Bitcoin Forum
June 06, 2024, 10:38:48 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: Airdroplar ve imza kampanyası müzdaripleri buraya...  (Read 1277 times)
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
March 11, 2018, 10:01:48 PM

Allah aşkına inşaat ta taş taşımıyorsunuz arkadaşlar vakti olan doldursun forumları. 100 tane doldur bir tanesi iyi çıkar Allah bereket versin. ben çok airdrop yaptım btw capp vesaire iyi para etti. btw yaklaşık 720 dolar tuttu. 1500 adet vardı sattım gitti. inanmayan arkadaş coinmarketcap ta bakabilir. ara tailin ikinci haftasıydı. sonuç olarak önüne gelen formu doldur geç. ara ara bak cüzdanına daha geçen gün cube geldi hemen sattım bazı kimselere çok yüksek sayı gelmiş. 79000 falan. çoğunu sattıysa en az 1000 dolar aldı.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
Nevzat
Member
**

Activity: 97
Merit: 10

Renewable Energy Cryptocurrency

View Profile
March 11, 2018, 10:06:52 PM

Airdroplardan yana birşey diyemem çoğu göndermiyor bende sıkıntı yaşıyorum. Ama imza kampanyalarının 1 tanesi hariç aldım. Gerçi yeniyi çok girmedim ama. Kampanya yöneticilerine kadar bak girerken benden tavsiye

Ihlamurcubaba
Newbie
*

Activity: 87
Merit: 0

View Profile
March 11, 2018, 10:07:01 PM

aynen günde onlarca airdrop formu dolduruyorum ama ortada bir şey yok bari coinleri yollayın yahu arkadaş gelen giden bir şey yok ortada arkadaş şu an sinir oldum
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
March 11, 2018, 11:04:09 PM

Ben airdrop işlerini bıraktım. Forum bilgilerini topladıklarını düşünüyorum. Pek çok airdroba katıldım çoğunluğunda göndermediler. Aldıklarımda oldu ancak değmez geliyor. İmza için uğraşmak daha mantıklı.
fedoralite
Sr. Member

Activity: 548
Merit: 251

View Profile
March 12, 2018, 04:42:40 AM

Bazen airdrop listelerini tarıyorum ve çok fazla talepte bulunmayanlara ve formunu beğendiklerime  doldurduğum oluyor. Gelenlerin canı sağolsun gelmeyenlere de bye bye diyorum. Airdrop cidden şans işi, her gün yenilerini takip etmek lazım, kiminin gelmesi bir kaç ay sürüyor, acele etmeyin.
skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
March 12, 2018, 05:12:47 AM

Pundi X gelmiş mesela bugun katılmadım diye hatırlıyordum görmüştüm bi ara da çok konuşuldu burada .Ben şahsen para etmese de böyle ufak sürprizlerle karşılaşınca çok mutlu oluyorum Smiley
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
March 12, 2018, 11:08:56 AM

Bazıları gerçekten güzel çıkıyor fakat çok az bir oranı. Ontologye kayıt olmuştum 2 kere mail atmışlar fakat çince diye scam diyip pas geçmiştim meğersem KYC yi tamamla 1000 tokenı al yazıyormuş. 1500-3000 dolar arası bir fiyata tekabul ediyordu.
ALAYBEY
Jr. Member
*

Activity: 72
Merit: 6

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
March 12, 2018, 11:47:09 AM

Allah aşkına inşaat ta taş taşımıyorsunuz arkadaşlar vakti olan doldursun forumları. 100 tane doldur bir tanesi iyi çıkar Allah bereket versin. ben çok airdrop yaptım btw capp vesaire iyi para etti. btw yaklaşık 720 dolar tuttu. 1500 adet vardı sattım gitti. inanmayan arkadaş coinmarketcap ta bakabilir. ara tailin ikinci haftasıydı. sonuç olarak önüne gelen formu doldur geç. ara ara bak cüzdanına daha geçen gün cube geldi hemen sattım bazı kimselere çok yüksek sayı gelmiş. 79000 falan. çoğunu sattıysa en az 1000 dolar aldı.

79000 alanlar bounty kampanyasından aldılar telegram ve twitter la bereber o kadar yapıyordu. 0.00003 eth ye kadar yukselmişti fiyatı o zaman satan 2.4 eth ye yakın aldı. 1000 doların baya üzerinde kazandırdı. İmzasına girenlerin hesabını yapamadım. Hele translate yapanlar fena para kalıdı o projeden. Yalnız cube airdrop yaptımı hiç bilmiyorum.

■  RepuX  ■  Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs (https://repux.io/)
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
March 12, 2018, 12:29:56 PM

Arkadaşlar bu nasip işi, nerden ne geleceği belli olmuyor. 1 ay emek veriyorsun katılıyorsun sonra bekle ki gelsin airdroptan tokenler... Bir diğer önemli nokta ne kadar çok airdropa kaydolursanız az çok hangisinin scam çıkacağını tahmin edebiliyorsunuz. Rütbe atlama olayı da eskisine göre çok zorlaştı bu da kazancı etkiliyor.
cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
March 12, 2018, 03:59:53 PM

Bundan muzdarip olmayan başı ağrımayan yoktur herhalde keşke merit sisteminin bir benzeri ya da daha iyisi ICO'lar için de gerçekleştirilebilse de bizim durumumuzdakiler de zarara uğramasa

M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
March 12, 2018, 04:28:17 PM

Bana bi ucash gelmiştir o da borsaya aktarmadı zaten 1 hafta oldu Smiley
Onlarda kolpa çıktı Smiley 1700ucash ne hesapta ne borsada. Yolladım öyle gitti ama geçmedi. Ucashte scammiş Smiley halbuki adı sanıda güzeldi he Smiley

U.cash scam değil hocam. referans programından 4000 adet u.cash gelmişti. withdraw seçeneği ilk açıldığında gönderdim cüzdana. 5 gün bekledikten sonra Telegram sayfalarından konuşup durumu sordum. Tek tek inceliyoruz dediler. Bir ton fake ile uğraşıyoruz bu kadar tokenı saçamayız dediler, mantıklı da. adam david1 david2 david3 diye 30 tane hesap açmış ve kayıt olmuş. Bunu yapan adama kimse token göndermez. Bu anlattıklarım ucash para etmeden önceydi tabi. u.cash para edince 0.22$ civarına sattım tanesini. Sitede referansdan gelen 3000 kadar daha vardı. Onu göndermelerini bekliyorum ama 1 aydan önce gelmez. Binlerce kişi token çıkarmak istiyor ama adamlar kontrol etmekte ısrarcı. Fake olup olmadığına bakıyorlar tek tek. Telegram kanallarına girip konuşun derim. Şu ara ilgilenebilirlerse tabi.

Airdrop konusu yalan denilmiş. Valla 4700 REBL var elimde. Gelirse 3k daha ucash gelecek. 16000 equal aldım airdroptan. Bunlar piyasaya girenler. Piyasaya girmeyen 2200 wizzle, 2000 DGTX, 4000 Briskpass var. Bunların çok para edeceğini düşünmüyorum ama elimde duracak bakalım. Projeler iyi giderse para ederler. Aldığım 5,7,10,20,30,40 civarı olan tokenları buraya yazmadım. Para etmeleri düşük ihtimal. Bence siz girdiğiniz airdropları takip etmiyorsunuz hocam. Ha evet gelmeyen de çok. Bir kısmı scam oluyor zaten oraya buraya üye etmek için falan. Ama 2 ayda aldığım 20 tür civarı bedava coini gönderenlerin de hakkını yiyemem.

Son olarak şunu da yazmadan edemeyeceğim. Polymath 250 token dağıttı airdrop olarak. Kimlik fotoğrafı falan istiyorlar diye girmedim. 250 Polymath'a ilk çıktığı gün 0.5 ETH falan verenler oldu etherdelta'da.

Bu sebeplerden dolayı Airdrop olayı yalan diyemeyeceğim.

Şu zamana kadar katıldığım tek airdrop polymath oldu ve 250 token dağıttılar geldi 1 $'dan okuttum eth olarak hesaba attım. Şans işi polymath airdrobunu coinmarketcap sitesinde takılırken görmüştüm bu neymiş diye rastgele başvurmuştum. Demem o ki airdroplar bazen ummadığınız şekilde kazanç sağlıyor. Tabi bunu bir beklenti içinde yapmamak lazım boşa beklentiye girersiniz.
Herkese bol kazançlar.
birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
March 12, 2018, 06:40:05 PM

Her zaman demişimdir hocam, airdrop bir hastalıktır ötesi yoktur, artık 0.60 centler için 50 tane form doldurmak karlı geliyorsa bilemem tabi
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 1

View Profile WWW
March 12, 2018, 07:05:00 PM

bazı formlara bakıyorum mail adresleri walletlar şifreler vs istiyor. o kadar bilgiyi girince geleni geç, giden yoksa şanslısınız.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
jawlue94
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 2

View Profile
March 12, 2018, 08:26:16 PM

Airdrop projeleri kısa vadede yüzünüzü güldürmez zaten. Cüzdana gelmiş olması da bir şey ifade etmez. Önemli olan cüzdana geldikten sonra borsaya girmesi ve değerlenmesi. Bu zaman alan bir süreç zaten. Kısa vadede kazanç airdroplarla zor. Kısa vade de kazanç istiyorsan al-sat öneririm.

──『 JOY TOKEN 』──
Infrastructure Protocol for the Gaming Industry (https://joytoken.io/)
Doctor-Coin
Full Member

Activity: 378
Merit: 114

View Profile
March 12, 2018, 08:47:47 PM

Airdroplara mümkün olduğu kadar katılın tabiki. Zamanla hangi Airdropun büyük ihtimal scam olabileceğini anlıyorsunuz zaten.

Hocam airdrop göndercez ama eth gaz parası çıkışmıyor, sen bize gaz parasını gönder biz sana hemen tokenları yolluyoruz... diyen airdroplardan hayır beklemeyin mesela  Cool

Bunun dışında sonunda Gold, Platinum, Ripple mipple olan airdroplar zaten ben scamim diye bağrıyor başından itibaren...

Airdroplardan tokenlar / coinler geldikten sonra asıl iş başlar arkadaşlar.

O gelen tokenlar/coinler borsaya girmeden önce takibe alınması gerek.  Nasıl ki ICO lara para yatırmadan önce inceliyorsunuz, Airdroplardan gelenleri de öyle incelemelisiniz.

Velev ki bir token cüzdanınızda borsaya girdikten sonra değer kazanmaya başladı... bi bakın şöyle whitepaper a ve road map e adamların güzel planları var mı proje ile ilgili ...

50 cent veya 1 dollar değeri olan Airdrop tokenları / coinleri  eğer proje sağlamsa ve road map e uygun hareket ediyorsa ekip  kısa zamanda 4-5 Dollara hatta 20 Dollara fırlayabilir.

Ben Hawala (HAT) airdropuna katılmıştım.  65 Token gönderiler.  2 ay bekledim 30 cent falandı tanesi satmaya kalksaydım. 3 ay sonra tanesi 20 dollar oldu ...

Sugarexchange (SGR) ... HAT kadar olmasa token sayısı yüksekti .. 1000 Token x 1 dollar ... Şu an düştü ama proje sağlam

ve bunun gibi  irili ufaklı 113 token var bende.   1000 Dolları geçiyor değerleri .... bazılarını sattım ... ama bazılarını da proje sağlam olduğu için halen tutuyorum ...

İmza kampanyaları ayrı bir dünya ...

ingilizcenizin iyi olması gerek ... en az üç satırlık sağlam yorumlar yapmalısınız .... bunu iyi para getiren imza kampanyaları için söylüyorum

Mesela BitDice - haftada 0.03 btc getiriyor ama bounty menejeri felaket titiz biri ... posta kaliten düşerse bi haftaya kalmaz değiştirir başkasıyla

seymenyunus16
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
March 12, 2018, 08:58:46 PM

Arkadaşlar bana 3 ayda öyle aman aman kovalamama rağmen 1500 dolar civarı airdrop  bounty tokeni geldi. He imza kampanyalarından yararlanamadım.
Rank düşük olduğu için o iyi olsa daha fazla gelirdi muhtemelen. Malum merit alamıyoruz malesef. Neyse haftada 4 5 saat ayırıyorum maksimum.
Birkaç tane iyi airdropa katıldık onlar güzel getirdi. Ben genelde proje araştırıyorum. Yatırım yapacaklarıma giriyorum bounty olarak. O da yetiyor zaten.
Öyle çok çok gelir beklememek lazım. Ama yine de ayda 300 - 500 dolar geliyor. Multi yapanlara birşey diyemem.
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1619

View Profile WWW
March 12, 2018, 10:11:46 PM

Artık eskisi gibi bir kazanç olmadığını söylüyorlar . İlk zamanlarında iyiymiş . Şimdi ise tamamen zaman kaybı bountyler . Çoğu proje sebepsiz yere yeni kural getiriyor . İyi takip etmen gerekir .

kimsenin lafına bakmayın ben piyasayı 2012-2013 yılından beri takip ediyorum bu siteye mining yapmak için yani tavsiye falan almak için üye olmuştum 2014 yılında herkes o tren kaçtı yaa çok geç artık 3-4 ay once girecektin roi süresi uzadı falan filan diyordu bakıyorum mining bölümüne yeni gelen arkadaşlar içinde aynısı söyleniyor o tren kaçtı 5 ay once girecektin falan yani uzun lafın kısası ağzı olan konuşuyor bi kaç üye var forumda onun dışında söyleneni pek kale almayın

Bravo çok güzel farketmişsiniz, burada dolaşan kuru gürültü mesajların en az %90'ından daha isabetli bir değerlendirme olmuş.

Crypt1x
Sr. Member

Activity: 378

View Profile
March 12, 2018, 10:15:30 PM

Airdropları hadi geçtimde bountylerde de fakir veya dilenci gibi davranmaları artık sıkmaya başladı insan yerine koymuyorlar resmen bunada bi düzenleme şart.
Discovery06
Full Member

Activity: 424
Merit: 103

View Profile
March 13, 2018, 02:36:32 PM

Airdroplar hadi neyse gelsede gelmese de bir sorun teşkil etmiyor ancak imza kampanyaları artık iyice saçmalık olmaya başladı.Girdiğim son 2 kampanya toplamda 5 ay sürdü.5 ay uğraş çaba sarfet karşılığı ne kadar biliyormusunuz.350 dolar.Her kampanyaya iki buçuk ay uğraştık 180 dolar anca ediyor.İşin garip yani satacak yerde bulamıyoruz.1 aydır satayım diyorum 4 dolar 5 dolar günlük hacim oluyor satamıyorumda.Bu son kapmanyada böyle olursa,birdaha imza kampanyalarına katılmayacağım.

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
binbash
Full Member

Activity: 294
Merit: 101

View Profile
March 13, 2018, 03:08:40 PM

Airdroplardan para gecek olsa zaten millet imza ile uğraşmaz sürekli airdroplara girer paramızı beklerdik filan derdim ama airdroplara güven olmaz 100 tanesinden belki 1 tanesi çıkar iş yapar.

Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: