Bitcoin Forum
June 01, 2024, 02:09:16 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Keşfedilmemiş Bir Hazine ACHAİN (x5-10 potansiyeli)  (Read 869 times)
InvictusManeo (OP)
Jr. Member
*

Activity: 115
Merit: 5

Gemstra - The Future of Social Selling

View Profile WWW
January 19, 2018, 12:12:43 AM
Last edit: March 11, 2018, 03:34:59 PM by InvictusManeo

Achain değeri henüz anlaşılmamış, icosunda 3000 btc'yi 61 saniyede toplayan, x5-10 yapabilecek bir Çin smart contract platform coini.
   Piyasada şu an sadece whitepaper’ı  youtuberlar üzerinden shillenen coinlerin aksine şu an aktif olarak çalışan bir ürün. Achain bir kaç yıldır kullanımda ve toplamda 33 tane DApp’ı bulunmakta.(bunlardan birisi de forumda birçok kişinin imzasını taşıdığı PundiX). Buna rağmen Achain Batı dünyasında neredeyse hiç bilinmiyor. Bizim açımızdan onu gizli hazine yapan da bu. Achain’nin çok değişik bir fork teorisi de var. Forkları zayıflıktan çok güçlülüğe çeviriyor.
    Achain de günümüz blockchain sorunlarına sunduğu  üç katmanlı bir çözümü  var:

1. Sigularity: Achain’in smart contractların güvenliği ve istikrarını sağlar

2. Galaxy: herhangi bir özel kullanım için özelleştirilebilen Achain'in oluşturduğu çatalladığı “child chain” ler

3. Cosmos: Achain zincirinden çıkan child chainler ile dış zincirlerin bağlanması (örneğin ethereum)

Act sürekli forklarda kullanılacak ve tuttuğunuz Act miktarı kadar size yeni birimden verilecek. Bundan bir hafta önce Achain Act holderlara 1:1 oranında ABTC (btc forku) dağıttı. Dediğim gibi Achain üstün teknolojisi ve blockchain problemlerine sunduğu çözümler sayesinde daha bir çok forkta kullanılacaktır. Bir manada Achaine altın yumurtlayan tavuk diyebiliriz.

Bunun yanında Achain’in market cap ile rakiplerinin(Eth,Qtum,Stratis, Dragonchain) şu anki market cap karşılaştırıldığında Achain’in fiyatını x5-10 hayal değil. ekip şu anda projeyi Batı dünyasına tanıtma aşamasında ve batı bu coinden haberdar olduğunda çok hızlı yükseliş olacak.

Bu arada Achain şu anda Miami de yapılan NorthAmericanBitcoinConference' da sunumlar yaptı. Yani yavaş yavaş Çİn sınırları dışında bilinilirliği arttırıyorlar.

Merit verirseniz hayır demem Cheesy

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
January 19, 2018, 12:28:25 AM

Güzel inceleme olmuş teşekürler. Diğer arkadaşlar gibi şunu alın deyip konuyu öyle bırakmamışsınız. Takibime alacağım fiyatı biraz daha düşerse uzun vade girilebilecek bi proje gibi duruyor. pundix erc20 tokeni diye biliyorum bu dapps olayı tam olarak ne oluyor
pkblgn
Member
**

Activity: 180
Merit: 10

Risk takes great win or die.

View Profile
January 19, 2018, 12:36:31 AM

Açıklama için teşekkürler...Fork olayı gerçekten güzel.

____dock.io____
Decentralized professional data exchange powered by Ethereum

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ● ⚫ ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬[
tmskcimen
Member
**

Activity: 448

View Profile
January 19, 2018, 12:36:53 AM

Eline bileğine sağlık inceleme için bende bakıyım neleri varmış başka yatırım için düşünülebilir bu coin radarınıza alın
rafsa
Member
**

Activity: 252

View Profile
January 19, 2018, 05:50:26 AM

çok kısa vadede kazandıracağını düşünmüyorum ama yatırımamaçlı alınabilir  paylşım ve bilgilendirme için de teşekkürler.
böyle konuların acılıp ayrıntılı anlatılması güzel .
Crytocoin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 281

View Profile
January 19, 2018, 06:36:13 AM

Potansiyeli çok yüksek gözüküyor . Şimdiye kadar niye iyi tanıtım yapamadılar ilginç .
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
January 19, 2018, 06:43:39 AM

Potansiyeli çok yüksek gözüküyor . Şimdiye kadar niye iyi tanıtım yapamadılar ilginç .

Çok fazla dikkatimizi çekmeyen tokenler ağırlıklı olarak zaten iyi kazandırıyor . Belli başlı tokenlere bakmaktan yeni giren / girecek olanları es geçiyoruz . Benim de dikkatimi çekmemiş hiç birşekilde ..

Açıklamalar doğrultusunda biraz daha araştırma yapıp inceleyeceğim .
LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
January 19, 2018, 08:11:21 AM

Achain bu özelliklere sahipse şu an piyasada bulunan projeler arasında geleceği olan bir kriptopara görüntüsü veriyor. Sadece bu sebepten azda olsa yatırım yapılabilir. Yalnız x10 eder gibi konular söz konusuysa durum biraz karışık. Fiyatlar çokta projenin sağlamlığıyla doğru orantılı hareket etmiyor bir çok kriptoparada. Bilgilendirme için teşekkürler.
afmfk
Member
**

Activity: 271
Merit: 12

XMONETA ICO

View Profile
January 19, 2018, 08:16:41 AM

Achain şu anda 0,6 dolar. 20 aralıkta borsalarda işlem görmeye başlamış fiyatı 0,4 dolar. Total supplyı yüksek 1 milyar. Piyasada 300 milyon dolaşımda. Kucoin dahil 11 borsada işlem görüyor. Her geçen gün hacim artmış. Güzel proje. Ne kadar katlar bilemem ama takipte yarar var. Paylaşım için teşekkürler.

Vdecso
Member
**

Activity: 275
Merit: 11

View Profile
January 19, 2018, 11:17:21 AM

işin içinde çin varsa almak gerekiyor diye düşünüyorum. herifler fiyata projeye bakmadan bu ne lan diyip alıyorlar.

kirkarsedat
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile
January 19, 2018, 11:23:00 AM

Açıklama için teşekkürler ama ben yeni biri olarak sorayım istiyorum ( cyrptoturkey isimli arkadaşta aynı zamanda sormuş ) "dapps" tam olarak nedir. Bilmeyenler için biraz açıklarmısınız ?
serkancevik
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
January 19, 2018, 12:19:41 PM

Güzel bir açıklama olmuş. Elinize emeğinize sağlık
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
January 19, 2018, 12:26:10 PM

İşte görmek istediğimiz konular güzel bir bilgilerdirme olmuş, takip etmekte fayda var. Bugün %30 yapmış.
Decredholder
Newbie
*

Activity: 164

View Profile
January 19, 2018, 04:40:18 PM

Ben de bir miktar aldım bilgilendirdiğin için teşekkürler
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
January 19, 2018, 04:48:07 PM

Community güçlü ise hiçbir coin dipte kalmaz. Arkadaş güzel bir şeye değinmiş en az 2x yapar zaten bu coin. 1,2 $ yerine geri dönecektir.

xxxgr
Member
**

Activity: 336

Metahash

View Profile
January 19, 2018, 06:18:17 PM

Guzel projeye benziyor, ben de biraz alicam, tesekkurler bilgilendirme icin

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
mediation
Member
**

Activity: 364

View Profile
January 19, 2018, 06:48:05 PM

Oldukça güzel ve faydalı bir yazı olmuş. Achain hakkında açıkcası hiç bir fikrim yoktu ta ki bu yazıya kadar. Şimdi araştırma yapıp fırsatı kaçırmama zamanı.

InvictusManeo (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
January 19, 2018, 07:28:51 PM

Açıklama için teşekkürler ama ben yeni biri olarak sorayım istiyorum ( cyrptoturkey isimli arkadaşta aynı zamanda sormuş ) "dapps" tam olarak nedir. Bilmeyenler için biraz açıklarmısınız ?

Dağınık uygulamalar (dapps)
Kendi işlemleri için smart contract’ları kullanan uygulamalar “distributed applications” veya “dapps” olarak adlandırılır. Bu dapp’ler için kullanıcı arayüzleri HTML,CSS,JS veya platforma özel arayüz geliştirme dilleri ile yazılabilir . Uygulamanın kendisi normal bir serverda yada IPFS gibi dağınık servislerde çalışabilir.
Achain blockchain ya da dapp bunlar gibi bir çok endüstri için en ideal çözüm olmakla beraber kullanım alanları sadece bunlar ile kısıtlı değildir:

Kayıt tutma sistemleri
Finans
Tedarik zincirleri
Emlak
Pazarlama

Achain Dapp'lere göz atmak için:https://www.achain.com/dapp.html

Farkimifarket
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
January 19, 2018, 07:33:17 PM

Ben iş yapacağını düşünmüyorum ama hayırlı olsun diyeyim, sonuçta blok zincir teknolojisine koyulan her tuğla, bir aşamadır.
InvictusManeo (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
January 19, 2018, 07:50:20 PM

Ben iş yapacağını düşünmüyorum ama hayırlı olsun diyeyim, sonuçta blok zincir teknolojisine koyulan her tuğla, bir aşamadır.
Neden iş yapmayacağını düşünüyorsunuz? lütfen bilgilerinizi bizimle paylaşın ki hep beraber öğrenelim, yanlışlarımızı görelim.

Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: