Bitcoin Forum
June 22, 2024, 05:14:19 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 »
  Print  
Author Topic: Sylon'un Kampanyaları  (Read 4012 times)
kesh.zombie
Full Member

Activity: 420
Merit: 101

View Profile
May 27, 2018, 06:37:55 PM

ambit mining softcapi geçmiş sonunda. 6 milyon ambt tokendi softcap. 7 milyondan fazla satmislar su ana kadar. ico 5 gün sonra bitecek. bundan birşeyler alırız umarım.

,........
_gavaraci_
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
May 27, 2018, 06:58:34 PM

Sylon un kampanyaları bitmiyor ki artık nasıl proje seçimi yapıyorsa 5,6 aydır devam eden kampanyaları var şaka gibi resmen eskiden öylemiydi kısa sürede biter getirisi de yüksek olurdu
gribalenfeksiyon
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
May 27, 2018, 07:00:56 PM

bu aralar gerçekten güzel kampanya bulmak zor iş olmaya başladı, sylonun kampanyaları diğerlerine göre biraz daha iyi kalıyor, zaten bir iki kişi var güzel kampanya yöneten.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1073

View Profile
May 27, 2018, 07:38:16 PM

beyler ben bu sylonun jinbi kampanyasına kayıt oldum da şimdi aklımda birkaç soru işareti var burayı aydınlatırsanız bu kampanyada devam edebilirim yoksa değiştirmeyi düşünüyorum çünkü bana mantıklı gelmiyor.

ilk olarak sylonun ilk kez bir kampanyasına kayıt oldum. join etiketiyle gerekli şeyleri yazdım yolladım bu andan itibaren ben imzada sayılıyor muyum yoksa spreadsheet te adımın olmasını mı beklemeliyim. herhangi bir Google dokümanı doldurmadım.

kampanyaya gelirsek adamlar 8 milyon dolar toplamazsa bounty dağıtmayacağını söyledi buraya kadar herşey tamam.

anlamadığım şey bu genelde post başı para verecek kampanyalarda bir limit olur ilk gelen 100 kişi veyahut 30 full member vs burada limit yok ve adam full member üyeliğe post başı 25 dolar vereceğini vaat ediyor. haftada 25 mesaja izin var 625 dolar yapar haftalık. bunu 4 le çarparsak 1 ayda 2500 dolar yapacak. tamı tamına 2500 dolar !!! bountylerin ölmek üzere olduğu bir dünyada aylık 2500 dolar hemde full membera size gerçekçi geliyor mu ? diğer bir sorum bunun üstü olup kampanyaya girenlerde olacak ve bu miktar artacak 238 kişi şuan imzada görünüyor zamanla bu sayı da artacaktır bu adam 8 milyon dolar topladı diyelim bu gidişle 500-600 bin dolar imzaya dağıtır mı ? dağıtmaz bana göre kaldı ki ne twitter da ne telegramda gerekli hype olmamış vaziyette kıssadan hisse bana güven vermeyen bir imza eğer biriniz çıkar bu noktaları aydınlatırsa sevinirim ben mi ayrıntılı düşünüyorum

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
GiannisTR
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
May 27, 2018, 07:43:19 PM

Güzel kampanya bulmak için ciddi bir araştırma yapma zahmetine girmek gerekiyor bu post biraz o zahmetten kurtulmamız için bizlere yol göstermiş emeğe saygı..

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
GiannisTR
Member
**

Activity: 224

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
May 27, 2018, 07:46:24 PM

bu aralar gerçekten güzel kampanya bulmak zor iş olmaya başladı, sylonun kampanyaları diğerlerine göre biraz daha iyi kalıyor, zaten bir iki kişi var güzel kampanya yöneten.
Amazix de güzel kampanya yönetiyordu ancak baktığımız da şimdi repux gibi enivion gibi çöküşlerin müşebbihi amazix gözüküyor.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
bitcoinevi
Member
**

Activity: 283

View Profile
May 27, 2018, 07:56:44 PM

Amazix de güzel kampanya yönetiyordu ancak baktığımız da şimdi repux gibi enivion gibi çöküşlerin müşebbihi amazix gözüküyor.

Amazix bence daha objektif. Örnek olarak Sylon blog kampanyalarına ödülün %40-45'ini ayırıyor ve sadece 50 yazı kabul ediyor. Bunlarda da ön başvuru ile ediyor. Neden 50 ile sınırlı olsun ki. Ben bounty menagerlik yapsam 1000 kişiye bile razı olurum. Sonuçta verilecek para sabit ama içerik ne kadar çok yayılırsa o kadar iyi.
BurakTurk
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
May 27, 2018, 08:40:40 PM

son zamanlarda sylon;'un kampanarı genelde fos çıkıyor emeinize değmiyor. amazix grubu sağlam duruyo en azından 10 kampanyasından 7 tanesinden biraz para gelme ihtimali var
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
May 27, 2018, 09:44:51 PM

Amazix  kampanyalarında çoğu kurallar ağır.İmza için local postta %30 diğer dilleri kabul ediyorlar.Geri kalan %70 kısım ingilizce olmak zorunda.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
vuslatgelir
Member
**

Activity: 195

-

View Profile
May 27, 2018, 10:25:14 PM

sylon kampanyalarına girmeyi düşünüyordum ama zaten rütbesiz üyelere alımı kapatmış
NBASKOR
Newbie
*

Activity: 212
Merit: 0

View Profile
May 27, 2018, 10:35:20 PM

Sylon adam gibi adam ya girmedimde iyi projelere bounty managerlik yapıyor vede ödemesinide yaptırtıyor hepsi böyle olsa keşke
vuslatgelir
Member
**

Activity: 195

-

View Profile
May 27, 2018, 11:36:36 PM

bu adamın kampanylarını takip ediyorum ama galiba stake konusunda bazı problemler söz konusu imiş
birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
May 27, 2018, 11:40:46 PM

son zamanlarda sylon;'un kampanarı genelde fos çıkıyor emeinize değmiyor. amazix grubu sağlam duruyo en azından 10 kampanyasından 7 tanesinden biraz para gelme ihtimali var

evet hocam ben de takip ettim bir kaç tanesini fos çıkıyor kimisi de çok uzun sürüyor, ama sylon gene iyi manager
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
May 28, 2018, 08:04:04 AM

evet son olarak bitimage da patladı arkadaşlar, sylon benimde başından beri güvendiğim ve imzlarına katıldığım bir manager, ama sanırım artık yeni denizlere yeleken alma vakti Smiley seçerek proje alması gerekiyor artık galiba, son dönemde çok kampanyası yalan oldu.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 28, 2018, 08:42:43 AM

Sylon,  jinbitoken in spreadsheet ini güncellemis. Cezası bitti galiba,  2 haftadır ses seda yoktu. Umarım jinbitoken iş yapar.
kesh.zombie
Full Member

Activity: 420
Merit: 101

View Profile
May 28, 2018, 07:30:25 PM

Sylon,  jinbitoken in spreadsheet ini güncellemis. Cezası bitti galiba,  2 haftadır ses seda yoktu. Umarım jinbitoken iş yapar.

cezası henüz bitmedi hocam. 18 mayısta almış cezayı. 4 gün daha var sanırım. foruma girebiliyor ama post atamıyor. mediumda duyuru yaınlamıştı cezayla ilgili.
https://medium.com/@Sylon/bitcointalk-14-days-ban-announcement-ab6d1929bb9f

,........
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
May 28, 2018, 07:44:01 PM

jinbitokene girmeyi düşünüyordum ama 22 sinden beri liste güncellenmemiş ama bounty konusuna girdiğimde girmek isteyen tonlarca kişi olduğunu gördüm beni korkuttu çünkü bu kadar yüksek bir imza dağıtımı yapılacağına pek ihtimal vermiyorum
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
May 28, 2018, 08:06:35 PM

beyler ben bu sylonun jinbi kampanyasına kayıt oldum da şimdi aklımda birkaç soru işareti var burayı aydınlatırsanız bu kampanyada devam edebilirim yoksa değiştirmeyi düşünüyorum çünkü bana mantıklı gelmiyor.

ilk olarak sylonun ilk kez bir kampanyasına kayıt oldum. join etiketiyle gerekli şeyleri yazdım yolladım bu andan itibaren ben imzada sayılıyor muyum yoksa spreadsheet te adımın olmasını mı beklemeliyim. herhangi bir Google dokümanı doldurmadım.

kampanyaya gelirsek adamlar 8 milyon dolar toplamazsa bounty dağıtmayacağını söyledi buraya kadar herşey tamam.

anlamadığım şey bu genelde post başı para verecek kampanyalarda bir limit olur ilk gelen 100 kişi veyahut 30 full member vs burada limit yok ve adam full member üyeliğe post başı 25 dolar vereceğini vaat ediyor. haftada 25 mesaja izin var 625 dolar yapar haftalık. bunu 4 le çarparsak 1 ayda 2500 dolar yapacak. tamı tamına 2500 dolar !!! bountylerin ölmek üzere olduğu bir dünyada aylık 2500 dolar hemde full membera size gerçekçi geliyor mu ? diğer bir sorum bunun üstü olup kampanyaya girenlerde olacak ve bu miktar artacak 238 kişi şuan imzada görünüyor zamanla bu sayı da artacaktır bu adam 8 milyon dolar topladı diyelim bu gidişle 500-600 bin dolar imzaya dağıtır mı ? dağıtmaz bana göre kaldı ki ne twitter da ne telegramda gerekli hype olmamış vaziyette kıssadan hisse bana güven vermeyen bir imza eğer biriniz çıkar bu noktaları aydınlatırsa sevinirim ben mi ayrıntılı düşünüyorum

Bende ilk defa jinbinin kampanyasındayım. benimki twitter ve telegram. Bildiğim kadarı ile cevap veriyorum (hatalı olabilirim). Google dökümanını doldurmazsanız kampanyaya girmiş sayılmıyorsunuz. Ayrıca dökümanı doldurmak sizin için çok ciddi bir avantaj. Adamlar sizin isminizle kayıt olup kendi hesap numaralarını vererek emeğinizin üzerine çöküyorlar. Doldurmadan kampanyaya girmiş sayılımıyorsunuz. Hatta adam posta join yazmadığınız zaman bile kampanyaya girmiş saymıyor. 2500 dolar rakamı ise coinin ico fiyatına göre söyleniyor. Borsaya girdiğinde gerçek değeri ne olur orası belli değil.  Benim bildiklerim bu kadar. Dediğim gibi hatalı olabilirim. Yanlışım varsa bilen arkadaşlar düzeltirse sevinirim.
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 1

View Profile WWW
May 28, 2018, 09:00:57 PM

Milletin gazıyla sylon muhabbetine girdim softcap bile yapamayan bitimage ile uğraşmış olduk. Bu jinbi de para toplarsak şöyle olursa diye şartlı şurtlu girmiş bu işlere ki bu şekilde başlayan projelerden genelde hayır gelmez.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
May 28, 2018, 10:32:43 PM

Milletin gazıyla sylon muhabbetine girdim softcap bile yapamayan bitimage ile uğraşmış olduk. Bu jinbi de para toplarsak şöyle olursa diye şartlı şurtlu girmiş bu işlere ki bu şekilde başlayan projelerden genelde hayır gelmez.

katılıyorum hocam şartlı şurtlu kampanyalardan bir hayır gelmiyor takip ediyorum da manager kendisi bile cezalı foruma yazamıyor herhangi birşey yapamıyor güncellemiyor projelerde keza son zamanlarda fazla fos çıkmaya başlamış imza işleri artık yalan sanırım
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 »
  Print  

Jump to: