Bitcoin Forum
June 20, 2024, 12:14:11 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: John McAfee - Yeni spekülatörümüz  (Read 2068 times)
Neo-- (OP)
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
December 22, 2017, 02:13:52 PM

Merhaba arkadaslar kendi cükünü yemek isteyen insan John McAfee yeni bir pump-dump operasyonuna giristi ve 400 whitepaper okudugunu söyleyerek bize hergün 1 altcoin önerecegini söyledi kendisi.

1.Gün - Electroneum dedi ve coin %70 pump yedi. Bugün malumunuz piyasa cöktü ve electroneumda etkilendi düne göre azda olsa yukarida.

2.Gün yani bugün Burst coin önerdi suan %40 bir degisim var (ilk söylediginde sans eseri saniyeler icinde gordum ve %80lik bi yukselme vardi)

Simdi size soruyorum bu adam kripto hakkinda yaptigi guzel aciklamalardan sonra gönlümüzde taht kurduktan sonra neden böyle bir ise girisiyor? Bu tamamen pump dump aksiyonudur ben bu ibinenin 400 whitepaper okudugunada inanmiyorum bu isi iyi niyetle yaptiginada iyi niyetli adam bütün coinleri ayni anda verir böyle hergün birini aciklayacam isine girmez verdigi coinlerde öyle digerlerinden asiri güzel coinler degil nedeni ise undervalued demesi baska bir bilgi vermemesi. Velhasili kelam suan bittrex yada poloda hesabimda bise yoktu ama bu yavsak herifi takip ederek ve farkli borsalarda btc bulundurarak %50 kar etmeniz olasi nekadar sevmesemde bu olacak artik tutturabildigi kadar john bize gecirecek bari bizde ucundan tutalim bu basligi belki güncellerim canim isterse.
Peacee
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 22, 2017, 02:17:09 PM

Hergün bir tane açıklayacak diye anladım eğer doğru anladıysam bunun nedeni açıklayacapğı coin az çok tanınmış olan coinler olacağını düşünüyorum ve düşükten topladıktan sonra açıklama yapıp yüksekten okutmak .)

Sekon
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

View Profile
December 22, 2017, 02:31:44 PM

Yeni spekülatörümüz hayırlı olsun o zaman yatırım yapıp açıklıyordur o zaman güzel kar yapıp çıkıyordur takip edip yapışmak lazım  John McAfee'e.
entr
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 277

View Profile
December 22, 2017, 02:37:37 PM

Verge de bu adamın başının altından çıktı. Ayrıca bir kaç icoyu da pazarlıyordu geçenlerde. Tam bir spekülator. Açıklamaları takip edilebilinir ama yine de dikkatli olmakta fayda eğer ciddi bir artış gerçekleşmişse önerdiği coinde uzak durmak yararınıza olur.
Undermood
Legendary
*

Activity: 950
Merit: 1000

View Profile
December 22, 2017, 02:47:29 PM

şimdi de bobs repair isimli bir ico çıktığını gördüm john abimiz in desteği varmış eminim çok talep görecek bir proje olacak.
yüksek riski sevmediğim için ben yine dışardan izlemekle yetineceğim.

╓▄▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄╖,
         ,▄██▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▄,
        ▄████▀▀░░        ░╙▀▓███▓,
      ,███╣▒▒▒░░╓╖╖╖╖╖╖,░░░▒▒╢▓▓▓[
     ╓▓██▓▓▓███▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██▓╢▓▓▓▓
    ╖▒▓▓▓▓▓██████▀▀▀▀▀▀▀██████▓▓▓▓▒░,
   ╫▒▒▓▓▓▓▓▓▒               "▓▓▓▓▓▓  ╟
  ▐▓░░░▓▓▓▓▓▓╖              ▓▓▓▓▓▓░  ]
 ,▓▓░░░░╙▓▓▓▓▓▄           ╓▓▓▓▓▓▓`░░ ▐▓▌
 ╟▓▓▌░░░ ╙▓▓▓▓▓▓         ╓▓▓▓▓▓▓░░░░╓▓▓▓
 ╟▓▓▓▓   ░`▓▓▓▓▓▓,      ╟▓▓▓▓▓╜░░░░╓▓▓▓▓
 ╙▓▓▓▓▓,░ ░ ▓▓▓▓▓▓╖   ,▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒░╟▓▓▓▓▌
  ▓▓▓▓▓▓╖░   ╙▓▓▓▓▓▌ ╓██████▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓`
   ╙▓▓▓▓▓▌  ░░╙▓▓▓▓▓▓█████▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓
    ╙▓▓▓▓▓▓  ░░░▓▓▓▓▓▓███▓╢╣╢╢▓███▓█▀
      ▓▓▓▓▓▓@░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▀
        ▀▓▓▓▓▓▄░▒▒░▓▓▓▓▓▓██████▀▀
            ╙▀▀▀██████████▀▀▀`
InfinitusToken.io
███
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███

███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
██ ███
   ███
⚑⚑ Read our Whitepaper
⚑⚑ Medium ⚑⚑ Telegram
[/ta
aborjin
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
December 22, 2017, 02:49:22 PM

Takip eden ve o dedi diye yatırım yapacak insan çok.Bu neden ile her gün bir coini söylemleri ile pumplıyor ve kendi karını sağlayıp bir diğerine geçiyor.

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
J.Moriarty
Full Member

Activity: 219
Merit: 109

View Profile
December 22, 2017, 02:50:49 PM

Bence hiç girmeyin o toplara.
Bugün burst paylaşımını tesadüfen anında gördüm. Alım yapana kadar anında 500 satsa fırladı. 2-3 dakika sürmemiştir muhtemelen.
Ardından tek bir büyük satış ile onca alış emri bitirilip 350 satsa düşürüldü. Muhtemelen kendi ekibinden birinin işidir.
5 dakika içerisinde birileri x3 x4 yapıp parayı cebe attı.
Kimseye tavsiye etmem, yem olmayın boş yere.

“He is the Napoleon of crime, Watson. He is the organizer of half that is evil and of nearly all that is undetected in this great city, He is a genius, a philosopher, an abstract thinker. He has a brain of the first order. He sits motionless, like a spider in the center of its web, but that web has a thousand radiations, and he knows well every quiver of each of them. He does little himself. He only plans.”
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
December 22, 2017, 03:15:43 PM

Merhaba arkadaslar kendi cükünü yemek isteyen insan John McAfee yeni bir pump-dump operasyonuna giristi ve 400 whitepaper okudugunu söyleyerek bize hergün 1 altcoin önerecegini söyledi kendisi.

1.Gün - Electroneum dedi ve coin %70 pump yedi. Bugün malumunuz piyasa cöktü ve electroneumda etkilendi düne göre azda olsa yukarida.

2.Gün yani bugün Burst coin önerdi suan %40 bir degisim var (ilk söylediginde sans eseri saniyeler icinde gordum ve %80lik bi yukselme vardi)

Simdi size soruyorum bu adam kripto hakkinda yaptigi guzel aciklamalardan sonra gönlümüzde taht kurduktan sonra neden böyle bir ise girisiyor? Bu tamamen pump dump aksiyonudur ben bu ibinenin 400 whitepaper okudugunada inanmiyorum bu isi iyi niyetle yaptiginada iyi niyetli adam bütün coinleri ayni anda verir böyle hergün birini aciklayacam isine girmez verdigi coinlerde öyle digerlerinden asiri güzel coinler degil nedeni ise undervalued demesi baska bir bilgi vermemesi. Velhasili kelam suan bittrex yada poloda hesabimda bise yoktu ama bu yavsak herifi takip ederek ve farkli borsalarda btc bulundurarak %50 kar etmeniz olasi nekadar sevmesemde bu olacak artik tutturabildigi kadar john bize gecirecek bari bizde ucundan tutalim bu basligi belki güncellerim canim isterse.

tesekkurler bilgilendirme icin ama anladigim kadariyla cok hizli hareket etmemiz gerekiyor. Peki sizce gercekten mantiklimi soyledigi coinler? biraz arastirdim yatirim yapilabilir duruyor.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
December 22, 2017, 03:22:23 PM

Yavşaga bak kendısı aldıktan sonramı açıklama yapacakmış, ben olsan hıc girmem adam kendınımı zengın edecek nedir böyle spekülasyon yapanlara çok tav olurum
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1667
Merit: 271

View Profile
December 22, 2017, 04:13:43 PM

merhaba hocam haklısınız kesinlikle spekilatör ama söylediği coinler öyle fazla bir değer kaybetmiyor, xvg verge mesela 10 katına çıktı  ve sağlam ilerliyor.    burst açıklamasını görmedim, 2 saat önce yapmış, kaçırdık tüh, belki dahada yükselir ama belli olmaz Burst hdd madenciliğinin öncülerinden cok sağlam coindir bende yükseleceğini düşünüyodum şiimdi kimse tutamaz

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
December 22, 2017, 04:29:59 PM

Bu adamı bari takip edelim. Eğer devam ederse piyasaya yön verecek gibi . Bu blockchain dünyasının dandikliği de bu işte.Adam bir tweetle fiyat değiştiriyor.

Sefatih
Member
**

Activity: 150
Merit: 11

The Great Trader

View Profile WWW
December 22, 2017, 04:33:46 PM

Hergün bir tane açıklayacak diye anladım eğer doğru anladıysam bunun nedeni açıklayacapğı coin az çok tanınmış olan coinler olacağını düşünüyorum ve düşükten topladıktan sonra açıklama yapıp yüksekten okutmak .)

Aynen öyle. Çöpleri topluyor paylaşım yapıyor % 100 değer kazanıyor. Tabi yerimi bende aldım. Kaçıramam böyle spekülasyonu,
yunlopnu
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
December 22, 2017, 04:35:42 PM

son zamanlarda bende çok görüyorum amacı nedir bu adamın
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
December 22, 2017, 04:40:11 PM

Parasına para katmaya çalışıyor açgözlü herif .Tamamen spekülatif hareketler bunlar. Birgün pis patlayacak çükünü yemek zorunda kalacak.

ArdaDag
Full Member

Activity: 420

View Profile
December 22, 2017, 04:48:47 PM

Dikkatli olmak lazım fiyatı artmış ise almayınız.
qsamett
Jr. Member
*

Activity: 30
Merit: 1

View Profile
December 22, 2017, 04:51:23 PM

ben ilk defa yatırım yapıcam bakalım yarın ne derse 200 lira atıp 1 saat sonra çekmeyi düşünüyorum umarım düşündüğüm gibi olur .
ArdaDag
Full Member

Activity: 420

View Profile
December 22, 2017, 04:56:52 PM

ben ilk defa yatırım yapıcam bakalım yarın ne derse 200 lira atıp 1 saat sonra çekmeyi düşünüyorum umarım düşündüğüm gibi olur .
Beklediğiniz gibi olmayabilir genelde coin adı verildikten birkaç dakika sonra adam elindekileri satıp fiyatı düşürüyor.Dikkatli olun, sonra üzülmeyin.
qsamett
Jr. Member
*

Activity: 30
Merit: 1

View Profile
December 22, 2017, 05:03:11 PM

üzülmemek için 200 giriyorum teşekkürler uyarınız için.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
December 22, 2017, 05:06:57 PM

BU spekülatörlerin etkisi oluyor ama kısa vadeli oluyor. Eğer ikna edici gerekçeler öne sürerlerse dinleyicisi çok oluyor. Milyonları peşinden sürükleyebilecek tek kişi ya da grup Satoshi Nakamato'dur. Ortada da öyle biri olmadığına göre, ancak üç beş bin kişiyi ikna eder şimdiki açıklamalar.
myortvyje
Member
**

Activity: 224
Merit: 52

View Profile
December 22, 2017, 05:10:50 PM

Bunların hepsi kurnaz oyuna gelmeyin twitterdaki diğer coin çığırtkanlığı yapanlar da aynı şekilde.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: