Bitcoin Forum
May 22, 2024, 04:13:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 »
  Print  
Author Topic: Sylon'un Kampanyaları  (Read 4009 times)
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
March 17, 2018, 08:47:08 AM

cedex son du7rumu bilen varmı arkadaslar %50 de ön satışı kapadılar hedefimize ulaştık felan diyolar hard capmı yapmış oldu şimdi cedex sylon yönetio bunu da

hayır dostum pre-sale de %50 yaptılar 8 saat içinde ve bugün tsi 13 veya 14 de ico başlayacak nisan 16 da bitecek
bravia
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
March 17, 2018, 09:39:21 AM

Bilgilendirme için teşekkürler. Sylon'un kampanyaları güzel ıco bitiminden 1 hafta sonra genelde ödemeler yapılıyor ama kendiside çok ince eleyip sık dokuyor bu benim canımı sıkıyor sadece ve genelde kuralları katı diper kampanyalara göre
kekrops
Full Member

Activity: 238
Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
March 17, 2018, 12:07:23 PM

sylonun kampanyalari eskiden iyiydi de son zamanlarda baya cop projeler almaya basladi. sadece twitterlarini kovaliyorum artik. raporlama derdi yok.

boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
March 17, 2018, 12:17:20 PM

Eskiden eskiden su içerdik testiden.sylonun eski havası kalmadı artık bizim forumda bile efsane haline gelmişti bi aralar ama artık bi esprisi yok.özellikle bikaç kampanyada haksızlık yaptı katılımcılara ondan sonra hiç girmedim yönettiği kampanyaya.eskdien twittera katı kurallar koyar 200-300 kişi sınırlaması getirirdi.şimdi 2-3k kişi sınır koyu ödülüde cücük kadar yapınca girmek gelmiyor içimden
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
March 17, 2018, 01:15:43 PM

Maalesef son zamanlarda genel bir bozulma yaşanıyor özellikle Sylon'un kampanyalarında neden böyle sorun oldu anlamakta zorluk çekiyorum. Zira oldukça iyi bir itibari vardı. Galiba yeni ekip kurduktan sonra böyle sıkıntılar yaşanmaya başladı.
bulgar_84
Sr. Member

Activity: 779
Merit: 253

View Profile
March 17, 2018, 02:48:09 PM

Twitter kampanyalarında günlük bir sınır yoktu fakat zaman kısıtı vardı, örneğin en fazla 1 hafta önceki tweetleri retweet edebilirsin gibisinden, bir günde maksimum şu kadar paylaşım yap gibi bir sınırı yoktu en son hatırladığım kadarıyla.

'
WSPX.
║║
║║
[/b]
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   
WebSpaceX Technology Artificial Intelligence Solutions
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬
ANN Thread ► Whitepaper ► Github ► Twitter ►  YouTube ► Reddit ► Medium

.SALE ..01 JAN 2019.
koinli
Full Member

Activity: 350

View Profile
March 17, 2018, 05:08:15 PM

Güzel liste olmuş hocam elinize sağlık, gerçi profiline girip, bu kişinin başlattığı tüm konular linkine tıkladığımızda da geliyor, ama bağırsak gibi karmaşık şekilde, siz temize çekmişsiniz gibi duruyor, o yüzden oldukça işe yarar buluyorum
murado
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 2

View Profile WWW
March 17, 2018, 06:15:15 PM

böyle bir bilgiyi gerekki sağlam ve anlaşılır bir dillle açıklamaları lazımdı ama onlar değişik bir açıklama yapmış durumdalar.

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
March 17, 2018, 06:39:11 PM

Ben Sylon'un kampanyalarında şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım.Bundan dolayı direk Türk arkadaşlara sıkıntı yaratıyor gözüyle bakmayı çok doğru bulmuyorum.Ama son dönemlerde yönettiği kampanyalar çok fazla ödül dağıtamıyor.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
March 17, 2018, 06:51:43 PM

PLAZA'nın imza ve twitter'ına girdim. İlk sylon kampanyam olacak bu. Bakalım neler yaşayacağız Smiley

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
kirmizicizgimiz
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
March 17, 2018, 07:05:40 PM

Sylon globalde adı çıkmışlığı olan bir sirket bir ara dolandırdıkları hakkında baya şey dönüyordu global de.
belhanda
Full Member

Activity: 196

View Profile
March 17, 2018, 08:01:26 PM

Sylon'un kampanyaları full member ve üstü üyeler için bence güzel.Ama member üyelere resmen üstü kapalı da olsa katılma mesajı veriyor.Bu arada ben de kendisinin daha önce yönettiği bir kampanyaya katıldım ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım.
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
March 17, 2018, 08:05:52 PM

Sylon zaten kampanyalarında sıkıntı yaşatmaz ancak hep bir askeri disiplin var. Eskiden twitterından çok güzel paralar kazanırdı insanlar çünkü tmin 5k takipçili kullanıcıları alırdı ve sınırlı tutardı. Bountyler için sabit %5 derdi vs ama çok proje alıp kendini çöpleştirmiş. Ama sylon bounty managerlığın kaliteli yapılması gerektiğini öğretti insanlara. Eski şerefsizler kayboldu hep yahoo jamaal irfan gibi

deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
March 17, 2018, 08:06:53 PM

sylon gordugum en saglam bounty managerlardan biri. su ana kadar kurallar konusunda cizgisini hic bozmadi. mesajlara falan hizlica donus yapti. guzel proje alirsa girerim.
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
March 17, 2018, 08:20:19 PM

bu ara imza kampanyalarindan yeterli pay alamiyor herhalde ki airdrop ilanlarina da baslamis Smiley
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
March 17, 2018, 08:47:32 PM

Geçenlerde sylon un profile girdim adam arka arkaya kampanya çevirmiş.baya hızlı biri günde galiba 3-4 tane çeviri yapıyor. Ayrıca senin twitter konusuna gelince bir arkadaş söylemiş önüne geleni rettwetle birşey kaybetmezsin aksine kazanirsin.

coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
March 17, 2018, 09:06:51 PM

syln cok bozdu ya. eskiden sadece bi kampanya alirdi hizlica sayardi. simdi 10-15 tane birden aliyor ve sayimlari gec yapiyor.
waybesuricata (OP)
Sr. Member

Activity: 1778
Merit: 345

View Profile
March 17, 2018, 09:17:02 PM

linkler gelince daha güzel olmuş. eline sağlık hocam. başka beğenilen bounty manager varsa ve bu şekilde olsa çok makbule geçer. belki hazırcı gibiyim ama ben bu şekilde link olmayınca sylonu aratıp bulmaya çalışıyorum. bayağı bir yorucu oluyor.. eline emeğine sağlık. bol merit toplaman dileğiyle...

Çok teşekkürler hocam fırsat buldukça eklemeye çalışacağım başka yöneticilerin kampanyalarınıda. Tabi meritte gelirse daha iyi olur benim için Smiley

hocam gelsin delikanlı sözü vereceğim. zaten ilk başta ben elimde 100 olunca. yani bende 100 gözükünce dağıtabiliyorum zannettim. 1-2 yollarken bir baktım bir gün göndermedim. meseleyi o zaman anladım. gelirse atarım ilk sırada twiiter audit yapan bir arkadaş var ona atacağım 2. sıraya seni yazdım. ama bana nereden gelecek merit hiç fikrim yok. umarım site yönetimi foruma sürekli giren üyelere belli zamanlarda merit yollar yoksa çok zor merit kazanmak. şimdilik dua ediyorum Allah bol merit nasip etsin inşallah

Çok teşekürler hocam ilgine Smiley memberlıktan yükselmek için benim de baya bir merit toplamam gerekiyor belki bi konuda biraz toplayabilirim merit.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
March 17, 2018, 09:53:15 PM

Sylon şuana kadar bu piyasa gördüğüm en iyi bounty manager. Ama biraz fazla katı kuralları var. Onu esnetecek taleplerle gittiğinizde direk geri çeviriyor. Şimdiye kadar gözlemlediğim kadarıyla projeleri hep başarılı ve hatasız çalışıyor.

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
tinywestler
Full Member

Activity: 308

View Profile
March 17, 2018, 11:10:51 PM

Her şeyden önce evvela şunu bir netleştirmek lazım,

Sylon adam mıdır ?

Bu çok önemli, ne olursa olsun, hangi başarıyı elde ettiyse etsin, hangi kampanyayı nasıl yönetiyorsa yönetsin, eğer biri adam değilse, benim gözümde zerre kadar değeri yoktur.

Ve bence sylon adam değildir.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 »
  Print  

Jump to: