Bitcoin Forum
June 24, 2024, 03:52:34 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... 217 »
  Print  
Author Topic: BtcTurk Ana Konu  (Read 398951 times)
labtek38
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
December 19, 2013, 03:40:47 PM

ben de bu gün para yolladım ve dakikalar içinde gözüktü. Çok şaşırdım sanki otomatik bir sistemle yatmış gibi oldu.

Btcturk.com
Sr. Member

Activity: 669
Merit: 318

Kriptopara Alım Satım Platformu

View Profile WWW
December 20, 2013, 07:08:11 AM

Artık BTCTurk'e giriş yaparken Google Authenticator kullanabilirsiniz. https://www.btcturk.com/yardim/nasil-authenticator-kullanabilirim

BtcTurk - Kolayca Bitcoin Al Sat https://www.btcturk.com YENİLENDİ
BtcTurk | PRO - Bitcoin ve Kriptopara Alım Satım Platformu https://pro.btcturk.com - TRY, BTC ve USDT işlem çiftlerinde kriptopara alıp satabilir, detaylı grafiklere ulaşabilirsiniz.
BtcTurk | PRO mobil - AppStore: https://l.btcturk.com/2Md4jI7 Google Play: https://l.btcturk.com/2GrBT9s
DefneUnal
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
December 22, 2013, 05:59:35 PM

BTCTurk'ü de Koinim'i de kullanmış bir kullanıcı olarak söyleyebilirim ki Koinim arayüz açısından daha kullanışlı. Ayrıca Koinim'de havale ve eft ücretleri çok daha düşük, havale 1 tl eft 3 tl gibi bişeydi. Şimdilik 3 bankayla çalışıyolar ama arttıracaklarını söylediler skypedan sorduğumda. BTCTurk de avantaj olarak hacim daha fazla olduğundan bitcoin alış satışı daha hızlı gerçekleşiyor açılan emirler daha çabuk karşılık buluyor, koinim bu açıdan şu an yetersiz ancak hacimi oluşturan da zaten kullanıcılar, yani kullanıcılar Koinim'e kaymaya başladığında hacim sıkıntıları kalmayacaktır diye düşünüyorum. Koinim'de ayrıca para yatırma ve çekme talepleri çok hızlı gerçekleşiyor. Skype desteği de var. Koinim'in türkiyede faliyet göstermesi ve türk bankalarıyla çalışmasının avantajı zamanla daha çok ortaya çıkacaktır tahminimce çünkü btcturk kullanıcılarının koinimi keşfedip oraya kaymaları yakındır. Her türlü Türkiye'deki bitcoin takipçileri için btcturke bi rakip gelmiş olması ve Türkiye'de açılmış olması güzel bir gelişme.
ballot
Hero Member

Activity: 969
Merit: 1000

View Profile
December 26, 2013, 11:09:37 AM

üzerinde adres bilgisi yer alan ösym giriş belgesi yolladim hesabımı onaylamadılar bilseydim koinimde bozdururdum 1 haftaya çekemiycem şimdi paramı sanki herkesin adına elektrik faturası geliyor
dadas15
Sr. Member

Activity: 558
Merit: 251

View Profile
December 26, 2013, 04:21:11 PM

arkadaşlar küçük bir sorum olacak, bir btc nin bir sitedeki hesaptan başka bir sitedeki hesaba geçmesi ne kadar sürüyor.
bu konuda aydınlatırsanız sevinirim.
Btcturk.com
Sr. Member

View Profile WWW
December 26, 2013, 04:47:54 PM

Sayın kullanıcılarımız,

Bu gece sabaha karşı 02:00 ile 04:00 arasında sitemiz 2 saat süre ile bakıma alınacaktır.

üzerinde adres bilgisi yer alan ösym giriş belgesi yolladim hesabımı onaylamadılar bilseydim koinimde bozdururdum 1 haftaya çekemiycem şimdi paramı sanki herkesin adına elektrik faturası geliyor

Dilerseniz ikametgah belgesi gönderebilirsiniz.

arkadaşlar küçük bir sorum olacak, bir btc nin bir sitedeki hesaptan başka bir sitedeki hesaba geçmesi ne kadar sürüyor.

Bu süre gönderdiğiniz sitenin transferleri kaç onayda hesabınıza aldığına göre değişmektedir. BTCTurk'e gönderdiğiniz transferler 3 onayda -yaklaşık 30dk- hesabınıza geçer. MtGox 6 onayda almaktadır. Bu da yaklaşık bir saat sürer.

Alış veriş sitelerinin çoğu onaysız olarak transferinizi kabul etmektedir. Yani transferiniz anında gerçekleşir.

BtcTurk | PRO - Bitcoin ve Kriptopara Alım Satım Platformu https://pro.btcturk.com - TRY, BTC ve USDT işlem çiftlerinde kriptopara alıp satabilir, detaylı grafiklere ulaşabilirsiniz.
BtcTurk | PRO mobil - AppStore: https://l.btcturk.com/2Md4jI7 Google Play: https://l.btcturk.com/2GrBT9s
dadas15
Sr. Member

View Profile
December 26, 2013, 05:23:49 PM

Sayın kullanıcılarımız,

Bu gece sabaha karşı 02:00 ile 04:00 arasında sitemiz 2 saat süre ile bakıma alınacaktır.

Dilerseniz ikametgah belgesi gönderebilirsiniz.

Bu süre gönderdiğiniz sitenin transferleri kaç onayda hesabınıza aldığına göre değişmektedir. BTCTurk'e gönderdiğiniz transferler 3 onayda -yaklaşık 30dk- hesabınıza geçer. MtGox 6 onayda almaktadır. Bu da yaklaşık bir saat sürer.

Alış veriş sitelerinin çoğu onaysız olarak transferinizi kabul etmektedir. Yani transferiniz anında gerçekleşir.

cevap için çok teşekkürler.
farkınızı her yerde hissettiriyorsunuz.
iyi ki varsınız Smiley 
deblue
Legendary
*

Activity: 1484

View Profile
December 26, 2013, 08:20:58 PM

sitenizden banka hesabıma ödeme ne kadar sürüyor ortalama acaba.
EFS
Moderator
Legendary
*

Activity: 3766
Merit: 2120

Crypto Swap Exchange

View Profile
December 27, 2013, 05:18:47 AM

Bu konuda btcturk.com sitesi ile ilgili konular dışındaki mesajlar silinecektir. Lütfen konu başlığına bağlı kalınız.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
emperor37
Full Member

Activity: 140

View Profile
December 27, 2013, 11:58:59 AM

"" TL çekme işlemlerinde 5TL masraf alınmaktadır."

Ayip ya 5 tl eft/havale parası mı olur
dadas15
Sr. Member

View Profile
December 27, 2013, 12:34:15 PM

bence oldukça makul hatta az bir ücrettir.
diğer sitelerde işlem yapılıp para çekilmek istendiğinde oluşan komisyon oranına lüften bakın.
DefneUnal
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
December 27, 2013, 01:36:49 PM

diğer sitelerde işlem yapılıp para çekilmek istendiğinde oluşan komisyon oranına lüften bakın.

Bence de fazla, Koinim'de bu ücret havale için 1 tl eft'de 3 tl, Türkiye'de olmalarının avantajı sanırım.
dukewipen
Newbie
*

Activity: 37

View Profile
December 27, 2013, 01:40:47 PM

Merhabalar,
yüksek miktarda btc bozdursak para transferinde belli bir üst rakamınız var mı?

Ayrıca bankalar ne kadar yüksek para transferinde sıkıntı çıkartır?? bunun hakkında bilginiz var mı? Çünkü forex ile uğraşan biri olarak yurtdışından 100bin için beni 1 hafta uğratırdıklarını bilyiorum...

emperor37
Full Member

Activity: 140

View Profile
December 27, 2013, 08:05:55 PM

Diğer siteler? Bir türk sitesinden bahsediyoruz burda, bankalar maaş hesabında bile eft/havale için ücret almiyorlar, burda günde binlerce liralık işlem yapan bir firmadan bahsediyoruz eminim anlaşmalı oldukları bankalar eft/havale için ücret bile almiyodur.
avarnet
Sr. Member

Activity: 896
Merit: 250

Enterapp

View Profile
December 29, 2013, 05:35:05 PM

btcturk'teki şu an ki işlem hacmi 16 BTC ! bana göre en büyük suçlu btcturk'tür ! kendisinin kazanması dışında herhangi birşey düşünmeyen bir sistemin esiridir ! paramı çekmek için 2 gün beklememdeki mantık nedir ? çok mu yoğun bu site ? 16 bitcoin i bile idare edemiyor mu yani ? para yatırmak için neden 1 gün bekliyorum ! işlem hacminiz ortada 2014'e girerken düzeltin artık bunları da bizde kazanalım sizde kazanın !

█████████████████████
█████████████████████████
█████████▀▀▀▀▀▀▀█████████
██████▀███████████▀██████
█████▀███▄▄▄▄▄▄▄███▀█████
████████▀▀▀▀▀▀▀▀▀████████
█████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█████
██████▄███████████▄██████
█████████▄▄▄▄▄▄▄█████████
█████████████████████
██████████
██
██
██
██
██
██
██

██

██

██

██

██████████

CRYPTO WEBNEOBANK
██████████
██
██
██
██
██
██
██

██

██

██

██

██████████
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
▄██████░░░░░░░░░░███▄
▄████▄▄███████▄▄░░░██▄
▄█████████████████░░░██▄
████░░▄▄▄▄▄▄▄▄▄░░░░░░░░██
████░░██████████░░░░░░░██
████░░▀▀▀▀▀▀▀▀▀░░░░░░░░██
▀█████████████████░░░██▀
▀████▀▀███████▀▀░░░██▀
▀██████░░░░░░░░░░███▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀
raistlinthewiz
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile WWW
December 29, 2013, 05:50:38 PM

blockchain'de 18 teyitli islemi btcturk hesabına hala yansımadı. baska sıkıntı yasayan var mı?

RoooooR
Legendary
*

Activity: 1008

GigTricks.io | A CRYPTO ECOSYSTEM FOR ON-DEMAND EC

View Profile
December 29, 2013, 10:00:09 PM

Farklı adresle btc çekmeye çalışırken "Bitcoin adresi geçerli değildir" hatası alıyorum sürekli.

█ █ █ █ █
         ██           ██
       ██     █ █ █ █   ██
     ██    ██        ██
   ██   ██               
  ██   ██     ████████                  ██████████
            ███          ██   █████████     ██      ██████  ██   ███████  ██    ███   ███████
 ██   ██    ███              ██      ███    ██      ██          ███       ██   ███  ██
 ██   ██    ███  ██████  ██  ██      ███    ██      ██      ██  ███       ██  ███   ██
            ███      ██  ██  ██      ███    ██      ██      ██  ███       ██████     ███████
 ██   ██    ███      ██  ██  ██      ███    ██      ██      ██  ███       ██  ██           ██
             ██      ██  ██  ██      ███    ██      ██      ██  ███       ██   ███         ██
 ██   ██      ███████    ██   █████████     ██      ██      ██   ███████  ██    ███  ███████
  ██   ██                           ███
   ██    ██          ██            ███
     ██    ██ █ █ █ █   ██
       ██             ██
          █ █ █ █ █ █

Telegram     Facebook     Twitter     Medium
-------------------------------------------------------------------
.WEBSITE. |█| .WHITEPAPER.

......BOUNTY......
-----------------------------------
..ANN THREAD..
Btcturk.com
Sr. Member

View Profile WWW
December 30, 2013, 07:27:56 AM

geçen tl çekmek için btc lerimi bozdurdum sitede tl çekme emri verdim verdikleri 2 günün tam son saatlerinde işleminiz gerçekleşmedi diyip gerçek adınızı giriniz dedi mail le gönderiyorum güvenlikten dolayı gönderemiyoruz diyolar  ulan hesap başkasının elinde olsa tl mi çeker adam sonra tekrar komisyon ödeyip btc ye çevirdim başka hesap açıp tekrar komisyon ödedim tl ye çevirdim parayı çekicem 5 tl de ordan gitti komisyon üstüne komisyon hatta çifter çifter yine 2 günlerini sonuna kadar kullanıp parayı öyle yatırdılar  koinim i de yeni çıktı derinlik yok diye kullanmak istemiyodum bu illetten kurtulayım ne olcaksa olsun diyip elimde tuttugum btc yi attım koinim e epeyde güzel fiyattan çıkardım elden  gece 12 de tl çekme emri verdim sabah 8:30 da hesaba geçmiş hemde 1 tl masrafla btcturk ten ettiğim zararı az da olsa koinimde kazandım hemde bankayı açık görmesinler yatırıyolar hesaba   bu şerefsizler 1 hafta oyaladı benı ha diom yatmıştır hesaba ha şimdi yatırcaklar 1 maıl atıyorum saçma sapan kopyala yapıştır yapılmış ben diyorum hesaba nerden adımı girebilirim paramı göndermiyosunuz adam diyo kara para aklanabilir yok terör olaylarında kullanılabılır  bide günlük 500 tl  aylık 5.000 tl demişler onaylanmayan hesap için 5000 tl yi o siteden 1 ayda çekebilen varsa bi 500 de ben gönderirim haftada 1.000 den fazla çekilmiyo siteden

Merhaba,

Burda bir yanlışlık olmuş. Aslında sadece sizden adınız ve soyadınızın alınması gerekiyordu. Bu bilgiye transferinizi gerçekleştirmek için ihtiyacımız var. Yani adı soyadı kısmına asdf asfd yazarak yaptığımız transferin bize iade olacağından dolayı adınıza ihtiyacımız var.

Size yanlış açıklama yapılmış kusura bakmayın. Sizin yeni bir adres açmanıza gerek yoktu, mevcut adresinizin adını soyadını biz değiştirebilirdik.

Yazışmalarınızı inceleyeceyiz.

Btcturk.com
Sr. Member

View Profile WWW
December 30, 2013, 07:34:17 AM

btcturk'teki şu an ki işlem hacmi 16 BTC ! bana göre en büyük suçlu btcturk'tür ! kendisinin kazanması dışında herhangi birşey düşünmeyen bir sistemin esiridir ! paramı çekmek için 2 gün beklememdeki mantık nedir ? çok mu yoğun bu site ? 16 bitcoin i bile idare edemiyor mu yani ? para yatırmak için neden 1 gün bekliyorum ! işlem hacminiz ortada 2014'e girerken düzeltin artık bunları da bizde kazanalım sizde kazanın !

Merhaba,

Yoğunluk olmadığında zaten yatırma işlemleriniz kısa bir sürede gerçekleşiyor. Biz şu anda sadece 1 iş gününden daha kısa sürede işlemlerinizin olacağını garanti etmiyoruz. Böyle bir söz verdiğimizde aşırı bir yoğunluk yaşamamız ya da bankadan kaynaklanan bir problem bizi çok zor durumda bırakıyor.

Bizde hacimin düştüğü sırada dünyada da geçtiğimiz haftalara göre işlem hacimleri onda bire düştü.

swansong
Full Member

Activity: 151

View Profile
December 30, 2013, 09:54:18 AM

Merhaba,

Yoğunluk olmadığında zaten yatırma işlemleriniz kısa bir sürede gerçekleşiyor. Biz şu anda sadece 1 iş gününden daha kısa sürede işlemlerinizin olacağını garanti etmiyoruz. Böyle bir söz verdiğimizde aşırı bir yoğunluk yaşamamız ya da bankadan kaynaklanan bir problem bizi çok zor durumda bırakıyor.

Bizde hacimin düştüğü sırada dünyada da geçtiğimiz haftalara göre işlem hacimleri onda bire düştü.

BTCTurk gayet hızlı ödeme yapıyor arkadaşlar. Daha önce başka bir exchange'den para çekmeyi denediniz mi ki BTCturk.com'u yavaş buluyorsunuz? MTGOX.com en popüler exchange sitesi ama 2 - 3 aydır paralarını çekemeyen insanlar var. Bitstamp'den de öyle ha deyince para çekemiyorsun. Btc-e.com'dan bahsetmiyorum bile. BTCturk.com'da genelde sabah verdiğim para çekme talepleri aynı gün hesabıma yattı, yalnızca 1 ay önce aşırı yoğunluk zamanlarında 1 - 2 gün gecikmeli ödeme yaptılar ki bunu da önceden açıkladılar.

Bu hızla çalışan başka exchange varmış gibi, BTCturk.com yavaş ödeme yapıyor diyorsunuz.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... 217 »
  Print  

Jump to: