Bitcoin Forum
May 10, 2024, 04:13:53 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 »
  Print  
Author Topic: Sylon'un Kampanyaları  (Read 4009 times)
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
May 25, 2018, 08:11:57 AM

Sylon için pek iyi konuşulmuyor kendisi iyi para yapan ödül kampanyalarının sonunda birilerini imzadan multi diye çıkartacak ödülün üzerine yatıyor deniliyor. Ben onun yönettiklerinden uzak duruyorum

Kardeşim multi hesap kullanıyorsan tabi ki seni imza kampanyasından çıkarır. Herşeyin bir kuralı var. Uymuyorsan banlanırsın bu kadar basit. Bende şuan Sylon'un imza kampanyasında bulunmaktayım. Gayette memnunum. Fakat burada önemli olan projenin tutup tutmayacağı.

"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
May 25, 2018, 08:46:11 AM

Sylon için pek iyi konuşulmuyor kendisi iyi para yapan ödül kampanyalarının sonunda birilerini imzadan multi diye çıkartacak ödülün üzerine yatıyor deniliyor. Ben onun yönettiklerinden uzak duruyorum

Kardeşim multi hesap kullanıyorsan tabi ki seni imza kampanyasından çıkarır. Herşeyin bir kuralı var. Uymuyorsan banlanırsın bu kadar basit. Bende şuan Sylon'un imza kampanyasında bulunmaktayım. Gayette memnunum. Fakat burada önemli olan projenin tutup tutmayacağı.

sadece multi çıkarımla ilgili değil multiciler tabi ki atılsın hatta bana göre aynı kampanyaya katılan multiler i olanlar red trust yesinler. Ama olay daha önce kaydı olmayanların birden kampanyaya girmesi yada ekip veya yakınında kilerine hakedilmeyen stake verilmesi gibi konular sıkıntılı. 

Üstelik sylonun yaptığı son kampanyaları bir takip edin istersiniz artık eskisi gibi kaliteli bountyler yok. Benim favori bounty managerim di ama artık bu işlerde oldukça çirkinleşti. Livetreeadept e bb vardı elimizdeki tokenların geri alımı garantiydi.  Ortalama 22 hafta 10k$ alacak bir kişi ancak 1-2 eth ye razı ama onu da alamıyor.  Tabi ki her kampanya da bu olabilir dimi ?? Evet ama hepsi mi aynı anda olur. Bounty para vereceği zaman birden katılımcılar elenir daha önce olmayanlar gelir stake sayıları azaltılır bilinmeyen yaptığı işlerin linkleri olmayanlar dünyayı götürür , para kazanılmayacak bir durum olursa da herkes başının çaresine baksın.
concons31
Newbie
*

Activity: 85
Merit: 0

View Profile
May 25, 2018, 10:39:12 AM

Sylon iyi bir bounty manager gibi gözüküyor ama biraz kuralları katı.
kesh.zombie
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
May 25, 2018, 11:04:05 AM

bitimage katılımcıları için kötü olmuş.ben de twitter kampanyasindaydim. Sağlık olsun.

jinbi stakeleri de güncellenmiş sonunda. 2. ve 3. hafta imza stakeleri eksiksiz yansıtılmış benim.

,........
waybesuricata (OP)
Sr. Member

Activity: 1764
Merit: 345

View Profile
May 26, 2018, 11:51:48 AM

@kesh.zombie  bitimage kampanyasına nolmuş bitti mi ki bende twitter kampanyasındayımdım bunun. Soft cap yapamamış sanırım değil mi?  O zaman duyuru girer Sylon sanırım bitti diye banı bitince.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
May 26, 2018, 12:56:56 PM

Sylonun ilk defa kampanyasına katıldım. Jinbinin  twitter kampanyasındayım. Ama 2 hiç bir şekilde stakeler açıklanmadı. Bekliyoruz bakalım.
frtmr
Full Member

Merit: 108

View Profile WWW
May 26, 2018, 01:24:50 PM

Kesin bilgi mi bilmiyorum. Konuda gördüğüm için yazıyorum Bitimage softcap'e ulaşamadığı için yatırımcılara paraları iade edilecek sanırım. Ödül kampanyasında olanlar takip ederlerse iyi olur.

Burada refund için yapılması gerekenler adım adım anlatılmış.

https://medium.com/@bitimage/how-to-get-a-refund-19045abf6eec

Kendi sitelerine girdiğimiz zaman da şu yazı ile karşılaşıyoruz:

We didn’t raise the required Soft Cap. Thanks to all who participated. Stay tuned.

Yani bounty katılımcılarına düşen herhangi bir para olmayacak. Katılan arkadaşlara geçmiş olsun, en azından adamlar süründürmeden anlatmış durumu (:

Bilgilendime için teşekkürler hocam.
İmzasını taşıdığını gördüğüm arkadaşlar vardı. En kolay buradan görürler diye yazmıştım.
frtmr
Full Member

View Profile WWW
May 26, 2018, 01:26:20 PM

Sylonun ilk defa kampanyasına katıldım. Jinbinin  twitter kampanyasındayım. Ama 2 hiç bir şekilde stakeler açıklanmadı. Bekliyoruz bakalım.

Periyot değişebilir ama genelde, ayda bir sayıyor.  Kampanya sonunda tüm sayımları bir kerede yayınlayabilir. Sıkıntı olmaz.
leprakon
Member
**

Activity: 680
Merit: 10

View Profile
May 26, 2018, 02:03:03 PM

Eskiden sylon kampanyalari iyiydi ve para ediyordu. Simdi katilimci sayisinin coklugu ve twittera ayrilan payin dusuk olmasi biraz populerligini dusurdu. Blog kampanyasi da kurallar cok sert o yuzden pek katilmiyorum. Ama yine de sadece retweet olmasi ve bildirim olmamasi nedeniyle twittera katilinabilir
heidikim
Full Member

Activity: 602
Merit: 100

View Profile
May 26, 2018, 02:49:45 PM

Katılan arkadaşlar memnun ama ben de kuralların çok katı olduğunu düşünüyorum ve rütbe olayı zaten ortada, bir de stake leri güncellemede yavaş davrandıklarını gözlemliyorum.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 26, 2018, 02:51:07 PM

Sylon un adını çok duymuştum forumda. Grain diye bir bounty yi yönetiyordu. İmzasına katıldım. Bir hafta geçince stakeleri kontrol ettim.  Baktım ki bana hiç Stake vermemiş bı durumu telegramda  yazdım kendisine. Bana verdiği cevap kontrol edeceğim varsa hakkın veririm dedi 2 gün sonra cevap geldi. Attığın postlar yeterli uzunlukta değil dedi. Halbuki dikkat Edip hem uzun uzadıya yazmış tim. Hemde 15 post istiyorsa en az 20 atmışım dir. Sonra vazgeçtim bizim stakeler gitti orada. Yine imza kampanyası ararken şimdiki kampanyayı gördüm. Tekrar deneyeyim dedim ve bu sefer ilk hafta 500 Stake vermiş. Ama kendisi cezalı olduğu için 2. Hafta hiç Stake güncellememis. Umarım jinbitoken iş yaparda birşeyler kazanıriz. Herşeyin hayırlısı olsun
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
May 26, 2018, 06:14:40 PM

Sylon un adını çok duymuştum forumda. Grain diye bir bounty yi yönetiyordu. İmzasına katıldım. Bir hafta geçince stakeleri kontrol ettim.  Baktım ki bana hiç Stake vermemiş bı durumu telegramda  yazdım kendisine. Bana verdiği cevap kontrol edeceğim varsa hakkın veririm dedi 2 gün sonra cevap geldi. Attığın postlar yeterli uzunlukta değil dedi. Halbuki dikkat Edip hem uzun uzadıya yazmış tim. Hemde 15 post istiyorsa en az 20 atmışım dir. Sonra vazgeçtim bizim stakeler gitti orada. Yine imza kampanyası ararken şimdiki kampanyayı gördüm. Tekrar deneyeyim dedim ve bu sefer ilk hafta 500 Stake vermiş. Ama kendisi cezalı olduğu için 2. Hafta hiç Stake güncellememis. Umarım jinbitoken iş yaparda birşeyler kazanıriz. Herşeyin hayırlısı olsun

Jinbi acaba 8 milyon $ toplayabilecek mi çok merak ediyorum. Yoksa iptal olacak bounty. Telegrama baktım 1100 kişi var. Çok aktif değiller. Sırf Eth ödemesi yapacaklar diye girecektim imzasına ama sonra vazgeçtim.
internaldr
Full Member

Activity: 378

View Profile
May 26, 2018, 06:40:17 PM

Sylon geçen seneler çok popülerdi. hatta herkes gözü kapalı kampanyalarına katılırdı. ama o kadar çok şaibe katıyor ki bence artık uğraşmayın derim.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
May 26, 2018, 09:13:26 PM

Sylon un bir aralar Twitter bountylerine katılabiliyordum. Sonra orada bile full member ve üstünü kabul etmeye başladı. İlk önce Twitter'da takipçi meselesinden dolayı katılamıyordum. Sonra full olayı mı çıkarttı. Artık sadece bakıyorum
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
May 26, 2018, 09:23:56 PM

Sylon eski popülerliğini kaybetti gibi . Şimdilerde amazix ekibi güzel çalışıyor. Tabi bunlar daha kaliteli icoları ayırıp seçmiyorlar sıkıntı var o kısımda da .

ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
May 26, 2018, 11:55:37 PM

yönettiği kampanyaları genel olarak başarılı buluyorum, fakat ara ara  sıkıntı yaşıyorum genede diğer yönetilere göre oldukça   disiplinli, yani aldığı belli verdiği belli, çoğunda zaten  tablo bile olmuyor

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
waybesuricata (OP)
Sr. Member

Activity: 1764
Merit: 345

View Profile
May 27, 2018, 10:43:56 AM

Sylon uzun zamandır realista bounty kampanyasını da güncellemiyor, eth adreslerini değiştirip neo cüzdan adresi alın demişti, aldık ekledik konuya ama hala güncellemedi.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

frtmr
Full Member

View Profile WWW
May 27, 2018, 12:55:58 PM

Son dönemde Spectre ve Livetreeadept imz kampanyalarına katıldım. İkiside geldi miktarlarda iyi ama borsalara giremedikleri için elde duruyor.
(spectre kendi platformunda işlem görecek muhtemelen)
henrybek3
Full Member

Activity: 546

View Profile
May 27, 2018, 01:05:04 PM

Güncellem konusunda sıkıntı yaşayan arkadaşların sayısı hiç de az değil, ilk başlarda güzel ilerliyorlardı ama artık bokunu çıkardılar. Bounty manager omayan sağlama bir ıco bulursak paylaşalım.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
May 27, 2018, 04:32:00 PM

Sylon gerçekten işinde başarılı bir kişi ve kampanyaları da bir o kadar iyi oluyor. İşini baştan savma yerine daha kaliteli ve disiplinli bir şekilde yerine getiriyor.

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 »
  Print  

Jump to: