Bitcoin Forum
May 22, 2024, 01:54:40 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  
Author Topic: 2,35 BTC lik Uzun Vadeli Altcoin Yatırım Sepetim Güncel Kar 1.55 BTC  (Read 12693 times)
iffymddboxj
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
March 04, 2018, 03:53:23 AM

guzel sepet hocam holdda kalmak her zaman tradeye gore daha iyidir
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
March 04, 2018, 07:54:41 AM

stellar, ripple düşünüyor musunuz? bitcoin yeni rekorlar kırarsa bunlarda atılımlar olabilir özellikle stellar yükselişler de biraz agresif davranıyor. 1 doları geçmesi sanki dönüm noktası olacak gibi. yatırımların geleceğini bitcoindeki duruma göre de şekillendirdiğinizi varsayıyorum.

frarslan
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
March 04, 2018, 08:05:32 AM

mevcut durumunuz nedir şu an peki? kar durumunuzu merak ettim.

SafeKeet ICO: A new cryptocurrency for a Simple, Smart & Secure digital safe deposit box
—————— ■  ICO SALE FEBRUARY 1, 2018  ■ ——————
WhitepaperBitcointalk ANNTelegramTwitterFacebookLinkedIn
ziya1453 (OP)
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
March 04, 2018, 09:27:49 AM

herkese iyi niyetli mesajları için teşekkür eder bol kazanç dilerim. bayadır güncel değildi haklısınız. ilk mesajdaki kar ve zarar oranlarını güncelledim.
şu an sepet başlangıca döndü 2.1 btc ederi. karın tamamıda zrx den. bunun haricinde ana güvendiğim yatırımlarım icx, bnb ve neo hemen hemen zararsız.
en uzun vadeli düşündüğüm geleceği parlak olarak olarak gördüğüm blz, sonm ve xspec ise büyük zarardalar.
ziya1453 (OP)
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
March 04, 2018, 09:31:48 AM

Yanlış hatırlamıyorsam güncel kar 2 veya 4 btc olmuştu. Balonun patlama noktasında karınızı almadığınız için kardan feci zarar ettiniz. Buda size ders oldu. Aynı zamanda çoğu trader a ders oldu.
Abi ben yatırım yaparım 5 yıl unuturum gibi düşüncelerle sepet borsa işleri yürümez. Tepe noktasını bilmesenizde güzel kar elde ettikten sonra satmak gerekir
5 yıldır bu piyasadıyım aldığım tek ders vardır. Trade ile zengin olan görmedim. O yüzden hodl a devam uzun vadeli bir yatırımdı bir sıkıntı yaratmadı yani bende.

5 yıl mı ? 5 yıldır kripto piyasasında al sat mı yapıosunuz ?

Valla eğer öyleyse sizin şu an miamide lüks bir villa da altınızda son model araba gününüzü gün edio olmanız lazımdı.

Ben bırakın 5 yılı şu piyasaya neden geçen sene girmedim diye duvarları dövüyorum. Geçen sene girmiş olsam şu an hayata bambaşka bakıyor olurdum.

HODL a gelince.

Eğer olaya dolar bazında baktırıyorsanız HODL her zaman kar ettirir.

1 dolar iken alim 1 sene sonra 10 dolar olunca satarım diosanız sıkıntı yok. Düşüşler yükselişler çok farketmez . Koinde iş varsa dolar bazında kar edersiniz mutlaka.

Ama BTC bazında hodl öyle olduğunu düşünmüyorum.

Zaman geçtikçe coinlerin btc bazında değeri azalmaya devam ediyor .

Eski yıllara baktığımda o zamanki coinlerin btc değerleri ile şimdikileri karşılaştırınca bunu daha iyi anlıyoruz genelde.

Maksat BTC artırmaksa BTC hareketlerine çok dikkat etmek gerek
eksik olmayın miamide değil adana dayım. şükür halim vaktim yerimde ama kriptodan değil ticaretten. kripto piyasasında öyle her 5 yıllık miamide olsaydı miami abd den bağımsızlığını ilan ederdi.
hayaller milyon dolar, gerçekler zarar yazar bu piyasada.
5 yıllık biri olarak yinede son bir tavsiye hodl iyidir hoşturda her zaman kar ettirir çok iddalı olmuş.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
March 04, 2018, 09:36:09 AM

Hold her zaman iyi degildir, 2017 yılında karlıydı ama aralıktan bu yana sırf zarar yazıyor, o zaman  50k dolar eden coin simdi 5k dolar ediyor, zamanı gelince satmasını bilmek lazım mevduat degil maalesef
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
March 04, 2018, 09:37:39 AM

2018 holderler için felaket oldu bende keşke trade yapsaydım diyorum her gün ama al sat riskine giremiyorum, burda arkadaşın deneyi bunu gösterdi totalde 2-3x kardayken şimdi sıfır durumda
Reyiz
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 2

Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus

View Profile
March 04, 2018, 10:08:01 AM

Btc nin stabil olmayan görüntüsü ve btc artsada tedirginliğin devam etmesinin sonucu olarak başladığınız noktaya gelmişsiniz belki biraz daha gerileme de olabilir ancak şuan komple btc ye geçmezseniz en az sene sonuna kadar ellememeniz gerektiğini düşünüyorum sepetinizi.

Astorgame.com | eSports & Gambling | ICO is LIVE | Get Your Bonus (http://Astorgame.com)
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
March 04, 2018, 10:42:44 AM

Holder olmak cogu zaman daha mantıklı.gecen sene bu sıralar sattıgım lisk ve sonrasında yaptıgım tradeler yerine sabit kalsaydım suana gore 5kat daha fazla karım olacaktı. Tam terside olabilirdi tabiki önemli olam dogru coinde hold yapmak
uzayli
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
March 04, 2018, 01:34:07 PM

Hocam piyasa düşüş yaşadı çok kötü durum sizin için ama sabırlı birisiyseniz zaman içinde kazanç sağlayacaksınız. Umarım güncel karınız düzelir ki düzelecektir.

foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
March 04, 2018, 01:38:05 PM

Herkesin %50 minimum zararda olduğu şu günlerde, zararda değilsiniz ki bu da bence x2 anlamına gelir, boğa sezonu olduğunda zararı çıkarmak için önce x2 olmasını beklicez biz örneğin, sizde öyle bir durum yok hocam bozmayın moralinizi gayet mükemmel bir durum bence, harbi zarar etmeyen bir kişi gördüm ilk defa.
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
March 04, 2018, 05:58:24 PM

Kural bukadar açıksa her 3-4 ayda bir paranızı 10a katlıyor olmanız lazım, herkes ayıda satılır bunu biliyor fakat burda kaç kişi ayıya girdiğimizi anladı veya boğaya girince boğaya girdiğimizi anladı, olaylar açık şekilde olmuyor sağlam düştüğünde anlıyorsun ayıya girdiğini piyasanın.
SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
March 04, 2018, 07:30:53 PM

Şahsen ben bu örnekten de gördüğümüz üzere çok fazla Hodl yapmanın mantıklı olmadığı kanısına vardım. Kesinlikle zaman zaman karı realize etmek gerekiyor. Çünkü biz Hodl yaparak daha fazla kar elde etmeyi düşünürken birileri kar realizasyonu yaparak bizim tüm kazandıklarımızı kaybettiriyor veya zarar ettirebiliyor.
Account Supplier
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 252

View Profile
March 04, 2018, 08:41:04 PM

Belirli süreli ve bilinçli yapılan hodl kar getirir. Her hafta kontrol etmekte gerekiyor en azından elde edilen karları kaçırmamak için. Gerçi artık piyasalar öyle rezalet durumda öyle berbat halde ki mecburen hodl yapmak zorunda kalıyor insan istemediği halde.

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
      ██            ▀▀███▄▄
    ██                  ▀███▄
   █       ▄▄  ▄▄         ████
  █        ██  ██          ████
 █       ███████████        ████
█        ███████████         ████
█        ████                █▀ ▀▌
█        ██████████           ▄█▄
█        ██████████          ████▌
█        ████               ▐████
 █       ███████████        ████
  █      ███████████       ████
   █       ██  ██         ████
    ██     ▀▀  ▀▀       ████▀
      ██            ▄▄████▀
        ▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀
██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██
██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██  ██  ██
██
██  ██  ██
██
▄███▄
███████████████████████
██                   ██
██ ░███████████████░ ██
██                   ██
▀███ ░███████████████░ ███▀
▄  ▀█                   █▀  ▄
██▄    ███████████████    ▄██
████▄                   ▄████
██████▄               ▄██████
████████             ████████
██████▀  ▄██▄   ▄██▄  ▀██████
████▀  ▄██████▄██████▄  ▀████
██▀  ▄█████████████████▄  ▀██

WHITEPAPER
.██████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
██▄     ███████     ▄███
████     █████     █████
████ ▌    ███▌     █████
████ █     █▌ ▐    █████
████ ██      ▐█    █████
████ ███    ▐██    █████
███▀ ▀███   ███    █████
█▀     ▀██ ██▀      ▀███
████████████████████████
.██████████████████████
.██████████████████████
████████████████████████
█████████████▀    ▀█████
██░▀████████▌      ▀████
██░   ▀████▀        ▀███
██                 █████
███                █████
█████              █████
██████           ▄██████
█████▀         ▄████████
███▄▄      ▄▄███████████
████████████████████████
.██████████████████████
.██████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
████████████▀▀    ▐█████
███████▀▀     ▄▀  ▐█████
███▀▀       ▄▀    ██████
██░       ▄▀      ██████
████▄▄  ▄▀       ███████
████████▄        ███████
█████████        ███████
██████████ ██▄▄ ████████
████████████████████████
.██████████████████████
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
March 04, 2018, 08:43:57 PM

Hodl tamam iyi eyvallahta ne zaman çıkacağımızı kestiremedik işte bu sefer.birazını sattım çıktım ne olur nolmaz diye ama elimdekinin anca %15-20 si kadarıydı.çoğunluk hala duruyor ve abartmıyorum %60 tan fazla içeri girdi wallet.artık bu seviyelerden satmaya elim varmıyor diye bekliyorum ama bi daha eski seviyeleri hatta yarısını görürsem elimden çıkaracağım
svdtpl
Member
**

Activity: 276

View Profile
March 04, 2018, 09:02:19 PM

galiba durmadan güncelliyosun yada baska bir konuyla karıştırıyorum. bu coinleri araştıracagım daha once duymadıgım coinlere farklı bir bakıs acım var paylaştıgın için teşekkürler.

BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
March 04, 2018, 09:59:43 PM

Hold her zaman iyi degildir, 2017 yılında karlıydı ama aralıktan bu yana sırf zarar yazıyor, o zaman  50k dolar eden coin simdi 5k dolar ediyor, zamanı gelince satmasını bilmek lazım mevduat degil maalesef

4 ay önce 76k dolar ederindeki coin sepetim 25k ediyor şuanda.
BTC sabit olmayınca çıkınca da düşünce de eriyor para

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
March 04, 2018, 10:04:44 PM

Sabırla beklemeye devam. Acil para ihtiyacı yoksa hedef fiyat belirlenip oradan satış yapılıp çıkıla bilir. Gece gündüz fiyatlar artıyor ben gerçekten takipten çok yoruluyorum.
valek55
Member
**

Activity: 380
Merit: 31

View Profile
March 04, 2018, 10:11:14 PM

Yanlış hatırlamıyorsam güncel kar 2 veya 4 btc olmuştu. Balonun patlama noktasında karınızı almadığınız için kardan feci zarar ettiniz. Buda size ders oldu. Aynı zamanda çoğu trader a ders oldu.
Abi ben yatırım yaparım 5 yıl unuturum gibi düşüncelerle sepet borsa işleri yürümez. Tepe noktasını bilmesenizde güzel kar elde ettikten sonra satmak gerekir
5 yıldır bu piyasadıyım aldığım tek ders vardır. Trade ile zengin olan görmedim. O yüzden hodl a devam uzun vadeli bir yatırımdı bir sıkıntı yaratmadı yani bende.

5 yıl mı ? 5 yıldır kripto piyasasında al sat mı yapıosunuz ?

Valla eğer öyleyse sizin şu an miamide lüks bir villa da altınızda son model araba gününüzü gün edio olmanız lazımdı.

Ben bırakın 5 yılı şu piyasaya neden geçen sene girmedim diye duvarları dövüyorum. Geçen sene girmiş olsam şu an hayata bambaşka bakıyor olurdum.

HODL a gelince.

Eğer olaya dolar bazında baktırıyorsanız HODL her zaman kar ettirir.

1 dolar iken alim 1 sene sonra 10 dolar olunca satarım diosanız sıkıntı yok. Düşüşler yükselişler çok farketmez . Koinde iş varsa dolar bazında kar edersiniz mutlaka.

Ama BTC bazında hodl öyle olduğunu düşünmüyorum.

Zaman geçtikçe coinlerin btc bazında değeri azalmaya devam ediyor .

Eski yıllara baktığımda o zamanki coinlerin btc değerleri ile şimdikileri karşılaştırınca bunu daha iyi anlıyoruz genelde.

Maksat BTC artırmaksa BTC hareketlerine çok dikkat etmek gerek
eksik olmayın miamide değil adana dayım. şükür halim vaktim yerimde ama kriptodan değil ticaretten. kripto piyasasında öyle her 5 yıllık miamide olsaydı miami abd den bağımsızlığını ilan ederdi.
hayaller milyon dolar, gerçekler zarar yazar bu piyasada.
5 yıllık biri olarak yinede son bir tavsiye hodl iyidir hoşturda her zaman kar ettirir çok iddalı olmuş.

Dolar bazında dedim dostum. Piyasa market cap i ilgisi arttığı için dolar bazında kar genelde kaçınılmaz oluyor hodl edersen.

Şu an piyasalar çok kötü diyor herkes mesela ama benim girdiğim zaman marketcap 280milyar dolardı şu an 460 milyar dolar.

İster istemezz coinlerin dolar değeri arttı.

tursucutembelvampir
Member
**

Activity: 196

View Profile
March 04, 2018, 10:19:44 PM

Bu başlığı önceden de izliyordum, başarıya ulaşmayacağını düşünüyordum, haklı çıktım, ama gene de başarılar diliyorum hocam.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  

Jump to: