Bitcoin Forum
June 14, 2024, 02:23:21 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... 131 »
  Print  
Author Topic: INS Token Tartışma Alanı  (Read 18837 times)
oxonhu
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
December 16, 2017, 10:11:45 AM

hardcap zor değil ama toplu bir alım olması lazım eth fiyatı arttığından kimse girmek istemiyor olabilir de. piyasaya düşsün ordan ilk elden ucuza alabilirsin belki diye düşünüyolar. %10luk kalan ins tokenlerı da muhtemelen büyük bi yatırımcı alır yoksa bitmez gibi duruyor.
gelelim bounty lerin dağıtımına. bak bu kısmı cidden tokenler sömürüyor. ilk başta girin şu kadar dağıtcaz bu kadar dağıtcaz falan ico sonunda hemen sözlerden dönemeler vs. bakın mesela centra hala tam dağıtmamış ve diyolar ki her cuma bi kaç kişiye atıcaz. çok var böyleleri. bence forumun kendisinin buna bi çözüm bulması lazım yoksa daha kötüye gider bu.

Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
December 16, 2017, 10:14:52 AM

Total 500,000 INS tokens equivalent to 500,000$ are reserved for the Bounty Campaign.

Bu acikca 500k ins dagitilacak demektir. Ayrica piyasaya cikarsa ve dumplanirsa diyelimki 1 ins 0.3 dolar oldu 1.5m ins mi dagitacaklar?Sacmalik 500k dagitmak kendi hayirlarina olur bence.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
ArdaDag
Full Member

Activity: 420

View Profile
December 16, 2017, 10:27:03 AM

Total 500,000 INS tokens equivalent to 500,000$ are reserved for the Bounty Campaign.

Bu acikca 500k ins dagitilacak demektir. Ayrica piyasaya cikarsa ve dumplanirsa diyelimki 1 ins 0.3 dolar oldu 1.5m ins mi dagitacaklar?Sacmalik 500k dagitmak kendi hayirlarina olur bence.
Dağıtım borsaya çıkmadan önce yapılacak.Öyle bir şey olma olasılığı yok.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
December 16, 2017, 10:34:56 AM

Normalde bu coini satmayı düşünmüyorum ama böyle çıkar amaçlı çalışan bir ekip olurlarsa, borsaya girer girmez satarım. İmzaya giren birçok kişi  de aynısını yapabilir. Çok zaman kalmadı zaten bekleyip göreceğiz.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
December 16, 2017, 10:40:31 AM

Ben az dagitima ihtimal vermiyorum (ama beni dinlemeyin changede de olmaz yapmazlar diyordum) suan ico katilimcilarinada bonuslu ins vermeleri gerek oyle bir durumda
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
December 16, 2017, 10:56:06 AM

Kime göre neye göre? Admin ocakta dağıtıcaz diyor? Etherdeltaya falan düşer ocağa kadar.ICO bitmeden etherdeltaya düşen coinler 100 den fazla
ArdaDag
Full Member

View Profile
December 16, 2017, 11:05:32 AM

Kime göre neye göre? Admin ocakta dağıtıcaz diyor? Etherdeltaya falan düşer ocağa kadar.ICO bitmeden etherdeltaya düşen coinler 100 den fazla
Kime göre olacak telegramdaki yöneticilere göre.Ödül dağıtımı ico bitiminden 1 hafta sonra, exchange ye eklenmesi ise 2 hafta sonra olacak dediler.
Betfair
Sr. Member

View Profile
December 16, 2017, 11:20:58 AM

Kime göre olacak telegramdaki yöneticilere göre.Ödül dağıtımı ico bitiminden 1 hafta sonra, exchange ye eklenmesi ise 2 hafta sonra olacak dediler.
Ödülleri ico ya girenlerden önce vericekler yani? iyimiş Smiley Banada bountly ler en erken ocakta ödenir demişlerdi.
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
December 16, 2017, 11:31:54 AM

Bence kelime oyunu yapıp 500k Ins yerine 500k $ değerinde Ins diyip ins sayısını düşürecekler gibi geliyor.Yinede iyi rakam ama diğer türlü 2 kattan fazla ins gelir.
ArdaDag
Full Member

View Profile
December 16, 2017, 11:35:54 AM

Ödülleri ico ya girenlerden önce vericekler yani? iyimiş Smiley Banada bountly ler en erken ocakta ödenir demişlerdi.
Aynı şeyden bahsediyoruz hocam zaten.İco 25 Aralıkta biteceğine göre 1 hafta sonra ocak ayına denk geliyor  Cheesy Ama icoya girenlerden önce mi verilecek bounty ödülleri onu bilemiyorum.Aynı anda verilebilir.
youngmetro
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
December 16, 2017, 11:38:53 AM

Çok iyi para toplamışlar projenin o kadar iyi olduğunu düşünmüyordum.
Betfair
Sr. Member

View Profile
December 16, 2017, 11:48:51 AM

Aynı şeyden bahsediyoruz hocam zaten.İco 25 Aralıkta biteceğine göre 1 hafta sonra ocak ayına denk geliyor  Cheesy Ama icoya girenlerden önce mi verilecek bounty ödülleri onu bilemiyorum.Aynı anda verilebilir.
ICO ve imza kampanyası hardcap e ulaşıldığı gün bitecek deniyor ama?
ArdaDag
Full Member

View Profile
December 16, 2017, 12:11:45 PM

ICO ve imza kampanyası hardcap e ulaşıldığı gün bitecek deniyor ama?
Bitecek tamamda önemli olan ne zaman dağatacakları.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
December 16, 2017, 12:42:19 PM

Bence her türlü o 500 bın token 500 bın dolara denk gelen ile degiştirilir yatırımcıda var sonucta adam 300 dolarken ether 300 adet token aldı sımdıkı degerden 670 adet alması lazım dı sız sanıyormusunuz bu adamlar şıkayet etmeyecek mecbur yatırımcısını korumak ıcın en ıyı ıhtımalle 500bın dolarlık token dagıtılacaktır
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
December 16, 2017, 02:39:19 PM
Last edit: December 17, 2017, 04:15:14 PM by avalonn

eğer bu adamlar tokenlar borsaya çıkmadan önce bizim ödüllerimizi yollar ise o zaman hesap şu : 300 INS  1 ether ..bu durumda çok kazançlı oluruz

aksi durumda tokenlar borsaya düşüp fiyatlandıktan sonra  güncel ether değeri üzerinden hesaplanarak gönderilirse daha az token gelebilir..

ben olayı böyle anladım....bizim ödüller ne zaman gönderilecek ?  borsalardan önce gönderileceğine dair bir yazı var mı? onun üzerinden araştıralım daha sağlıklı olur.

yukarıdaki arkadaş yatırımcıyı korumak için falan filan yazmış..ne alaka kardeşim ? o yatırımcı ise bizde pazarlamacıyız..bir ürün yeterince pazarlanmaz tanıtılmaz ise ne kadar yatırımcı toplayabilir ? bu adamlar reklam tanıtımı bu kadar iyi yaptıklarına göre bence bunu düşünmüşlerdir !? forumda imzasına giremeyip icosuna giren ne kadar çok üye var hiç düşündünüz mü acaba...tabiki ins sadece forumda ya da sosyal medya da tanıtılmadı..ya da bununla sınırlı kalmadı... kendileri de yatırımcı çekmek adına türlü girişimleri elbette yaptılar o başka bi konu..

ekleme:
aslında şimdi düşündüm de yatırımcı koruma olayını ...şöyle olabilir fiyatın çok fazla dibe inmemesi için bounty ödülleri törpülenebilir...bunu da yatırımcı koruma olayı olarak düşünmekten ziyade fiyat koruma diyebiliriz..çünkü imzasına softcap yaptığını görünce 200 e yakın çakal dadandı...buınların büyük bir çoğunluğu tokenlar borsaya girdiği anda satıp fiyatın dibe inmesine neden olacak...ico başladığında imza listesine kayıtları kapatmamaları hata oldu..ve bu hatanın ceremesini 2 şekilde çekebiliriz..hem stake başına düşen token miktarı azalacak..hem de 500k ins yerine 500k$ fiyatınca token alabiliriz...

neyse ben bunları da düşünerek icosuna katıldım GVT gibi bir performans versin yeter x4 x5 falan  Grin  bu da bize acı bir tecrübe olur en kötü..bir daha kampanya yöneticisine dersiniz ki kardeşim ico başlayınca imza girişlerini kapatın
ArdaDag
Full Member

View Profile
December 16, 2017, 02:51:32 PM

Total 500,000 INS tokens equivalent to 500,000$ are reserved for the Bounty Campaign.  Bounty Kampanyası için 500.000 $ 'a karşılık gelen 500.000 INS jetonu saklıdır.

eğer bu adamlar tokenlar borsaya çıkmadan önce bizim ödüllerimizi yollar ise o zaman hesap şu : 300 INS  1 ether ..bu durumda çok kazançlı oluruz

aksi durumda tokenlar borsaya düşüp fiyatlandıktan sonra  güncel ether değeri üzerinden hesaplanarak gönderilirse daha az token gelebilir..

ben olayı böyle anladım....bizim ödüller ne zaman gönderilecek ?  borsalardan önce gönderileceğine dair bir yazı var mı? onun üzerinden araştıralım daha sağlıklı olur.

yukarıdaki arkadaş yatırımcıyı korumak için falan filan yazmış..ne alaka kardeşim ? o yatırımcı ise bizde pazarlamacıyız..bir ürün yeterince pazarlanmaz tanıtılmaz ise ne kadar yatırımcı toplayabilir ? bu adamlar reklam tanıtımı bu kadar iyi yaptıklarına göre bence bunu düşünmüşlerdir !? forumda imzasına giremeyip icosuna giren ne kadar çok üye var hiç düşündünüz mü acaba...tabiki ins sadece forumda ya da sosyal medya da tanıtılmadı..ya da bununla sınırlı kalmadı... kendileri de yatırımcı çekmek adına türlü girişimleri elbette yaptılar o başka bi konu..
Hocam biliyosun insanlar günde en az bin kere adamlara aynı soruyu sorduğu için yanlış söyleme şansım yok.Artık adamlar tam tersini yapmazlar herhalde.Dedikeri laf şu dağıtım icodan 1 hafta sonra, exchange sitelerine giriş ise 2 hafta sonra.Adamlar bu lafı 1-1.5 ay önceden beri söylüyor.Ama icodan 1 hafta sonra sadece icoya girenlere dağıtım yapabilirler sanırım orasını bilemiyorum.İşte o kötü olur.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
December 16, 2017, 03:03:07 PM

Valla deadley o kadar saçma birşey söylediki telegram kanalında . Umarım yapmazlar .

500K INS yada 500K$ Dağıtılacak dendi . Konuda 500K INS Yazıyor .

İnsallah INS Ekibi kalkıpta ether fiyatı arttı diye 500K Dolar dağıtmaz .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
entr
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 277

View Profile
December 16, 2017, 03:17:47 PM

Boş yere bu kadar yaygara yapacaklarını sanmıyorum. Büyük ihtimalle 500.000 INS dağıtmayacaklardır. Hatırladığım kadarıyla da bounty katılımcılarına ico bitişinden 2 hafta sonra gönderilecek dendi tokenler. Borsaya çıkış fiyatına bakacaklardır eğer 1 eth=300 ins hesabına yakınsa 500.000 belki dağıtırlar.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1072

View Profile
December 16, 2017, 03:38:32 PM

Bugun girmedim neler olmus neler 500 k ins yerine 500k dolar a donmus mevzu. Gerci her turlu biz kazancli cikicaz ama 500k ins olmasi gerekir sozunde durmalari icin. Gerekirse telegram kismina bounty kisminda 500k ins diye yazmistiniz diye üsteleyelim?

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
December 16, 2017, 04:54:09 PM

Boş yere bu kadar yaygara yapacaklarını sanmıyorum. Büyük ihtimalle 500.000 INS dağıtmayacaklardır. Hatırladığım kadarıyla da bounty katılımcılarına ico bitişinden 2 hafta sonra gönderilecek dendi tokenler. Borsaya çıkış fiyatına bakacaklardır eğer 1 eth=300 ins hesabına yakınsa 500.000 belki dağıtırlar.

Bana kalırsa 500K INS Dağıtacaklar . O Kadar güzel yorumlar alırken bounty'cilerden kötü yorum almak istemeyeceklerdir .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... 131 »
  Print  

Jump to: