Bitcoin Forum
May 10, 2024, 08:42:09 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 ... 217 »
  Print  
Author Topic: BtcTurk Ana Konu  (Read 398878 times)
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
September 21, 2014, 07:52:03 PM

senin bakis acindan oyle, sayet ben btc cekme emrini verdigimde saniyeleri dakikalari bir kenara birak saatler icinde gerceklesse idi hic bir sekilde bu duruma dusulmeyecekti(bu arada gozden kacan ayrinti bu ilk degildi ve sonda olmayacak gibi gorunuyor), sen bankaya para cekmek icin gidip sira numarasi aldigini ve siranin sana hic bir zaman gelmedigini dusun, sonra birisi ciksin aa numaratiksisteminde sorun var teknik ekibe bildirdik. Saka gibi, ben hatali bir islem yapmadim, ben parami btc olarak cekemiyorum diye fiyata cevirdim. Sen isarla hatali islem yapmissin diyorsun. Neyse, bu sirketle bundan sonra ben calismayacagim, isteyen calissin bu sorunlarla ugrasmaktan zevk alan mazisotler varsa aramizda bu onlarin bilecegi is.

guzel kardesim araya girecegim, okudum da simdi ikiniz aranizdaki mesajlari, bunlara hic gerek..

kucuk bir tuyo vereyim, eger ki btc mi tl ye cevirmek benim icin olmazsa olmaz bir sartin yoksa eger, yurtdisi exchange sitelerinde yapabilirsin swap islemini.. anladigim kadariyla defansa yatmak icin TL ye gecmissin, ama TL piyasasi daha onceki notlarimda da belirttigim gibi gec tepki verdigi icin ya da nazli oldugu icin, daha yuksekten almak zorunda kalmissin.. Hizli olmak istiyorsan ve tl ye cevirdigin btc lerini turk bankasina acil olarak cekmek gibi bir ihtiyacin yoksa (ki oyle goruluyor notlardan)  swapi herhangi bir sitede yap..onunde sonunde ordan cikisin eger btc olarak olacaksa hic bir sorun yok..yani bitcoinin esnekliginden neden faydalanmiyorsunuz ki..

Dostum niye beni kimse anlamiyor, zarar ettim ok de benim asil sIkIntIm ve sikayetim neden BTC cekmek istedigimde onay gerekiyor ve bu ...timin onayini kimse vermiyor 1 gun beklemek zorunda kaliyorum. Daraldim yahu ya ben anlatamiyorum yada sizler anlamak istemiyorsunuz, aksam 8 den sonra falan soyle3 5 btc cekim emri verin ve ertesi gne kadar bekleyin, bu sure zarfindada yatirim yapacaginiz altcoin  en az 3 4 misli ciksin. O zaman bakalim bu sekildemi olacak yazilanlar.
1715373729
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715373729
Reply with quote  #2

1715373729
Report to moderator
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715373729
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715373729
Reply with quote  #2

1715373729
Report to moderator
TakashiMakat
Member
**

Activity: 93
Merit: 10

View Profile
September 21, 2014, 09:31:44 PM

Ya az önce denemek için 1.5 btc çektim otomatik gerçekleşti.

Daha önce gece çekmeye çalışıp sabahı beklediğim de olmuştu ama bir gün hiç beklemedim. Senin bir gün dediğin gece girip sabah olması mı?

Bu tip durumlar exchange'lerde hep oluyor. Coinbase 10btc bakiyemi -10 yaptı bir keresinde, bir haftada düzeltti. Git bak ingilizce taraflara neler var.

Ayrıca sen diyorsun ya altcoine basacaktım yükseldi vs. Öyle bir mantık yok. Düşseydi ne yapacaktın?

DeepCoin
Legendary
*

View Profile
September 21, 2014, 09:41:36 PM

Ya az önce denemek için 1.5 btc çektim otomatik gerçekleşti.

Daha önce gece çekmeye çalışıp sabahı beklediğim de olmuştu ama bir gün hiç beklemedim. Senin bir gün dediğin gece girip sabah olması mı?

Bu tip durumlar exchange'lerde hep oluyor. Coinbase 10btc bakiyemi -10 yaptı bir keresinde, bir haftada düzeltti. Git bak ingilizce taraflara neler var.

Ayrıca sen diyorsun ya altcoine basacaktım yükseldi vs. Öyle bir mantık yok. Düşseydi ne yapacaktın?

Bu isler misle misla yurumuyor, sistemi adam gibi yapsinlar sorunsuz calissin o kadar, bunun savunulacak bir yani yok, btc cekmek icin onay monay bekleyemem ben bu yuzdende artik kendileri ile calismayacagimi belirttim zaten. Coinbase dedigin yeri dunya kullaniyor btcturk dedigin yerin hacmi ortada nasil bir kiyaslama bu ?
Karartma1
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1422

View Profile
September 21, 2014, 09:47:31 PM

valla düne kadar btcturkle herhangi bir sorunum olmamıştı. ancak dün bir problem yaşadım ve bundan böyle zorda kalmadığım sürecek pekde kullanma taraftarı değilim. Eğer online hizmet veriyorsanız 7/24 sitenin kontrol altında olması gerekli ki müşterinin sorun yaşaması durumunda anında müdahale veya sistemde oluşan sorunlara anında müdahale etmek gereklidir. ben böyle bilirim. Dün 2 btc aktarımı yaptım. İlk yolladığım 0.55 ikinci gönderimim ise 0.025 idi. 0.55 hiç bir şekilde btcturk onayına düşmedi. İkinci gönderdiğim 3 confirmasyonu aldı ve btctürk hesabıma yansıdı. ilk yolladığım ise 4 confirmasyonu almıştı. akşam 8 e kadar bekledim ve mail atip durumu bildirdim. 5 dakika geçmeden teknik ekibin inceleme yaptığına dair mail aldim. gece 12 ye kadar bir cevap gelmeyince tekrar mail attim ve geri dönüş gündüz 12 de oldu. ve sitemkar bir mail daha yazdım teknik ekibin çalışma saatlerini sordum. ve btc nin hesabıma yattığına dair mail geldi ve Syn.Gizem hanımdan tekrar mail geldi 7/24 çalışıldığına dair ve yaşanan sorundan dolayı özür maili. Neticeye bakarsak btc gecikmeli de olsa hesabıma yansıdı ama iki işlem yapıyorum birincisi yansımayıp ikincisinin yansıması biraz garip oldu. ve en önemlisi ise bekletilmem pekde hoşuma gitmedi. Bu durumdan dolayı btctürkle aramıza soğukluk girdi diyebilirim. Alternatif derseniz eğer koinim en azından hiç muhatap olmuyor daha iyi gibi geliyor.
aliser
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1000

View Profile
October 03, 2014, 07:33:18 AM

Ne yapmaya çaıştıklarına anlam veremiyorum bu adamların. Kısa öz iplerini boyunlarına geçirdiler sandalyeyi birinin tekmelemesini bekliyorlar, ya bu sektörden sıkıldılar ve umutları kalmadı ya da o kadar çok para kazandılar ki içerideki süreç umurlarında değil artık. Ticket açalı 1,5 saat oldu ne cevap var ne müdahale daha önceki eleştirimde mecbur kalmadıkça kullanmayacağım demiştim artık düşüncem tamamen değişti mecbur kalsam da kullanmayacağım BtcTurk'ü.
DeepCoin
Legendary
*

View Profile
October 03, 2014, 07:41:40 AM

Ne yapmaya çaıştıklarına anlam veremiyorum bu adamların. Kısa öz iplerini boyunlarına geçirdiler sandalyeyi birinin tekmelemesini bekliyorlar, ya bu sektörden sıkıldılar ve umutları kalmadı ya da o kadar çok para kazandılar ki içerideki süreç umurlarında değil artık. Ticket açalı 1,5 saat oldu ne cevap var ne müdahale daha önceki eleştirimde mecbur kalmadıkça kullanmayacağım demiştim artık düşüncem tamamen değişti mecbur kalsam da kullanmayacağım BtcTurk'ü.
Dostum yazsana adam gibi birsey local bitcoins gibi, bi dunya internetcafe var, insanlar bulusup yuzyuze yapsinlar islerini, hatta ios ve android os a app yaz, isteyen kursun ve gps ini acsin kendilerine en yakin kullaniciyi gorsun, eskiden dating siteleri bu sekil calisiyordu. Bu adamlara muhtac falan degiliz ne saniyorlarsa artik kendilerini.
aliser
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1000

View Profile
October 03, 2014, 07:49:34 AM

Dostum yazsana adam gibi birsey local bitcoins gibi, bi dunya internetcafe var, insanlar bulusup yuzyuze yapsinlar islerini, hatta ios ve android os a app yaz, isteyen kursun ve gps ini acsin kendilerine en yakin kullaniciyi gorsun, eskiden dating siteleri bu sekil calisiyordu. Bu adamlara muhtac falan degiliz ne saniyorlarsa artik kendilerini.

Deep, App'ı geçtim, yüz yüzeyi de geçtim, bilgisayarın başına bir tane adam oturtup işleri takip ettirseler artık ona da razıyız. Adamlar bildiğin bıraktı siteyle ilgilenmeyi. Evinde oturan karısına devretti belki de adam hanım arada gir bak gelen giden bir şey olursa beni ara mı dedi artık bilmiyorum. İşin özeti artık BTCTurk Bitti.
DeepCoin
Legendary
*

View Profile
October 03, 2014, 07:54:33 AM

Deep, App'ı geçtim, yüz yüzeyi de geçtim, bilgisayarın başına bir tane adam oturtup işleri takip ettirseler artık ona da razıyız. Adamlar bildiğin bıraktı siteyle ilgilenmeyi. Evinde oturan karısına devretti belki de adam hanım arada gir bak gelen giden bir şey olursa beni ara mı dedi artık bilmiyorum. İşin özeti artık BTCTurk Bitti.

Gunaydin diyecegim ama bana kizacaksin.  Sad
Belkide hacklendiler haberimiz yok kimbilir, kovdular adamlari yerinede adammi bulamiyorlar, neyse artik dusunmek istemiyorum, yasadiklarim aklima geldikce delleniyorum.
eozdem
Full Member

Activity: 227
Merit: 100

View Profile
October 03, 2014, 08:18:23 AM

Ben surekli islem yapiyorum ve herhangi bir sorun yasamadim. Zaten ulkemizde neredeyse tek bir btc borsasi var, onu da bu sekilde baltalamak dogru degil bence.

BTC: 3CK57YEqbkQNAj9UetrK2S2WpBEe8rke4J
Telegram : EttercapDb
Dijital Para
Full Member

Activity: 149
Merit: 104

View Profile
October 03, 2014, 08:27:25 AM
Last edit: October 03, 2014, 08:39:41 AM by Dijital Para

Ben surekli islem yapiyorum ve herhangi bir sorun yasamadim. Zaten ulkemizde neredeyse tek bir btc borsasi var, onu da bu sekilde baltalamak dogru degil bence.

Baltalamak demek doğru değil. Şöyle düşünmek gerektiğini düşünüyorum bitcoin ile iş yapan şirketler hakkında. Bitcoin'in kodları, işlemleri açık iken, bitcoin temelli şirketlerin bu kadar kapalı olması doğru değil. Bu şirketler sınırları kendileri belirleyerek şeffaf olmalılar. Şu son mesajlara baktığımda esasında istenen bir açıklama yapmaları. Sonuçta bu rastgele ücretsiz hizmet aldığın bir internet sitesi değil. İnsanlar paralarını burada tutuyorlar. O yüzden küçük aksaklıklar bile paniğe neden olabilecek kapasitede. Ayrıca geçmiş örnekler de borsalar ile ilgili çok iç açıcı değil.

Btcturk gelip, artık btc çekmek için gereken süreyi uzattıklarını açıklayabilir. İnsanlar kendilerini ona göre ayarlar.

edit: btcturk btctrader diye büyük bir projenin bir parçası. şu başlıkta denetlendiklerini belirtmişler, içeriğini ben okumadım ama kullananlar baksın. https://bitcointalk.org/index.php?topic=798160.0
akirafes
Full Member

Activity: 231
Merit: 101

View Profile
October 03, 2014, 01:26:57 PM

Zor kazandıgım ve zorlukla biriktirdigim paraları Kullanmaya cesaret ettigim tek yerler: Btcturk ve cex.io ikisindende çok menunum.  Hizmetlerine teşekkür ederim.
AMa bu tür platformlarda bu paranın her an ucacagını bilmeninde bilincindeyim .
TakashiMakat
Member
**

Activity: 93
Merit: 10

View Profile
October 03, 2014, 09:38:48 PM

Şu anda dünyada paranın güvende olduğunu kanıtı ile her an kontrol edebileceğin tek yer btctrader borsaları.

http://audit.btctrader.com/

Daha ne kadar transparan olabilir ki?

Hem o konuyu görüp hem de hacklendiler falan demek neyin kafası onu çok anlamıyorum.

Bariz baltalama var burda.
Dijital Para
Full Member

Activity: 149
Merit: 104

View Profile
October 04, 2014, 12:14:45 AM

Şu anda dünyada paranın güvende olduğunu kanıtı ile her an kontrol edebileceğin tek yer btctrader borsaları.

Last signed message:
BTCTRADER-2014-06-27

Bu son imzalanmış mesajın sonundaki rakamların tarih olduğunu tahmin ediyorum. O da Hazirana geliyor. Fakat coinkolikteki oranlarda farklı artı btcexchange.ph yeni eklemişler site olarak, o da haziranda yoktu diye hatırlıyorum. O sayılarla ilgili bilgisi olan var mı?
coaex
Hero Member

Activity: 616
Merit: 503

@coaex - LBMA certified Gold & Silver

View Profile WWW
October 04, 2014, 10:40:38 AM

Daha ne kadar transparan olabilir ki?

Hem o konuyu görüp hem de hacklendiler falan demek neyin kafası onu çok anlamıyorum.

Bariz baltalama var burda.

İyi ama BTCTrader = BTCTürk.. Dolayısıyla burada objektif bir kanıttan bahsedemeyiz. Subdomainlerinde yazdıkları gibi "audit" (denetim) durumu söz konusu değil.
Denetimler bağımsız kuruluşlarca yapılır, sonunda da bir rapor çıkar. BTCTrader'ın BTCTürk'ü denetlemesi sadece iç denetim sayılabilir - kendi kendilerini denetleyip halka açık bir veri koymuşlar. Kabul ama daha şeffaf olmalı, zamanında işlemleri yapmalılar. Burada iddia edilenler doğruysa son kullanıcının yaşadığı bir mağduriyet söz konusu. Takascoin'de de benzer durumlar oldu, ancak o yeni açılan bir yer. BTCTürk ise artık belli bir noktaya gelmiş, oturmuş olması gereken bir servis. Eğer bu şekilde hizmet kalitelerinde bir standart yakalayamıyorlarsa sorunlarının kök nedenlerine inmekte sıkıntı yaşıyorlar anlamına gelir ve bu, ciddi bir durumdur.
Baltalama olarak görmüyorum, bilakis yukarıda arkadaşların yaşadığı sıkıntılara karşı zamanında açıklama yapmaları gerekiyor. Henüz bu başlık altında resmi bir açıklama göremedik. Hatta herhangi bir şikayet ya da öneri durumunda da çok açık yazmıyorlar.

Coaex Precious Metals - Cryptocoin Gold and Silver Bullion
Emre Kenci
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
October 04, 2014, 05:18:32 PM
Last edit: October 04, 2014, 06:17:03 PM by Emre Kenci

Merhaba,

Öncelikle herkese iyi bayramlar.

Sanırım bir cevap beklentisi oluşmuş. Cevaplarımı aşağıda bulabilirsiniz.

Bitcoin çekme işlemleri ile ilgili

Gördüğüm kadarıyla buradaki kullanıcılarımız için en büyük sorun bitcoin çekmelerin zaman zaman onaya tabi olması. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum, açıldığımız günden bu yana kullanıcılarımız BTCTurk kullanarak 50,000'in üzerinde bitcoin çekme işlemi yaptı. Bunlar arasından 456 işlem manuel onay gerektirmiştir. %0.91 etmektedir. Bu 456 işlemin ortalama onay süresi bir saatin altındadır. Bütün bitcoin çekme işlemlerin ortalama onay süresi birkaç saniyedir.

Ne yazık ki Bitcoin borsaları ve kullanıcıları ciddi siber saldırılara maruz kalmaktadır. Bu anlamda, kullanıcılarımızı hem bizim hem de kendi hatalarına karşı korumak bizim görevimiz. Bir işlemin gerçekten sizin tarafınızdan yapıldığından emin olmak adına, manuel onaya tabi tutabiliriz. Manuel onaya bakarak neyi inceliyorsunuz diye soran arkadaşlar olmuş. Çok şeyi inceliyoruz. Teknik detaylara burada giremeyeceğim.

Manuel onaya tabi olan işlemler belli bir miktarın üzerinde ya da sistemin güvenlik filtrelerine takılan işlemlerdir. Bu miktar şu anda 2BTC'dir. Bayramdan sonra bu limiti kaldıracağız. Güvenlik filtrelerine takılma senaryosu çok çok nadir yaşanmaya devam edecektir. Sizin paranızı bir hackera çaldırmaktansa burada yazdığınız şikayetleri cevaplamayı tercih ediyorum Smiley Bu tercihim değişmeyecek

Çekme işlemlerinin manuel onay gerektirdiği bir diğer durum ise warm storage'ımızdaki miktarın bitmesidir. Bu durum çoğu zaman öngörülüp önceden çözülüyor. Ki şimdiye kadar warm stograge bittiği için beklettiğimiz işlem 10'dan fazla değildir. Fakat bir gece ansızın 250BTC çekmek isterseniz, biraz beklemenizi rica edeceğiz Smiley İşleminiz diğer gün sabah mutlaka gerçekleşecektir.

Beklentilerinizi bu bilgiler ışığında oluşturmanızı rica ediyorum. Burdan herkese de benim uyguladığım bir prensibi aktarmak istiyorum.

Eğer private key'ler sizde değilse, Bitcoin sizin değildir.

Eğer siz çok aktif bitcoin transferi yapmak istiyorsanız lütfen alış yaptıktan sonra bakiyenizi önceden kendi cüzdanınıza transfer ediniz. Tekrar satmak istediğinizde hemen geri yükleyip satabilirsiniz. Biz bakiye tutma hevesinde değiliz. Paranızı herhangi bir şekilde değerlendirmiyoruz.

Yardım masasının performansı ile ilgili

Yardım masasından iş günleri 09.00-17.00 arasında canlı yardım alabilirsiniz. Bu saatler içinde bize yazacağınız sorunlar kısa sürede cevaplanacaktır. Burada yine istatistiklere başvurmak istiyorum. BTCTurk yardım masasına bu güne kadar 25,000'in üzerinde yardım talebi gelmiştir. Sorunların ortalama çözüm süresi yarım saatin altındadır. Bunlar aktif olarak denetlenmektedir. BTCTurk yardım masası 3 tam zamanlı çalışandan oluşmaktadır. 7/24 destek vermemekteyiz. Ne yazık geceleri yardım masasına vardiya koyacak kadar iş gelmemektedir. 18.00'dan sonra yardım isteklerinize geri dönüş diğer gün sabah yapılacaktır. Tatil günlerinde tek kişi çalışmaktadır ve geri dönüşlerde gecikme olabilir.

Yardım masasının çalışma saati bilgileri sitede bulunmamaktadır. Fakat en kısa sürede eklenecektir. Bundan dolayı özür dileriz.

Sanırım TL yatırma ve çekme işlemlerinden herkes memnun.

Yardım masasından teknik hatalar ile ilgili alacağınız cevap "teknik ekibe iletilmiştir, size geri dönüş yapılacaktır" şeklindedir. Bu normaldir. Eğer sorununuz çözülmediyse buyrun yazın. Şimdiye kadar BTCTurk üzerinde çözümsüz kalan bir tek problem olmamıştır. Gecikmeler olabilir ama sorununuzu mutlaka çözeriz.

Lütfen yardım masası ile ilgili beklentilerinizi de bu bilgiler ışığında oluşturun.

Kompleks bir işle uğraşmaktayız. Sorunlar yaşanmaktadır. Lütfen bize anlayış gösterin. Bizi ilk günlerden beri takip edenler gelişmeleri görüyorlardır. Bu gelişim devam edecektir. BTCTrader projesine yapılan yatırım artarak devam etmektedir. BTCTurk bizim için çok önemli.

Üzülerek söylüyorum ki artık Btcturk.com hesabı ile destek ekibimiz buradan cevaplar yazmayacaktır. Buraya negatif yazılar yazmakla bizi tehdit eden ve kurallarımız dışında işlemler talep eden, ayrıcalık isteyen kişiler ne yazık ki var. Kişiler üzerinden tartışmak istemiyorum. Fakat bu duruma mahal vermemek adına buradan destek hizmeti vermeyeceğimizi üzülerek belirtiyorum. Lütfen buraya yazdığınız yazılara cevap beklemeyiniz.

Ben arada sırada bu şekilde açıklamalar yazarak sizlerle iletişimde kalacağım. Yazılanlara teker teker cevap veremeyeceğim. Beni mazur görünüz. E-posta adresim btctrader.com'da mevcut. İstediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Denetim ve bakiyelerin güvenliği ile ilgili

audit.btctrader.com'da gördüğünüz tablo size "Cold storage balance" sütunu altındaki kadar elimizde bitcoin olduğunu gösteriyor. Oradaki imzanın tekrarlanması gerekmemektedir. Tek seferde bir adresin sahipliğinin kanıtlanması yeterlidir. Zaten cüzdan dosyasını indirip bu bakiyeyi canlı olarak da görebilirsiniz. Elimizde orada beyan ettiğimiz kadar bitcoin olduğunu sizlere bu şekilde kanıtlayabilmekteyiz. İşin burası üçüncü bir şirketin dahil olmasını gerektirmiyor.

Toplam müşteri bakiyesinin bizim beyanımıza dayalı olduğu doğrudur. Fakat bu rakamdaki değişiklikleri de para yatırıp çekerken gözlemleyebilirsiniz. Rakamların tamamının bir denetim şirketi tarafından denetlenmesi tabiki güzel olacaktır. Bu konudaki çalışmalarımız sürüyor. Ayrıca Cold Storage bakiyesinin şu anda sahibi olmamız, bu bakiyeyi yarın çaldırmayacağımız anlamına tabiki gelmiyor. Bunun için de bu sistemi sigortalatma çalışmaları sürdürmekteyiz.

Bu işler bizim elimizde olmayan sebeplerden ötürü zaman almaktadır. Bu yüzden bir süre sözü veremeyeceğim fakat audit.btctrader.com üzerinde büyük bir denetim şirketinin ve sigorta şirketinin logosunu görmeye hazır olun. Bu çalışmalarımız bittiğinde umarım BTCTurk ve diğer BTCTrader brokerlarının kullanıcıları bakiye garantisi ile işlem yapmanın keyfini yaşayacak.

Türkiye Bitcoin ekosistemi

Bizim Bitcoin ekosistemine zarar verdiğimiz görüşlerine saygı duyuyorum. Bu başlığın altını çok uzun doldurabilirim ama ukalalık olarak algılanmasını istemiyorum. O yüzden sadece bu görüşleri çok acımasız bulduğumu belirterek geçeceğim.

Forum ile ilgili

Bitcoin/TL yatırma/çekme işlemi anında gerçekleşen ya da yardım talebine saniyeler içinde cevap verilen onbinlerce kişi buraya memnuniyetini yazsaydı burda çok farklı bir tablo görünürdü. Ama işin doğasında bu var. Kötü tecrübe yaşayan bir kullanıcı, sanki herkesi mağdur ediyormuşuz gibi bir tablo ortaya çıkmasına sebep olabiliyor. Bunu doğal karşılamak gerek.

Fakat bu yazıyı okuyan ve bizimle henüz çalışmamış insanlar için yazıyorum, BTCTurk üzerinde şimdiye kadar kimsenin bir kuruş parası kalmamıştır ve hiçkimsenin sorunu çözümsüz bırakılmamıştır. Biz yaptığımız işin arkasındayız.

Şikayet edenlere de kesinlikle kızmıyoruz. Haklarıdır. Kötü tecrübe yaşayan kullanıcılarımızdan özür dilemek ve hizmetleri daha da iyi yapmak bizim görevimiz.

Bu görevimizi yerine getirdiğimizden ve getireceğimizden emin olabilirsiniz.

Karar sizin.

Herkese tekrar iyi bayramlar.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
October 04, 2014, 05:49:50 PM

gayet olumlu ve yapıcı bir cevap olmuş emre kenci bey den içinde özeleştirileride içeriyor . ben kendi adıma hiç sıkntı yaşamadım btctürk te işlem yaparken. daha iyisi olabilir mi her zaman bakiyelerin sigortalanması olayı da olursa çok iyi olur açıkçası

kendi adıma bu açıklama beni tatmin etti
techman
Legendary
*

Activity: 1020
Merit: 1027

View Profile
October 04, 2014, 06:07:17 PM

Emre Bey gereken açıklamayı yapmış ve kafalardaki soru işaretlerini cevaplamış diye düşünüyorum. Şahsen tanışma fırsatı bulduğum için açıklamalarında ne kadar samimi olduğunu tahmin edebiliyorum. BTCTurk ilk açıldığından beri kullanıyorum henüz bir problemle karşılaşmadım. Benim tek istediğim gece 11 bile olsa İş Bankası üzerinden "havale" yaptığımda hesabıma anında geçebilmesi ve manuel onaya takılmaması. Bu olursa işlem hacmi artacaktır diye düşünüyorum. Herkese iyi bayramlar.

DeepCoin
Legendary
*

View Profile
October 04, 2014, 06:59:11 PM

Aciklama gercekten hos guzel fakat benim ve bircok arkadasimizin yasadigi sorunlarin gercekligini degistirmiyor.
Yukarida yazilan aciklama sayfaya uye olurken karsimiza konmus olsaydi ne ben nede sorun yasayan diger arkadaslar bu sorunu yasamaz, yasasa bile negatif bir geribildirim vermek zorunda kalmazdi.
  Sayet bir sinirlama var ise bu belirtilmeli idi, yukarida sinirin 2 BTC oldugu belirtilmis, 2 BTC uzeri cekim yapmak istediginizde karsimiza kucucuk bir uyari mesajinin cikmasini saglamak ne kadar zor olabilir ?  Yada sikca sorulan sorular bolumunde nicin bu bilgiler yer almiyor? Sizlerin eksik bilgi saglamaniz yuzunden burada magdur oldugumuzda  ve bunu dile getirdigimizde bunu sizi karalama olarak algilamaniz yerine daha iyi hizmet verebilmeniz adina yazilmis bir geri bildirim olarak algilamanizi yeglerdim. Sizin hakkinizda ilk acildiginiz gunlerden beri yazilan onca negatif elestiriye ragmen sizin yaninizda olan birisi olarak artik yasanilan sorunlarin sIkligi yuzunden bende kisisel oalrak yasadiklarimi paylastim. Yukarida devamli istatistikler ile cevaplar verilmis, bu istatistiklerden acikca anlasiliyor ki verilen oranlara gore buyuk bir yuzde BTCTurk kullanicisi sadece mikro transferler gerceklestiriyor ve bu yuzden de ne geciktiginde sikayet etmeye degiyor nede limitlere ve sinirlamaalra takiliyor, buradan vardigim sonuc ise BTCTurk daha cok mahalle bakali gibi calisip  Walmart gibi davranmaya calisiyor.
  Yardim masasina deginecek olursak, yardim masasi ismi bile bizleri yanlis yonlendiriyor, cunku aldigimiz sey yardim degil, yardim masasi adini verdiginiz birim yalnizca bir araci, sizin mesajinizi alip teknik ekibe iletmek o kadar. Yardim masasinin yapabilecegi veya yapamayacagi hizmetlerin bir lisesi varda biz mi ona ragmen yapamayacaklari seyleri istiyoruz ? Sayfanda sIkca sorulan sorular bolumune yazarsin bunlari bizlerde biliriz bu masanin neyi yapip yapamayacagini. Buraya yapilan basvuru sirasinda insanlarin psikolojik durumunu degerlendirmeden garip garip cevaplar veriyorsunuz. Kisi panik halinde gecenin bir yarisi yatirimindan endise ediyor, siz gecte olsa sorunu cozuyoruz su ana kadar cozulmemis bir sorun yok diyorsunuz. Bu is " gecte olsa cozuyoruz" seklinde olmaz, Tabiki sorunu cozeceksiniz, ben sizin musterinizim ve bizim sayemizde varsiniz, biz siz olmadan da alternatifleri degerlendirebiliriz. ama biz olmadan sizin alternatifiniz yok malesef. Kurtulun artik su 20. yuzyil zihniyetinden
dadas15
Sr. Member

Activity: 558
Merit: 251

View Profile
October 05, 2014, 06:53:48 PM

memnuniyet belirtmek gerekiyorsa bizde bunu yapalım. ben şimdiye kadar bir çok işlem yaptım ve btcturk te sorun yaşamadım, para kuruşu kuruşuna kadar korunur ve istenilen zamanda çekilip yatırılır, btc çekimlerinde sorun olmuyor, teşekkürler...
EFS
Moderator
Legendary
*

Activity: 3724
Merit: 2078

Crypto Swap Exchange

View Profile
October 05, 2014, 06:57:48 PM

Ben de bugüne kadar BTCTürk'ün verdiği hizmetten hep memnun kaldım. Yurtdışı borsalarına bakınca ne kadar şanslı olduğumuzu anlıyoruz.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 ... 217 »
  Print  

Jump to: