadece Qash konusunda forumdakı ınsanlardan gordugum muameleye karsılık verdıgım yanıt bu oluyor, normalde cok sabırlı bırıyım ama konuyu actıgımdan berı tecrubelı kısıler dahıl sacma yorumlar yazdılar. Normal seyrınde 1 gunde para cekılıyor, bu ne kardesım bunlar kullanılmaz gunlerce para cekemıyoruz dıye yazıyorlar, oyle bır durum olmadıgını ve 1 gunde cekıldıgını soyluyorum, hala ısrar edılıyorsa ne dıyeyım almasınlar:) 1 gunde cekmek sıkıntıysa baska borsalardan alırsın, boyle borsa mı olur denıyor ama en baba hacımlı borsalardan bıtfınex de aynı sekılde calısıyor cekım emrı verdım obur gun geldı. Sızın yorumlarınızı takıp edıyorum ve cok saygılı yazan bırısınız ve cok sabırlısınız ınsanlara karsı, bıyerden sonra ben o sabrı gosteremıyorum. Konuda cok fazla yorum var coguna cevap vermeye calıstım ama onca sacma yorum gorunce bıyerden sonra sabırlı olmayı bosver bırak alma de, almasınlar dıyor ınsan:)
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 »  All
  Print  

Jump to: