Bitcoin Forum
June 25, 2024, 06:02:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Konu kapanmıştır  (Read 1229 times)
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
February 07, 2018, 09:21:06 PM
Last edit: February 08, 2018, 03:12:51 PM by alpoahmo

Ulan bu adamda kendini bir şey sanmaya başladı yapmayın arkadaşlar sonra böyleleri başımıza uzman kesiliyor bu kadar değer vermeyin başımıza bela oluyorlar kendilerini guru sanıyorlar

Edit:Hiro kusura bakma yanlış konuya yazmışım aslında ben diğer konuya yazacaktım sevip takip ettiğim bir kullanıcısın
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
February 07, 2018, 09:22:42 PM

Bizde verelim tavsiye sizde atın bizede bizde mutlu olalım. Aartı bu kripto paralarda kimsenin sözünede çok gitmeyin kendinizde bakın başkalarına sonradan sorumluluk yüklemeyin.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
February 07, 2018, 09:22:49 PM

Ulan bu adamda kendini bir şey sanmaya başladı yapmayın arkadaşlar sonra böyleleri başımıza uzman kesiliyor bu kadar değer vermeyin başımıza bela oluyorlar kendilerini guru sanıyorlar

https://www.youtube.com/watch?v=Ae0qP-q3L88
iconista
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
February 07, 2018, 10:46:49 PM

Forumda tavsiyelerini takip ettiğim başarılı bir kaç üyeden birisin.
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
February 08, 2018, 09:48:36 AM

Forumda tavsiyelerini takip ettiğim başarılı bir kaç üyeden birisin.

Teşekkürler
Peacee
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 08, 2018, 09:55:36 AM

Merit çıktığından bu yana açılan bu 2. başlık ama insanlarda haklı bir çok kişi senior oldu member oldu full member oldu merit sisteminden önce ve çoğu kişide full memberden senior olmasına az kala merit sistemi geldi pek adil olacağını düşünmüyorum. Ne kadar faydalı yorum yazsanızda gelen giden merit olmuyor genelde Türk kullanıcılardan meriti zorla alacağız gibime geliyor. Bu konu başlığını ben haklı buluyorum insanlar emek veriyor araştırmasını yapıyor bunu paylaşmasının bir karşılığı olmalı artık..

beatecoin
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
February 08, 2018, 10:01:15 AM

Daha adil bir hal alacak derken daha ticari bir hal almaya başladı forum. Başlıkları açan arkadaşlara hak veriyorum ama böyle bi sistemde daha güzel olacağına daha kirli bir forum olacak gibi duruyor.
CoinCini
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

View Profile
February 08, 2018, 10:31:42 AM

adamın biri 20 merit demiş sende 19 demişsin yarın başkası 18 der bu tür başlıklar kirlilik yatarıyor bence koy götüne meritin forum temiz kalsın.
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
February 08, 2018, 10:38:34 AM

Güzel fikir.  Wink  Yaratıcı fikirleri desteklemek lazım. Yakında meritin jetonu da çıkar. Yoksa çıktı da haberim mi yok.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
February 08, 2018, 10:51:00 AM
Last edit: February 08, 2018, 11:25:00 AM by hirozaki faraday

Bu hirozaki denen yavşak 31cinin hiç bi postuna prim vermeyin. İşi gücü prim yapmak. Başka bişey değil. Güya karşılıksız tavsiye vereceğini söylüyordu.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2604793.msg26505139#msg26505139

Şimdi kendi o iki yüzlülüğü yapıyor. Zamanında tavsiyesine uyup monetha aldım. Daha hala ico seviyesine gelemedi. Deli gibi alın alın diyordu. Meğerse kendi satmış bile zararına çoktan. Aynı şekilde yok şunu yazdım 10x yaptı, yok bunu yazdım 20x yaptı paylaşımlarına da bakmayın. 2xi görünce direkt kendi satıyo. O mantığa göre herhangi birisinin geçen sene yazdığı coin belki şimdi 100x yaptı.

Zaten bu ibnenin bişeyden anladığı da yok. Tamamen şansına tuturabilirse tutturuyo. Aşağıda kişisel twitter hesabında yazdığı post durumu açıklıyor.

31ci Oray'a sevgiler. Ben kim miyim? Okuldan çok sevdiğin biri. Hahaha. Senin milletin aklıyla dalga geçmeni ve verdiğin yanlış tavsiyeleri sindiremedim.

Aztec siktir git bu forumdan artık. Ben Monethayı zararına sattığımı zaten yazdım sonra wabi, bcpt, evx gibi coinlerle zararımı topladım kara bile geçtim. Açtığım Monetha başlığıda o başlığın altına yazdıklarımda duruyor. Ayrıca monethayı ilk 3200 den alın dedim sonra düşmesine rağmen 4000 lere geri çıktı. Şanssa sen tuttur amk, gelip ağlanma buralarda

https://twitter.com/orygrn/status/941458972866957312
https://twitter.com/orygrn/status/942091812180774913

al bu tweetleri de ne yapacağını çok iyi biliyorsun.
Faithh
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

The Worlds Most Advanced Distributed Computer

View Profile
February 08, 2018, 10:56:35 AM

Yine ortalık karışacak desenize ..

18 Merit - 17 Merit şeklinde ilerleyeceğiz herhalde .. Hiro yapmazdın böyle şeyler sen ? Tamamen yardımseverdin ?

╞═◇═╡      CROWD MACHINE  ▌Powering the Next Generation of Blockchain App Builders      ╞═◇═╡
WhitepaperLinkedinTwitterMediumTelegramYoutubeFacebookANN ThreadReddit
←←←←←←←←←←  WHITELIST Registration is OPEN  →→→→→→→→→→
holderman
Member
**

Activity: 285
Merit: 12

View Profile
February 08, 2018, 11:57:17 AM

Hirozaki de aztech de saçmalamanın dibini yapıyorlar, aztec bilmem kaç yaşında adammış bebek gibi hareketler, hirozakinin kazandırdıklarının yanında forumdan bir kişiye bile faydası olmamış biri olarak hazmedemiyor heralde ki hiro'ya daha dünkü bebe vs şeklinde küçümseyici davranışlar gösteriyor, hiro ise forumda pitipwan mıdır nedir onun gibi yok merit karşılığı bilmem ne, yok waves başlıkları derken asıl olayları kaçırıyor, eskiden güzel araştırmalara yoğunlaşırdı şimdi kafasını biraz da bunlara veriyor gibi. Bence bunları ve aztech gibi saçmalıkları bırakıp eskisi gibi düzgün araştırmalara yönelse daha iyi.

Aztech'e tekrar söylemeden edemedim, sanki yan hesap açıp yazınca anlamıcak insanlar kim olduğunu, bukadar saçma sapan ve aptalca bişey görmedim resmen çocuk ya:)

hirozaki faraday (OP)
Sr. Member

View Profile
February 08, 2018, 12:51:11 PM

Hirozaki de aztech de saçmalamanın dibini yapıyorlar, aztec bilmem kaç yaşında adammış bebek gibi hareketler, hirozakinin kazandırdıklarının yanında forumdan bir kişiye bile faydası olmamış biri olarak hazmedemiyor heralde ki hiro'ya daha dünkü bebe vs şeklinde küçümseyici davranışlar gösteriyor, hiro ise forumda pitipwan mıdır nedir onun gibi yok merit karşılığı bilmem ne, yok waves başlıkları derken asıl olayları kaçırıyor, eskiden güzel araştırmalara yoğunlaşırdı şimdi kafasını biraz da bunlara veriyor gibi. Bence bunları ve aztech gibi saçmalıkları bırakıp eskisi gibi düzgün araştırmalara yönelse daha iyi.

Aztech'e tekrar söylemeden edemedim, sanki yan hesap açıp yazınca anlamıcak insanlar kim olduğunu, bukadar saçma sapan ve aptalca bişey görmedim resmen çocuk ya:)

Hocam kaçırdığımız birşey yok 2 ico başlığı açtım. Merit gelse de gelmese de paylaşım yaparım sıkıntı yok yapmaya da devam edeceğim isyanım merit sistemine.
HadadC
Jr. Member
*

Merit: 1

View Profile
February 08, 2018, 12:53:36 PM

Merit sistemini biraz daha düzenlemeleri lazım, 1 tane verebildik. 1 tane verince öyle herkes her yoruma atmıyor. Bir de global konularda yazarsanız daha çok merit alabilirsiniz.

❤   humancoin   ❤ (https://www.humancoin.net/)
Join our whitelist!
█A new era of charity █
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
February 08, 2018, 12:54:09 PM

Merit binance girse hemen pump yapar o kadar değerli.
Bitcointalk nasıl rütbe atlanmaz resmen bunun çalışmasını yapmış.

beatecoin
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
February 08, 2018, 01:32:19 PM

İşte böyle gel. Amcık sikik götveren. Anasını siktiğimin evladı. Üçkağıtlarını ortaya çıkarınca nasıl çirkinleşiyorsun.

Yavşak piç. Tipini siktiğimin dallaması. At siki ORAYYYY.

Eğer ben Aztec sem Allah belamı versin. Gerçi bu ateist hiro bilmez Allah'ı. Aztec o kadar çok koymuşki hiro ya ona odaklanmaktan diğer küfür edenleri bulamıyor. Telegram da alenen küfür etmiştim bizzat grupta. Biraz düşünse hatırlayacak kim olduğumu. Ayrıca okuldan da tanıyorum hiroyu. Yaşıtız.

Quote from: holderman
link=topic=2898785.msg29854356#msg29854356 date=1518091037

hangi okul yalancı orospu çocuğu söyle

hahah noluyor ya bi anda okul kavgasına döndü iş Smiley
Reyiz
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 2

Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus

View Profile
February 08, 2018, 02:56:56 PM

Valla reis rank atlayamıyorum 8 merit varsa atarsan bende sana 4 ünü geri gönderiyim win/win proje yapmış olalım  Smiley
Hem rank atlarım hem senin merit sayın artar hemde güzel bi icoya katılırım hayır duamı alırsın. Bu kadar küfüre böyle bi nötrleme yapman şart   Grin

Pitinin konudaki mesajım. Hodri meydan..

Astorgame.com | eSports & Gambling | ICO is LIVE | Get Your Bonus (http://Astorgame.com)
coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 250

View Profile
February 08, 2018, 08:39:28 PM

Ulan tanımam etmem şu forumda habire bu çocukla uğraşılması, insanların sürekli birbiriyle uğraşması küfür kıyamet asabımı bozuyor. Bir rahat bıraksanız da herkes işine baksa, çocuğun kimseye zararı yok kendi kendine takılıyor nedir bu rahatsızlığınız çöplüğe döndü ortalık. Fazla meritim yok sırf sempatiden +1 bırakıyorum.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
February 08, 2018, 08:54:13 PM

Merit cikali günler oldu ama üzerinde bu sekilde bol bol postlar acildikca civki cikacak gibi geliyor bana. Yüksek rütbeli üyeler gercekten ise yarar yazilara merit veriyorlar; düsük rütbeliler belki daha da bol keseden atiyorlardir (bilmiyorum) ama ellerinde zaten az merit oldugu icin...

Bakalim merit kazanarak TR forumda kim ilk rütbe atlayan arkadasimiz olacak...
arapgeceleri
Member
**

Activity: 378
Merit: 10

View Profile
February 08, 2018, 09:17:24 PM

güzel bir taktik bro, karşılıklı iş yapılır tabi ama benim gibi merit fakiri insanları da düşünüp pek katı kurallara dayandırmazsın gibime geliyor Smiley

Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: