Bitcoin Forum
May 06, 2024, 04:22:40 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: John McAfee - Yeni spekülatörümüz  (Read 2062 times)
Monkey1
Hero Member

Activity: 868
Merit: 500

View Profile
December 22, 2017, 05:24:55 PM

Bana hiç güven vermiyor john mcafee . Güven veren bir suratı yok en azından . Bizim buradaki 3 kuruş paramızı almaya çalısıyor gibi geliyor.

▄▄█████▄▄
         ▄▄███████████▄▄
      ▄▄█████████████████▄▄
   ▄▄███████████████████████▄▄
 ▄█████████████████████████████▄
█████████████████████████████████
████████▀▀  ▀██▀       ▀▀████████
███████  ▄████  ███████▄  ███████
███████ █████  ██████████ ███████
███████ ██████████  █████ ███████
███████  ▀███████  ███▀   ███████
████████▄▄        ██   ▄▄████████
 ▀█████████████████████████████▀
   ▀▀███████████████████████▀▀
      ▀▀█████████████████▀▀
         ▀▀███████████▀▀
            ▀▀█████▀▀

.THRIVING CRYPTOCURRENCY..
.MARKET WITH CRYPTOBONDS..

▄▄▄▄  ▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄  ▄▄▄▄
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

INITIAL COIN OFFERING
SEPTEMBER 30

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
██████
         ▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄███▀▄▄▄▄▄▄▄ ▀███████▄
  █████ ███████ █▄▀███████
 ██████ ███████ ███▄▀██████
▐██████ ███████▄▄▄▄▄▄ █████▌
▐██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████▌
▐██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████▌
 ██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████
  █████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ ████
   ▀███▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄██▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀

...READ THE....
.WHITEPAPER.

▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄████████████████████▄
  ███████████████▀▀  █████
 ████████████▀▀      ██████
▐████████▀▀   ▄▄     ██████▌
▐████▀▀    ▄█▀▀     ███████▌
▐████████ █▀        ███████▌
 ████████ █ ▄███▄   ███████
  ████████████████▄▄██████
   ▀████████████████████▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀
TWITTER
FACEBOOK
MEDIUM
REDDIT
GITHUB
SLACK
1714969360
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714969360
Reply with quote  #2

1714969360
Report to moderator
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714969360
Hero Member
*

Ignore
1714969360
Reply with quote  #2

1714969360
Report to moderator
1714969360
Hero Member
*

Ignore
1714969360
Reply with quote  #2

1714969360
Report to moderator
VaramiR
Member
**

Activity: 144
Merit: 16

View Profile
December 22, 2017, 05:37:55 PM

Her şey iyi güzel de bu adam sadece kendini zengin edebilecekken veya bu bilgileri parayla özel gruplarda satmak varken neden açıklıyor? Demekki bu adam ineği kesmeden önce iyice besliyo.. ben bunu anlarım abi.

Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
December 22, 2017, 05:41:04 PM

Konuyu açan arkadaş adamı tamamen özetlemiş. Her borsada boşta btc olması lazım. Yüzde 20-30 arası biryerler de çıkmaya çalışın.

uzayli
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 22, 2017, 06:00:30 PM

Dikkatli olmak lazım sizinde gireceğiniz coin siz alana kadar yükselmiş olabilir ve sizde daha yükselir bu diyip alırsınız tek emirle birden zarar edebilirsiniz. Ufak miktarlar ile oynayın en azından.

pleght
Full Member

Activity: 252

View Profile
December 22, 2017, 06:12:14 PM

Ne tür bir mantık anlayamadım gerçekten de hepsini aynı anda açıklasaymış.Ayrıca mesela white paperlar da sadece coini iyi coin yapmaya yetmiyo.

gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
December 22, 2017, 06:17:04 PM

Böyle saçma şeyler yazan adamı niye tekip ediyorsunuz anlamıyorum, bunun yerine uzun yıllardır bu sektörde olan kişileri takip edin, zaten programını da sevmem  Smiley
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
December 22, 2017, 06:22:32 PM

Ortalık çakaldan geçilmez oldu. Bu çakallara para kaptırmayın, resmen kolay yoldan para kazanmak istiyorlar.

Piyasadaki bireysel yatırımcının ruh hali;
https://www.youtube.com/watch?v=Jr1mx9z87yk
Mr.Eagle
Newbie
*

Activity: 36
Merit: 0

View Profile
December 22, 2017, 08:20:34 PM

Adamın her reklamını yaptığı coin ortalama %40 veya 50 civarı bir pump yiyor. Tam bir spekülatör. Muhtemelen bu coinlerden önce kendisi alıp sonra reklamını  yapıyor.
crazy1204
Full Member

Activity: 322

View Profile
December 22, 2017, 08:37:27 PM

Tam bir spekülasyon coininden başka bir şey değil gerçi piyasada o halde artık her şey spekülasyon oldu ve gitgide daha da bu durumlar artacaktır diye düşünüyorum

icegeekfresh
Full Member

Activity: 406

View Profile
December 22, 2017, 08:41:46 PM

Bu tarz spekülasyonlardan daima uzak durdum durmaya da devam ediyorum, bence boş verin yatırım vs yapmayın arkadaşlar bunlara.

MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
December 22, 2017, 08:48:10 PM

Merhaba arkadaslar kendi cükünü yemek isteyen insan John McAfee yeni bir pump-dump operasyonuna giristi ve 400 whitepaper okudugunu söyleyerek bize hergün 1 altcoin önerecegini söyledi kendisi.

1.Gün - Electroneum dedi ve coin %70 pump yedi. Bugün malumunuz piyasa cöktü ve electroneumda etkilendi düne göre azda olsa yukarida.
2.Gün yani bugün Burst coin önerdi suan %40 bir degisim var (ilk söylediginde sans eseri saniyeler icinde gordum ve %80lik bi yukselme vardi)

İşte tüm piyasaların kısa özeti bu. Örneğin bir indikatörü ele alın. Mesela fibonacci retracement olsun. Çizin bir grafiğin üstüne. Geri çekilmelerin durma noktalarına bakın. İndikatörün mucizevi bir şekilde çalıştığını göreceksiniz. Neden oluyor bu sizce? Fiyat o noktalara geldiği zaman hissediyor mu?

Cevap vereyim, hayır. Öyle bir şey olmuyor. Binlerce kişi sizin gibi o indikatörü çiziyor ve diyor ki fiyat bu noktaya geldiğinde terse dönecek. Tam buraya ters işlem gireyim. Bir sürü adam aynı şeyi yapınca gerçekten de öyle oluyor. Sanıyoruz ki indikatör gerçekten çalışıyor. Biz indikatörün çalışmasını sağlıyoruz sadece.

İşte bu beyefendi de bir indikatör olmuş durumda şu anda. O söyleyecek. Birkaç tanesi tutacak, tutmayanları kendi tutturacak. Sonra bu adam ne derse çıkıyor diye yayılacak. Takipçileri artacak. Böylece daha isabetli tahminler ortaya çıkacak. Oysa ki o kendine öyle bir pozisyon hazırlıyor olacak ki tutmayan bir tanesinde binlerce kişiye kazandırdığı paradan daha fazlasını kendisi kazancak.

Yemeyin bunları demiyorum, yanlış anlaşılmasın. Faydalanılabilir diyorum. Kimse neyin ne olacağını bilemez. FED başkanı bile yarın doların ne olacağını bilmiyor. Ama işi biliyorsanız kendinize pozisyon hazırlayabilirsiniz.
Neo-- (OP)
Sr. Member

Merit: 288

View Profile
December 22, 2017, 08:51:51 PM

Merhaba arkadaslar kendi cükünü yemek isteyen insan John McAfee yeni bir pump-dump operasyonuna giristi ve 400 whitepaper okudugunu söyleyerek bize hergün 1 altcoin önerecegini söyledi kendisi.

1.Gün - Electroneum dedi ve coin %70 pump yedi. Bugün malumunuz piyasa cöktü ve electroneumda etkilendi düne göre azda olsa yukarida.
2.Gün yani bugün Burst coin önerdi suan %40 bir degisim var (ilk söylediginde sans eseri saniyeler icinde gordum ve %80lik bi yukselme vardi)

İşte tüm piyasaların kısa özeti bu. Örneğin bir indikatörü ele alın. Mesela fibonacci retracement olsun. Çizin bir grafiğin üstüne. Geri çekilmelerin durma noktalarına bakın. İndikatörün mucizevi bir şekilde çalıştığını göreceksiniz. Neden oluyor bu sizce? Fiyat o noktalara geldiği zaman hissediyor mu?

Cevap vereyim, hayır. Öyle bir şey olmuyor. Binlerce kişi sizin gibi o indikatörü çiziyor ve diyor ki fiyat bu noktaya geldiğinde terse dönecek. Tam buraya ters işlem gireyim. Bir sürü adam aynı şeyi yapınca gerçekten de öyle oluyor. Sanıyoruz ki indikatör gerçekten çalışıyor. Biz indikatörün çalışmasını sağlıyoruz sadece.

İşte bu beyefendi de bir indikatör olmuş durumda şu anda. O söyleyecek. Birkaç tanesi tutacak, tutmayanları kendi tutturacak. Sonra bu adam ne derse çıkıyor diye yayılacak. Takipçileri artacak. Böylece daha isabetli tahminler ortaya çıkacak. Oysa ki o kendine öyle bir pozisyon hazırlıyor olacak ki tutmayan bir tanesinde binlerce kişiye kazandırdığı paradan daha fazlasını kendisi kazancak.

Yemeyin bunları demiyorum, yanlış anlaşılmasın. Faydalanılabilir diyorum. Kimse neyin ne olacağını bilemez. FED başkanı bile yarın doların ne olacağını bilmiyor. Ama işi biliyorsanız kendinize pozisyon hazırlayabilirsiniz.

aynen öyle hocam bende oyuzden yazdim bunlari zaten. Twitterda görüyorum adami yerlere göklere sigdiramiyorlar. Birazda karanlik yüzünden bahsetmek istedim john mcafee'nin bana göre yapilan yalnistir. Türk communityninde böyle düsündügünü görmek beni mutlu etti dogrusu buradan nasil tepkiler gelecegini bilmiyordum. Aynisini twitterda yazsam beni topa tutarlar Smiley
Elysio
Full Member

Merit: 153

View Profile
December 22, 2017, 08:59:48 PM

Adam açıklıyorsa girin ama çıkma hedefiniz olsun kazanın sizde bi zeki o mu o çıkmadan siz çıkın çok abartı bi kar beklemeyin %20-50 arası görünce tası tarağı toplayın çıkın adam veriyo size fikir işte kullanmasını biliceksin.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
December 23, 2017, 01:25:39 AM

Ohh vallaha guzel is emmim toplasin salak sacma coinleri 1 gun once 1 gun sonra vaytpepiri okudum cartkoin guzel desin herkeste direk yumulsun. Bu resmen bir lafla balinalarin binlerce baligi yutmasiyla ayni sey. Ve karsinizda buyuk balinamiz mcafee..

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
kaserya70
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
December 23, 2017, 01:28:37 AM

MCAFEEnin ipi ile kuyuya inmek bana anlamsız geliyor. ben salla derim.
tthero
Member
**

Activity: 266
Merit: 11

Hata Yoksa Hareket Yok, Hareket Yoksa Ölüm Var..

View Profile
December 23, 2017, 01:32:31 AM

2 günde %30 sermayeyle gırıyorum güzel kaldırdım yalnız.program olmadan girilmez 👌

❇️ E N İ G M A ❇️
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
December 23, 2017, 01:40:10 AM

Paylaştığı coinleri yüksekten alıp uzun vadeli beklemeyin arkadaşlar günlük vurduğunuz kara bakın ben zcash almıştım twitterında görüp güzel artmıştı 2 günde düşük hacimli coinler daha kısa sürede artıyor gerçi
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
December 23, 2017, 01:47:40 AM

Ben yinede ne söylerse almaya calısacagım . Zaten 15 saniyede aldınız aldınız . % 30 pump yiyor arkasına .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
kingpes14
Member
**

Activity: 163
Merit: 10

View Profile
December 23, 2017, 02:14:40 AM

Kendin al millete söyle sat güzel taktik.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
December 23, 2017, 07:08:51 AM

Öyle hacmi düşük coinler söylememiş. Etn büyük bir dump yemişti cuzdanlar açıldıktan sonra bu adam desteğe geldi anlaşılan.

Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: