Bitcoin Forum
May 04, 2024, 11:31:59 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: 100 WAVES + 10,000 AKCHE kazanmak ister misiniz?  (Read 2038 times)
ugurusta
Sr. Member

Activity: 506
Merit: 251

View Profile
February 12, 2018, 12:40:26 AM

Arkadaş biz işi goygoy a sardık artık ödül den ümidi kestik. Telegram grubunda neler  oluyor neler Bi bilseniz. Ortam gayet iyi, artık ödül yerine eğlence amaçlı vakit geçirmek amaçlı telegram da takılıyoruz çoğumuz... Bu arada bulmaca nın çözülmesi çok çok yakın. Hele yarına kalırsa gelecek olan ipucu ile birlikte 1-2 saate çözüleceğini düşünüyorum. Bakalım neler olacak. Ödül için kesinlikle değer uğraşmaya ama artık çok yorulduk iki gündür uyumuyoruz Smiley

Doğru bu!

Kelimelerin hepsini neredeyse bulanlar hatta birçoğunu doğru sıralama bile yapanlar var.

İşte bize o kısmın ipucu lazım Cheesy SS alsak fena olmaz Wink
1714822319
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714822319
Reply with quote  #2

1714822319
Report to moderator
1714822319
Hero Member
*

Ignore
1714822319
Reply with quote  #2

1714822319
Report to moderator
The forum was founded in 2009 by Satoshi and Sirius. It replaced a SourceForge forum.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714822319
Hero Member
*

Ignore
1714822319
Reply with quote  #2

1714822319
Report to moderator
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
February 12, 2018, 02:11:24 AM

vermiş olduğunuz ipcularını tek bir başlık altında paylaşamanız gerekir.

yeni katılmak isteyenler katılamıyor şuanda.

ben 1 gün işim vardı geri döndüm telegramda binlerce yorum var. neyi okuyacağımı şaşırdım.

tekrar tüm ipuclarını paylaşmanız gerekir.

goodsson
Member
**

Activity: 350
Merit: 25

View Profile
February 12, 2018, 02:34:01 AM

Ne waves'mis be kardesim...
AKCHESOFT (OP)
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

Ak AKCHE kara gun icindir!

View Profile WWW
February 12, 2018, 03:34:57 AM

vermiş olduğunuz ipcularını tek bir başlık altında paylaşamanız gerekir.

yeni katılmak isteyenler katılamıyor şuanda.

ben 1 gün işim vardı geri döndüm telegramda binlerce yorum var. neyi okuyacağımı şaşırdım.

tekrar tüm ipuclarını paylaşmanız gerekir.

Az once Twitter da bugune kadar paylasilan ipuclari paylasildi.

redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
February 12, 2018, 06:59:02 AM

Bu kadar çok ipucu ve katılımın olduğu bir platforma da çözülemiyorsa herhalde güvenli olduğunu söyleyebiliriz. Bu hem prestij için hem güvenliğin ne kadar iyi olduğunu göstermek için güzel bir aktivite. Bura da geriye ne kalıyor bizim seed leri iyi saklamamız gerektiği ortaya çıkıyor. Ve ekibi bu aktivite için tebrik ediyorum.
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 12, 2018, 07:05:20 AM

Zaten istenilen de bu. İnsanlara bir muhabbet ortamı oluşturularak Akche' nin konuşulmasının sağlanması durumu. İşte pazarlama stratejisi diye buna denir. Seviyorum Akche ekibini. Zeka fışkırıyor. Ben ilgilenemedim işlerimden ötürü ama bir bakacağım yakın zamanda.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
February 12, 2018, 09:14:35 AM

Dün gece twitter'dan gördüm bu bulmaca'yı. Çözebilen varmı acaba? Ankara - Kars arası Tren hattı istasyonlar , il veya ilçeler gibi bir kaç şeyler dolanıyordu. Bence güzel bir proje olmuş.
R1011
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 12, 2018, 10:04:19 AM

Valla başlığı gördüğümde yalandır feşmekan fistandır diye giriş yapmamıştım. Baktım bayağı yazı yazılınca gireyim dedim girmediğime pişman oldum Cheesy Ama banada hak verin piyasada dönen olaylar malumunuz
AKCHESOFT (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
February 12, 2018, 12:10:27 PM
Last edit: February 12, 2018, 12:28:18 PM by AKCHESOFT

Bu kadar çok ipucu ve katılımın olduğu bir platforma da çözülemiyorsa herhalde güvenli olduğunu söyleyebiliriz. Bu hem prestij için hem güvenliğin ne kadar iyi olduğunu göstermek için güzel bir aktivite. Bura da geriye ne kalıyor bizim seed leri iyi saklamamız gerektiği ortaya çıkıyor. Ve ekibi bu aktivite için tebrik ediyorum.

Amaç tam olarak bu, sizin de yazdığınız gibi; SEED ler nasıl kullanılır, neden SEED leri korumalıyız, cüzdana yalnızca şifre girmek yeterli değil...bunların pratiğini yapabilmekti.

Emin olun şu anda birilerinden SCAM yoluyla bile, kandırarak seedleri isteseniz hiç kimse yanaşmayacaktır. SEED lerin ne derece onemli olduğunu bütün herkes öğrendi bu sayede.

Biz tam tersinden pratik yaptık; normalde herkes önce para kaybeder sonra aklı başına gelir; biz para kazandırarak cüzdan sahiplerini uyarma yolunu seçtik...

Valla başlığı gördüğümde yalandır feşmekan fistandır diye giriş yapmamıştım. Baktım bayağı yazı yazılınca gireyim dedim girmediğime pişman oldum Cheesy Ama banada hak verin piyasada dönen olaylar malumunuz

Cüzdan hala yerinde, içindeki paralar da duruyor. Herkese açık ve katılabilirsiniz. Geç kalmadınız...

Cüzdanı Online olarak buradan izleyebilirsiniz; https://wavesexplorer.com/address/3P4oAySc7qgs6yhP97GLf59cdfTAC9p26KM

murado
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 2

View Profile WWW
February 12, 2018, 02:15:15 PM

bunu bu kdar kolaymış gibi anlatmışssın ama en baba bulmacacılar bile zorlanır bunda yapana helal olsun umarım şansınız yaver gider

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
AKCHESOFT (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
February 12, 2018, 04:27:13 PM

Twitter ve Telegramda az önce paylaşıldı.

ONEMLI; Şimdi mesaj geldi, daha fazla yorulmamanız için bulmacanın EN ÖNEMLİ detayı olan kelimelerin mantığı paylaşılacak.

Saat 22;00 de ekran başında olmayı unutmayın. Öneri olarak mobilden değil bilgisayar kullanmanızı öneririz, hızlı olan ve deneme yanılma ile kelimeleri dogru sıraya dizenler cüzdana erişecektir.

SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
February 12, 2018, 04:31:35 PM

Hala çözülemedi mi .Ben yapan çıkmıştır diye düşünüyordum. Saat 10 daki ipucuyla dananın kuyruğu kopacak anlaşılan.

AKCHESOFT (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
February 12, 2018, 04:38:25 PM

Hala çözülemedi mi .Ben yapan çıkmıştır diye düşünüyordum. Saat 10 daki ipucuyla dananın kuyruğu kopacak anlaşılan.

Doğru. Paralar hale cüzdanda duruyor.

Paylaşılacak yeni ipucu ile çok daha kolay çözüm olacak diye düşünüyoruz. İpucundan sonra daha çok şans lazım olacak kelimeleri sıralarken. Örneğin b-c-a yerine c-b-a diyenler kazanabilir.

AKCHESOFT (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
February 12, 2018, 07:00:53 PM

#AkcheÖdüllüBulmaca
GÜNÜN ÖNEMLİ İPUCU; Kelime grubu TCDDDOGUEKSPRESI ni oluşturuyor.
* Kelimeler Ankara-Kars Tren Güzergahındaki çok sayıda durak + bazı bölgelerden seçildi.
* 5. kelime (divrigi), 7. kelime (gullubag) 12. kelime (pingen)
* Kelimeler durak rotasına göre degil.

AKCHESOFT (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
February 12, 2018, 07:10:55 PM

#AkcheÖdüllüBulmaca
GÜNÜN ÖNEMLİ İPUCU; Kelime grubu TCDDDOGUEKSPRESI ni oluşturuyor.
* Kelimeler Ankara-Kars Tren Güzergahındaki çok sayıda durak + bazı bölgelerden seçildi.
* 5. kelime (divrigi), 7. kelime (gullubag) 12. kelime (pingen)
* Kelimeler durak rotasına göre degil.

SON IPUCU; http://www.tcdd.gov.tr/files/sebekebildirimi/haritalar.pdf Bütün kelimeler buradan alındı.

Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
February 12, 2018, 07:29:59 PM

Yalnız dehşet ipuçları veriyorsunuz Cheesy Beynini yakan arkadaşlara geçmiş olsun . Telegram grubu yıkılıyor resmen.

yobit.net is banned from signatures
AKCHESOFT (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
February 12, 2018, 07:40:44 PM

Yalnız dehşet ipuçları veriyorsunuz Cheesy Beynini yakan arkadaşlara geçmiş olsun . Telegram grubu yıkılıyor resmen.

#AkcheÖdüllüBulmaca
4. kelime (demirdag)

jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
February 12, 2018, 07:42:55 PM

İş iyice sarpa sardı valla. Hala çözülmesi zor. 3 saattir falan bakıyorum ama mantık falan var diyorlardı , hiç de mantık yok yani. Telegram gruplarından da çıktım Smiley
Looden
Member
**

Activity: 168
Merit: 24

View Profile
February 12, 2018, 08:01:51 PM

Geldim.
API'niz yok mu sizin?
AKCHESOFT (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
February 12, 2018, 08:08:49 PM

#AkcheÖdüllüBulmaca çözümü
1. Önce şifre kelimeler verildi; gasefe, efelek, hasuta, tuvalak, nevzine, peskutan, umac, arabasi. Bu kelimeler şehirlerin meşhur yemekleri. Ankara–Efelek, Kırıkkale-Tuvalak, Yozgat-Arabaşı, Kayseri-Nevzine, Sivas-Peskütan, Erzincan-Gasefe, Erzurum-Hasuta, Kars-Umaç (Yemek ve yöre bilgileri www.yemek.com dan alındı. Yemek eşleşmelerinde hata olduğunu düşünen varsa yörenin meşhur yemekleri kısmını biz hazırlamadık! Sadece alıntı yapıldı.)
2. İpucu kelimelerle verilen şehirler Ankara-Kars Tren güzergahında olan şehirler.
3. SEED (KELIME GRUBU) ise tren güzergahında olan durak isimlerinden seçildi. (taslidere cerikli demirkapi demirdag divrigi oltu gullubag uzunahmet eric karasehir sungutasi pingen refahiye erbas sarikent ilic)
4. Daha önce IPUCU olarak Ankara-Kars Tren Güzergahı olduğu yazıldı.
5. Kelimeler TCDDDOGUEKPRESI astokrişe göre dizildi. Yani T-taslidere, C-cerikli, D-demirkapi, D-demirdag, D-divrigi, O-oltu, G-gullubag, U-uzunahmet, E-eric, K-karasehir, S-sungutasi, P-pingen, R-refahiye, E-erbas, S-sarikent ve İ-ilic.
6. İpucu olarak 5. Sırada (divrigi) paylaşıldı. Devamında sıra numarası verilmeden (gullubag) paylaşıldı. Kelime grubunda Güllübağ 7. Sırada bulunuyor.
7. Kelime grubu durak isimlerinden oluşuyor sadece O ve R hafiyle durak ismi olmadığı için güzergâh üzerindeki Oltu ve Refahiye seçildi.
8. Durak isimleri; TCDD resmi sayfasından alındı. http://www.tcdd.gov.tr/files/sebekebildirimi/haritalar.pdf

Cuzdani acan adres: 3P38g4d9Y4gAxD3NpopsJEAkTzg755PbcAy

Adres sahibini burada veya Telegram / Twitter da aciklama yapmaya cagiriyoruz.

Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  

Jump to: