Bitcoin Forum
June 17, 2024, 05:54:19 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »  All
  Print  
Author Topic: Ripple Tekrar Eski Konumuna Gelir Mi? Alım Fırsatı Mıdır?  (Read 1737 times)
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
January 21, 2018, 05:28:40 AM

Ripple tam olarak nasıl fiyatlanıyor gerçekten anlamıyorum. Ancak durum şu adeti o kadar fazla ki yatırım için korkutuyor. Benim beklentim en fazla 5 dolarları görmesi oda çook uzun vadede.
Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
January 21, 2018, 08:05:47 AM

uzun bir süre  3,5 seviyelerden alanları bekletir diye düşünüyorum hatta btc aşağı salmaya devam ederse çok uzun bir süre bekletecek gibi riple
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
January 21, 2018, 05:03:18 PM

Kolay Kolay gelmez bence şahsen benim Umudum yok zaten bir kaç yıl sonrasında birden patlama yapan bir coin 3 dolar gibi seviyelerden alan varsa iş zor gibi biraz.
kayzersoze
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
January 22, 2018, 07:19:53 PM

Yüksek değerlerden alanlar mecbur bekleyecek şuan inanılmaz düştü değeri. Eğer panik yapıp satmazlar ve beklerler ise eski değerlere ulaşacağını düşünüyorum ben. 3 doları geçecektir yine piyasanın toparlanması lazım biraz.
kirmizicizgimiz
Member
**

Activity: 210

View Profile
January 22, 2018, 07:25:31 PM

Hocam şahsi düşüncem bu düşüsden kademeli olarak alım yapmak ve piyasalar tekrar düzelene kadar elden çıkarmamaktır. Özellikle ripple başta olmak üzere sağlam bir projesi olan tüm coinler için bu geçerli kendi tezime göre
murado
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 2

View Profile WWW
January 22, 2018, 08:06:21 PM

xrp için hiçbirşey belli olmuyor tam bir saçma coin ya ben hiçbir şekilde bu coini tavsiye etmem çoğu kişi fazlasıyla zarar gördü saçma sapan düşüş yükselişler oluyor

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
January 22, 2018, 10:01:30 PM

Ripple eski konumuna gelir. Hatta aşar da o konumu ama bunun için zaman lazım. Öyle kısa bir zaman da değil. Bana göre 2 sene 3 sene lazım. Bu süreler geçtikten sonra zaten piyasa şu anki durumunu katlamış olur çoktan ve bir yıkılmaz koin örneği olan Ripple' de performansını çoktan sergilemiş olacaktır o vakte kadar..

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
yavuzcelik
Member
**

Activity: 168

View Profile
January 22, 2018, 10:07:30 PM

zamanla gelecektir makro bakarsak kısa vede ise dostumal sat yaparsan iyi olur

Virtual Rehab➣➣➣ Psychological Rehabilitation for Vulnerable Populations
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
January 22, 2018, 10:27:00 PM

Ripple bu yıl eski konumuna gelir ve geçebilirde amma bunun için ne kadar bekletir, işte burada tercih yapılmalı diye düşünüyorum, yatırım tavsiye etmem riipple sıkıntıda verebilir bekleterek, ben uzun vadede bir miktar ripple tutmayı tercih ediyorum, arada yükseliş ve düşüşlerde alıp sattığım yerine koyduğum oluyor, güzel para bırakıyor amma sıkı takip gerek.
yapa ve yalniz
Full Member

Activity: 463
Merit: 107

View Profile
January 22, 2018, 10:41:30 PM

Bence zor gelir yıllarda bilmem kaç sentlerde gezdi durdu, ne olduysa büyük balinalar bu son 1,5 aydır girip şişirdi fiyatı artık bence 2-3 haftaki halnia biraz zor gelebilir bu coin.

gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
January 23, 2018, 01:08:05 AM

Bence rippple yine yükselescektir ama hangi seviyeye kadar yükselir orası bilinmez. Şuan bir hareketlilik beklemek yanlış olur çünkü tüm altlar zaten kan ağlıyor. BTC biraz toparlanır ve piyasaya tekrar olumlu bir hava haki olursa o zaman bundan ripple da payını alacaktır fiye düşünüyorum. Şuan altkoinler btcnin olumlu hareketine odaklanmış durumda.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
ozm0823
Member
**

Activity: 294

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
January 23, 2018, 01:17:11 AM

Bence gelmeyecek. Zaten bu sisirmelerden dolayi o kadar yukseldi. Ha kisa sureli al satlarda karli olabilir fakat alip uzun sureli yatirimlik degil kesinlikle

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
jameshugo17
Full Member

Activity: 721
Merit: 100

View Profile
January 23, 2018, 05:43:22 AM

Ripple'la bir defa kendimce ciddi giriş yaptım stop loss ile gitmiştim. Bence çok riskli bir proje ripple tarzı XLM var nedense o daha çok güven veriyor. Ripple ısınamıyorum.
beatecoin
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
January 23, 2018, 05:45:28 AM

Ripple'ın bu fiyat seviyesi bile bana çok uçuk geliyor açıkcası. Çok uzun süre 20 centlerde gezdiğini gören biri olarak kabullenemiyorumdur belkide Cheesy
svdtpl
Member
**

Activity: 276

View Profile
January 23, 2018, 10:38:36 AM

yanlış anlama sen bile gelip burada riple hakkında konusuyosan buyuk yatırımcılar parayı coktan cebe koymuştur sizide uzun vadeli yatırımcı olmaya itmiştir

gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
January 23, 2018, 10:42:48 AM

çok fazla spek oluyor üzerinde tamamen balinaların insiyatifinden hareket eden bir coin ripple ben hiç bulaşmıyorum rippleye ve kimseninde bulaşmasını tavsiye etmiyorum
Spack17
Sr. Member

Activity: 1666
Merit: 274

View Profile
January 23, 2018, 01:23:13 PM

Şu an için neredeyse bütün coinler riskli al sat yapmak için bana göre. Piyasa al sata pek müsait değil doğru coini yakalamak zor. Bu nedenle beklemek en mantıklısı ripple için de böyle bu durum.
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
January 23, 2018, 01:24:18 PM

şu konu artık bitsin arkadaş ya en arka sıralarda yerini alsın lütfen 2 3 lerden girenlerde kapatsın bilgisayarı 10 yıl beklesin böyle yatırımcı olmaz abi

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
January 23, 2018, 03:57:46 PM

ripple oyle bir coindir ki işi hiç beli olmaz dahada iniebilir ve çıkabilirde o yüzden ben yeminliyim rippleyi yeminliyim almaya bence sizde hiç bulaşmayın
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
January 23, 2018, 04:03:27 PM

Rippleye hiç güven olmuyor çok oynak bu yüzden yatırımcıları çok cezbediyor. Tavsiyem uzak durmanız kısa zamanda yüksek meblalar kaybedebilirsiniz
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »  All
  Print  

Jump to: