Bitcoin Forum
May 02, 2024, 11:49:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Gerçek Türk Coinleri  (Read 650 times)
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
April 28, 2018, 07:41:24 AM

Teşekkürler bunlara yatırım yapmayacam Cheesy türkler coin'lerden çok hızlı bir dönüş bekliyor o yüzden bu tarz coinlerle ilgili çok mesaj vardır.
In order to achieve higher forum ranks, you need both activity points and merit points.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714650573
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714650573
Reply with quote  #2

1714650573
Report to moderator
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
April 28, 2018, 07:59:41 AM

Centra patladı çok fena şekilde türklerinde yatırımı çoktu , şuan ins gvt konuşuluyor umarım onlar da patlamaz
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
April 28, 2018, 08:26:23 AM

Başlığı görünce ülkemizde çıkarılan coinlerden bahsediyorsunuz sandım Smiley uzak durulması gereken coinleri yazmışsınız, tabi bu şahsi düşüncem.
Sectant
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile
April 28, 2018, 08:35:25 AM

Yaptım o hataları bende uydum milletin lafına sözüne aldık etc waves vs değer kaybettikçe kaybettiler aldıranlar tepelerden sattı basıp geçtiler bizde süründük arkalarından,size tavsiyem olsun hiçbir coine duygusal bağ kurmayın benim gibi ,alın değerlensin satın geçin.
derincold
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
April 28, 2018, 08:57:42 AM

Genelde çok bizler tarafından ilk gören koinler patlıyor veya yerinde sayıyor. Keza Stratis, Monetha bunlar neredeyse ekim ayindaki fiyatina geldiler.
Gocu
Member
**

Activity: 302
Merit: 12

View Profile
April 28, 2018, 09:24:15 AM

Bence bunlara ncash ve ripleyi de eklememiz gerekiyor.Riple çok iyi gitti.Ama sonradan canımızı sıktı.
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
April 28, 2018, 11:49:28 AM

Başlığı görünce ülkemizde çıkarılan coinlerden bahsediyorsunuz sandım Smiley uzak durulması gereken coinleri yazmışsınız, tabi bu şahsi düşüncem.

Hocam lafı ağzımdan aldım, ilk başta bende öyle sanmıştım ki bir de baktım en çok ilgi duyulan araştırılan tokenler belirtilmiş. Ben şahsen bu listeye çok da güvenmiyorum
TheEagle1903
Member
**

Activity: 154

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 28, 2018, 12:31:21 PM

Hocam bu piyasa da kendim de bir coin çıkarsam kesinlikle Türk yaftası ile satılmasını düşünmem. O kadar fazla dolandırıcı o kadar fazla rezillik gördük ki türkçe forumda Türk coini diyerek güzel bir izlenim kazanmak çok zor artık bence

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
TheEagle1903
Member
**

Activity: 154

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 28, 2018, 12:33:30 PM

Bence bunlara ncash ve ripleyi de eklememiz gerekiyor.Riple çok iyi gitti.Ama sonradan canımızı sıktı.
Ripple ve ncash ikisi de benzer coinler bence ikisin de izlenimi çok kötü açıkcası. Ncash dediğin tek spekülasyona dağıtmış bir coin değil mi sonutça

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
April 28, 2018, 02:14:47 PM

Arn Elf Ncash son dönemde çok konuşulan coinler. 3 $ dan Eos almayanlarda artınca eos uzmanı oldular.

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 28, 2018, 02:27:09 PM

Listede göremedim ama INS tokenine de rağbet çoktu bir aralar. Türkçe forumdaki her 10 kişiden neredeyse 4'ü INS imzasına girmişti. ICO'ya da katılanlar olmuştu. Halen ellerinde tutanlar var mı bilmiyorum. Ocak ayında 10 USD'ye kadar yükselmişti. Şu sıralar 2 USD civarlarında.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
April 28, 2018, 02:35:00 PM

Şu an Pundi X çok ilgi görüyor.Eskiden dedikleriniz görüyordu ama şu anda Pundi X kitlesi çoğaldı.Büyük bir borsaya bile çıkmadan nasıl nereden alırız diye soranlar çoğaldı.İkinci bir ripple vakası olma yolunda gidiyor ilgi olarak.Bana göre Pundi X yolun başında.Büyük bir borsaya çıkışı ile ilgi katlanarak büyüyecek gibi.Bakalım zaman ne gösterecek.
tinywestler
Full Member

Activity: 308

View Profile
April 28, 2018, 05:59:22 PM

waves ve GVT gerçekten sağlam ilgi görüyor hocam, bence buralara da dikkat etmek lazım, çünkü sadece locak forumlarda talep gören koinler globalde talep görmezse  sorun yaratabilir
kschneezy
Full Member

Activity: 387
Merit: 186

View Profile
April 28, 2018, 06:28:15 PM

Aynen gerçektende bizimkilerin galeyana gelip cümbür cemaat giriştiği ne varsa tek tek yazmışsın. İnsana sinirsel bir gülme geliyor Grin Gönül isterdi ki bu sürü psikolojisi hepimize kazandıracak şeylere vesile olsaydı ama durum ortada Smiley
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
April 28, 2018, 07:08:41 PM

hocam bunların hiç biri türk konini değil, hepsi türkler tarafından aşırı abartılmış koinler olarak görüyorum, hele hele GVT bunlardan bir tanesidir.
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
April 28, 2018, 10:01:39 PM

şu aralar bazı alt yapısı olan sağlam coinlere türklerin yatırım yaptığını görüyorum açıkçası baya fazla insan tarafındanda ilgi gördüğü tespit ettim, bunlar uzun vade için bekletilebilir
byzodiac
Full Member

Activity: 476

View Profile
April 28, 2018, 11:47:29 PM
Last edit: May 01, 2018, 08:56:41 PM by byzodiac

Şu an Pundi X çok ilgi görüyor.Eskiden dedikleriniz görüyordu ama şu anda Pundi X kitlesi çoğaldı.Büyük bir borsaya bile çıkmadan nasıl nereden alırız diye soranlar çoğaldı.İkinci bir ripple vakası olma yolunda gidiyor ilgi olarak.Bana göre Pundi X yolun başında.Büyük bir borsaya çıkışı ile ilgi katlanarak büyüyecek gibi.Bakalım zaman ne gösterecek.

Konuda bahsedilenler arasında en iyi proje pundix bence. Yeni ripple olurmu şuan zor olarak görüyorm kolay değil. Hacimli birkaç borsaya girmesi lazım sene sonuna 150 200 satlara çok rahat çıkacaktır böyle olduğu takdirde.
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2982
Merit: 1485

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
April 29, 2018, 12:23:10 AM

Hangi projelere yatırım yapılmaz adlı güzel bir çalışma olmuş. Herkesle aynı yöne giderseniz bu sektörde para kazanamazsınız. Sürüye kapılmak yerine büyük düşünmek gerekir. Sermayeniz büyük balık olmasa da mantaliteniz büyük balık olsun. Bu sayede sermayeniz de zamanla artar.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
April 29, 2018, 06:35:22 AM

Genelde forumda waves destekçisi çok gibi. Yani konu bakımından waves konuları bayağı fazla. Gerçi bu aralar başka coinlerin de konuşulduğu gözleniyor. Ama gvt coine bu kadar ilgi olduğunu bilmiyordum. Aslında bu coinleri ele alınca çok gereksiz coinlerin ilgi gördüğünü söylemek mümkün. Tabi aralarında kaliteli ve değerini katlayacak coinler olsa da bazıları cidden yerinde sayar çok değer kazanmaz

huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
April 29, 2018, 08:02:50 AM

Uzun bir aradan sonra waves kıpırdanma ya başladı. Umarım uzun süredir elinde olanları mutlu eder. Ben de tek waves yok ama çok fazla konuşulduğunu bildiğim için elinde olanları mutlu edecek seviyeye gelir inşallah. Belki bende alırdım ama özellikle waves tabanlı airdroplar gelir gelmez çöp olduğu için hiç aklıma yatmadı.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: