Bitcoin Forum
July 03, 2024, 10:27:41 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 ... 217 »
  Print  
Author Topic: BtcTurk Ana Konu  (Read 398955 times)
petahashminer
Legendary
*

Activity: 1890
Merit: 1037

View Profile
December 18, 2014, 11:30:36 PM

Dolar 2.33 e geriledi.

su an, btc turk alis 348 $, satis 352 $

Bitstamp 320 $

Btc -e 318 $

dolar 2.32

btc = $ 310  = 719 TL

btc turk alis / satis =  793 TL vs 789 TL , ne yalan soyleyeyim, satip ciktim son dususten zararsiz, btc nin yeni ayari 300 dolar civari gibi bundan sonra..

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
December 22, 2014, 09:22:56 AM

Hayırdır ne oldu?
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
December 22, 2014, 09:24:43 AM

Merhaba,

Artık siteye giriş yaparken SMS doğrulaması yaparak hesabınızı daha güvenli hale getirebilirsiniz.

https://www.btcturk.com/yardim#guvenlik

adi şerefsizler bunlar kadar adi bunlar kadar karaktersiz kimse yok parama el koydular ödemiyorlar bin bir bahaneler söylüyorlar bunlar kadar adi dolandırıcı kimse yok btcturk.com tam bi hırsız

sakin ol şampiyon ben yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyorum bir yamuklarını görmedim sayıp sövmekle olmaz bu işler
techman
Legendary
*

Activity: 1020
Merit: 1027

View Profile
December 22, 2014, 10:05:46 AM
Last edit: December 22, 2014, 11:05:17 AM by techman

BTCTurk olarak Türkiye'de en şeffaf hizmeti sunuyoruz. Güncel Bitcoin durumunu bile açıkca gösteriyoruz,

http://audit.btctrader.com/

Elimizden geldiği kadar gerek canlı yardım kısmı olsun gerekse bu ve başka forumlar üzerinden anında sorunları çözmeye çalışıyoruz. Şu anda sorunu çözülmeyen ve parası bizde kalan tek bir kişi bile yok. Bir şahısa veya bir şirkete bu şekilde hakaret edemezsiniz, sorununuz kısa bir sürede çözülmediyse, bu size bu şekilde karalama ve hakaret etme hakkı vermez. Burada sizden başka btcturk tam bir hırsız diyen bir kişi yok, sorununuzdan dolayı karşısınızdaki şirkete hırsız deme hakkınızda yok.

EFS
Moderator
Legendary
*

Activity: 3780
Merit: 2120

Crypto Swap Exchange

View Profile
December 22, 2014, 10:12:37 AM

-snip-

Yaşadığınız sorunu detaylı şekilde yazarsanız herkes için daha faydalı olur. Bu şekilde sorununuza kimse çözüm üretemez.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
techman
Legendary
*

View Profile
December 22, 2014, 10:27:41 AM

BTCTurk Android uygulaması yayınlandı.

Blog yazısı: http://blog.btcturk.com/?p=1441

Google Play Store indirme linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=btcturk.android&hl=en

asuspc
Sr. Member

Activity: 328
Merit: 250

View Profile
December 22, 2014, 10:39:41 AM

Merhaba,

Artık siteye giriş yaparken SMS doğrulaması yaparak hesabınızı daha güvenli hale getirebilirsiniz.

adi şerefsizler bunlar kadar adi bunlar kadar karaktersiz kimse yok parama el koydular ödemiyorlar bin bir bahaneler söylüyorlar bunlar kadar adi dolandırıcı kimse yok btcturk.com tam bi hırsız

BTCTurk olarak Türkiye'de en şeffaf hizmeti sunuyoruz. Güncel Bitcoin durumunu bile açıkca gösteriyoruz,

Elimizden geldiği kadar gerek canlı yardım kısmı olsun gerekse bu ve başka forumlar üzerinden anında sorunları çözmeye çalışıyoruz. Şu anda sorunu çözülmeyen ve parası bizde kalan tek bir kişi bile yok. Bir şahısa veya bir şirkete bu şekilde hakaret edemezsiniz, sorununuz kısa bir sürede çözülmediyse, bu size bu şekilde karalama ve hakaret etme hakkı vermez. Burada sizden başka btcturk tam bir hırsız diyen bir kişi yok, sorununuzdan dolayı karşısınızdaki şirkete hırsız deme hakkınızda yok.

pm gönderildi bi bakarmısınız
techman
Legendary
*

View Profile
December 22, 2014, 10:52:03 AM

BTCTurk olarak sadece kendi adınıza kayıtlı banka hesabından yaptığınız transferleri kabul ediyoruz. Sitemizin "Nasıl TL yatırabilirim?" bölümünde bu açıkca belirtilmektedir. ATM üzerinden yatırılan paralar güvenlik politikamız gereği kişi banka hesabını tanımladıktan sonra masraflar düşürülüp geri gönderilmektedir.

BTCTurk üzerinde yazılan kurallar:

"Sadece kendi adınıza kayıtlı banka hesabından yaptığınız transferler kabul edilecektir. Sitede kayıtlı olduğunuz isim ile tarafımıza transfer gerçekleştirdiğiniz banka hesabı sahibi aynı olmalıdır."

"ATM'lerden gönderilen paralar kabul edilmemektedir. İadesi için kimlik fotokopisi ve aynı isme kayıtlı banka hesabı istenecektir"

"asuspc" ile iletişime geçilmiş ve yatırdığı "10TL" tutarında parayı banka hesabını girmesi koşuluyla masraflar düşülerek geri gönderileceği bilgisi verilmiştir.

coaex
Hero Member

Activity: 616
Merit: 503

@coaex - LBMA certified Gold & Silver

View Profile WWW
December 22, 2014, 11:06:54 AM

Merhaba,

pm gönderildi bi bakarmısınız

pasif agresif kişilik bozukluğunuz olabilir, doktorunuza başvurun.
hatta bir süre yatırım yapmamanızı tavsiye ederim.

Coaex Precious Metals - Cryptocoin Gold and Silver Bullion
kralkral
Sr. Member

Activity: 323

View Profile
December 22, 2014, 11:07:24 AM

10 tl için mi "şerefsiz" oldu btcturk?

▄▄████▄▄
        ▄▄██████████████▄▄
      ███████████████████████▄▄
      ▀▀█████████████████████████
██▄▄       ▀▀█████████████████████
██████▄▄        ▀█████████████████
███████████▄▄       ▀▀████████████
███████████████▄▄        ▀████████
████████████████████▄▄       ▀▀███
 ▀▀██████████████████████▄▄
▄▄        ▀██████████████████████▄
████▄▄        ▀▀██████████████████
█████████▄▄        ▀▀█████████████
█████████████▄▄        ▀▀█████████
██████████████████▄▄        ▀▀████
▀██████████████████████▄▄
  ▀▀████████████████████████
      ▀▀█████████████████▀▀
           ▀▀███████▀▀

.SEMUX
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
  Semux uses 100% original codebase
  Superfast with 30 seconds instant finality
  Tested 5000 tx per block on open network
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
cakir
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1000

★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

View Profile WWW
December 22, 2014, 11:08:17 AM

Grin Grin

10 tl çok büyük bir tutar. btcturk bu 10 tl ile zengin oldu, tüm çalışanlarıyla birlikte adriyatik'ten ada satın alıp oraya kaçtı Grin

,'#██+:                 
              ,█████████████'             
            +██████████████████           
          ;██████████████████████         
         ███████:         .███████`       
        ██████               ;█████'      
      `█████                   #████#     
      ████+                     `████+    
     ████:                        ████,   
    ████:    .#              █     ████   
   ;███+     ██             ███     ████  
   ████     ███'            ███.    '███, 
  +███     #████           ,████     ████ 
  ████     █████ .+██████: █████+    `███.
 ,███     ███████████████████████     ████
 ████     ███████████████████████'    :███
 ███:    +████████████████████████     ███`
 ███     █████████████████████████`    ███+
,███     ██████████████████████████    #███
'███    '██████████████████████████    ;███
#███    ███████████████████████████    ,███
████    ███████████████████████████.   .███
████    ███████████████████████████'   .███
+███    ███████████████████████████+   :███
:███    ███████████████████████████'   +███
 ███    ███████████████████████████.   ███#
 ███.   #██████████████████████████    ███,
 ████    █████████████████████████+   `███
 '███    '████████████████████████    ████
  ███;    ███████████████████████     ███;
  ████     #████████████████████     ████ 
   ███#     .██████████████████     `███+ 
   ████`      ;██████████████       ████  
    ████         '███████#.        ████.  
    .████                         █████   
     '████                       █████    
      #████'                    █████     
       +█████`                ██████      
        ,██████:           `███████       
          ████████#;,..:+████████.        
           ,███████████████████+          
             .███████████████;            
                `+███████#,               
asuspc
Sr. Member

Activity: 328

View Profile
December 22, 2014, 11:09:32 AM

Grin Grin

10 tl çok büyük bir tutar. btcturk bu 10 tl ile zengin oldu, tüm çalışanlarıyla birlikte adriyatik'ten ada satın alıp oraya kaçtı Grin

çokmu komik?
kralkral
Sr. Member

View Profile
December 22, 2014, 11:12:21 AM

@asuspc evet komik.insanlara 10 tl gibi komik bir rakam için hakaret ediyorsunuz. komik değil aslında kötü bir durum ama biz kullanıcılar burada seni daha fazla rencide etmemek için komikmiş gibi davranıyoruz. bence kısa bir sürede iyi bir psikiyatri kliniğinden randevu almalısın.

@techman müşteri profilini gördükçe üzülüyorum. yaptığınız işte Allah sabır versin.

▄▄████▄▄
        ▄▄██████████████▄▄
      ▀▀█████████████████▀▀
           ▀▀███████▀▀

.SEMUX
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
coaex
Hero Member

Activity: 616
Merit: 503

@coaex - LBMA certified Gold & Silver

View Profile WWW
December 22, 2014, 11:22:14 AM

@asuspc evet komik.insanlara 10 tl gibi komik bir rakam için hakaret ediyorsunuz. komik değil aslında kötü bir durum ama biz kullanıcılar burada seni daha fazla rencide etmemek için komikmiş gibi davranıyoruz. bence kısa bir sürede iyi bir psikiyatri kliniğinden randevu almalısın.

@techman müşteri profilini gördükçe üzülüyorum. yaptığınız işte Allah sabır versin.

burada techman'ın karşı cevaplarını da ayrıca "yanlış" ama "kabul edilebilir" bulduğumu ifade edeyim. "hakaret edemezsiniz" gibi sert ifadeler yerine kuralları işaret ederek daha kurumsal bir ifade kullanılabilirdi.
ama bitcoin ile iş yapan şirketler bazen resmi, bazen resmi olmayan üsluplar kullanabiliyorlar. bunu bazen ben de yapıyorum veya biz de yapıyoruz.

Coaex Precious Metals - Cryptocoin Gold and Silver Bullion
deblue
Legendary
*

Activity: 1484

View Profile
December 22, 2014, 11:33:02 AM

http://www.youtube.com/watch?v=Ae0qP-q3L88

kimse alınmasın aklıma bu geldi  Grin
testerman
Hero Member

Activity: 840

View Profile
December 22, 2014, 12:38:13 PM

android uygulamayi ilk indiren kisiyim Smiley

eksiklikler var tabii, umarim uzerine dusulurde gelistirilir.
emrebey
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
December 22, 2014, 12:56:34 PM

"asuspc" ile iletişime geçilmiş ve yatırdığı "10TL" tutarında parayı banka hesabını girmesi koşuluyla masraflar düşülerek geri gönderileceği bilgisi verilmiştir.

herhangi bir kullanicininin kac TL'lik islem yaptigi bizi ilgilendirmiyor. onun disinda kullanici islemlerinin gizliligi gibi konulardan bakarsak bunu public bir ortamda yaziyor olusunuz konusunda bir defa daha dusunun derim.

yine sizin sozlesmenizden:

"Kullanıcıların vermiş olduğu bilgiler Kullanıcı Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır."

btcturk'le su an kadar hicbir problem yasamadim, ama bu yaptiginiz ayip ve yanlis. yarin bir gun biz problem yasarsak bizim islemlerimizi de dokecek misiniz?

// asuspc'nin yaptigi hakaret ya da baska bir sey gizlilik ihlalini temize cikarmaz.
kralkral
Sr. Member

View Profile
December 22, 2014, 01:03:14 PM

adam "şerefsiz" "adi" "karaktersiz" demiş, karşılığında sadece işlemi paylaşmış. Gidip savcılığa şikayet de edebilirdi, ismini burada ifşa da edebilirdi, bu kadar ağır hakaretlerden sonra. @techman'e yüklenmekten vazgeçin, karşı tarafta sorunlu bir müşteri bulunmakta.

▄▄████▄▄
        ▄▄██████████████▄▄
      ▀▀█████████████████▀▀
           ▀▀███████▀▀

.SEMUX
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
emrebey
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
December 22, 2014, 01:06:05 PM

adam "şerefsiz" "adi" "karaktersiz" demiş, karşılığında sadece işlemi paylaşmış. Gidip savcılığa şikayet de edebilirdi, ismini burada ifşa da edebilirdi, bu kadar ağır hakaretlerden sonra. @techman'e yüklenmekten vazgeçin, karşı tarafta sorunlu bir müşteri bulunmakta.

asuspc'nin yaptigini savunmuyorum.

dedigim gibi 1.5 yildir btcturk kullaniyorum, 1 kere bile sorun yasamadim ve memnunum. ama yaptigim islemlerin gizliligi onemli bir bilgi. benim ve btcturk ile aramda. dolayisiyla tekrarliyorum, asuspc'nin tavri kisisel gizliligin ihlalini temize kesinlikle cikarmaz.

techman'e kisisel olarak yuklenmem gibi bir sey sozkonusu degil. burda sirket politikasi onemli daha cok.

kahve degil burasi, arkadaslarinla bira ictigin bir yerde de degilsin, "adam 10 TL para cekecek, cikardigi yaygaraya bak" seklinde bir konusma gecsin.
Stratejist76
Full Member

Activity: 141
Merit: 100

View Profile
December 22, 2014, 01:21:03 PM

Gürültü koparılan meblağ komik ama meblağdan önemlisi söylenen sözlerin ağırlığı.

Btcturk avukatı, arkadaşı, kankası değilim ama bir süredir müşterisiyim ve aldığım hizmetten memnunum. Hataları olsaydı dahi önce iletişim kurmak, dinlemek, anlamak gerekir. Ben bizim insanımızın bu mantıksız fevri tepkilerinden dolayı yaptığım işi bıraktım. Gerçekten sadece bu sebeple gül gibi işimi bıraktım. Bana dönüşlerin %99u tamamen kişilerin kendi hatası, şartları dikkate almaması, durumu yanlış algılaması, kendi hayal dünyasında kurduğu ideale ulaşılamaması vb sebeplerdendi. Öyle demoralize oldum öyle acayipşeylerle karşılaştımki birgün baktım sağlığım tehdit altında işi bıraktım Smiley Bizde çalışkan insan çok çalışmayı seviyoruz aslında ama işten, işin mesaisinden değilde insanların burada güzel bir örneğini gördüğümüz bakış açısı ve tepkilerinden dolayı yorulup demoralize oluyoruz.

Yeniden vurgulamak gerekirse tbtcturk işini gayet iyi yapıyor ve bu hakaretleri de hak etmiyor. Arkadaşımız özür dilemiş bu da güzel bir erdem ancak ben asuspc ye değilde bundan sonra okuyacaklarda kendi hayatlarında bu şekilde sonrasında özür dilemek zorunda kalmasınlar diye bunları yazıyorum.

Emrebey in eleştirisine de katılıyorum. Size yapılan yanlış sizin yapacağınız yanlışı haklı ögstermez. Bu da sanırız insani bir tepki ve dikkatsizlik sonucu oldu ancak bundan sonra dikkat edilecektir.
Pages: « 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 ... 217 »
  Print  

Jump to: