Bitcoin Forum
June 19, 2024, 03:30:30 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  
Author Topic: KUCOIN SHARES  (Read 3620 times)
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
January 07, 2018, 08:23:27 AM

Çakma binance gibi olmuş fakat binance de referans kasmak artık zorlaştı, burdan ref kasmak daha mantıklı olabilir sonuçta yeni açıldı. Yinede kalıplaşmış kök salmış borsalar harici başka borsa kullanmak bana tehlikeli geliyor.

Hocam en fazla 2 ay içerisinde işlem hacminin çok rahat bir şekilde 1 milyar doları geçeceğini düşünüyorum açıkçası ben Smiley Biraz iddiali gibi gözüküyor ama bundan eminlik derecesinde iddialıyım.
işlem hacmi 1 milyar olsa bile bu coinin değeri 12 dolar olmamalı bence. en fazla 7-8 dolar olmalı diye düşünüyorum. balon şu anda. yakında patlayacaktır.

Arkadaş bir şeyden haberin yok atıp tutma bari. Neden balon? Gidip binance şöyle böyle yazarsın allah bilir. Sıfır bilgi ama her konuda fikriniz var maşallah. Konuyla ilgili düşüncemi tekrar yazmayacağım bulun yazımı başlıktaki okuyun.

yazınızı okudum. yıllık %2.5 temettü demişsiniz. sizce bu piyasa için ne kadar mantıklı bi rakam bu? şu anda bi esprisi yok bence bu coinin. insanlar geleceğe yatırım yapıyorlar.

Binance coin'e göre avantaları var Kucoin'in ama şuanki fiyatını çok yüksek olarak görüyorum.Eğer ilerleyen zamanlarda Kucoin Shares makul seviyelere gelirse alınabilecek bir coin.Ama şuan için ben almayı düşünmüyorum.
premium_domainer
Legendary
*

Activity: 1764
Merit: 1012

View Profile
January 07, 2018, 08:50:44 AM

Çakma binance gibi olmuş fakat binance de referans kasmak artık zorlaştı, burdan ref kasmak daha mantıklı olabilir sonuçta yeni açıldı. Yinede kalıplaşmış kök salmış borsalar harici başka borsa kullanmak bana tehlikeli geliyor.

Hocam en fazla 2 ay içerisinde işlem hacminin çok rahat bir şekilde 1 milyar doları geçeceğini düşünüyorum açıkçası ben Smiley Biraz iddiali gibi gözüküyor ama bundan eminlik derecesinde iddialıyım.
işlem hacmi 1 milyar olsa bile bu coinin değeri 12 dolar olmamalı bence. en fazla 7-8 dolar olmalı diye düşünüyorum. balon şu anda. yakında patlayacaktır.

Arkadaş bir şeyden haberin yok atıp tutma bari. Neden balon? Gidip binance şöyle böyle yazarsın allah bilir. Sıfır bilgi ama her konuda fikriniz var maşallah. Konuyla ilgili düşüncemi tekrar yazmayacağım bulun yazımı başlıktaki okuyun.

yazınızı okudum. yıllık %2.5 temettü demişsiniz. sizce bu piyasa için ne kadar mantıklı bi rakam bu? şu anda bi esprisi yok bence bu coinin. insanlar geleceğe yatırım yapıyorlar.

Binance coin'e göre avantaları var Kucoin'in ama şuanki fiyatını çok yüksek olarak görüyorum.Eğer ilerleyen zamanlarda Kucoin Shares makul seviyelere gelirse alınabilecek bir coin.Ama şuan için ben almayı düşünmüyorum.

520 tane token var günde 1$ para veriyor şu anda.

Senede 365 dolar veriyor ederi 7650 dolar şu anda. 20 sene gibi bir roisi var çok iyi rakam. Üstüne üstük bu rakamın katlanacağı garanti gibi. Yani 1 ay içinde 5$ veriyora gelebilmesi içten bile değil. O da 1850 dolar civarı ediyor.

Fiyat inmez aksine çıkar. Şu an ucuz bile.

| 500+ Premium Crypto domains for sale | CryptoMagazine.org | Advertise in my Signature for free by PM'ing me | BitcoinsChannel.com | CryptoUniversity.org  | Are you able to see this?
zenfo
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
January 07, 2018, 09:08:07 AM

ne riski kardesim. ortada risk falan goremiyorum ben
 gayet mantikli kar paylasimi yapiyorlar. risk almayalim diye diye kacan firsatlarin haddi hesabi yo kucoin fiyati ne olursa olsun alinir bence
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
January 07, 2018, 11:31:24 AM

3-4 dolardan aldık daha yakın zamanda, adamalr uctukca uctu vay be. Fıyat bıraz duzeltme yapar gıbı sureklı ınıp cıkıyor oturamadı tam rayına. Hacmı de sureklı artıyor guzel olcak ıns gelecegı.
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1018
Merit: 146

View Profile
January 07, 2018, 07:35:33 PM

şuan ether değerleri borsa kısmında yansıtılmıyor ve hesap bilgilerinde değer olarak görünmüyor.bakiye var fakat değeri total hesaba yansıtılmıyor umarım geçici bir şeydir ve etheri kaldırma gibi bir işlem yapmazlar Cheesy
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
January 07, 2018, 07:37:46 PM

3-4 dolardan aldık daha yakın zamanda, adamalr uctukca uctu vay be. Fıyat bıraz duzeltme yapar gıbı sureklı ınıp cıkıyor oturamadı tam rayına. Hacmı de sureklı artıyor guzel olcak ıns gelecegı.
valla hocam 3 dolardan alıp 6 dolardan çıktım ben. buralara kadar geleceğini tahmin edemedim. çok güzel ilerliyor. keşke çıkmasaydım diyorum.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
January 07, 2018, 07:46:41 PM

7 dolar iken girdim o gün düşmeye başladı. Zarar etmemek için çıkış yapmıştım. Borsa coinlerine yatırım şart oldu artık.

cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
January 07, 2018, 08:04:13 PM

Ben binance a yakında yetişir diyorum kendi kendime ama maşallah beklediğimden çok çok kısa sürede yetişti.Umarım değerlendiren arkadaşlar olmuştur içimizden
zunnun
Newbie
*

Activity: 167
Merit: 0

View Profile
January 07, 2018, 08:11:25 PM

beklediğim kadar büyük bir getirisi yok gibi. binance devam.
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
January 07, 2018, 08:30:21 PM

İyi patlama yaptı bunların koinide başlarda alanlar iyi para kaldırdı biz yoktun ozamanlar piyasada artık önümüzdeki maçlara bakıcaz.

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
Segomo
Member
**

Activity: 126
Merit: 10

View Profile
January 07, 2018, 08:35:40 PM

Birçok borsa yeni üye alımını kapattı kucoin şuan altın değerinde.  Çok büyük bir büyüme hızıyla devam edicektir. Çok güzel projeleri bünyelerine katıyorlar. Kcs nin ne kadar olabileceği konusunda tavan olarak kestiremiyorum. Varsa bu konuda fikri olan merak ettim.

Cleverjunta
Full Member

View Profile
January 07, 2018, 08:56:41 PM

1.25 1.5 1.75 den aldım bir miktar öyle 8e dayandı 6ya düştü dedim heralde fiyata bir ayar çekecekler adet yükseltmek için çıktım çıkmaz olaydım yetişemedim sonra.artık bakmak takip etmek istemiyorum token değerini.yine kısa sürede muazzam bir kar bıraktı fakat artık bakamıyorm gördükce kan damlıyor gözlerimden Cheesy
Hc01
Sr. Member

View Profile
January 07, 2018, 08:58:13 PM

Kucoinde mıktar artırma ısı cok tehlıkelı, bırden fırlıyor %50-60 sonra tutamıyor ınsan, az daha yasıyordum ben de ucuz yırtmıstım ondan denemıyorum artık dırekt hodl eldekıne razıyım.
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
January 07, 2018, 08:59:19 PM

Kucoinde mıktar artırma ısı cok tehlıkelı, bırden fırlıyor %50-60 sonra tutamıyor ınsan, az daha yasıyordum ben de ucuz yırtmıstım ondan denemıyorum artık dırekt hodl eldekıne razıyım.
hocam arada kar satışı gerekiyor ama. coin düşerse pişman olmamak için. hold ve daily trade dengeli olmalı bana göre. körü körüne yapmamak lazım.
premium_domainer
Legendary
*

Activity: 1764
Merit: 1012

View Profile
January 07, 2018, 09:25:54 PM

hocam arada kar satışı gerekiyor ama. coin düşerse pişman olmamak için. hold ve daily trade dengeli olmalı bana göre. körü körüne yapmamak lazım.

Kucoin fiyatı volume ile direkt alakalı olduğundan dolayı ve volume un uzunca bir süre sürekli artacağından dolayı çok ufak aşağıya sarkmalar dışında hızlı çıkacaktır. Trade yapılacak bir token değil bir süre.

| 500+ Premium Crypto domains for sale | CryptoMagazine.org | Advertise in my Signature for free by PM'ing me | BitcoinsChannel.com | CryptoUniversity.org  | Are you able to see this?
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
January 07, 2018, 10:36:42 PM

ben bundan 3,5 gün önce bakkal hesabı yaptığımda 7 dolardı coinin fiyati. su an +20 dolar düzeyine gelmiş Smiley elinde bulunduran arkadaşlara tebrikler
tinywestler
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
January 07, 2018, 11:02:15 PM

Valla kukuoin bu saadet zinciri gibi referans sistemiyle milyarlarca dolar para topladı bu az bir rakam değil oldukça büyük ve agrasif oynuyorlar
Cleverjunta
Full Member

View Profile
January 08, 2018, 05:18:58 AM

an itibari ile kendisinden daha kapsamlı olan wavesi yılın gözdesi binance tokeni marketcap hacmiyle geçmiş muhteşem kazançlar bırakan token.
Hc01
Sr. Member

View Profile
January 08, 2018, 05:37:06 AM

Kucoin fiyatı volume ile direkt alakalı olduğundan dolayı ve volume un uzunca bir süre sürekli artacağından dolayı çok ufak aşağıya sarkmalar dışında hızlı çıkacaktır. Trade yapılacak bir token değil bir süre.
Katılıyorum hocam, son denememde eldekı mıktarı %20 kaybettım sonrasında gerı aldım ıyı kı almısım ondan sonra x2 yaptı resmen, bısure al sat yapılmaması gerekır dıye dusunuyorum.
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
January 08, 2018, 03:57:33 PM

Katılıyorum hocam, son denememde eldekı mıktarı %20 kaybettım sonrasında gerı aldım ıyı kı almısım ondan sonra x2 yaptı resmen, bısure al sat yapılmaması gerekır dıye dusunuyorum.
al sat yapılacak bi coin değil hocam bu. bende 3 dolarda satttım. o zamandan beri düşmesini bekliyorum. balon gibi şişti sanki. bu fiyatlar fazla bence.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  

Jump to: