Bitcoin Forum
May 05, 2024, 07:20:51 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 »  All
  Print  
Author Topic: [ICO] neonexchange  (Read 5825 times)
cryptolian
Newbie
*

Activity: 62
Merit: 0

View Profile
July 14, 2018, 05:06:43 PM

Yeni versiyonlarında hantallıklarından kurtulacaklarını söylemişler. DEX'de  anlık trade edilebilen bir WAVES DEX var galiba şu anda. Onda da volume düşük ama. ERC20'leri DEX'e entegre edebilirlerse  onlar da yürür.

Bkz. https://medium.com/switcheo/switcheo-weekly-round-up-3-switcheo-exchange-v2-0-3bc9f59221f5
The forum was founded in 2009 by Satoshi and Sirius. It replaced a SourceForge forum.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714893651
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714893651
Reply with quote  #2

1714893651
Report to moderator
casty3000
Full Member

Activity: 532
Merit: 100

View Profile
July 14, 2018, 05:45:57 PM

Roadmapi incelendiği zaman müthiş bir proje yılın bence de en iyi icolarından. Ancak yasal sürece çok fazla takıldılar bu sırada bile boş durmuyorlar betayı deniyorlar walletlarını güncelliyorlar vs.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
August 27, 2018, 05:51:09 PM

ne oldu bu neonexchange acaba ilk kez bir kura kazandım icoya girecektim o da çıkmadı aslında sağlam bir projeydi ancak hala bir ico yapamadılar
petrichor
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
August 27, 2018, 06:21:42 PM

Whitelist zamanında çok büyük hype oluşmuştu ve herkes -deyim yerindeyse- whitelist alabilmek için saldırmıştı. Son durumu ne oldu bilmiyorum ama piyasanın düzgün ve istikrarlı bir döneminde çok iyi yerlere gelebilecek potansiyelde bir proje. Kaç x ile borsaya girer bilmiyorum ama alttan toplama fırsatı olursa değerlendirmek gerek.
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
August 27, 2018, 06:26:39 PM

Hala ses seda yok bu ico hakkında adamlar büyük ihtimalle  piyasanın düzelmesini bekliyorlar yada tam hazır değil projeleri bundan dolayı bir şeyler paylaşmıyolar çok iyi olucak bu borsa olursa merkezsiz ethereum ve neoların projeleri burda olucak binance in tekelliğini indirebilir yakında çok iyi çıkarırlarsa.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
August 27, 2018, 06:48:20 PM

Hahaha sesinizi duydular beyler. İco bu pazartesi başlıyor.

Hakkını kullanmak istemeyenin hakkını alabilirim Smiley

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
the_doctor
Full Member

Merit: 189

View Profile
August 27, 2018, 06:53:37 PM

harbi 3 eylülde başlıyormuş da bizdeki neolar pul oldu amk. 1000 usd lik almıştım şimdi 500 anca ediyor.

September
3rd - 7th
~ 18:00 UTC
Round 1 Token sale

September
10th - 14th
~ 18:00 UTC
Round 2 Token sale
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
August 28, 2018, 04:21:07 AM

Switcheo aldı yürüdü bi sürü özellik ekledi. Bunlar ico yapıcaz vız vız dediklerinde neo 200 küsür dolardı boğa vardı. Aylardır bi ico tarihi bile açıklayamadılar. Ne bi bounty yaptılar ne başka bi şey. Durdular durdular ayı zamanı ico yapıyorlar. Hard cap yapar mı yine yapar da bu vizyonsuzluk öldürdü beni.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
KodesCrew
Full Member

Merit: 101

View Profile
August 28, 2018, 08:40:08 AM

bunlar yasal mevzulardan bahsediyolardı. sanırım o konu aşılmış ki ico tarihi vermişler. ortalama neo değeri baz alındığında 16 17 usd lik bir seviyeden işlem yapılır herhalde. beta testlere de başladıklarını söylemişlerdi umarım hızlı bir başlangıç yapar da yatırımcılarına kısa sürede kazanç gösterir.

bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
August 28, 2018, 09:44:38 AM

Konuyu takip etmeyi bırakmıştım şimdi gördüm görmemiş olsaydım muhtemelen ICO tarihini kaçırırdım. Kötü bir tablo var ama daha kötüsü bence şöyle olacak ICO dan gireceğiz bedavaya yakın fiyatlardan NEO göndereceğiz çünkü NEO ları beklettik çıkan da olmamıştır, ICO bitince NEO da artışa geçecek bence. Artık bir anlamı kaldı mı emin değilim NEO buradan fırlar ICO dan girsek belki daha uzun zaman alacak yaptığımız yatırımın kazandırması. Kimse de nakitte kalmadı dolarda arttı 1000 dolar yaklaşık 6200 liracık oldu.

Hesap isteyen olursa bana ulaşsın, 1 tane "Round 1" için onaylı hesabım var. Monday, September 3rd — Friday, September 7th bu tarihten önce ulaşın yoksa ben girmek zorunda kalacağım.

Kazanç sağlar mı diye soran acemi arkadaşlar olabilir evet kazandırır eğer nakit veya dolar btc tether varsa kaçırmayın, benden almasanız da olur ama biz şu an girersek anlamı çok fazla kalmıyor NEO zaten nereden nereye kadar düşmüş durumda elimde fazla olsa yine bir kısmıyla rahat girerdik yani risk bizim için artıyor. En az 5X 10X beklenebilir.
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
August 28, 2018, 09:55:04 AM

Şuanda neo tutmak daha mantıklı görünüyor. Bu fiyatlardan neo yollayıp katılınca şuanki değeri üzerinden kazandırır ama neodaa yükselince pek bir anlamı olmaz. Tabi birde hangi borslarda yeralacağı önemli.
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
August 28, 2018, 10:20:07 AM

Platformlarının hayata geçeceği haberini gördüm umarım yakın zamanda hayata geçer de herkes kazanır bir çok neo tokenine yatırım yaptım ancak buna yapmadım bütçem yetmedi fazlada bölmek istemedim.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
August 28, 2018, 10:26:20 AM

Konuyu takip etmeyi bırakmıştım şimdi gördüm görmemiş olsaydım muhtemelen ICO tarihini kaçırırdım. Kötü bir tablo var ama daha kötüsü bence şöyle olacak ICO dan gireceğiz bedavaya yakın fiyatlardan NEO göndereceğiz çünkü NEO ları beklettik çıkan da olmamıştır, ICO bitince NEO da artışa geçecek bence. Artık bir anlamı kaldı mı emin değilim NEO buradan fırlar ICO dan girsek belki daha uzun zaman alacak yaptığımız yatırımın kazandırması. Kimse de nakitte kalmadı dolarda arttı 1000 dolar yaklaşık 6200 liracık oldu.

Hesap isteyen olursa bana ulaşsın, 1 tane "Round 1" için onaylı hesabım var. Monday, September 3rd — Friday, September 7th bu tarihten önce ulaşın yoksa ben girmek zorunda kalacağım.

Kazanç sağlar mı diye soran acemi arkadaşlar olabilir evet kazandırır eğer nakit veya dolar btc tether varsa kaçırmayın, benden almasanız da olur ama biz şu an girersek anlamı çok fazla kalmıyor NEO zaten nereden nereye kadar düşmüş durumda elimde fazla olsa yine bir kısmıyla rahat girerdik yani risk bizim için artıyor. En az 5X 10X beklenebilir.

nex in fiyatını neo ile endexleyeceğiz anlaşılan. ico duyurusu yapıldığında neo 120 civarındaydı sanki. o zaman icoya gireceğim diye neo gömüp bekleyen olduysa ciddi zarar vardır dediğin gibi.
fakat nex in usd bazında değeri olduğundan neo maliyeti şuan oldukça düşük olacak. ben neo ne kadar artarsa artsın nex in daha fazla kazandıracağını düşünüyorum. örneğin şuan için hesaplarsak 1 nex 0.05 neo gibi bir maliyet biçilebilir.

bu arada ico hesabı için birşey söyleyim, parçalı gönderim yapılmayacakmış yani 400 usd lik aldın tekrar 600 lük alamayacaksın. hesabı birine vereceğine bana kalırsa bir fon oluşturalım fon toplamı ile icoya girip katılımcılara payı oranında nex leri dağıtırsın.

fon toplayalım dersen ben 250 300 usd lik gireyim hem riske hem kazanca ortak olayım Smiley
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
August 28, 2018, 12:43:53 PM

Tokenler smartcontractla gelicek ama o andan itibaren trade'e açık olacak mı? Yoksa 2. round bitene kadar tokenlar kitli mi kalacak? Bilen birisi yardımcı olabilir mi ?

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Taratoor
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 251

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
August 28, 2018, 01:35:22 PM

neolarımın 3 te 1 ini yatıracağım uzun süredir herkes gibi bekliyorum açıkçası 5x 10x yapar diye düşünüyorum bende

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
                 ▀█▀                                     
           ▄                       ▄█▄       ▄█▄         
          ▀█▀            ▄██▄     █████     █████         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▀█▀                                     
            ▄                       ▄█▄      ▄█▄         
           ▀█▀             ▄██▄    █████    █████         
     ██             ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀         
              ▄     ▀█▀                                   
             ▀█▀                          ▄█▄             
        ██               ▄█▄    ▄██▄     █████           
                   ▄     ▀█▀    ▀██▀      ▀█▀             
                  ▀█▀                                     
             ██                    ▄██▄                   
                     ▄      ▄█▄    ▀██▀                   
                    ▀█▀     ▀█▀                           

▄█    ▄█  ▄█         ▄█████▄    ▀█▄      ▄█▀
██    ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██     ▀█▄  ▄█▀
██    ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀       ████   
██    ██  ██    ██  ██▄    ▄█     ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀    ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543
Merit: 250

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
August 28, 2018, 02:58:08 PM

nex in fiyatını neo ile endexleyeceğiz anlaşılan. ico duyurusu yapıldığında neo 120 civarındaydı sanki. o zaman icoya gireceğim diye neo gömüp bekleyen olduysa ciddi zarar vardır dediğin gibi.
fakat nex in usd bazında değeri olduğundan neo maliyeti şuan oldukça düşük olacak. ben neo ne kadar artarsa artsın nex in daha fazla kazandıracağını düşünüyorum. örneğin şuan için hesaplarsak 1 nex 0.05 neo gibi bir maliyet biçilebilir.

bu arada ico hesabı için birşey söyleyim, parçalı gönderim yapılmayacakmış yani 400 usd lik aldın tekrar 600 lük alamayacaksın. hesabı birine vereceğine bana kalırsa bir fon oluşturalım fon toplamı ile icoya girip katılımcılara payı oranında nex leri dağıtırsın.

fon toplayalım dersen ben 250 300 usd lik gireyim hem riske hem kazanca ortak olayım Smiley

aynn kardeşim bende 100 dolardayken almıştım düşün zararı aq ico yapsalar zararına bile satsam bu kadar kaybettirmeye bilirdi.
bekliyoruz artık ıcosunu nasılsa ellimize verdiler

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
August 28, 2018, 03:26:22 PM

Tokenler direk unlock muş bu çok iyi eylül sonu gibi açılcakmış borsada buda iyi kar dağıtımı olucak galiba bunların tokenini tutanlarada çok iyi gelir elde edebilirsiniz sağlam tutarsanız ve borsada iyi hacim oluşursa
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
August 30, 2018, 07:28:45 AM

hirozaki'nin beklentisi anlaşılan düşmemiş 15-20 arası katlanmasını beklediğini söyledi. Hesabı satmayı düşünüyordum ama mantıklı olmayacak gibi, en az 5X yapsa bu havada daha ne olsun mis gibi araba bile alınır. 5X den satılmaz min yazdım ama gideri olur yani 10X normaldir ilerlemeye göre değerlendirmek gerekiyor.
L0rd
Newbie
*

Activity: 111
Merit: 0

View Profile
August 30, 2018, 10:08:11 AM

herkesin beklentisi büyük büyük borsaya girmezse bir baktın ico fiyatının altında kim bilir herkes alacağı kâra bakıyor, bu yıl 3-5 ico dışında fiyatının üstünde kalan yok.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
August 30, 2018, 10:12:22 AM

borsası açıldığı zaman nex tokenler listli olmayacak.yasal onay bekleniyor çünkü listeleme için. telegram gruplarında bu çok konuşuldu. yani borsa açılır açılmaz bunun gazıyla okuturum diyenler dikkat etsin.
ayrıca nex in binance gibi merkezli büyük borsalara gireceği hayali kuranların konu hakkında en ufak bilgisi yok nex zaten kendi borsa tokeni rakip büyük merkezli borsaların listelemesi söz konusu bile olmaz.
bunun harici tokenler unlock olduğu için hemen ico sonrası farklı merkezli merkezsiz ufak borsalardan yada aracasız tabiki ticareti dönecek. ama kendi borsasında belirsiz bir süre boyunca listelenemeyecek.
nex 2018 in en beklenen icolarından biriydi fakat bence şu an ico tarihinin en önemli icosu konumunda neden çünkü artık kaderi büyük ölçüde tüm icoların kaderini belirleyecek. artık bütün ico yatırımcıları ico lardan bezmiş durumda nex te batarsa artık bildiğimiz anlamda ico piyasası biter.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 »  All
  Print  

Jump to: