Bitcoin Forum
May 11, 2024, 06:50:39 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: Ethereum'un pazar payı yüzden 10'un altına gelmek üzere  (Read 1462 times)
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
December 11, 2017, 04:54:15 PM

Bazı oyunların döndüğü çok açık, dediğiniz gibi bir güncellemeye bakan durumu göz göre göre kaç gündür sürdürdüler umarım en kısa sürede düzelir biz de işlerimize bakarız. Ayrıca böyle bir süreç içerisinde yüksek bir düşüş görmemesi çok acayip.

1715410239
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715410239
Reply with quote  #2

1715410239
Report to moderator
1715410239
Hero Member
*

Ignore
1715410239
Reply with quote  #2

1715410239
Report to moderator
1715410239
Hero Member
*

Ignore
1715410239
Reply with quote  #2

1715410239
Report to moderator
Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
December 11, 2017, 05:05:33 PM

%10un altına düşse bile çok fark eden bişey olmayacaktır ethereum yükselir etthereum ne olursa olsun

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1722
Merit: 310

View Profile
December 11, 2017, 06:24:00 PM

Ben de bu komplo teorisinin gerçek olabileceğini düşünüyorum. Yoksa gayet güzel giden ethereumun neden bu hale geldiğini anlamadım çok anormal geldi bana. Bitcoin yüzünden olabilir mi diyeceğim ama yine de düşündürüyor bence.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
soilwork79
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
December 11, 2017, 06:28:18 PM

Bu kedi olayı her şeyi altüst etti. Bunu bilerek yaptıklarını düşünmüyorum. Nasıl çözüm üreteceklerini düşünüyorlardır mutlaka ve çözüldüğü anda ethereumun fiyatı artacaktır.
bulson
Full Member

Activity: 322
Merit: 101

https://owloper.com

View Profile WWW
December 11, 2017, 07:37:41 PM

Sanırım dipten toplayacaklarını topladılar bence eth Ocak'ın ilk haftasına kadar yavaş yavaş 600 700arasında kendine yer bulacak.
Kusman
Member
**

Activity: 756
Merit: 17

View Profile
December 11, 2017, 08:24:00 PM

Sırf bir oyunun ethereum ağına bu kadar zarar verebileceğini oyunu yapanlarda beklemiyordur bana kalırsa.Bu sorunu çözdüklerinde ethereum değerinin eskisinden de yükseye ulaşacağını düşüyorum bitcoin bazında düşsede dolar bazında artmaya başladı.

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 11, 2017, 08:36:05 PM

Düştü düştü %10' un altına geriledi de burada bir ali cengiz oyunu da var. Birilerinin etekleri fiyat 500 dolara yaklaştığı vakit tutuşuyor. Deli divane gibi satış yapıyorlar tüm kilit borsalarda. Amaç nedir? Neyi sağlamaya çalışıyorlar anlamadım ama şöyle 475-480 dolara yaklaşınca hemen duvarlar örülüyor. senkron ve minimum 500-600 ETH' lik satış emirleri bunlar.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
December 11, 2017, 08:40:57 PM

Sharding İşlemi
Buterin’e göre Ethereum, ağdaki node’lara ihtiyaç duymadan saniyede binlerce transfer kapasitesine ulaşacak. Kendisi bunun çözümünü ‘sharding’ yani kırma işlemi olarak adlandırıyor. Sharding işlemiyle Ethereum, kendi kurallarını belirleyen birden fazla ağ oluşturabilir, ancak aynı zamanda en ön planda olan ağ yine Ethereum ağı olarak kalacak.

“Ben genelde ‘sharding’ işlemini şöyle tanımlıyorum. Çok basit bir yolla anlatmak gerekirse oluşturduğunuz Blockchain’e hiçbir şekilde dokunulmuyor, ancak bunun yanında yüzlerce farklı evren oluşturuluyor, üstelik bu evrenlerin hepsinin işlevi farklı oluyor.”

“Yani bir evrende hesap bilgileri saklanırken diğerinde akıllı sözleşmeler yer alıyor. Başka bir evrende de bakiye transferleri gerçekleştiriliyor, siz bir adrese para gönderdiğinizde bu olaydan sadece o evrendeki maddeler etkileniyor.”
https://koinbulteni.com/ethereum-2-0-yaraticisi-tarafindan-tanitildi-4869.html

bu yapıldığı zaman ethereumu kimse tutamayacak bence..eğer bu gas olayının bu kadar uçması saldırı ya da manipülasyon ise bir daha kimsenin eline böylesine bir fırsat geçmeyecek..işte o zaman ethereum tam anlamıyla mükemmel bir güvenilir liman olacak ..fiyatını ise varın siz tahmin edin

ethereuma çok sövdüm bu kedi olayı yüzünden ama yine de seviyorum hergeleyi
oxonhu
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
December 11, 2017, 09:03:13 PM

ethereum şahsen beni çok üzdü bu kedi olayından önce de bi türlü 0.06 btcye geçemiyordu ki ben 0.1 btc olması gerektiğine inanıyorum eth'nin. bitcoin ağı yavaş ve fee yüksek ama buna rağmen btc fiyatı düşmedi düşmeyecek gibi. çok büyük yatırımcılar artık piyasada. işte future işlemleri de açıldı. binlerce yatırımcı btc duydu vs btc 50k dan önce yükselişini durdurmaz gibi geliyor bana. eth haziran 13te 0.156 btc olarak ath yapmış.ondan sonra işte şimdi bittrexte 0.0272 btc ye kadar düştü ve btc 50kya giderse eth daha çok değer kaybeder. eth bildiğim kadarıyla fiat satımı da var. o zaman millet diyor ki tmm ben $350 dan aldım şimdi $475 zararda değilim. ama ethye yatırılan para btcye yatırılsa şüphesiz ki daha karlı çıkılacak. eth btc karşısında sürekli ama yavaş yavaş değer kaybederken kedi olayı çıktı fiyat 1/2 oranında azaldı. 2018de olacak ama ne zaman olacağı belli olmayan bir update var biliyosunuz belki. Casper versiyonu. eth artık mine edilir bir coin olmicak onun yerine POS coini olacak. Pos için 1k eth den bahsediliyordu ama en son bu 300 eth ile olacak diye bisi okudum tam bilmiyorum vitalikten açıklama bekliyoruz. siz bu kedi olayı ve btc yükselişinden önce 1 btcyle 20 eth alıyorken şimdi nerdeyse 40 eth alabiliyorsunuz. yani ortalama 7.5 btcyle POS yapabileceksiniz tek başınıza. Casper sürümü ile saniyede milyon transaction yapılabileceksiniz bu durumda kedi oyunu ağı istese de yavaşlatamicak. btc diye birşey olmasa eth yi tutacak coin yok piyasada ama işte btc nin yükselmesi eth yi inanılmaz etkiliyor. çok uzattım ama aslında yazacak daha çok şey var.
sonuç itibariyle ben bu kedi olayı bitse bile btc fiyatı 20kyı yakın zamanda denemeye hazırlanıyorken eth nin fiyatının çok artmayacağını düşünüyorum . eğer btc 15k-16k seviyelerinde 2 hafta boyunca git gel yaparsa ve transferler eskisi gibi hızlı ve ucuz olursa o zaman eth 0.035-0.04 btc seviyelerine kolaylıkla çıkabileceğini düşünüyorum öbür türlüsü zor .

Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: