Bitcoin Forum
May 10, 2024, 03:56:06 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: 2018 Yılının En İyi ICO Tahminleri  (Read 3163 times)
Patrice_89
Jr. Member
*

Activity: 73
Merit: 2

View Profile
February 09, 2018, 12:10:23 PM

Merhaba, daha once yazdigim postda Remme'yi ovmustum ama biraz daha arastirinca fikrimi degistirdim. Prototypelerini kendim denedim ve su anda calismiyor. Remme sitesinin nerede kayitli oldugunu arastirdik ve hepsi anonymous, bir kisi adina alinmis bir domainleri yok. Telegram grubunu da biraz daha inceledikce, arada bos yere Remme yi oven mesajlar geliyor, cok belli bazilarinin bot veya figuran oldugu. Ben biraz sogudum o yuzden yanlis yonlerdirmeyeyim diye bu post'u yaziyorum.
Daha once bahsettigim gibi icolar didik didik arastirilmali ve kendim de aradaki farki goruyorum. Dha once bahsettigim savedroid un kayitlarina baktik ve hersey normal cikti,domain adresi sirketin sahibine kayitli ve githublari duzgun. Su anda yuzde 80 diyebilirimki savedroid'un gercek bir plani var ama ne kadar basarili olurlar bilemem. Ben kucuk bi yatirim yapicagim savedroida. Bu arada dock.io diye yeni proje var begendigim ama malesef whitelist'i kapandi, katilabilenlere hayirli olsun, saglam gozukuyor. Selamlar!

▰✔ https://www.esportsecosystem.com/ ✔▰ eSPORTS  - ECOSYSTEM "Empowering Gamers!"  ♞❉ http://www.t.me/esportsecosystem ❉♞
1715313366
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715313366
Reply with quote  #2

1715313366
Report to moderator
Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715313366
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715313366
Reply with quote  #2

1715313366
Report to moderator
murado
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
February 09, 2018, 04:36:50 PM

sizin bu kıymetli ve çok fazla emek harcanmış projernizi bizimle paylaştığınız için siz teşekkür ederim

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
February 09, 2018, 05:02:02 PM

Yakında böyle başlık açanlara karşı yaptılarıma uygulanabilir arkadaşlar son günlerde sürekli merit kasma başlıkları görüyorum
AlyattesLydia (OP)
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
February 09, 2018, 05:58:01 PM
Merited by taner32 (1)

Merhaba, daha once yazdigim postda Remme'yi ovmustum ama biraz daha arastirinca fikrimi degistirdim. Prototypelerini kendim denedim ve su anda calismiyor. Remme sitesinin nerede kayitli oldugunu arastirdik ve hepsi anonymous, bir kisi adina alinmis bir domainleri yok. Telegram grubunu da biraz daha inceledikce, arada bos yere Remme yi oven mesajlar geliyor, cok belli bazilarinin bot veya figuran oldugu. Ben biraz sogudum o yuzden yanlis yonlerdirmeyeyim diye bu post'u yaziyorum.
Daha once bahsettigim gibi icolar didik didik arastirilmali ve kendim de aradaki farki goruyorum. Dha once bahsettigim savedroid un kayitlarina baktik ve hersey normal cikti,domain adresi sirketin sahibine kayitli ve githublari duzgun. Su anda yuzde 80 diyebilirimki savedroid'un gercek bir plani var ama ne kadar basarili olurlar bilemem. Ben kucuk bi yatirim yapicagim savedroida. Bu arada dock.io diye yeni proje var begendigim ama malesef whitelist'i kapandi, katilabilenlere hayirli olsun, saglam gozukuyor. Selamlar!

Tekrar bilgilendirerek, güncelleme yaptığınız için teşekkürler. Zaman zaman bu tarz şeyler oluyor.

sizin bu kıymetli ve çok fazla emek harcanmış projernizi bizimle paylaştığınız için siz teşekkür ederim

Çok teşekkürler, sizlerde paylaşırsanız hep beraber kazanabiliriz.

Yakında böyle başlık açanlara karşı yaptılarıma uygulanabilir arkadaşlar son günlerde sürekli merit kasma başlıkları görüyorum

Aslında kendi açtığım başlıklarda kural ihlali görmüyorum. Merit verme/alma konusunda kimseyi zorlamıyorum. Hatta tam tersine konu başlığına gönderilen tüm meritlerden kazanılan smeritleri de aynı konuda, kalite artsın diye yazanlara dağıtıyorum. Bana göre Merit sistemini olumlu anlamda kullanıyorum.

Belirli miktara göre Merit gönderene özel paylaşım yapmayı "kişisel" olarak doğru bulmuyorum. Çünkü elinde Merit olmayanlar bilgiden mahrum kalmış oluyorlar. Şuan açılan konular var ama bu tamamen tercih meselesidir. Forumun henüz yayınladığı bir kural kısıtlaması olmadığı için isteyen istediği gibi konu açabilir. O arkadaşlara da saygı duyuyorum ve kaliteli paylaşımlar yaptıklarını düşünüyorum.
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
February 09, 2018, 06:06:36 PM

Sapiens network konuşuldu mu göremedim fakat baya hoşuma giden bir proje oldu, imzasına da oyüzden girdim bir araştırın derim hocam hoşunuza gidecektir diye düşünüyorum. İcoda da kazançlı olucaktır.

btcpara
Member
**

Activity: 182
Merit: 22

View Profile
February 10, 2018, 08:12:35 PM

hocam birde verdiginiz ico lara ait bounty vs var ise yanına link  eklermisiniz isteyen katılsın onlarada güvenirse
Patrice_89
Jr. Member
*

View Profile
February 11, 2018, 07:55:38 AM

Onceki mesajlarda soylenilmis ama yakinda acilicagi icin tekrar bahsetmek istedim. Neon exchange,NEX. Bence ciddice takip edilmesi lazim. Neo network uzerine kurulan ve alis verislerde smart contract kullanan bir borsa olucak. . Takimi begendim, 4 insanin blockchain deneyimi ve daha once neo tabanli projelerde deneyimleri de var.

Bende emin olmadigim icin onermedim ama Policypal adli bir ico'nun whitelistine yazilmistim ve kisa bi surede kapandi, genelde takima dikkat ettigim icin bu takimida begendim, bir bakin derim belki whitelist tekrar acilirsa ve begenirseniz

▰✔ https://www.esportsecosystem.com/ ✔▰ eSPORTS  - ECOSYSTEM "Empowering Gamers!"  ♞❉ http://www.t.me/esportsecosystem ❉♞
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 11, 2018, 09:40:27 AM

tokenstars ve diw benim favorilerim. baab' da ilgi çeken bir ico olacaktır, hype'i yüksek olacağını tahmin ediyorum. blocklancer vaktiyle ekmeğimizi çaldı, ondan bahsedersem söveceğim o yüzden susuyorum.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
February 11, 2018, 10:05:39 AM

Scam mı değil mi büyük tartışma var ama go network baya sağlam adam topladı, telegramlarında hınca hınç insan dolu eğer scam çıkmazlarsa en iyi icolardan biri olucak o kesin, ama çok riskli gördüğüm için girmeyi düşünmüyorum, 2 aydır ico tarihini bile açıklayamadılar zira.
Carmentos
Member
**

Activity: 121
Merit: 31

View Profile WWW
February 11, 2018, 04:34:00 PM

Konuyu açan arkadaşa "AlyattesLydia" ve diğer katkıda bulunanlara çok teşekkür ederim. Sayesinde ve diğer arkadaşların da katkılarıyla birçok ICO hakkında bilgi sahibi olmuş oldum. Aksilik çıkmazsa, Şubat ve Mart ayları toplamında en az 8 ICO'ya katılım sağlamak istiyorum. Hepsine, birer geleceğe yatırım olarak bakmaktayım. Belki aralarında scam çıkan olacaktır ama işini hakkıyla yapanlar güzel getiri sağlayıp scam'leri unutturacaktır. Her ay birçok ICO'ya mikro ödemelerle katılıp 1-3 yıl içerisinde toplu halde sağlam kazanç elde etmeyi planlıyorum. Henüz bu sektörde çok yeniyim ama sizler sayesinde bilgime bilgi katıp tecrübe ediniyorum. Çok sağ olun arkadaşlar.

AlyattesLydia (OP)
Hero Member

View Profile
February 11, 2018, 04:48:21 PM
Merited by Patrice_89 (1)

Konuyu açan arkadaşa "AlyattesLydia" ve diğer katkıda bulunanlara çok teşekkür ederim. Sayesinde ve diğer arkadaşların da katkılarıyla birçok ICO hakkında bilgi sahibi olmuş oldum. Aksilik çıkmazsa, Şubat ve Mart ayları toplamında en az 8 ICO'ya katılım sağlamak istiyorum. Hepsine, birer geleceğe yatırım olarak bakmaktayım. Belki aralarında scam çıkan olacaktır ama işini hakkıyla yapanlar güzel getiri sağlayıp scam'leri unutturacaktır. Her ay birçok ICO'ya mikro ödemelerle katılıp 1-3 yıl içerisinde toplu halde sağlam kazanç elde etmeyi planlıyorum. Henüz bu sektörde çok yeniyim ama sizler sayesinde bilgime bilgi katıp tecrübe ediniyorum. Çok sağ olun arkadaşlar.

Kendi adıma teşekkür ederim. Umarım biraz da olsa faydamız olmuştur.

Yine konuya yazan birçok kişiye sMerit vermek istersen maalesef yeteri kadar olmadığı için veremiyorum. Tarih bazlı olarak önce yazanlara dağıtmak kaydıyla 3 sMerit bu hafta için verildi. Bundan sonraki mesajlar diğer hafta için geçerli olacak, tüm cevap yazanlara ne kadar teşekkür etsem azdır.
Patrice_89
Jr. Member
*

View Profile
February 14, 2018, 12:50:18 AM

Tekrar tesekkurler AlyattesLydia. Piyasaya baktigimizda bu ara cikan icolarin birkaci ico fiyati altina dustu: Adbank 4.6 centten 2.3 cente, Theta 12 centten 11cente,Axpire 10 centten 5 cente dustu.
Tekrar belirteyimki icolar icin iyi bir sezon degil.  Arada basar olanda ald tabi ve akla ilk Bluzelle geliyor 12 centden 70 cente kadar cikti.

Ama bu cikislara nadir rastlaniyor malesef, yukselen bir markette olmadigimizinda etkisi bu tabi. Bizim de yapmak istedigimiz sey o nadir icoyu bulmaya calismak.

Simdi tekrar izledigim bir ico projesini paylasicagim, yeni bir proje ama takimi begendigim icin bahsedicegim. HybridBlock asyadaki coinbase olmak istiyor, bankadaki paran ile direk crypto alabilicegin bir system yaratiyolar
coinbase gibi ve ayni anda borsa ve yatirim dersi/egitimi veren bir platform olucak ve ayni anda coinbase gibi borsa islevi gorucek.Boyle cikan cok proje var ama bu  projenin takimini begeniyorum ve projeye gelirsek, egitim sistemi ozelligide kullanisli geliyor kulaga.

Takimin Ceo'su JP Morgan deneyimi var ve takimin genelde iyi baglantilari var hem finansal hem blockhain sektorunde.
Tether kurucusu var advisorler arasinda. Su anda tek sevmedigim projenin 50 milyon dolarlik hard capinin olmasi,biraz yuksek.Ben takip ediyorum,kolay gelsin herkese

AlyattesLydia (OP)
Hero Member

View Profile
February 16, 2018, 11:34:22 AM

Tekrar tesekkurler AlyattesLydia. Piyasaya baktigimizda bu ara cikan icolarin birkaci ico fiyati altina dustu: Adbank 4.6 centten 2.3 cente, Theta 12 centten 11cente,Axpire 10 centten 5 cente dustu.
Tekrar belirteyimki icolar icin iyi bir sezon degil.  Arada basar olanda ald tabi ve akla ilk Bluzelle geliyor 12 centden 70 cente kadar cikti.

Ama bu cikislara nadir rastlaniyor malesef, yukselen bir markette olmadigimizinda etkisi bu tabi. Bizim de yapmak istedigimiz sey o nadir icoyu bulmaya calismak.

Simdi tekrar izledigim bir ico projesini paylasicagim, yeni bir proje ama takimi begendigim icin bahsedicegim. HybridBlock asyadaki coinbase olmak istiyor, bankadaki paran ile direk crypto alabilicegin bir system yaratiyolar
coinbase gibi ve ayni anda borsa ve yatirim dersi/egitimi veren bir platform olucak ve ayni anda coinbase gibi borsa islevi gorucek.Boyle cikan cok proje var ama bu  projenin takimini begeniyorum ve projeye gelirsek, egitim sistemi ozelligide kullanisli geliyor kulaga.

Takimin Ceo'su JP Morgan deneyimi var ve takimin genelde iyi baglantilari var hem finansal hem blockhain sektorunde.
Tether kurucusu var advisorler arasinda. Su anda tek sevmedigim projenin 50 milyon dolarlik hard capinin olmasi,biraz yuksek.Ben takip ediyorum,kolay gelsin herkese

Güzel paylaşımlar yaptığın için ben teşekkür ederim, Patrice_89.

Aslında takımda connectionları olanlar güzel iş yapabiliyorlar. Bu nedenle HybridBlock'da iş yapabilir, takip etmek lazım.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
February 16, 2018, 11:53:00 AM

Güzel bir başlık olmuş emeğinize sağlık. Umarım x100 ler çıkar buradan Smiley Form olarak doldurmak istediklerimde oluyor ama nasıl üşengeçim şu anda anlatamam Smiley
AlyattesLydia (OP)
Hero Member

View Profile
February 16, 2018, 04:28:31 PM

Güzel bir başlık olmuş emeğinize sağlık. Umarım x100 ler çıkar buradan Smiley Form olarak doldurmak istediklerimde oluyor ama nasıl üşengeçim şu anda anlatamam Smiley

Güzel temennileriniz için çok teşekkürler. Bizim de amacımız belki 100x olmaz ama insanların mutlu olacakları rakam kadar kazanmalarını sağlamak.
Patrice_89
Jr. Member
*

View Profile
February 22, 2018, 01:58:50 PM
Last edit: February 25, 2018, 03:19:52 AM by Patrice_89

Bende herkes gibi basarili olucak bir ico ariyorum ve bir kac hafta arastirdim begendiklerimi.
Alyatteslydia sagolsun bu forumdada guzel fikirler ve haberler paylasildi ve bende bir Telegram grubu kurmaya karar verdim.
Telegram kullanicilari var ise buyrun ordada serbestce degerlendirebiliriz.
Eger katilim olursa ben genelde bilgisayar basindayim ve burda degerlendirebiliriz. Sponsorlugunuz varsa bide onu belirtip paylasirsaniz tesekkur ederim. Kolay gelsin herkese. Telegram icin:   https://t.me/joinchat/HZFfORAN8cCxPNPjf4b0lA

AlyattesLydia (OP)
Hero Member

View Profile
February 22, 2018, 05:32:55 PM

Bende herkes gibi basarili olucak bir ico ariyorum ve bir kac hafta arastirdim begendiklerimi.
Alyatteslydia sagolsun bu forumdada guzel fikirler ve haberler paylasildi ve bende bir Telegram grubu kurmaya karar verdim.
Telegram kullanicilari var ise buyrun ordada serbestce degerlendirebiliriz.
Eger katilim olursa ben genelde bilgisayar basindayim ve burda degerlendirebiliriz. Sponsorlugunuz varsa bide onu belirtip paylasirsaniz tesekkur ederim. Kolay gelsin herkese. Telegram icin:   https://t.me/icotahminleri

Yorumun için teşekkürler, kanalında başarılar. Patrice_89 icolar konusunda oldukça fazla zaman harcıyor.
sejem
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile
February 23, 2018, 07:40:29 AM

güzel bir çalışma olmuş,güncellenip canlı tutulursa çok iyi olur.
uzayli
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 25, 2018, 01:19:03 AM

Herkes bu sene için NEO diyor herkes demeyeyim ben yinede genel olarak %80 bir kısım öyle konuşuyor bana kalırsa bir miktar neo almayı düşünmüyor değilim.

Aksakal
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile
February 25, 2018, 03:32:08 AM

SKYFchain icosu: Dronelar ile kargo hizmeti sağlamak istiyorlar. 100milyar dolarlık piyasası olan bir alanı hedefliyorlar ve hızla gelişen bir sektör. Yamahanın 2500 tane dronu varmış. DJI adlı Çinli drone üretici firmasının da 10milyar dolarlık şirket değeri varmış. Blockchain ile hacklenemeyen bir sistem kurmak istiyorlar. Benzinli motor ile yüksek performans sunacaklarmış;  250 kilo yük ile 3 saat ve 50 kilo yük ile 8 saat 350 kilometre uçacakmış. Drone satış fiyatı 250.000 dolarmış. Hizmet kiralayanlar için 1 saatlik operasyon bedeli 150 dolarmış. Rusyada başlayıp sonradan Güneydoğu Asya, Avrupa ve Afrikayı hedefliyorlarmış. 1milyon$ soft ve 32milyon$ hardcap var. Değerlenmesi biraz uzun sürebilir.

https://www.skyfchain.io
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: