Bitcoin Forum
June 16, 2024, 04:33:36 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 »  All
  Print  
Author Topic: [ICO] neonexchange  (Read 5828 times)
casty3000
Full Member

Activity: 532
Merit: 100

View Profile
August 30, 2018, 02:39:59 PM

borsası açıldığı zaman nex tokenler listli olmayacak.yasal onay bekleniyor çünkü listeleme için. telegram gruplarında bu çok konuşuldu. yani borsa açılır açılmaz bunun gazıyla okuturum diyenler dikkat etsin.
ayrıca nex in binance gibi merkezli büyük borsalara gireceği hayali kuranların konu hakkında en ufak bilgisi yok nex zaten kendi borsa tokeni rakip büyük merkezli borsaların listelemesi söz konusu bile olmaz.
bunun harici tokenler unlock olduğu için hemen ico sonrası farklı merkezli merkezsiz ufak borsalardan yada aracasız tabiki ticareti dönecek. ama kendi borsasında belirsiz bir süre boyunca listelenemeyecek.
nex 2018 in en beklenen icolarından biriydi fakat bence şu an ico tarihinin en önemli icosu konumunda neden çünkü artık kaderi büyük ölçüde tüm icoların kaderini belirleyecek. artık bütün ico yatırımcıları ico lardan bezmiş durumda nex te batarsa artık bildiğimiz anlamda ico piyasası biter.
Hocam bu konu geçen yıl waves için de konuşuluyordu ancak tüm borsalar listelemişti. Mesela binance gibi büyük bir borsanın bunu çok takacağını düşünmüyorum. Örnek olarak 0xte verilebilir. Nex çok iyi fakat o kadar da iyi olduğunu düşünmüyorum ben. Direkt binance olmasa bile bir huobi okex falan olabilir diye düşünüyorum ben.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
August 30, 2018, 03:55:55 PM

neo borsası olması neo gibi tutacağı anlamına gelmiyor maalesef bende pek ümitli değilim belki ikinci sınıf bir borsa olabilir ama binance bittrex kadar tutulmayacaktır en azından binance bir yere gitmediği sürece.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
August 30, 2018, 04:50:33 PM

borsası açıldığı zaman nex tokenler listli olmayacak.yasal onay bekleniyor çünkü listeleme için. telegram gruplarında bu çok konuşuldu. yani borsa açılır açılmaz bunun gazıyla okuturum diyenler dikkat etsin.
ayrıca nex in binance gibi merkezli büyük borsalara gireceği hayali kuranların konu hakkında en ufak bilgisi yok nex zaten kendi borsa tokeni rakip büyük merkezli borsaların listelemesi söz konusu bile olmaz.
bunun harici tokenler unlock olduğu için hemen ico sonrası farklı merkezli merkezsiz ufak borsalardan yada aracasız tabiki ticareti dönecek. ama kendi borsasında belirsiz bir süre boyunca listelenemeyecek.
nex 2018 in en beklenen icolarından biriydi fakat bence şu an ico tarihinin en önemli icosu konumunda neden çünkü artık kaderi büyük ölçüde tüm icoların kaderini belirleyecek. artık bütün ico yatırımcıları ico lardan bezmiş durumda nex te batarsa artık bildiğimiz anlamda ico piyasası biter.
Hocam bu konu geçen yıl waves için de konuşuluyordu ancak tüm borsalar listelemişti. Mesela binance gibi büyük bir borsanın bunu çok takacağını düşünmüyorum. Örnek olarak 0xte verilebilir. Nex çok iyi fakat o kadar da iyi olduğunu düşünmüyorum ben. Direkt binance olmasa bile bir huobi okex falan olabilir diye düşünüyorum ben.

waves bir platform yanlız. sadece borsa özelliği yok  kendi blok zinciri var birçok farklı özelliği var. nex ise kcs gibi sadece bir borsa tokeni ve başka birişlevi yok olmayacakta.
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
August 31, 2018, 12:47:39 PM

malum uzerimizden ayi gecti, nex icin sermayeyi nerden dondureyim karar veremedim. aslinda waves leri bozup neo alip girmeyi dusunuyorum fakat elimde neo da oldugundan ve neo nun daha cabuk duzeltmeye girecegini dusundugumden waveslerden cikayim diye dusunuyorum.
bi oneriniz var mi waves ya da neo hangisini azaltip nex e gireyim Smiley
ziya1453
Full Member

View Profile
August 31, 2018, 01:07:10 PM

malum uzerimizden ayi gecti, nex icin sermayeyi nerden dondureyim karar veremedim. aslinda waves leri bozup neo alip girmeyi dusunuyorum fakat elimde neo da oldugundan ve neo nun daha cabuk duzeltmeye girecegini dusundugumden waveslerden cikayim diye dusunuyorum.
bi oneriniz var mi waves ya da neo hangisini azaltip nex e gireyim Smiley
3 yıl coin hodl layabilen biri olarak waves e 15 gün dayanabildim diyebilirim ancak.
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
August 31, 2018, 01:43:35 PM

Sepetimdeki coinlerden bir tanesi olmadığı için üzüldüğüm bir coindir platformlarının neo altyapısı kullanması çok hoşuma gitti icoya girenlere bol kazançlar
Bthd
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2585

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
August 31, 2018, 08:43:20 PM

Twitterda şöyle bir tabloya denk geldim.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
KodesCrew
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
September 01, 2018, 07:39:38 AM

Twitterda şöyle bir tabloya denk geldim.

~snip

bu borsalarda çok deli hacimler oluyormuş çok deli fee ücretleri birikiyormuş ben onu anladım Smiley
nex için de bi binance olmasını beklemek zor ama idex ayarında bişeyler beklenebilir 1 yıllık süreç içinde

bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
September 01, 2018, 07:41:01 AM

ICO fiyatları belirlenmiş. Kafadan kur belirlemenin mantığını anlayamadım. NEO ve GAS ı NEX ile eşleştirirsin işte şu kadar NEO şu kadar NEX yapacak derler anlarım çoğu ICO da böyle yaptı yüksek bir oran da belirlediler, NEX için dolar olarak fiyat belirliyor ve sonra doların fiyatını da kendilerince değiştirmiş oluyorlar.

Şu an almak istiyorsak ne alacağız GAS diyelim, sabit fiyatlar böyle  1 NEO/$18.54 USD and 1 GAS/$5.93 USD

6 doların altında peki gerçek fiyatı ne kadar? 7 doların üstünde! Küsürat tamamlamak için GAS almak gerekiyor. NEO da zaten 21 dolar.

25M dolar kaç NEO ediyor? 1 milyon üzeri NEO demek. Circulating Supply 65.000.000 NEO

KodesCrew
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
September 01, 2018, 07:43:11 AM

ICO fiyatları belirlenmiş. Kafadan kur belirlemenin mantığını anlayamadım. NEO ve GAS ı NEX ile eşleştirirsin işte şu kadar NEO şu kadar NEX yapacak derler anlarım çoğu ICO da böyle yaptı yüksek bir oran da belirlediler, NEX için dolar olarak fiyat belirliyor ve sonra doların fiyatını da kendilerince değiştirmiş oluyorlar.

Şu an almak istiyorsak ne alacağız GAS diyelim, sabit fiyatlar böyle  1 NEO/$18.54 USD and 1 GAS/$5.93 USD

6 doların altında peki gerçek fiyatı ne kadar? 7 doların üstünde! Küsürat tamamlamak için GAS almak gerekiyor. NEO da zaten 21 dolar.

25M dolar kaç NEO ediyor? 1 milyon üzeri NEO demek. Circulating Supply 65.000.000 NEO

hocam bunlar ico duyurusunda zaten söylemişlerdi. ico tarihinden önce 10 günlük ortalama neo ve gas değerleri hesaplanıp ico oranları belirlenecek diyorlardı.

bitpazari
Hero Member

View Profile
September 01, 2018, 07:48:49 AM

hocam bunlar ico duyurusunda zaten söylemişlerdi. ico tarihinden önce 10 günlük ortalama neo ve gas değerleri hesaplanıp ico oranları belirlenecek diyorlardı.

Fiyat düşmeseydi işimize geliyordu zaten ICO nun eskisi kadar değeri de kalmadı ve riski de artmış oldu. Ama her şey bir yana önceden söylemiş olsalar bile şu an adil bir katılım yoktur, ICO ya kadar 2 gün daha var ve devam edeceğini düşünürsek NEO fiyatı atıyorum 30 dolar olursa ne olacak. Herkes kesesine bütçesine göre ayarlamasını yapmıştı şu an pek çok kişi katılamayacak ve çoğu hesapta eksiklik var yani anlık kur olmalıydı. Bunlar bir de borsa açacaklar gerisini siz düşünün. NEO nun geleceğini bu proje belirleyecek gibi görünüyor.
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
September 01, 2018, 07:56:08 AM

Şu kur farkı birçok insanın işine gelmicek kötü oldu hesaplarda açıklar belirdi şimdi. Biraz daha yükselişte hoş şeyler olmaz. Daha 3 gün var bence bu neo fiyatı revize edilebilir

Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
September 01, 2018, 08:06:13 AM

En büyük kayıpları reklamı fazlayken icoyu yapmamaları oldu. Millet nex i unuttu gitti. Çoğu kişi hatırlamıyor bile . Benim konu olmasa aklıma bile gelmezdi iconun tarihi.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
ziya1453
Full Member

View Profile
September 01, 2018, 11:46:17 AM

nex ico ya katılımi çin gerekli rehber video linki aşağıdadır,
https://www.youtube.com/watch?v=lu-gXhtMDYM

herkese bol kazanç dilerim nex icoda  Grin
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
September 02, 2018, 11:34:10 AM

Sanırım %22 23 civarında bir kur farkı olacak bu çok fazla. Ekiple iletişime hiçbir türlü geçemiyoruz sanırım şikayet olarak iletsek revize etseler.

gamzeeekeskinn
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile WWW
September 02, 2018, 11:51:55 AM

Neo tabanlı projelerin çoğalması ve neonun hak ettiği yerlere gelmesiyle popülaritesi bir hayli artacaktır. Yatırım yapacaksanız uzun vadeli düşünün.
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
September 02, 2018, 12:28:48 PM

Nex ico hakkımı satıyorum ilgilenen bana ulaşsın
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
September 02, 2018, 12:38:26 PM

Sanırım %22 23 civarında bir kur farkı olacak bu çok fazla. Ekiple iletişime hiçbir türlü geçemiyoruz sanırım şikayet olarak iletsek revize etseler.

aynen.
belirlenen ico fiyati:
neo   18,54
gas   5,93
bu fiyatlardan 1000 usd lik bir yatirimin maliyeti 53 neo 2,94 gas oluyor. bu da suanki piyasa fiyati ile %20 fark var. bakalim ico baslayinca nasil etkilenecek fiyatlar.
btc yukselis yaparsa biraz gevseme olabilir sanki.
bitpazari
Hero Member

View Profile
September 02, 2018, 12:39:23 PM

Kazanacağım paraya kıyasla kur farkı çok azdır diyerek işin içinden çıksam da işime gelmiyor, neden sabit fiyatı belli olan şeye daha çok para ödeyeyim isterse dünyanın en harika projesi olsun sizce de saçma değil mi. Ama artık döneceklerini de sanmıyorum yeni alanlar olduğu gibi eski alanlarda çok fazla bir kere dediler ve aylar önceden, arkasında durma zorunlulukları da var. Eğer dönerlerse yatırım yapacağım yoksa yapmayacağım kur farkı az olsa bile yapmam. Adamlar götlerinden kur ürettiler var mı böyle bir saçmalık.  Cheesy KYC yap aylarca bekle piyasa düşsün üstüne de bu kur saçmalığı tam oldu.  
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
September 02, 2018, 12:45:44 PM

direk soru işareti aq yavşakları kendi götlerini kurtarmalık sistem üretmişler bence bu ıco dire yüzde 30 düşer ordan da alırım ıcodan girilmez artık buna
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 »  All
  Print  

Jump to: