Bitcoin Forum
May 25, 2024, 11:38:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: Bounty'ler Kazandırıyor mu ?  (Read 2373 times)
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
January 12, 2018, 07:41:50 PM

sosyal medya odullerıne katılıp bırde lınk vermek zorunda olanlar var ya gııcık oluyorum ben kesınlıkle oyle kampanyalara gırmıyorum, ımzaya gırersem gırıyorum oda daha once gırdıgım ımza 6 ay surdu ve cop gıbı para aldık, sımdıde buna gırdım ama 1000 kısı olmus ımza herhalde çöp dedıgımın parayı arayacagım
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
January 12, 2018, 07:42:48 PM

karrsim kazandirmazmi hepimiz villadan yaziyoruz suanda yan villada iki meaj onceki gonderideki arkadas var ben suanki bountymden birtane ucak almayi dusunuyorum mesela r10daki aradaslarina soyle gelsinler.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
January 12, 2018, 07:57:05 PM

Şöyle söyleyeyim 2 ay bir imzada kaldım 78 doalar verdi şimdi 120 dolar belki eder satsam.. .

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
January 12, 2018, 08:14:25 PM

Siz siz olun güvenmediğin coinlerin bountysine girmeyin. Salak bi coine girdim. (Go network) 2 ay oldu neredeyse. Fakat, ICO tarihi bile belli değil.

bora19
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
February 15, 2018, 11:46:31 PM

bende kazandırdığını düşünüyom ama emek ve sabır ile
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
February 15, 2018, 11:56:46 PM

karrsim kazandirmazmi hepimiz villadan yaziyoruz suanda yan villada iki meaj onceki gonderideki arkadas var ben suanki bountymden birtane ucak almayi dusunuyorum mesela r10daki aradaslarina soyle gelsinler.

sizin orada fiyatlar ne alemde? şimdiki bountyden gelecek parayla bir tane daha villa almayı düşünüyorum metresi oturtacağım oraya da. Rezidanstan sıkılmış artık günlerdir başımın etini yiyor benim neden villam yok diye.

Hoşgeldiniz bounty'den dünya kadar para kazandığımızı duyup da gelen arkadaşlar. çok kalmazsınız nasılsa ilk imza kampanyasından sonra lan bu muymuş diye çeker gidersiniz  Grin
bencebir
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 1

View Profile
February 16, 2018, 12:35:35 AM

Bounty'e katılırken istediğin kısmına katılmak mümkün müdür? Mesela sadece twitter a katılıp facebook ve forumama katılmamak gibi.
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
February 16, 2018, 12:45:09 AM

Bounty'e katılırken istediğin kısmına katılmak mümkün müdür? Mesela sadece twitter a katılıp facebook ve forumama katılmamak gibi.

Şartlarını sağladığınız sürece istediğiniz kısma katılabilirsiniz. Katıldığınız bountyler için raporlama yapmayı ihmal etmeyin. Şartları, yapılması gerekenleri vs. iyi okuyun.
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
February 16, 2018, 03:15:56 AM

Genel olarak kazandırmıyor. Neden kazandırmadığına gelecek olursak insanlar katılacakları bountyleri araştırmayıp topluluğa göre gidiyorlar. Buda ödül miktarını azaltıyor ve topluluğu kalitesizleştiriyor. Ardından alınan coinler döner parasına satılıyor. Kimse bountyden aldığı bir ödülü 2 sene tutmuyor.

Tutanların çoğuda düzgün proje seçimiyle birlikte kazanıyorlar zaten.

afmfk
Member
**

Activity: 271
Merit: 12

XMONETA ICO

View Profile
February 16, 2018, 06:03:45 AM

Hesabıma günde birkaç kez bakıyorum. Bir kaç önemsiz gelen dışında halen hesaba gelen anlamlı bir şey yok. Yaklaşık 2-3 aydır ara ara katılıyorum. Pek de bi beklentim yok açıkcası.

triclinics21
Member
**

Activity: 378

View Profile
February 16, 2018, 06:17:22 AM

Düşük rütbede birşey kazanamazsın anca çay çorba parası ma bellide olmuyor çok nadirende olsa iyi para kazanıldığıda oluyor, aynı airdrop gibi şansına belki iyi para kazanabiliyorsun
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
February 16, 2018, 06:19:18 AM

Hesabıma günde birkaç kez bakıyorum. Bir kaç önemsiz gelen dışında halen hesaba gelen anlamlı bir şey yok. Yaklaşık 2-3 aydır ara ara katılıyorum. Pek de bi beklentim yok açıkcası.
Muhtemelen telegram vb. kampanyalara katılıyorsunuz. İmza-facebook-twitter gibi kampanyalara katılanlar projelerin bounty ve ann başlıklarını sürekli takip ediyor ve mesaj atıyor.
Böylece zaten ödeme alacağı tarihi bilerek bekliyor (:

acmrl
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
February 16, 2018, 06:34:06 AM

bountylerde sanırım ben yanlışlık yapıyorum, bana doğru düzgün gelen yok, çokta araştırmak istemiyorum arada cüzdana bakıyorum geldiyse seviniyorum bi beklentim yok. bountyden kazandığımın 10-15 katını airdroplardan kazandım. 0 sermaye ile girdim piyasaya şimdilik 3-5 bişeler kazandırdı bakalım sonumuz ne olacak
barisozen52
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
February 16, 2018, 06:36:44 AM

İyi ICO'ları sadece yorumlara göre falan mı değerlendiriyorsunuz. Ben genelde herkesin girdiği bountylere falan katılmaya çalışıyorum ama çok fazla bişey kazanamadım.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
February 16, 2018, 06:43:37 AM

Bountyler sıkıntılı bir konu neden diye soracak olursan; 1. Bounty konusunu telegramını çok iyi takip etmen gerek. Bazen bounty manager çeşitli sebeplerden kayıtları iptal ediyor kendi ekibi için etik değil ama itirazlarda bir işe yaramıyor. Ödül kampanyası devam ederken kurallar değişiyor. stake

Mesela en son başıma gelen SETHER de idi blog yazdım kabul olmamış , mesaj attım neden kabul olmadı diye ayın 16 sında kampanya bitiş sen 18 inde yazmışsın diyor. Eeee diyorum hiçbir yerde bunun bitiş tarihi yazmıyor nereden bileceğim ben. Cevap yok. Gitti 2 günlük emek .
rafsa
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
February 16, 2018, 07:25:26 AM

projesi güzel olan ico lara girmek en mantıklısı bizde bir kac reklam aldık ve halen ortada birşey yoktur bakalımsabır ile bekliyoruz.
freedomforever
Member
**

Activity: 336

View Profile
February 16, 2018, 07:26:50 AM

Yaklaşık 3-4 aydır bounty kampanyalarına giriyorum. 4 ya da 5 tane kampanyaya girdim fakat hala elime coin geçmedi. Dağıtım konusunun yavaşlığı gerçekten sinir bozucu. Beklemekten başka bi alternatifim yok şimdilik.

skip60
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 253

View Profile
February 16, 2018, 07:38:49 AM

Ben eski üyeyim ama bu bounty işleriyle hiç ilgilenmedim sonra telegramda wepowertr grubuna ico'ya katılımın nasıl yapıldığını ögrenmek için girdiğimde gördüm bu işleri, ordaki arkadaş çok yardımcı oldu ve bende başladım daha elime geçen birşey yok ama 2 projeye girdim ikiside hızlıca hardcap yaptı, red ve gbx ten ödül alacağım o yüzden çok heyecanlıyım şimdi tekrar tavsiye üzerine equi'ye girdim umarım buda hardcap yapar.
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
February 16, 2018, 07:59:40 AM

Yani kazandırmasa insanlar neden sürekli hesap satın alsın, eskiden çok daha iyiydi ama artık kazançları düşürdüler birde ummadık taş baş yarar mantığı var. Kısmetinde varsa gelip seni buluyor yoksa ne yaptığının önemi yok
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
February 16, 2018, 08:44:02 AM

Artık tamamen şansa bindi bu iş . Sürekli kampanya yöneticileri farklı kurallar getiriyor . Tam gelecek dediğin hafta bir bakıyorsun ya proje ortada yok . ya da bir şekilde kampanyadan men edilmişsin .

Kazançlar gerçekten eskisi gibi fazla değil. Girilen kampanya nereden baksanız 2-3  ay sürüyor . Senede 1 kere geliyor sağlam bounty .
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  

Jump to: