Bitcoin Forum
May 30, 2024, 07:37:58 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »  All
  Print  
Author Topic: Ethereum Tutmak Mantıklı Mı ?  (Read 1849 times)
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
January 26, 2018, 10:50:49 PM

Aldığını hiç bir zaman alış fiyatının altından satma, ve bu normal altcoinler gibi değil ethereumdan bahsediyoruz. At köşene eğer ihtiyacın olmayan bir parayla sene sonuna kadar beklet. 3x-5x bile yapsa kar kardır ki ben daha fazlasını tahmin ediyorum Smiley
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
January 27, 2018, 08:53:45 AM

elinde tutmamnın zararı olmaz ama eğer farklı yerlerde çok bariz şekilde fırsatlar kaybediyorsa o zaman düşünebilmen için sana h ak verilir ama şimdi bitcoinin değer kazanmasını beklemeni tavsiye ederim

Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
January 27, 2018, 08:55:32 AM

Ben artık tradeden karları ethereum yapmaya başladım çünkü sürekli yükseliyor tam ICO'lara katılman gerekirken yüksek fiyatlardan almak zorunda kalıyoruz. O yüzden kenarda ETH durması bana kar
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
January 27, 2018, 09:00:35 AM

Elindeki ethereum u uluslararası borsalara atıp eth marketlerdeki diğer altcoinlerde şansını deneyebilirsin bence. Doğrusu piyasa bugünler sürekli aşağı yönlü ama şansın yaver giderse elindeki etheri diğer coinlerle al sat yaparak arttırma yoluna gidebilirsin. Şahsen ben bu yolu izliyorum ama genel trend aşağı yönlüyken artan bir coin e rast gelmek inan zor iş. O yüzden zararına satacağına bu yolu izlemen daha mantıklı.
Borracha
Full Member

Activity: 252
Merit: 105

View Profile
January 27, 2018, 09:40:02 AM

Ethereum platformu gün geçtikçe büyüyor ve Ethereum kendisini kanıtladı, sıradan bir proje olduğunu düşünenleri büyük yanılttı, bir altcoinden daha fazlası olan Ethereumu tutmak mantıklıdır.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
January 27, 2018, 09:54:21 AM

Güvenilir ve kalıcı olarak ethereum mantıklı (Şayet yatırımınız fazla ise)

Eğer ki kısa vade de düşünüyorsanız al / sat coini değil maalesef. 50 ETH olsa elimde 30 ' unu ETH olarak tutarım açık ve net . Geri kalan 20 ETH ' yi de yine geçerli olanlara bölüştürürüm.
Riskylisk
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 257

View Profile
January 27, 2018, 09:57:17 AM

Portfoyumun yarısı ether dolar bazında 1000i taban yaptı diyebiliriz. Btc artınca btc bazında cok dusmeyip dolar olarak degerleniyor btc duserkende btc bazında degerlenip kendini 1000 dolara tasıyor. Daha ne olsun
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
January 27, 2018, 10:02:38 AM

Eth ye ihtiyaç arttığı sürece değerlenmeye devam edecekler. Zaten ICO yapmak isteyenlerin en büyük alternatifi kolaylığı ve bulunabilirliği ve sağlamlığı bakımından Eth, alternatifleri var ama ICO lara baktığım da bunu görüyorum. Şimdi arka taraftan neo atağa kalkmak üzere ama bakalım o başarılı olbilecek mi?
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
January 27, 2018, 10:14:22 AM

Her zaman elindeki miktarın yarısından fazlası bitcoin ve ethereumdadır arkadaşlar.Bitcoinden çok ethereuma güvenirim ben bu yüzden her zaman mantıklı

Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 310

View Profile
January 27, 2018, 10:19:08 AM

Yapılabilecek en mantıklı hamlelerden biri ethereum almak şu an için. Ben her ay altın veya dolar alacağıma ethereum alıyorum yatırımımı bu yönde yapıyorum. Çok memnunum şuan bu durumdan.
cripton
Full Member

Activity: 147

View Profile
January 27, 2018, 01:31:34 PM

cok iyi hatirliyorum tanesi 10 dolarken, her yerde yaziyorlardi, alin cok cikicak diye... sonra 40--50 olunca daha alinmaz dedik...

simdi sende aalmissin, bir sene sonra keske aldim hic bisey yapmasaydim diyebilirsin,.. bu piyasada en zor sey sabirli olmaktir, sabirli oldukca kazanirsin, sabirsiz davrndikca kaybedersin. öyle bugun ekeyim yarin biceyim mantigiyla hic bir toprak mahsül vermez. biraz büyümesine zaman ver.
heroise
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

View Profile
January 27, 2018, 01:38:43 PM

Ethereum tutmak uzun vadede kesinlikle mantıklı bence. Bu sene içinde bile değerini katlayacağına inanıyorum ki zaten sağlam bir coin olduğunu her fırsatta belli ediyor. Piyasadaki düşüşün en az etkilediği coinlerden biri, bu durum bile Ethereum'u bu piyasa için güvenli liman yapıyor.

rasputincoin
Full Member

Activity: 266
Merit: 148

View Profile
January 27, 2018, 01:43:12 PM

Bir sepet yapılacaksa btc den sonra tutulacak ilk koin ethereum dur. Bana göre 2018 yılında ki performansı btc yi aratmayacaktır. Ethereum un alt yapısı ve vaad ettikleri oldukça iddialı. Zaten sanal para piyasasının yakıtı olarak telaffuz edilmesi ne derece önemli ve vazgeçilmez olduğunun kanıtı gibi.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
January 27, 2018, 01:46:35 PM

Getirdiği teknoloji olarak eth btcden daha iyidir ama benim kafama takılan tek şey hala eth miktarının ne kadar üretileceğinin belirlenmemesi.

anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
January 27, 2018, 01:48:17 PM

son dönemde bayağı bir zararım oldu piyasadan ve en son sinirlenerek yaptığım zararına satışlardan gelenlerle ethereum'a geçtim. sağlam duruşuyla beni her zaman kendine çekmiştir eth. güvenli bir liman arayanlar için doğru tercihtir.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
Sundiego
Newbie
*

Activity: 274
Merit: 0

View Profile
January 27, 2018, 01:51:25 PM

Ethereum tutmak mantıklı.En azından elindeki sepetin %30'unun ethereum olması çok iyi oluyor.Diğer coinler çok hızlı düşerken alım fırsatı sunuyor sana.Risksiz oluşu ve fiyatında büyük dalgalanmamalar olmamasıda çok iyi.Çoğu coinin ne yapacağı bilinmiyorken ethnin ağır ağır yükseleceğini ve kazandıracağını biliyorsun en azından.
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
January 27, 2018, 03:23:03 PM

niye mantıklı olmasın. anında nakite dönebiliyorsunuz. istediğiniz icoya katılabiliyorsunuz. sürekli geliştiriliyor. bu piyasanın en büyük gerçeklerinden biridir ether. artık etheri nakit olarak görmelisiniz. yatırımcı gözüyle bakıyorsanız farklı alternatiflere yönelebilirsiniz.
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
January 27, 2018, 04:40:41 PM

kesinlikle tutmalısın, düzelecek ama işte süreyi kestirmek şuan mümkün değil. direnebilecek misin önemli olan o. umarım son paranla yapmamışsındır bu işi.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
byzodiac
Full Member

Activity: 476

View Profile
January 27, 2018, 04:44:28 PM

Ethereum biraz sıkıntılı bir iki aydır, bazen çok yavaş ağda bişey yollamaya çalıştığında çok uzun sürebiliyor geçmesi, bu hız sorununu vesaire gidericekler diye düşünüyorum ve uzun vadede çok daha büyük geliştirme planları var, eth için fiyatı yukarı taşır bu geliştirmeler.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
January 27, 2018, 04:48:18 PM

bu sizin risk algınıza göre değişir düşük risk düşük kar beklentisi içindeyseniz    
evet Ethereum çok iyi bir tercihtir. düşük karla kastım 2x-5x bandıdır e bunun neresi düşük denebilir
ama kripto değer piyasasında risk ve kar algıları konvansiyonel yatırmlara göre farklı çalışır.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »  All
  Print  

Jump to: