Bitcoin Forum
June 22, 2024, 03:39:06 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 »  All
  Print  
Author Topic: Pump Gruplarındaki Sinyallerle Büyük Oynanır Mı?  (Read 3091 times)
Nikonik
Newbie
*

Activity: 123
Merit: 0

View Profile
April 08, 2018, 07:52:11 PM

Bana akıl almaz geliyor bunlara güvenmek. Kendi araştırmamı kendi yapıp en fazla lafına sözüne güvendiğim birkaç treadar'ı dinlemek daha mantıklı geliyor kendi adıma.
SCSY_dev
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile WWW
April 08, 2018, 08:06:02 PM

Kesinlikler oynanmaz bırak uygulamayı düşüncesini bile yakınından geçirme yoksa elindekindende olursun demedi deme

Iamrobot
Member
**

Activity: 294

View Profile
April 08, 2018, 10:04:54 PM

Olayı fark edip girene kadar iş işten geçmiş olur diye düşünüyorum ben. Burada küçük oynayıp çok kâr etmeye bakacaksın ki kaybettiğin zamanda da bu durum seni uzmeyecek.
necrofurian
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile WWW
April 11, 2018, 07:37:42 AM

bunu kendin test edebilirsin. 1000 satoshilik coin buldun. kağıda yaz 100 tane alıyorum. pump başladı bak bakalım nereden satacaksın. o satış esnasında derinliği de kontrol et. alış kademesini yani. pump gruplarının aşırı riskli olduğu düşüncesi bende hakim ve kesinlikle katılmadım. ya kazanırsın ya paran rezil olur. bu kadar riske gerek var mı diye düşündürüyor.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
needestor
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
April 16, 2018, 10:28:15 AM

biraz fazla riskli, kişinin kendisinin araştırarak güzel bir planda ilerlemesi daha iyi geliyor kulağa, kayıp yaşandığı zaman iş işten geçmiş oluyor keşkeler havada uçuşuyor, bu konularda riske girecekse kişi kayıp yaşadığı zaman belini bükmeyecek miktarlarda olmalı..
rastnik91
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
April 16, 2018, 11:56:50 AM

bu tarz grupların pump yaptığı koinler aniden dibi görebiliyor . bence büyük oynamak büyük risk almak üzülmeyeceğiniz rakamlar yatırın
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
April 16, 2018, 02:57:27 PM

Herkes oynanmaz diyor da eminim ufak veya büyük miktarlarda insanlar yatırım yapıyor. sadece pump gruplarından gelen bilgi ile değil pump grubundan twitterdaki saçma fenomenler grafikler paylaşıyor. o grafiklere itimat edilerek yatırım yapılıyor.
Artık büyük oyuncular var piyasada. Daha bilinçli hareket etmek gerekli.
dutturu
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile
April 16, 2018, 06:44:31 PM

Bu sistem bana göre piramit şeklinde ilerliyor en baştaki adam ilk alıyor sonra ana grubuna dağıtıyor en son da pump grubu üyelerine artık kim kimi ezerse çoğu zaman hiç hacmin olmadığı coinlerde bu işleri yapıyolar  ama yakın zamanda pek görmedim öyle derin pumplar bir Via nın efsanevi pumpı vardı onunda sebebi belli . Bence en güzeli içini dışını bildiğin projesinin timelinenına bağlı projelere yatırım yapmak en azından gece rahat uyursun
k4ys3rs0z3
Member
**

Activity: 101
Merit: 17

View Profile
April 16, 2018, 08:34:08 PM

Arkadaşlar, bırakın pump gruplarını, merkezi borsaların kendi içerisinde dahi çalışanlarının önceden duyum alıp, listeleneceğini öğrendiği tokenı başka borsadan alması, yedeklemesi yasak. Bununla ilgili coinbase ciddi yaptırımlar uyguladı çalışanlarına, böyle bir ortamda pump grubunun sizce ne kadar bilgisi, alakası ve paylaşma olanağı olabilir? Uzak durmak gerekir bu işlerden.

❍ Treon ❍ │▌▌▌  TwitterTelegram  │▌▌▌ ❍ Treon ❍
Utilities payments made  simple
███ Telecom, Electricity, Gas and Water  ███
Calligiato
Member
**

Activity: 137

View Profile WWW
April 16, 2018, 08:43:53 PM

Hala uslanmadı millet Smiley  O kadar uyarıyor herkes dikkatli olun diye, bedava peynir fare kapanında olur ancak. Bunu unutmayın.

ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
April 16, 2018, 08:47:41 PM

Bedava peynir fare kapanında olur dolayısıyla bu grupların ponzilerden farkı yoktur.
Sinyali erken görüp hızlı davranıp bir an önce satış gerçekleştirirken düşer bir şeyler ama kumardan farkı yoktur. 1 alırsın 2 alırsın 3 zarar edersin. Grup sinyal işi yapacağına araştırma yap analiz kas daha faydalı olacaktır.
ynclksnr321
Member
**

Activity: 280

View Profile
April 17, 2018, 05:01:06 PM

kesinlikle uzak durulması gerekiyor. bu tarz gruplara sonradan katılmak sdece zarar getirir..
Rasta.modeli
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
April 17, 2018, 06:48:17 PM

sinyali görürsün sonra döner bakarsın grafiklere vay anasına girmiş olsaydım şimdi 3e katlardım diye düşünürsün.
Sonra ki sinyalde girersin bir bakmışsın zarar ediyorsun. Lan ne oluyor? orada ki 3 dk bile önemli. sana haber geldiği zaman zaten pump son demlerini yaşıyordu. telegram grubu yöneticileri kazandı zaten. Onların satışıyla da sen bakmışsın ki sermaye eriyor.
crimsongoth
Member
**

Activity: 588
Merit: 18

View Profile WWW
April 17, 2018, 07:51:30 PM

Kendi başına araştırıp bilgisine ulaşmadığın bir şeye yatırım yapmak tam anlamıyla kumar oynamaktır. Bu sinyal grupları resmen milleti kekleyip onlar sayesinde düşük piyasa derinlikli kolay yönlendirilebilecek bir shitcoin'i pumplatıp cebini dolduruyorlar. Birde milletten üyelik ücreti topluyorlar. Tam win - win durumu yani. Zaten büyük coinlerin haberlerini ve önemli gelişmeleri takip ettiğinde yükselme ve alçalmaları takip etmek çok zor değil. Biraz daha mantıklı davranmak gerek.
bmgs
Member
**

Activity: 519
Merit: 16

View Profile
April 18, 2018, 06:52:04 PM

Kademe kademe pump grupları ve  bu pump grubu yöneticileri tarafından yönetilen çok katılımlı ücretsiz signal grupları vardır. 5- 10 katılımcılı elit grupta sinyal verilir ve alım yapılır. Aynı signal bir üst kademede tekrar paylaşılır ve onlar tarafındanda alım yapılır. Son olarak ücretsiz sinyal grubunda paylaşım yapılır. Ilk giriş yapanlar en az 2× kazanır. Malesef döngü böyle devam eder. Olan ücretsiz sinyal grubundakilere olur.
clonely
Member
**

Activity: 490

SEND AND RECEIVE MONEY INSTANTLY

View Profile
April 20, 2018, 08:09:27 PM

Çok tehlikeli. Ve tamamen birilerinden para çalmakla eş değer görülebilecek bir uygulama. gece gündüz balina diye hitap ettiğimiz, fiyatı bir aşağı bi yukarı yaptırarak ve bize para kaybettirerek kazanan kişilerden farkı olmayan bir uygulama. Yani o balina kendi başına al sat talimatlarıyla bunu yapıyor, gruplar ise birleşerek. Ama çok tehlikeli. Geç kalır veya hatalı bir işlem yaparsanız rekt olmanız işten değil. Bence pump yaparak kazanmak yerine elinizdeki 3 5'le yetinin daha iyi. saniyelik gecikme sizi çok kötü zarara sokabilir bunu da sakın unutmayın. Pump grubuyla aldığını coini satarken de başkasının parasının organize bir şekilde elinden almak olduğunu unutmamak gerekir.

oscarwhale189
Newbie
*

Activity: 150

View Profile
April 20, 2018, 10:52:21 PM

Hangi pump grubu hocam sen bize de ilgi ver böylece daha güzel yorumlayabilelim Smiley
fckGravity
Jr. Member
*

Activity: 157
Merit: 2

View Profile WWW
April 28, 2018, 06:03:49 PM

Aman abi kucuk parayala tecrube et en az 10 defa ondan sonrasi kendi kararin
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
April 28, 2018, 09:08:21 PM

oynanmaz hocam hatta mumkunse hepsinden uzak durun.
Zakkaya
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
April 29, 2018, 02:22:30 PM

büyük tutarı geçtim küçük tutarla bile oynamam. benim gözümde kumarım farkı yoktur. 3 kere küçük oynarsın tutar. lan dersin gider bütün birikimini koyarsın saçma bir sinyale yarım saat sonra bir bakmışsın %80 zarar.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 »  All
  Print  

Jump to: